Miesiąc temu zamówiliśmy z mężem towar ze Sklepu Racjonalisty. Po początkowym kontakcie w sprawie szczegółów i zapłacie czekaliśmy na przesyłkę. Niestety, towar do nas nie dotarł (prawdopodobnie z winy poczty) jednak od tej pory nasze listy pozostają bez odpowiedzi. Pozwalam sobie poruszyć ten temat tutaj, gdyż jedyny kontakt na stronie to kontakt mailowy, a ten ostatnio szwankuje. Nie znalazłam też żadnego regulaminu ani opisu procedury reklamacyjnej.
Nie posądzam nikogo o złą wolę - już kiedyś korzystałam ze sklepu i wszystko było w porządku - proszę tylko o informację jak nawiązać kontakt i uzyskać informacje o statusie zamówienia.
Pozdrawiam Agata |