Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 103 (przedawniony)
24-06-2012SołtysowaModeratorka
Witam. Jestem nowa na forum, dlatego zastanawia mnie czemu moderatorki mają napisane obok nicku "moderator"? Czy nie należałoby tego zmienić i promować żeńskie formy?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 14 (przedawniony)
16-06-2012-jad-Popraw jeśli się mylę
Pisząc post na forum, popełniłem haniebny błąd ortograficzny, interpunkcyjny, stylistyczny. Kłuje mnie on teraz w świadomość ale nie mogę go poprawić, bo ktoś już napisał odpowiedź. Trzeba by prosić moderację o pomoc ale to znów zamieszanie i gdyby każdy tak nagle zaczął, to pisalibyśmy głównie o tym, że piszemy.
Każdy cudzy post mogę polecić uwadze moderatorów klikając na wykrzykniku pod nim. Fajnie by było gdybym swoje wypowiedzi też mógł wskazywać. A nuż by się ktoś zlitował i poprawił. Proszę więc o udostępnienie takiej opcji (w miarę możliwości i chęci oczywiście).
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 39 (przedawniony)
12-06-2012KowalskaForeverKowalska nie żyje
Drodzy Forumowicze,

z niewysłowionym bólem przekazuję wiadomość, która dla mnie była szokiem i ciosem - "Kowalska" nie żyje. Zmarła w nocy. Była najinteligentniejszą i najdowcipniejszą osobą na tym forum. Miażdżyła wrogów, kochała przyjaciół. Żyła z pasją. Odeszła za wcześnie. Pozostawiła wiele osób z poczuciem ogromnej straty.

Maciej Psyk
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
09-06-2012finerbijkPowiadomienia
Maile nie przychodzą z powiadomieniami o odpowiedziach i ocenach? Nie było mnie trochę tutaj, coś się zmieniło?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
07-06-2012agamnKontak ze sklepem
Miesiąc temu zamówiliśmy z mężem towar ze Sklepu Racjonalisty. Po początkowym kontakcie w sprawie szczegółów i zapłacie czekaliśmy na przesyłkę. Niestety, towar do nas nie dotarł (prawdopodobnie z winy poczty) jednak od tej pory nasze listy pozostają bez odpowiedzi. Pozwalam sobie poruszyć ten temat tutaj, gdyż jedyny kontakt na stronie to kontakt mailowy, a ten ostatnio szwankuje. Nie znalazłam też żadnego regulaminu ani opisu procedury reklamacyjnej.

Nie posądzam nikogo o złą wolę - już kiedyś korzystałam ze sklepu i wszystko było w porządku - proszę tylko o informację jak nawiązać kontakt i uzyskać informacje o statusie zamówienia.

Pozdrawiam
Agata
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 18 (przedawniony)
03-06-2012-jad-Zakazany hardcore.
Próbowałem ostatnio opublikować post w Bazgrołach ale za nic się nie dało. Niemałym zaskoczeniem było dla mnie to, że zawiera on niedozwoloną treść



Trochę się namęczyłem zanim doszedłem do tego, który to fragment jest zakazany. Chodzi otóż o "hard core" pisany z myślnikiem pośrodku. Bez myślnika albo razem- może być. Chciałbym spytać czym nieszczęsny hard/core sobie na takie wyróżnienie zasłużył. Jakich bzdur bym nie pisał i jakich błędów bym nie robił, taki komunikat jeszcze nigdy mi się nie objawił.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
01-06-2012kulka_na_moleWniosek o blokadę użytkownika "aspagnito"
Zgodnie z § 41 Regulamin Forum dyskusyjnego wnioskuję o zablokowanie konta użytkownika aspagnito.
Uzasadnienie:
Następujące wątki: www.racjonalista.pl/forum.php/s,501532 www.racjonalista.pl/forum.php/s,501739 www.racjonalista.pl/forum.php/s,501802 www.racjonalista.pl/forum.php/s,501808 założone przez w/w użytkownika świadczą - w moim przekonaniu - o poważnych zaburzeniach psychicznych wspomnianego użytkownika.
Tekst wątków nijak się nie ma do tytułów wątków i/lub jest przedziwnym bełkotem, którego sensu na próżno szukać.
Czytając wątki/wypowiedzi użytkownika aspagnito odnoszę wrażenie, że mam do czynienia z osobą cierpiącą na zaburzenia psychiczne, której potrzebna jest profesjonalna pomoc medyczna.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 29 (przedawniony)
28-05-2012zohenZrezygnujmy z minusów!
Chodzi mi o rozpatrzenie możliwości technicznego odłączenia opcji "minusowania" wypowiedzi.

"Plusowanie" - owszem, sugeruje, że zgadzam się z poglądem wyrażonym w poście.
"Minusowanie" - nie, ponieważ jest to często wyraz postawy "nie, bo nie" albo oderwanej od meritum problemu niechęci do autora spowodowanej jakimiś innymi czynnikami lub wcześniejszymi wypowiedziami. Albo też jest wyrazem zwykłej złośliwości. Wiem, o czym piszę ponieważ sam doświadczyłem takiej czystej złośliwości w relacji z kolegą H. i - ze wstydem przyznaję - sam dałem się wciągnąć w to głupie okładanie się minusami.

Moja osobista deklaracja: rezygnuję z "minusowania" kogokolwiek. Jeżeli wypowiedź mi się nie podoba piszę o tym argumentując dlaczego.
Jeżeli Państwo (moderatorzy w szczególności) podzielą ten pogląd, to kultura dyskusji na naszym forum zyska - tak mi się wydaje.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 12 (przedawniony)
23-05-2012Bartosz B.Zbysław Śmigielski
Zastanawiam się dlaczego np. założyciel Racjonalisty.pl Mariusz Agnosiewicz vel Gawlik uwzględniony jest w Wikipedii, a wybitny tego portalu publicysta Zbysław Śmigielski nie? Czy nie byłoby zwykłą ludzką przyzwoitością, gdyby redaktorzy Racjonalisty.pl zatroszczyli się o dobre imię współpracownika? A jeśli racjonalne podejście wyklucza taki, powiedzmy, altruizm, to może warto na rzecz spojrzeć interesownie i zauważyć, że sława autora rozciąga się na publikującą teksty tak wybitnego autora?

Wstępnie proponuję poniższą notkę, zredagowaną na potrzeby publikacji na portalu Racjonalista.pl.

Zbysław Śmigielski
Powieściopisarz, nowelista, aforysta, najrzadziej poeta. Laureat konkursów i nagród literackich. Uznany za marynistę. Był kapitanem jachtowym, instruktorem żeglarstwa, nieco powłóczył się po morzach, co ma wpływ na twórczość. Zajmuje się propagowaniem spraw morza na spotkaniach autorskich, szczególnie z młodzieżą. Interesują go także inne sprawy: historia współczesna, problemy społeczne, konflikty moralne - to, czym żyjemy na codzień. Ostatnia książka: Sarmaty i scyty (2007).


Niechby choć tyle było, o resztę z pewnością zatroszczą się czytelnicy.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
08-05-2012tumbiliPozycja niedostępna- sklepik
Próbowałam odszukać, czy już był poruszany tutaj taki problem, ale wyszukiwarka nic do mnie nie gada .

Wobec tego mam pytanie- czy lektury okraszone informacją [pozycja niedostępna], będą jeszcze do zakupienia w sklepiku racjonalisty, czy to już tak na stałe?
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)