W związku z zapytaniami jak - przykładowo poniżej - wyjaśniam zaistniałą sytuację. > Czy tylko mi wyswietla sie po kilkanascie watkow podobnie zatytulowanych napisanych zdaje sie przez> Arminusa?Otóż dostosowałem się do formuły narzuconej przez komentatora romaro. On rozpoczął tego typu praktyki i kontynuuje do tej pory. Sygnalizowałem problem w dziale "Sprawy portalu", w wątku zatytułowanym "Identyczne wątki w różnych działach komentatora romaro ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,871251 - którego treść cytuje pod spodem: "Komentator romaro o godzinie 12.09 zamieścił w dziale "ABC Racjonalisty" wątek pt. "Pudrowanie portalu". Po czym o 12.44 identyczny wątek, o tym samym tytule, zamieścił w dziale "O wszystkim i o niczym". W chwili obecnej (14.36) dwa identyczne wątki co do treści i tytułów - autorstwa komentatora romaro - są zamieszczone w dwóch różnych działach. Fakt jak wyżej wystawia komentatorowi jak wyżej jednoznaczne świadectwo. Zachowuje się On operetkowo niczym rozkapryszony i arogancki Piotruś Pan - który nie może zdzierżyć faktu, iż musi się podzielić dostępem do piaskownicy. |