 |
Prośba o zablokowanie użytkownika Drobnera. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-11-2018 20:14 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Prośba o zablokowanie użytkownika Drobnera.
1 na 5 | Użytkownik Drobner od lat swoimi chamskimi wypowiedziami psuje wizerunek Forum, wulgarnych słów, jakich używa w stosunku do mnie nie muszę cytować, bo są powszechnie znane czytelnikom i moderacji. W swym chamstwie dopuścił się przestępstwa cytując jako moje, zdania, których nigdy nie napisałem: "Mankiewicz ('Duch Prawdy'): "Sokratesa skazali na śmierć księża katoliccy"." "Mankiewicz ('Duch Prawdy'): "Kopernik odkrył, że ziemia jest okrągła"." www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763872Dzisiaj dopuścił się kolejnego przestępstwa zniesławienia, zniesławił już nie tylko mnie, ale moją Żonę Joannę Mankiewicz przypisując jej czyn, który nie miał nigdy miejsca: "..., jak zrobiła to Twoja żona, zamknąć Cię w piwnicy, byś wyzdrowiał i ochłonął..." www.racjonalista.pl/forum.php/s,773641#w773888To są niedopuszczalne rzeczy, proszę moderację o zablokowanie użytkownika. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 4 |
 | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Szanowna moderacjo, w podanych przez użytkownika źródłach nie ma zdań, które zacytował jako moje. To jest przestępstwo zniesławienia, proszę o zablokowanie użytkownika.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
|  | 2 na 6 |
| |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | Szanowna moderacjo, jak widać w wklejonych przez użytkownika źródłach nie ma zdań, które zacytował jako moje, ani zdania, którym zniesławił moją Żonę. To co zrobił użytkownik to są przestępstwa zniesławienia, ponawiam prośbę o zablokowanie użytkownika.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| | |  | 3 na 5 | Drobner (19539 punktów) | > Szanowna moderacjo, jak widać w wklejonych przez użytkownika źródłach nie ma zdań, które zacytował jako moje, ani zdania, którym zniesławił moją Żonę. To co zrobił użytkownik to są przestępstwa zniesławienia, ponawiam prośbę o zablokowanie użytkownika.Twoje "głębokie myśli" streściłem, aby zmieściły mi się do stopki. Wolno mi. Podałem tam też link, do mojego oryginalnego postu, w którym podałem pełniejsze cytaty w oryginale, skopiowane z Twoich własnych tekstów umieszczonych w necie. Można je obejrzeć w moim poście powyżej wraz z aktualnymi linkami (na dzień 13.11.2018). Twój Drobner, 
Mądrości Mankiewicza: 1. Kopernik odkrył, że ziemia jest okrągła 2. Sokratesa skazali na śmierć księża katoliccy 3. Bóg to świat wypełniony transcende mtną Duszą. www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763882
|
|
| | | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Twoje "głębokie myśli" streściłem, aby zmieściły mi się do stopki. Wolno mi. Zacytowałeś jako moje, zdania, których nigdy nie napisałem i zniesławiłeś moją Żonę. Nie wolno ci, to są przestępstwa. Od lat jesteś oszustem i manipulantem! A to jest moje ostatnie ostrzeżenie, kolejne twoje manipulacje będą usunięte.
Szanowna moderacjo, ponawiam prośbę o zablokowanie użytkownika.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
4 na 6 | romaro (25211 punktów) | >"..., jak zrobiła to Twoja żona, zamknąć Cię w piwnicy, byś wyzdrowiał i ochłonął..." Muszę przyznać, że udał mu się żart. A tak na marginesie, widać przecież, że cię nie zamknęła.
|
|
 | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Muszę przyznać, że udał mu się żart. Gdy będzie zniesławiał twoją żonę lub bliską ci osobę wtedy możesz to sobie poczytywać za żart >A tak na marginesie, widać przecież, że cię nie zamknęła. i wypraszam sobie zwroty ad personam o mnie i mojej Żonie.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
|  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >i wypraszam sobie zwroty ad personam o mnie i mojej Żonie. Naprawdę nie chciałem cię urazić. Nie myślałem, że mój żart ciebie tak rozsierdzi. W ogóle nie myślałem, że cię rozsierdzi. I zapewniam cię, że nie był to z mojej strony w żaden sposób atak na twoją żonę. Mimo wszystko przepraszam.
|
|
|  | 4 na 4 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | |
|
| |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >i wypraszam sobie zwroty ad personam o mnie i mojej Żonie.> A ja sobie wypraszam znieważanie mnie przez publiczne stwierdzenie, że moja płeć jest uwłaczająca.W mojej wypowiedzi nie ma nic na temat Twojej płci! Proszę o zacytowanie, który fragment mojej wypowiedzi tak opacznie zrozumiałaś, to wyjaśnię błąd Twojego rozumowania?
