 |
Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 29-10-2022 | romaro | Przdstawiam Thotera lub jak kto woli |
osobnika z Mantopy, zbanowanego kilka miesięcy temu. Szanowni forumowicze, tego nie da się odzobaczyć. Ci którzy nie poznali Thotera vel z Mantopy, nim zamienią z nim słowo, powinni przekonać się z kim mają do czynienia. > Chamie chcesz do Europy??> Ze swoją głupotą i pretensjami, że za mało dali??> Już tu jeden sk....yn, pasożyt i darmozjad wylewa swoje żale.> Bydło, które komuniści chcieli przerobić na człowieka i dopiero wtedy pokazać światu, dzisiaj pokazuje rogi.www.racjonalista.pl/forum.php/s,891109#w891143 | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 57 (przedawniony) | | 15-10-2022 | okragly | wypowiedzi (poglądy) okrągłego sa kasowane |
po raz 4 z rzędu moje wypowiedzi sa kasowane, moderacja jak i autorzy wątku mają do tego prawo. Cieszy wycinanie mojej aktywności, znaczy wierni balcerowicza, tuska (też wycinał swoich oponętów) libki niedorozwojki nie sa libkami, nie uznają wolności, indywidualności, własności,jak mają na sztandarach, są jak PiS czy kk, znaczy nie ma wolności, indywidualności, jeszcze tylko skasujmy własnośc i będzie raj
dzisiaj ogrom Polaków wygonionych przez balcerowicza umiera w kanałach Berlina, Londynu, Paryża, Madrytu, Rzymu. Balcerowicz, wróc, prosimy boga libkow niedorozwojkow, wróć, bez ciebie zginiemy
W 1 rp libki niedorozwojki umierali, jak w wierszu szlachcianki
WOLNY NAJMITA
Wąską ścieżyną, co wije się wstęgą Między pólkami jęczmienia i żyta, Szedł blady, nędzną odziany siermięgą, Wolny najmita.
I nigdy wyraz nie był dalszym treści, Jak w zestawieniu takim urągliwym! Nigdy nie było tak głuchej boleści W jestestwie żywym.
Rok ten był ciężki: ulewa smagała Srebrnym swym biczem wiosenne zasiewy I ziemia we łzach zaledwie wydała Słomę a plewy.
Z chaty, za którą zaległy podatki, Wygnany nędzarz nie żegnał nikogo... Tylko garść ziemi zawiązał do szmatki I poszedł drogą.
W powietrzu ciche zawisły błękity, Echo fujarki spod lasu wschód wita... Stanął i otarł łzę połą swej świty, Wolny najmita.
Wolny, bo z więzów, jakimi go przykuł Rodzinny zagon, gdzie pot ronił krwawy, Już go rozwiązał bezduszny artykuł Twardej ustawy...
Wolny, bo nie miał dać już dzisiaj komu Świeżego siana pokosu.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 34 (przedawniony) | | 15-09-2022 | MaxGolonko3 | Thoter to antyamerykański, antysemicki troll - być może dla kasy |
"Czy TY czytasz i rozumiesz to co piszesz ?? Agent Duda, prezydent, wypowiedział Rosji wojnę 12 maja 2020 roku. To Polska zadecydowała żeby z Ameryką napaść na Rosję ??
...
Polak mordował Polaka a obcy mu za to płacił. I tak jest do dziś. Ci co się sprzedali obcym mordują Polaków."
Ten troll ośmielił się skasować moją krytykę jego żenującej działalności pseudo-guru co zna siedemnaście teorii spiskowych mających wyjaśniać dlaczego nie żyjemy tu jak w raju tylko wysysani przez niemiecko-amerykańsko-semickie wampiry co rządzą światem i wstrzykują nam trucizny, wirusy i nano-roboty - jak zaraz zapewne się dowiemy od tego płatnego pachołka Moskwy.
Proszę zlikwidować tego Arminiusa bis!
Albo bardzo dobrze mu płacą albo ktoś myśli że jakoś na tym zarobi? Zalewanie portalu bezsensownym kałem werbalnym napranego dopalaczami (lub wódką) samozwańczego guru polityki i historii spowoduje odpływ wartościowych ludzi bo ile można czytać takie plwociny ?
Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 06-08-2022 | MaxGolonko3 | AGNOS - Mariusz Genialny, ateista, wspierajmy go! |
Całkiem teoretycznie załóżmy że genialny twórca naszego portalu jest człowiekiem który akurat obecnie potrzebuje kasy. Może ktoś w jego najbliższym otoczeniu, super bliska osoba, albo on sam, potrzebuje nowoczesnych leków które sporo kosztują? Może jakiś PISRydzyk napuścił na niego komornika i teraz musi szukać kasy by zatkać to ssące narzędzie zła? Dlatego dopisujmy do wątków komentarze by wyświetlały się reklamy. Uważam jednak, że Tohter czy Thoter czy też może Arminius_bis nie jest nam potrzebny do podbijania współczynnika wyświetleń reklam. Andrzej Koraszewski zasmucony jest zapewne tymi Arminusami ale ja wierzę, że Agnos, Mariusz G- enialny to ongiś dobry człowiek (i ateista co zacne i mądre) tylko życie go wmotało w pomotane działania. Ja, najmądrzejszy człowiek na tej planecie, starczę ci Agnos zamiast tego Armiusa/Tohtera czy jak mu tam. Może nawiąż współpracę z Koraszewskim , może on jeszcze coś ciekawego pisze tam czy siam? *** AGNOS , może załóż zbieranie kasy czyli mikro-darowizn na dalsze istnienie tego, Twojego, zacnego portalu i odsuń w kosmos cuchnące "ejakulacje" pseudointeligentnych postaci:Arminiusów/Thoterów?! Są takie portale gdzie ci pozbierają wpłaty. Ludzie zbierają na różne akcje , np popularno-naukowe. ("zrzutka" cycuś takiego).  Agnos, stworzyłeś genialny portal. Nie niszcz tego Arminiusami  Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 24 (przedawniony) | | 01-08-2022 | MaxGolonko3 | Przypinanie łatki homofoba -klasyka obsesji "progresywnych" |
Romaro odpalił atak tego typu. Musiałem go oświecić i polecam to innym. TABELA: pbs.twimg.(*)9wZR?format=png&name=4096x4096 [color=blue]"> Jesteś nawiedzonym seksoholikiem. ..."Obserwacje profesora" - które zacytowałeś - to tylko wydumane z czapki dywagacje i są bez znaczenia. Jak miazmaty Trumpa, Putina czy Rydzyka. JEDYNYM ISTOTNYM WYNIKIEM TYCH BADAŃ JEST TABELA i okazało się, że na 71 gejów męskich jakich znaleziono w całej Szwecji wśród bliźniaków jednojajowych aż 64 jest gejem mimo, że brat nie jest! (patrz tabela 7 ma brata geja 64 nie ma brata geja) 7+64=71. Szwedzcy naukowcy przeżyli wtedy szok i zaczęli rzucać hipotezami z dziurawego kapelusza (głupszymi nawet niż wymyśla premier Morawiecki) byle tylko uratować bzdurne założenia, że chłopczyk w chwili urodzenia ma już ustalone w swoim organizmie czy zostanie gejem czy nie. Ty jesteś dewotem, purytaninem i homofobem skoro wstrząsnął tobą mój suchy, medyczny opis ewentualnego wbijania przez Jarcię palców w odbyt kierowcy co (podobnie jak wbijanie penisa w odbyt 16-letnieg ministranta przez księdza - niestety legalne) zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania potem na raka odbytu według nauki. To o raku sprytnie uciąłeś, cytując. Wstydź się! Manipulancie.  *** 88 % Polaków uważa adopcje chłopców przez gejów za skandal i bzdurę i z tego właśnie powodu wielu z nich głosuje na PIS - nawet mój kolega, ateista, lekarz. Takie osoby jak Ty czy Śmieszek, powodujące utożsamianie opozycji z pomysłem.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 63 (przedawniony) | | 18-07-2022 | okragly | kalendarz racjonalisty |
chcę wydrukowac kalendarz racjonalisty dlatego pozwoliłem sobie zadac wam pytania
podaj 4 niezbędne narzędzia racjonalisty podaj 5 najczęstszych błędów racjonalisty podaj 5 błędów początkującego racjonalisty podaj 2 błędy, które zdarzają się nawet profesjonalnym racjonalistom podaj 3 najczęstsze powody porażek racjonalisty podaj 3 sposoby na lepszą racjonalność racjonalisty podaj 3 super skutecznych sposobów postępowania racjonalisty podaj 5 pytań, jakie musisz zadać, zanim zorientujesz się, że masz do czynienia z racjonalistą podaj 5 rzeczy, których nigdy nie robią racjonalisci | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 02-07-2022 | okragly | liberalizm głupim bogiem |
liberalizm- INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ- głupim bogiem "naszym" portalem rządzi liberalizm, to jest bog niedorozwojkow władca pR, indywidualista, może kazdego wykluczyć, jak mu sie nie podoba np @kobieta, @z Mantropy, @Arminius, @okragly nie ma sprawy mamy liberalizm, on bogiem niedorozwojków a kto zabroni, moderator ma wlasność, to świętość moderator jest wolny, to świetość moderator jest indywidualny, to świętość niech żyje święty liberalizm, religia libkow niedorozwojków
ale jeśli jeszcze kogoś wykluczysz liberalnie tj INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC, WŁASNOŚĆ, odejdę solidarnie Uważam liberalizm za antyludzki, dobry dla niedorozwojkow, ja jestem z raju, komuny,
| Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |