 |
Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) (Zamknięty) | | 22-12-2018 | szarley | List otwarty do moderacji |
> Masz się wzbijac w powietrze samolotem dlawiony strachem, że zaraz zginiesz aż uczynisz ludzi w otoczeniu sobie tak przyjaznym, że przestaniesz się tego bać.MASZ SIĘ BAĆ!!!!!! To cytat z forum Racjonalista www.racjonalista.pl/forum.php/s,776749#w776818 Groźba skierowana do emerytowanego cywilnego pracownika wojska i nauczyciela. Po co terrorysta podkłada bombę w kawiarniach Żeby zwykli ludzie się bali pójść na kawę Po co podkłada bombę w samolocie? Żeby zwykli ludzie bali się wsiąść do samolotu Oto na fR frustrat, kompletnie nie rozumiejący rzeczywistości co nieraz udowodnił, obwinia emeryta, o to, że ludzie są źli i KAŻE MU SIĘ BAĆ KORZYSTAĆ Z SAMOLOTU Szanowna moderacjo. W Rzeczypospolitej polskiej obowiązuje prawo, prawo to zabrania karalnych gróźb, A jeśli Ty te karalne groźby akceptujesz na swoim forum, jesteś współwinny. Jesteś prawnikiem, chyba wiesz czym jest Prawo | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 20-11-2018 | vedy | Co z portalem? |
Czy ktoś z Was ma wiedzę dlaczego od dłuższego czasu na portalu nie pojawiają się żadne nowe artykuły? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 20 (przedawniony) | | 17-11-2018 | Duch Prawdy | Prośba o zablokowanie użytkownika Drobnera. |
Użytkownik Drobner od lat swoimi chamskimi wypowiedziami psuje wizerunek Forum, wulgarnych słów, jakich używa w stosunku do mnie nie muszę cytować, bo są powszechnie znane czytelnikom i moderacji. W swym chamstwie dopuścił się przestępstwa cytując jako moje, zdania, których nigdy nie napisałem: "Mankiewicz ('Duch Prawdy'): "Sokratesa skazali na śmierć księża katoliccy"." "Mankiewicz ('Duch Prawdy'): "Kopernik odkrył, że ziemia jest okrągła"." www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763872Dzisiaj dopuścił się kolejnego przestępstwa zniesławienia, zniesławił już nie tylko mnie, ale moją Żonę Joannę Mankiewicz przypisując jej czyn, który nie miał nigdy miejsca: "..., jak zrobiła to Twoja żona, zamknąć Cię w piwnicy, byś wyzdrowiał i ochłonął..." www.racjonalista.pl/forum.php/s,773641#w773888To są niedopuszczalne rzeczy, proszę moderację o zablokowanie użytkownika. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 21 (przedawniony) | | 15-11-2018 | Drobner | "Prośba o zablokowanie użytkownika Drobnera." |
Autor wątku "Prośba o zablokowanie użytkownika Drobnera." ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897 ) usunął Twoją wypowiedź "Odp: Prośba o zablokowanie użytkownika Drobnera." (773916) --------------------------------------------------------------------------------- #1 Ot i uczciwość Mankiewicza. Stawia zarzuty,a bronić się już nie daje. To taka "powtórka z rozrywki" z wątków, które on zakłada. Czyści bezwzględniej, niż 'czyściciele kamienic'. Ze swojego nowego wątku - mnie dotyczącego - usunął taką moją wypowiedź na jego post: [notatka]> >Twoje "głębokie myśli" streściłem, aby zmieściły mi się do stopki. Wolno mi.> Zacytowałeś jako moje, zdania, których nigdy nie napisałem i zniesławiłeś moją Żonę. Nie wolno ci, to są przestępstwa. Od lat jesteś oszustem i manipulantem!> A to jest moje ostatnie ostrzeżenie, kolejne twoje manipulacje będą usunięte.> Szanowna moderacjo, ponawiam prośbę o zablokowanie użytkownika.Obawiam się, że nie zauważyłeś, że w mojej stopce nie ma cudzysłowów, które wskazywałyby na bezpośredni cytat. Nawet średnio rozgarnięty 'czytacz' zauważy, że są to streszczenia treści oryginalnych cytatów umieszczonych wewnątrz postu... (Stopka ma ograniczoną pojemność.) Zwłaszcza, że stopka jest umieszczona na końcu i czyta się ją jako ostatnią. Ty, oczywiście, nie mogłeś zauważyć... Twój Drobner PS. Może.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 14-11-2018 | Drobner | Przeprosiny. Piotr Drobner |
Przeprosiny. Przepraszam żonę S. Mankiewicza za to, że w moim wpisie na Forum Racjonalista.pl: www.racjonalista.pl/forum.php/s,773641#w773888 , nie mając żadnej wiedzy o tym, kto zamykał jej męża S. Mankiewicza w piwnicy i dawkował mu leki, całkowicie bezpodstawnie przypisałem jej wykonywanie tych czynności. Był to z mojej strony nieuprawniony i pochopny domysł, za który jeszcze raz przepraszam. Piotr Drobner. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 14 (przedawniony) | | 25-10-2018 | chętnie racjonalistka | "Najeść się szaleyu" czyli o prawie usuwania postów |
. Wiadomo, że wymienione w tytule prawo służy oczyszczaniu własnego wątku ze spamu czy innego trollingu, niestety przez tutejszych szaleńców  jest ono ostatnio nadużywane, co rodzi, niestety, problemy, które może dałoby się rozwiązać. Po pierwsze, czasem, z różnych powodów, chciałoby się treść własnego wpisu odzyskać, więc może dałoby się sprawić, by była owa treść umieszczana w mailu powiadamiającym o usunięciu. Po drugie, czy nie dałoby się w zakresie usuwalnictwa postów wprowadzić prawa talionu i usuwaczom naszych postów pisanie we własnych wątkach uniemożliwiać; w końcu jak szaleć, to szaleć. . | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 22-10-2018 | obudzony89 | Subliminal |
witam,
kto ma doswiadczenie z Subliminal?
Uważam, że najważniejsze jest samodoświadczenie i wypróbowanie zdobytej wiedzy w praktyce. Jestem przekonany, że istnieje w nas siła, która niestety rzadko wychodzi na jaw. Moc zmieniania naszej rzeczywistości, jak chcemy. Kierując się tym przekonaniem, szukałem odpowiedzi Ale w końcu ją znalazłem polecam gorąco producenta energiczna-wiecznosc poszukajcie w google |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) (Zamknięty) | | 09-10-2018 | Arminius | Kupa bezsensu? |
Czy wpis jak poniżej rzeczywiście zasługuje na miano wątku "naukowego"??? J
"kupa
kupa
kupa byles w szpitalu?" | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 23 (przedawniony) | | 03-10-2018 | Malgorzata Koraszewska | Do jaskini trolli | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 06-08-2018 | Ania123 | Brak zamowienia |
Od dłuzszego czasu probuje zamowic książki na tym portalu. Wyslalam kilka emaili, dostalam odpowiedz zeby sprobowac napisac na forum. Czy ktoś bylby w stanie mi pomoc?
Pozdrawiam | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |