 |
Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 10 (przedawniony) | | 05-04-2023 | chętnie racjonalistka | Kundelki Rodowód | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 20 (przedawniony) | | 11-03-2023 | Duch Prawdy | Forum Racjonalista czy szambo. |
Drogi Czytelniku, niech cię nie zmyli nazwa, znajdujesz się w szambie. Czy to miejsce równych Praw dla wszystkich Uczestników Forum dyskusyjnego, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo? www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899810SZAMBO DROBNERA - REGULAMIN II. Prawa Uczestników § 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać* *nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają równe Prawa, są posortowani na lepszy i gorszy sort. W szambie Drobnera łamie się Regulamin i jednocześnie na niego powołuje. www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899947www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949W szambie Drobnera bezkarnie zniesławia się Uczestników dyskusji i członków ich rodzin. www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897W szambie Drobnera nie prowadzi się dialogu, lecz pluje na adwersarza. www.racjonalista.pl/forum.php/s,762624#w763380W szambie Drobnera obraża i ocenia się adwersarzy, bo to łatwe, a merytoryczna dyskusja wymaga myślenia. "Myślenie jest trudne, dlatego większość ludzi ocenia." Carl Jung | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 62 (przedawniony) | | 23-02-2023 | Duch Prawdy | Chamidło, |
które nazywa ludzi psami, śmieciami... www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159#w899511i cenzor < Powiadomienie z Forum racjonalista.pl > Autor wątku "Logika do Konstytucji!" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159 ) usunął Twoją wypowiedź "Odp: Logika do Konstytucji!" (899464) Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach. Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów, odpowiadając na tę wiadomość. Wiadomość wysłana automatycznie. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 18 (przedawniony) | | 15-02-2023 | farmer | Z dedykacją romarowi. |
Mały kurwiu tak oto romaro zwraca się do innego użytkownika forum. Mały obszczymurku? To też romaro.
Nie spisuje wszystkich jego bluzg bo komu by się chciało
Romaro nie skrytykuje chamskiej chętnie racjonalistki . Jego sprawa. Ale kto dal prawo temu gnojkowi by pouczać innych co i komu mają prawo zadawać pytania .
Wiem jedno ten pyskliwy bezczelny typ pozwala sobie na za dużo.
Ale na takich pyskatych gnojków którzy zwarcaja się do mnie bez....mały kurwiu.
Jest tylko jeden sposób na tym forum
Ukrywać wypowiedzi.
Niech ci się nie wydaje że nie potrafię bezczelny typie założyć tematu.
Chętnie racjonalistka przyrownala innych ludzi z tego forum do psów .
Nie ty będziesz mnie pouczał ze swoją kultura gnojku.
Won !!
Brak przyzwolenia na chamstwo chętnie racjonalistki i romaro na tym forum!!!!!
Nikt nie życzy być nazwany psem ani małym kurwiem.
Mam nadzieję że forum wybierze. I to będzie ostateczna ankieta.
Ankieta hipokryzji fikołków i tego z czym walczycie na co dzień.
Politycy elita korporacje ....nie nie tym razem.
Werdykt jaki wydacie to taki wydacie w życiu. Taki obejrzycie potem w telewizji . To będziecie czytać w internecie.
Logika? Hahahaha
Otóż nie tym razem. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 14-02-2023 | romaro | Z DEDYKACJĄ FARMEROWI |
Nie chcąc zaśmiecać wątku Racjonalistki zamieszczam odpowiedź Farmerowi (nadszedł ten czas). Nawiazuję konkretnie do tego fragmentu jego wypowiedzi: > A z czasem można doczekać się i plugawego bronienia jej przez osobnika romaro.www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159#w899250Miała prawo. Nie wiem czy wiesz, ale autor/autorka wątków jest jednocześnie moderatorem i zgodnie z regulaminem ma prawo nie tylko kasować wypowiedzi, ale niedopuszczać do glosu śmieciarzy, których jedynym celem jest bojkotowanie dyskusji. > A z czasem można doczekać się i plugawego bronienia jej przez osobnika romaro.Gdy idzie o plugawe zachowanie... Nikt tutaj nie przebije twojego zachowania. Jesteś małą mściwą kreaturą, obszczymurkiem, który bojkotuje, dosadnie mówiąc: zostawia swoje odchody pod każdą wypowiedzią CR. Dziwię się tylko Szarleyowi, może dlatego nie widzi nic złego w zachowaniu Farmera bo nie doświadcza tego typu bojkotujących jego osobę odpowiedzi ze strony innych we własnych wątkach. Co jest takiego w tym temacie by Farmerowi dawało pretekst do takiego zachowania? Propagowanie faszyzmu, komunizmu, homofobia? To są pernamentnie plugawe ataki na osobę, kobietę. Czas by ten mały mściwy czlowieczek już z tym skończył dla dobra ogółu.
Pytanie retoryczne. Nie jestem pewny czy zdecyduję się, pozwolę odpowiadać. Takie prawo daje mi regulamin: "Chcę akceptować odpowiedzi, zanim się pojawią." | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 53 (przedawniony) | | 12-02-2023 | chętnie racjonalistka | Czemu, czemu? |
. Czemu nie ma na fR fajnych wątków? Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. .
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 40 (przedawniony) | | 11-02-2023 | Berzerac | Mam pytanie |
Mam pytanie do - nie wiem, właściciela portalu, administratora czy innej osoby odpowiedzialnej za kształt i tematykę wątków (choć sądząc z tego co pisali inni forumowicze, ktoś taki nie istnieje) Jak długo do cholery będziesz Pan tolerował to, co się dzieje na forum? I tym razem nie mam na myśli wpisów niektórych użytkowników , traktujących- mówiąc kolokwialnie "o dupie Marynie" czy też pochwalających antysemityzm i nawołujący do nienawiści rasowej i wyznaniowej. Otóż z tego Pańskiego forum zrobiła się kloaka, w której obecnie dominują prośby o pomoc finansową i modlitwę (dokładnie w tej kolejności) a ostatnio zrobiło się miejsce nawet dla ogłoszeń komercyjnych i reklam. www.racjonalista.pl/forum.php/s,898550Jak to się ma do założeń Portalu, regulaminu, do tematyki jaka kiedyś była tutaj poruszana.? Naprawdę zależy Panu, aby z PR zrobił się Facebook czy inny Twitter? A może gazetka reklamowa? Albo strona charytatywna? Widzę jednak, że woli Pan podejście typu "róbta co chceta" | Zobacz wypowiedzi..
Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |