Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
03-06-2023HgdtyuKreator flodujających postów. Idiot czy spam?
Pytanie jest po to że nie było żadnego komentarza na mnie

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
05-04-2023chętnie racjonalistkaKundelki Rodowód
.
Fraza "kundelki szarleyą" powstała równo cztery lata temu.

Po ok. dwóch latach jeden z forumowiczów zaczął dopytywać kogo określenie dotyczy.

Pytał wielokrotnie przez kolejne prawie dwa lata, gdzieś tam po drodze sugerując, że inni podzielają jego zainteresowanie.

Dla porządku sprawdziłam, ale chętnych nie było.

Ale może wtedy źle pytałam, zapytam teraz inaczej: kto uważa, że określenie "kundelki szarleją" dotyczy właśnie jego, i dlaczego?
.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 20 (przedawniony)
11-03-2023Duch PrawdyForum Racjonalista czy szambo.
Drogi Czytelniku, niech cię nie zmyli nazwa, znajdujesz się w szambie.

Czy to miejsce równych Praw dla wszystkich Uczestników Forum dyskusyjnego, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899810

SZAMBO DROBNERA - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają równe Prawa, są posortowani na lepszy i gorszy sort.
W szambie Drobnera łamie się Regulamin i jednocześnie na niego powołuje.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899947
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949

W szambie Drobnera bezkarnie zniesławia się Uczestników dyskusji i członków ich rodzin.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897

W szambie Drobnera nie prowadzi się dialogu, lecz pluje na adwersarza.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,762624#w763380

W szambie Drobnera obraża i ocenia się adwersarzy, bo to łatwe, a merytoryczna dyskusja wymaga myślenia.
"Myślenie jest trudne, dlatego większość ludzi ocenia." Carl Jung
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
02-03-2023Handzlik emForum powinno być zamknięte po jego wykreowaniu.
Reszta to trolling.

Użyj opcji: szukaj.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 62 (przedawniony)
23-02-2023Duch PrawdyChamidło,
które nazywa ludzi psami, śmieciami...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159#w899511

i cenzor

< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >
Autor wątku "Logika do Konstytucji!" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159 )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: Logika do Konstytucji!" (899464)
Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.
Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów,
odpowiadając na tę wiadomość.
Wiadomość wysłana automatycznie.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 18 (przedawniony)
15-02-2023farmerZ dedykacją romarowi.
Mały kurwiu tak oto romaro zwraca się do innego użytkownika forum.
Mały obszczymurku? To też romaro.

Nie spisuje wszystkich jego bluzg bo komu by się chciało

Romaro nie skrytykuje chamskiej chętnie racjonalistki . Jego sprawa. Ale kto dal prawo temu gnojkowi by pouczać innych co i komu mają prawo zadawać pytania .

Wiem jedno ten pyskliwy bezczelny typ pozwala sobie na za dużo.

Ale na takich pyskatych gnojków którzy zwarcaja się do mnie bez....mały kurwiu.

Jest tylko jeden sposób na tym forum

Ukrywać wypowiedzi.

Niech ci się nie wydaje że nie potrafię bezczelny typie założyć tematu.

Chętnie racjonalistka przyrownala innych ludzi z tego forum do psów .

Nie ty będziesz mnie pouczał ze swoją kultura gnojku.

Won !!

Brak przyzwolenia na chamstwo chętnie racjonalistki i romaro na tym forum!!!!!

Nikt nie życzy być nazwany psem ani małym kurwiem.



Mam nadzieję że forum wybierze.
I to będzie ostateczna ankieta.

Ankieta hipokryzji fikołków i tego z czym walczycie na co dzień.

Politycy elita korporacje ....nie nie tym razem.

Werdykt jaki wydacie to taki wydacie w życiu.
Taki obejrzycie potem w telewizji .
To będziecie czytać w internecie.

Logika? Hahahaha



Otóż nie tym razem.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
14-02-2023romaroZ DEDYKACJĄ FARMEROWI
Nie chcąc zaśmiecać wątku Racjonalistki zamieszczam odpowiedź Farmerowi (nadszedł ten czas).

Nawiazuję konkretnie do tego fragmentu jego wypowiedzi:
>A z czasem można doczekać się i plugawego bronienia jej przez osobnika romaro.www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159#w899250

Miała prawo. Nie wiem czy wiesz, ale autor/autorka wątków jest jednocześnie moderatorem i zgodnie z regulaminem ma prawo nie tylko kasować wypowiedzi, ale niedopuszczać do glosu śmieciarzy, których jedynym celem jest bojkotowanie dyskusji.

>A z czasem można doczekać się i plugawego bronienia jej przez osobnika romaro.
Gdy idzie o plugawe zachowanie...
Nikt tutaj nie przebije twojego zachowania. Jesteś małą mściwą kreaturą, obszczymurkiem, który bojkotuje, dosadnie mówiąc: zostawia swoje odchody pod każdą wypowiedzią CR.
Dziwię się tylko Szarleyowi, może dlatego nie widzi nic złego w zachowaniu Farmera bo nie doświadcza tego typu bojkotujących jego osobę odpowiedzi ze strony innych we własnych wątkach.
Co jest takiego w tym temacie by Farmerowi dawało pretekst do takiego zachowania? Propagowanie faszyzmu, komunizmu, homofobia?
To są pernamentnie plugawe ataki na osobę, kobietę. Czas by ten mały mściwy czlowieczek już z tym skończył dla dobra ogółu.



Pytanie retoryczne. Nie jestem pewny czy zdecyduję się, pozwolę odpowiadać.
Takie prawo daje mi regulamin:
"Chcę akceptować odpowiedzi, zanim się pojawią."
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 53 (przedawniony)
12-02-2023chętnie racjonalistkaCzemu, czemu?
.
Czemu nie ma na fR fajnych wątków?
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 40 (przedawniony)
11-02-2023BerzeracMam pytanie
Mam pytanie do - nie wiem, właściciela portalu, administratora czy innej osoby odpowiedzialnej za kształt i tematykę wątków (choć sądząc z tego co pisali inni forumowicze, ktoś taki nie istnieje)

Jak długo do cholery będziesz Pan tolerował to, co się dzieje na forum? I tym razem nie mam na myśli wpisów niektórych użytkowników , traktujących- mówiąc kolokwialnie "o dupie Marynie" czy też pochwalających antysemityzm i nawołujący do nienawiści rasowej i wyznaniowej.

Otóż z tego Pańskiego forum zrobiła się kloaka, w której obecnie dominują prośby o pomoc finansową i modlitwę (dokładnie w tej kolejności) a ostatnio zrobiło się miejsce nawet dla ogłoszeń komercyjnych i reklam.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,898550

Jak to się ma do założeń Portalu, regulaminu, do tematyki jaka kiedyś była tutaj poruszana.? Naprawdę zależy Panu, aby z PR zrobił się Facebook czy inny Twitter? A może gazetka reklamowa? Albo strona charytatywna?

Widzę jednak, że woli Pan podejście typu "róbta co chceta"
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
10-02-2023molev91615ě ź ě (DALpocha10Com€ś$<ӀśtČ€śtČa€ś$<€śtČ€śtČ!€śtČ
wawebvaega
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)