 |
Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 14 (przedawniony) | | 11-04-2011 | Christopher CJ Jozwiak | Propozycja utworzenia nowego działu forum: 'Polityka' |
Dyskusje o polityce są często kontrowersyjne i ostrzejsze niż pozostałe. Są tak jakby pomiędzy 'Społeczeństwo i kraj', 'Gospodarka i ekonomia', a zahaczają też o 'Filozofia i światopogląd'. Racjonalista pozostaje apolityczny ale użytkownicy forum mogliby mieć legalne miejsce do 'uprawiania propagandy' i przekonywania do własnych racji  Swoją drogą przydałaby się sonda jak rozkładają się obecne preferencje polityczne czytelników portalu - to ciekawe... Przeprowadziłem ostatnio z paroma osobami tel. sondaż i rezultaty znacznie odbiegają od tych dla GW/RP/TVN24. Metodologię i wyniki podam wkrótce. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 25-03-2011 | maruda | ściąga prawna |
Znalazłem dzisiaj oficjalną stronę szkoły, gdzie na głównej stronie krzyczy informacja: "Procedura zwolnienia uczniów z zajęć religii". W pierwszym odruchu chciałem sprostować szkolną informację poległem przy pierwszej próbie podejścia do tematu, muszę to lepiej przygotować i jutro spróbuję ponownie. Na racjonaliście są oczywiście poruszane prawne aspekty, ale w związku ze zmieniającym się prawem nie są to informacje uzupełniane. Brakuje mi ściągi prawnej podręcznego użytku. Nastawionej na akty prawne związane ze stykiem państwo kościół. Procedurami obywatel, urząd. Aktualizowanymi by nadążyć za naszymi superszybkimi posłami. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 18-03-2011 | Drobner | Skrót linka |
Jak, wklejając długi link do posta na forum, zmienić go na krótki, czytelny? Drobner, chętnie lakoniczny
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 33 (przedawniony) | | 10-03-2011 | kiryl | Limit odpowiedzi |
Proponuję wprowadzic limit dziennych odpowiedzi, np 10, albo 15 maksymalnie. Moją propozycję motywuję faktem że gdy otwieram forum rano i widze 50 odpowiedzi jednego użytkownika ktory udziela się w prawie wszystkich wątkach, wie prawie wszystko, i w 85% już znam jego odpowiedzi na prawie wszystko, sprawia ze zamykam forum z przekonanien że dzis nic nowego. Sądze że to juz spam. Limitowanie działa na innych forach, i zabezpiecza przed zalewaniem serwera. Zbieżnosć z iloscią wypowiedzi J. Tabisza nieprzypadkowa. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 10-03-2011 | diogenes | Edycja postu |
Po pierwszej odpowiedzi na post jego edycja jest niemożliwa. OK. Czy reguła ta powinna obowiązywać również wtedy, kiedy pierwsza odpowiedź zostaje usunięta przez moderację? Np. mój post, ten z powrotem marnotrawnego ateisty: www.racjonalista.pl/forum.php/s,403068 | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 10 (przedawniony) | | 16-02-2011 | kulka_na_mole | darlove nożycoręki |
Od kilku dni otrzymuję codziennie mailowe powiadomienia typu:

Zastanawiam się jakie moje posty darlove ciągle wycina, skoro już dawno wyciął wszystkie, a ja nowych w jego wątku nie umieszczam? Przypuszczam, że to jakiś błąd po stronie portalu, który wysyła mi wysłane już wcześniej powiadomienia.
Swoją drogą zobaczcie jak się chłopina narobił, żeby stworzyć coś, czego jeszcze na forum nie było:
 | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 14-02-2011 | Maddy | Ostatnia sonda |
Ja w sprawie ostatnie sondy na racjonaliści - Czy zwracasz uwagę na pochodzenie żywności, którą kupujesz?
Kliknęłam i chciałam zagłosować, ale nie byłam pewna, czy rozumiem pytanie.
Czy pochodzenie - to kraj? czy może ma to mieć szersze znaczenie - rodzaj hodowli/uprawy, sposób karmienia zwierząt itp itd?
Sprawdzam, czy jaj i kurczęta są z wolnego chowu, ale już nie patrzę, czym karmiono krowy których mleko kupuję a kraj pochodzenia różnych produktów sprawdzam tylko w celach snobistycznych (czy mozarella na pewno włoska a szynka dojrzewająca na pewno hiszpańska). Zupełnie nie zależy mi, czy kasza, ryż albo płatki owsiane są organiczne albo czy kawa pochodzi z Fair Trade.
Czy więc powinnam kliknąć, że zwracam uwagę czy że nie zwracam uwagi?
Takie sondy powinny mieć bardziej jednoznacznie zadawane pytania.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 11-02-2011 | kulka_na_mole | Automatyczne wylogowanie |
Ponieważ webmaster nie skomentował mojej uwagi dotyczącej automatycznego wylogowania z portalu, więc niniejszym stawiam pytania:
- po jakim czasie następuje automatyczne wylogowanie użytkownika?
- w którym miejscu portalu można znaleźć odpowiedź na moje pierwsze pytanie?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 11-02-2011 | Ironhide | Pranie mózgu po tybetańsku |
Artykuł "Pranie mózgu po tybetańsku". www.racjon(*)8/q,Pranie.mozgu.po.tybetanskuOsobiście jestem ateistą i czytam o buddyzmie, aby mieć jakieś argumenty w sporach z kolegą buddystą. Pod artykułem zostały zamieszczone skromne informacje: "Artykuł opublikowany na łamach Ateista.pl 22.4.2006, Jacek Ponikiewski, Publicysta". Wyszukałem pana Ponikiewskiego w Google z ciekawości. Niestety nie mam pewności, czy to ten sam Jacek Ponikiewski. Cytat:Jacek Ponikiewski - z zawodu dziennikarz, wykładowca, lektor języka polskiego dla obcokrajowców oraz doradca ds. Prawa Prasowego. Zainteresowanie, któremu się poświęca, to pisanie książek o zabarwieniu filozoficzno-religijnym, dotykających spraw wiary oraz współczesnego społeczeństwa płynnej rzeczywistości. www.goniec(*)cywilizacja-slabej-piety-cz-ivJeżeli to ten sam pan, to znalazłem pewną ciekawostkę. W artykule Ponikiewski pisze: Cytat:Moje stanowisko zaś, to nie projekcja wrodzonej wrogości ani wszędobylskiego sceptycyzmu, który towarzyszyć może osobie ateisty, którym jestem. Jest ono efektem przemyśleń nad tłumaczeniami oryginalnych dzieł buddyjskich lamów, a także wynikiem analizy "popularnych" książek mistrzów buddyzmu tybetańskiego oraz dzogczen. A tutaj jest inny artykuł i komentarz Ponikiewskiego: "Ateizm - opium dla pychy człowieczej" www.prawica.net/node/20418 [cytat]Poznanie..... |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 09-02-2011 | kulka_na_mole | Wylogowanie |
Proponuję, aby po zalogowaniu, w "menu użytkownika" jak na obrazku

była uwzględniona możliwość wylogowania, która obecnie jest dostępna jedynie po przewinięciu strony aż do "stopki" jak na obrazku
 | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |