Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
17-02-2022MaxGolonko3Prośba o zrobienie porządku z wątkami osobnika skandalicznego
JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI to zawsze chodzi o pieniądze lub seks.

Tu się cuda dzieją z Arminiusem. 7 lat temu zbanowanoby go w 10 sekund za antysemityzmy notoryczne (to już zamienia się w spam).

Prośba do administratora o przesunięcie do oślej ławki, bądź całkowite usunięcie powtarzających się wątków komentatora Arminiusa.

Grafika:
pbs.twimg.(*)IAsP0Ft?format=png&name=medium

Arminius nie lubi być zagłuszony.
Nowe wątki (kopie - duplikaty) wrzucone przez tego osobnika
(jakby ktoś mu płacił kasę za wątki ale tylko te które widzi "na wierzchu działów")

Motyw przewodni od dwóch dni - "Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?"

dzisiaj 14:58 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:57 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 14:54 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:53 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 14:26 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:26 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 14:15 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:15 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 13:46 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 13:46 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 13:34 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 13:33 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 12:29 - Eksmisje filarem..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 15 (przedawniony)
17-02-2022qweryCzy tylko mi ?
Czy tylko mi wyswietla sie po kilkanascie watkow podobnie zatytulowanych napisanych zdaje sie przez Arminusa?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
16-02-2022romaroPolecam ciekawe tematy
Wątek: Czy tylko mi ? - Racjonalista
www.racjonalista.pl/forum.php/s,871894
I dwa arminiusa
Wątek: Komentator romaro psuje dobre praktyki - Racjonalista
www.racjonalista.pl/forum.php/s,871948
Wątek: Komentator romaro psuje dobre praktyki - Racjonalista
www.racjonalista.pl/forum.php/s,871922


Wypowiedzi czytelnika - Racjonalista
www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,51180
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
15-02-2022ArminiusKomentator romaro psuje dobre praktyki
W związku z zapytaniami jak - przykładowo poniżej - wyjaśniam zaistniałą sytuację.

>Czy tylko mi wyswietla sie po kilkanascie watkow podobnie zatytulowanych napisanych zdaje sie przez
>Arminusa?

Otóż dostosowałem się do formuły narzuconej przez komentatora romaro. On rozpoczął tego typu praktyki i kontynuuje do tej pory. Sygnalizowałem problem w dziale "Sprawy portalu", w wątku zatytułowanym "Identyczne wątki w różnych działach komentatora romaro
( www.racjonalista.pl/forum.php/s,871251 - którego treść cytuje pod spodem:

"Komentator romaro o godzinie 12.09 zamieścił w dziale "ABC Racjonalisty" wątek pt. "Pudrowanie portalu". Po czym o 12.44 identyczny wątek, o tym samym tytule, zamieścił w dziale "O wszystkim i o niczym". W chwili obecnej (14.36) dwa identyczne wątki co do treści i tytułów - autorstwa komentatora romaro - są zamieszczone w dwóch różnych działach.
Fakt jak wyżej wystawia komentatorowi jak wyżej jednoznaczne świadectwo. Zachowuje się On operetkowo niczym rozkapryszony i arogancki Piotruś Pan - który nie może zdzierżyć faktu, iż musi się podzielić dostępem do piaskownicy.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
15-02-2022ArminiusKomentator romaro psuje dobre praktyki
W związku z zapytaniami jak - przykładowo poniżej - wyjaśniam zaistniałą sytuację.

>Czy tylko mi wyswietla sie po kilkanascie watkow podobnie zatytulowanych napisanych zdaje sie przez
>Arminusa?

Otóż dostosowałem się do formuły narzuconej przez komentatora romaro. On rozpoczął tego typu praktyki i kontynuuje do tej pory. Sygnalizowałem problem w dziale "Sprawy portalu", w wątku zatytułowanym "Identyczne wątki w różnych działach komentatora romaro
( www.racjonalista.pl/forum.php/s,871251 - którego treść cytuje pod spodem:

"Komentator romaro o godzinie 12.09 zamieścił w dziale "ABC Racjonalisty" wątek pt. "Pudrowanie portalu". Po czym o 12.44 identyczny wątek, o tym samym tytule, zamieścił w dziale "O wszystkim i o niczym". W chwili obecnej (14.36) dwa identyczne wątki co do treści i tytułów - autorstwa komentatora romaro - są zamieszczone w dwóch różnych działach.
Fakt jak wyżej wystawia komentatorowi jak wyżej jednoznaczne świadectwo. Zachowuje się On operetkowo niczym rozkapryszony i arogancki Piotruś Pan - który nie może zdzierżyć faktu, iż musi się podzielić dostępem do piaskownicy.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
15-02-2022romaroPolecam
Czy tylko mi wyswietla sie po kilkanascie watkow podobnie zatytulowanych napisanych zdaje sie przez Arminusa?
[Załącznik]
Przy okazji - Ja się pomyliłem. Za wstawienie dwóch takich samych wątków przeprosiłem. Czy twoja Arminiusie narcystyczna natura pozwoli ci przeprosić tutaj wszystkich za wstawienie 20 takich samych wątków?

Polecam bardzo ciekawą dyskusję:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,871894

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
14-02-2022romaroArmi jak zwykle niewinny
>Pretensje zgłaszać do komentatora romaro. To on narzucił taką formułę bałaganienia. Ja tylko się dostroiłem do jego częstotliwości. Informowałem o tej patologii - w dziale "Sprawy portalu - proszę sobie sprawdzić.

[Załącznik]
www.racjonalista.pl/forum.php/s,871837#w871845

Uwierzycie? Arminius dostrajał sie do mojej częstotliwości. (chyba w weekend)

W XXI wieku, było to jeszcze możliwe. Ze zgrozą, stopniowo uświadamiałem sobie konsekwencje tego wydarzenia w swoim życiu. Jednak zmotywowany, aby odmienić swój zły los, trzymając go przed sobą wyszedłem na zewnątrz. Obszedłem dom naokoło. Bezskutecznie. Wyszedłem poza ogrodzenie i ruszyłem polną drogą, tą samą, którą wczoraj wieczorem dotarłem tutaj. Wczorajsze podejrzenia zignorowałem. Po prostu nigdy nie myślałem, że poza biurem może mnie to spotkać.
Ponieważ nie było żadnego sygnału, który mógłby mnie odwieść od zawrócenia, kontynuowałem wędrówkę przez łąkę, w kierunku jej najwyższej flanki. Na próżno. Zawróciłem w stronę domu. Po kilku krokach ogarnęła mnie rozpacz - przecież tam nie ma....nic. A może do zagłębienia doliny; może tam miałbym więcej szczęścia. Schodziłem. Najpierw ostrożnie, potem niesiony już ruchem jednostajnie przyśpieszonym - coraz szybciej i szybciej. Stopy zaplątały mi się w wysokiej trawie, oczami utkwionymi w śpiące urządzenie, omal nie upadłem na ziemię. Jakimś cudem udało mi się zachować równowagę. Zmusiłem się do spokojnego marszu, wpatrując się w jeden..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
12-02-2022MaxGolonko3Kim jest Alsor
Proszę Cię Agnos, Mariuszu G-
enialny twórco tego uroczego portalu
o przerzucanie wątków Alsora z działu nauka do Bazgrołów.

Jego "talent" w malowaniu wzorków i sygnalizowaniu zagadnień jest zabawny
ale ośmiesza ów dział
- jak już ktoś po maturze rozszerzonej z matmy na to patrzy

On tak "dyskutuje" w dziale nauka w jego wątku:

Grafika:
pbs.twimg.(*)AAGUEN?format=jpg&name=900x900

>>Temperatura gwiazdy jest proporcjonalna do potencjału grawitacyjnego.
>>k dT = -m dV_gravity.
>>stąd ten powszechnie znany wzrost temperatury wgłąb ziemi - stopień geotermiczny!
>Podaj źródło i opisz zmienne tego kolejnego malunku wzorkowatego.

de.. du, .. diw... dev, .. dywergencja, durnie! hahaha!

Rewolucja kopernikańska to było zaledwie preludium... w porównaniu z tymi rewelacjami!

Jesteś naocznym świadkiem narodzin nowego świata, synu!

zatem płacz i tańcz chamie, jak przystało pachołkowi gdy pan mówi.

www.youtube.com/watch?v=z_WyjEj5DW8

Totalna perfekcja... Baczność szeregowy!


To tam:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,871576#w871609

a wcześniej trafiłem w sedno o nim:
Przestań trollować bzdurnymi wzorkami.
Kwestionowane osiągnięć nauki w twoim stylu zrodziło takie ultra patologie
jak antyszczepionkowcy i teorio-spiskowcy (że Ziemia jest płaska albo Amerykanie nie wylądowali na Księżycu).
Szkodzisz!
BTW
Najprawdopodobniej jesteś trollem z frondy i wrzucasz te bzdurki by ośmieszać ten portal albo udajesz aktywnego
..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
11-02-2022romaroPrzepraszam
Czy zauważyliście, że od wczoraj "Racjonalista - głos rasisty w twoim domu" zmienił swoją ramówkę?

Zdaję sobie sprawę z pewnych utrudnień za które przepraszam. (szczególnie Armiego, który zmuszony jest wstawiać swoje kopie w kilku "egzemplarzach")
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
11-02-2022MaxGolonko3Kim jest Arminius ?
Kim jest Arminius?

W weekend odpoczywa. W poniedziałek (8-16) rusza z antysemickimi wątkami.

Albo ma to w obowiązkach (etat, zakon, PLEBANIA, pokoik w Dubaju, prośba kolegi, .... ?) albo płacą mu od czasu do czasu ale dali wolne w dni wolne.

Widać, że odwala chałturę dla egzystencji bo niedbale wrzuca, prawie nie poprawione, teksty z translatora.

Oto dowód:

Dał dziś chyba 7 nowych wątków w tym wątek p.t.:

"Żydowscy ultrasi zaatakowali meczet Al - Aksa w Jerozolimie"

I tłumaczenie tak mierne że aż głowa boli - TAKIE KWIATKI:

"koljeny"; "ochrianiani"; "prowokując ei agresywnae"; "organó wpaństwa"

Całość:

"Żydowscy ultraortodoksi po raz koljeny, ochrianiani przez izraelskie służby specjalne przypuścili sztorm na kompleks meczetu Al - Aksa (trzeci najbardziej prestiżowy obiekt kultu w islamie) we wschodniej części okupowanej przez Izrael Jerozolimy.
Wydarzenia jak wyżej należy rozpatrywać w kontekście narastającej fali antyjudaizmu na świecie oraz potencjalnych aktów terroru - które zaistnieją najpewniej w odpowiedzi na takie prowokując ei agresywnae zachowania nie tylko ze strony ultraortodoksów ale tż organó wpaństwa izraelskiego.

'Radical Israelis stormed the Al-Aqsa Mosque complex in occupied East Jerusalem on Sunday, the body responsible for running the site has said.The Jewish settlers were protected by Israeli forces, the official Palestinian news agency Wafa reported, citing witnesses.
...' "

Pozdrawiam
p.s.

IGNORUJMY JEGO WĄTKI ANTYSEMICKIE..
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)