>>W odpowiedzi na mój wątek, komentator romaro , zakładając swj wątek - napisał jak poniżej: >>"Przy okazji - Ja się pomyliłem. Za wstawienie dwóch takich samych wątków przeprosiłem. Czy twoja Arminiusie narcystyczna natura pozwoli ci przeprosić tutaj wszystkich za wstawienie 20 takich samych wątków?" >>Wyjaśniam, iż komentator romaro - po zainicjowaniu praktyki o którą teraz mnie obwinia - później WIELOKORTONEI nadal ją stosował. Tak więc jego przeprosiny jako cyniczne i nieszczere można sobie wsadzić do pewnej części ciała >Ale pan nierob tego co on. Po co? To zniecheca do czytania i wypowiedzi. Nikt chyba nie przeglada działów a ogolna liste watkow czy ostatnie wypowiedzi?
Praktyka komentatora romaro polega na "zasłanianiu" każdego mojego wątku w danym dziale jego wątkiem ( często powtórzonym), który jest cytatem z Gazety Wyborczej. Chce w temn sposób wyrugować z forum wszelkie inne treści poza lewackimi. Skoro on narzucił taką metodę i narrację - nie mam wyjścia i muszę się jej podporządkować - mając nadzieję, iż w końcu administrator przywróci porządek na forum i reguły, które dawniej obowiązywały.
|