 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-02-2023 17:09 | romaro (25211 punktów) | Z DEDYKACJĄ FARMEROWI | Nie chcąc zaśmiecać wątku Racjonalistki zamieszczam odpowiedź Farmerowi (nadszedł ten czas). Nawiazuję konkretnie do tego fragmentu jego wypowiedzi: > A z czasem można doczekać się i plugawego bronienia jej przez osobnika romaro.www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159#w899250Miała prawo. Nie wiem czy wiesz, ale autor/autorka wątków jest jednocześnie moderatorem i zgodnie z regulaminem ma prawo nie tylko kasować wypowiedzi, ale niedopuszczać do glosu śmieciarzy, których jedynym celem jest bojkotowanie dyskusji. > A z czasem można doczekać się i plugawego bronienia jej przez osobnika romaro.Gdy idzie o plugawe zachowanie... Nikt tutaj nie przebije twojego zachowania. Jesteś małą mściwą kreaturą, obszczymurkiem, który bojkotuje, dosadnie mówiąc: zostawia swoje odchody pod każdą wypowiedzią CR. Dziwię się tylko Szarleyowi, może dlatego nie widzi nic złego w zachowaniu Farmera bo nie doświadcza tego typu bojkotujących jego osobę odpowiedzi ze strony innych we własnych wątkach. Co jest takiego w tym temacie by Farmerowi dawało pretekst do takiego zachowania? Propagowanie faszyzmu, komunizmu, homofobia? To są pernamentnie plugawe ataki na osobę, kobietę. Czas by ten mały mściwy czlowieczek już z tym skończył dla dobra ogółu.
Pytanie retoryczne. Nie jestem pewny czy zdecyduję się, pozwolę odpowiadać. Takie prawo daje mi regulamin: "Chcę akceptować odpowiedzi, zanim się pojawią." | Autor tego wątku akceptuje lub odrzuca nowe wypowiedzi. Przy braku decyzji, wypowiedź pojawi się po 48 godzinach.
| szarley (54913 punktów) | >Dziwię się tylko Szarleyowi, może dlatego nie widzi nic złego w zachowaniu Farmera bo nie doświadcza >tego typu bojkotujących jego osobę odpowiedzi ze strony innych we własnych wątkach.
Napisałem, że każdy ma prawo do obrony swojego dobrego imienia Jeśli ktoś kogoś publicznie poniewiera, a pytany o argumenta do tej poniewierki ucieka od odpowiedzi, niech się nie dziwi, że jest prowkowany w innych wątkach
Tego nie powinno być. Od tego powinna być moderacja
O sobie wlelekroć przeczytałem, że jestem przestępca, a podano przy tym moje nazwisko. Dowodem "przestępstwa" było to, że zapytałem o argumenta na rzecz ujawnienia przez wszystkich swojego stanu posiadania. Tylko tyle. Zapytałem dlaczego informacja o tym ile krów ma mój teść ma pomóc komuś w wyjściu z biedy, w której stać go na podróże po czterech kontynentach Tylko tyle! I przeczytałem o sobie, że oszukałem pracowników, których rzekomo zatrudniam, że pożyczam pieniądze na lichwę...
Smutne to, że moderacja nie reaguje na przestępczą działalność na forum, bo przecież zarzut przestępstwa jest złamaniem praw. Oponent twierdzi, że prawo go nie obowiązuje, bo nie on je ustanowił i znów zarzucił mi kradzież, oszustwo, życie na koszt innych i gnębienie innych lichwą
Jak mam reagować? Nie mogę pozwać do sądu człowieka, którego adres jest tajny a nazwisko wątliwe, więc, przyznaję w sposób nieakceptowalny w kulturalnych rozmowach próbuję pokazać mu jak przykre jest czytanie o sobie kalumni.