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| | |  | 2 na 4 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >>i wypraszam sobie zwroty ad personam o mnie i mojej Żonie.> >A ja sobie wypraszam znieważanie mnie przez publiczne stwierdzenie, że moja płeć jest uwłaczająca.> W mojej wypowiedzi nie ma nic na temat Twojej płci!A w mojej nic na temat Twojej wypowiedzi.
Nie wszystko, czego nie rozumiesz, jest błędem.
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | DuchPrawdy zachowuje sie jak master troll z Frondy. Wierzy w oczywiste bzdury (Jahwe) i przemyca to mimo, że są to bezdenne głupoty. Ja bym go wyrzucił z portalu AGNOS! Niepodważalne dowody na nieistnienie Boga. 1. Cesarz Konstantyn, który - jak wiadomo z historii - z przyczyn politycznych wylansował wiarę w Jezusa sam w niego nie wierzył. Nawet nie ochrzcił się za przytomnego życia - został ochrzczony dopiero gdy był ciężko chory, na dwa dni przed śmiercią. 2. Kara piekła jest zbyt okrutna. Wiekuiste męki za skończoną ilość przestępstw jakie najgorszy nawet człowiek może popełnić to jakiś patologiczny, głupi sadyzm. 3. Bóg aby panować nad światem musiałby być wszechwiedzący, a więc też znający całą przyszłość już jak stwarzał świat. Wiedziałby zatem już wtedy kto jaki grzech popełni. Karanie zatem za grzechy byłoby nonsensem. 4. Czasami rodzi się dziecko mniej sprawne umysłowo od szympansa. Tak samo zdarzało się, że pierwsze Homo Erectusy nieraz wydawały na świat dzieci mniej inteligentne niż żyjące wtedy jeszcze na świecie Australopiteki, od których pochodzimy. To ośmiesza koncepcję duszy nieśmiertelnej bo w niebie musiałyby być też pra-małpy i tak dalej. 5. Sposób powstania spisanych Ewangelii jest znany. Arbitralnie wybrano jednego z kilku znanych "guru" gdyż cesarz Konstantyn chciał uspokoić waśnie religijne w cesarstwie i potrzebował nowej religii (poprzednia, oficjalna w Rzymie, już nikogo nie przekonywała). 6. Biblia jest dramatycznie niezgodna z nauką. Nie tylko o ewolucji ale też o powstaniu planet (Ziemia powstała ze zderzenia dwóch planet), powstaniu słońca i wielkim wybuchu. 7. Człowiek całe życie się zmienia, miewa mikrowylewy, zatrucia aluminium, itp. Dlatego na starość może być bardzo innym człowiekiem od tego, który zgrzeszył czymś jako 25-latek, albo odwrotnie wtedy był super człowiekiem a potem nie. Nie ma sensu zatem kontynuacja jego istnienia w postaci duszy bo dusza w chwili śmierci może być infantylna poglądowo i emocjonalnie czyli niereprezentatywna. Nie można natomiast cofnąć jej do czasu świetności bo wtedy odebrałoby się człowiekowi jego tożsamość, ważne wspomnienia i poglądy z dalszych lat. 8. Zalecenia religijne odnośnie seksu są sprzeczne z biologią człowieka, a zatem prawdziwy bóg takich by nie podpowiedział prorokom. Brak częstych ejakulacji u mężczyzn zwiększa znacząco prawdopodobieństwo raka prostaty, a z oczywistych względów, trudno im w pewnych sytuacjach lub na pewnych etapach posiadać żonę. Kobiecy erotyzm jest skomplikowany i konkretny pierwszy partner może okazać fatalnym dla niej rozwiązaniem. Prawdziwy bóg nie projektowałby przyjemności seksualnej u kobiet gdyby miały być aseksualne. Czasem partner okazuje się też po wspólnym zamieszkaniu nie do życia z innych względów, a rozwód jest zakazany! 9. Ostatni argument jest statystyczny. Praktycznie wszyscy wybitni uczeni (90%) są niewierzący (ankieta wśród wiodących uczonych amerykańskich - Świat Nauki 1999/11) bioslawek.(*)1_naukowcy_a_religia_w_usa.pdf
|
|
 | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
3 na 3 | Starog-Chrystus-Howgh (359 punktów) | >Użytkownik Drobner od lat swoimi chamskimi wypowiedziami psuje wizerunek Forum,[...] >To są niedopuszczalne rzeczy, proszę moderację o zablokowanie użytkownika. No co Ty ... azali faktycznie chcesz "zamknąć" Drobnera? A dyć to chyba jedyny gość, na tym Forum, co z dystansem i swoistym humorem podchodzi do wypisywanych TU ... bredni? No a już tekst "z pamiętnika biskupa" - dla mnie bomba.
Drobnera zostawić w spokoju ! !
|
|
 | 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | > >Użytkownik Drobner od lat swoimi chamskimi wypowiedziami psuje wizerunek Forum,[...]> >To są niedopuszczalne rzeczy, proszę moderację o zablokowanie użytkownika.> No co Ty ... azali faktycznie chcesz "zamknąć" Drobnera? A dyć to chyba jedyny gość, na tym Forum, co z dystansem i swoistym humorem podchodzi do wypisywanych TU ... bredni?> No a już tekst "z pamiętnika biskupa" - dla mnie bomba.> Drobnera zostawić w spokoju !> !> Dzięki! Usunie.....
Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
 | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
1 na 1 | Starog-Chrystus-Howgh (359 punktów) | >Użytkownik Drobner od lat swoimi chamskimi wypowiedziami psuje wizerunek Forum, wulgarnych słów, >jakich używa w stosunku do mnie nie muszę cytować, bo są powszechnie znane czytelnikom i moderacji. >W swym chamstwie dopuścił się przestępstwa cytując jako moje, zdania, których nigdy nie napisałem: [...]
chamstwo nie jest przestępstwem, a co za tym idzie argument jest do bani. Czy teraz jest ... na temat? No co Ty ... azali faktycznie chcesz "zamknąć" Drobnera? - z powodu domniemanego chamstwa, które przestępstwem ... nie jest? A dyć to chyba jedyny gość, na tym Forum, co z dystansem i swoistym humorem podchodzi do wypisywanych TU ... bredni. No a już tekst "z pamiętnika biskupa" - dla mnie bomba.
Drobnera zostawić w spokoju ! Ty niedobry duchu. !
|
|
 | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >(...)dopuścił się przestępstwa cytując jako moje, zdania, których nigdy nie napisałem(...)> chamstwo nie jest przestępstwem, a co za tym idzie argument jest do bani.Przeczytaj wątek ze zrozumieniem i dopiero się wypowiadaj. To nie jest wątek, w którym możesz wypisywać głupkowate wypowiedzi, sprawa jest poważna, więc kolejne Twoje niepoważne wypowiedzi usunę. Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu... ( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902przestępcę: www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897 )
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
 | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > A dyć to chyba jedyny gość, na tym Forum, co z dystansem i swoistym humorem podchodzi do wypisywanych TU ... bredni.To jedyny gość, który wypisuje tu TAKIE ... brednie. > Drobnera zostawić w spokoju !Trolla nie można zostawić w spokoju, trzeba piętnować dla dobra wspólnego. Zastawiłem pułapkę: www.racjonalista.pl/forum.php/s,772522#w774226z Miłości, w celach edukacyjnych, żeby pokazać trollowi i czytelnikom, jak działa jego umysł. Nie posiadając wiedzy, nie zapyta, tylko wyciąga wnioski ( błędne ) i ocenia. I tak jest od lat, ale czy troll jest w stanie zrozumieć jakie błędy w rozumowaniu zastawiona pułapka ujawniła... WĄTPIĘ ! ... chyba jeszcze dzisiaj się przekonamy, że nie. EDYTOWANE: o, już jest potwierdzenie niedowładu intelektualnego, nie trzeba było długo czekać, raptem godzinę i 59 minut: www.racjon(*)orum.php/s,772522/i,30#w774290Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu... ( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902przestępcę: www.racjonalista.pl/forum.php/s,772522#w774139 )
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|