A jeśli ucieka, przypominam jego chamskie zniesławienia w innych wątkach
c_r nazwała farmera kundelkiem. nie bronię go, ale nie potępiam, bo staram się unikać hipokryzji
Bronisz kobiety (męski, atawistyczny, chwalebny odruch), ale bycie kobietą nie wyklucza chamskich zachowań. Jednym z nich w jej wykonaniu, było wymyślenie mojego cytatu, sprzecznego z moimi poglądami, uciekła w słowne gierki "parafraza nie jest cytatem" Ale rzekomo moje słowa były oznaczone jako cytat (!)
Nie polemizuję z c_r bo nie bawią mnie słowne gierki, w których jest mistrzynią, a ja polskiego języka nie wyniosłem z domu, ale uczciwa w dyskusjach nie jest.
Doprawdy przydałaby się sensowna moderacja, która usuwa obraźliwe teksty
Jeśli nikt nie będzie mnie obrażał kłamstwa i pomówieniami, obiecuję, że zachowam kulturę w dyskusji, choć czasem trudno nie nazwać po imieniu fanatyczne debila takiego jak thoter
Przykre dla mnie jest to, że wadzą się o słowa ludzie, którzy w dyskusjach zazwyczaj mocno argumentują swoje poglądy, co na tym forum powinno być normą
Pozdrawiam Hanek
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >c_r nazwała farmera kundelkiem. nie bronię go, ale nie potępiam, bo staram się unikać hipokryzji >Bronisz kobiety (męski, atawistyczny, chwalebny odruch), Nie tylko dlatego, niemniej prawdą jest, że i z tego powodu, ale również dlatego, że obecnie jest tu jedyną reprezentantką polskich racjonalistek. >Nie polemizuję z c_r bo nie bawią mnie słowne gierki, w których jest mistrzynią, To prawda, w czarujący sposób posługuje się słowem, a że zdarzyło się jej nazwać nas "kundelkami Szarleya"... cóż za afront uczyniła nam. I za tę jedną "uwagę", i to mającą pewne uzasadnienie, mamy pozwalić Farmerowi na pernamentne bojkotowanie jej wypowiedzi? Wybacz, ale ja się z tym nie zgadzam. >Doprawdy przydałaby się sensowna moderacja, która usuwa obraźliwe teksty >Jeśli nikt nie będzie mnie obrażał kłamstwa i pomówieniami, obiecuję, że zachowam kulturę w dyskusji, choć czasem trudno nie nazwać po imieniu fanatyczne debila takiego jak thoter I żeby była jasność - tutaj nie chodzi o Twoje wypowiedzi, a jeżeli, to co najwyżej o Twoje ciche przyzwolenie. Może się mylę, ale myślę, że premiujesz go za tego typu jego wypowiedzi. Jeżeli się mylę przepraszam. W zasadzie nie chodzi o czyjekolwiek wypowiedzi, a mendlenie i jątrzenie Farmera. Pozdrawiam
|
|
|  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>>c_r nazwała farmera kundelkiem. nie bronię go, ale nie potępiam, bo staram się unikać hipokryzji >>Bronisz kobiety (męski, atawistyczny, chwalebny odruch), >Nie tylko dlatego, niemniej prawdą jest, że i z tego powodu, ale również dlatego, że obecnie jest tu jedyną reprezentantką polskich racjonalistek. Unikałam wczytywania się w wątki rozdmuchujące postfarmerskie popierdywania, ale w poszukiwaniu innych treści natknęłam się na ten wątek, w którym, jak widzę, są na mój temat wypisywane pomówienia, zatem prostuję.
Punktem wyjścia powyższej wymiany postów jest kłamliwe twierdzenie tutejszego śmiecia, jakobym nazwała farmera kundelkiem; kto tak twierdzi, niechby prawdziwości swoich słów dowiódł.
>zdarzyło się jej nazwać nas "kundelkami Szarleya" Otóż j/w, nic podobnego na fR się nie zdarzyło.
Ktoś powiedział, że "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" i wydaje się, że farmer próbował tę liczbę osiągnąć.
A pamiętacie czyje to słowa?
cr
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|