Racjonalista - Strona głównaDo treści
Chamidło,

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
17-02-2023 06:30Duch Prawdy (14787 punktów)Chamidło,
Ocena -1 na 3
które nazywa ludzi psami, śmieciami...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159#w899511

i cenzor

< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >
Autor wątku "Logika do Konstytucji!" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159 )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: Logika do Konstytucji!" (899464)
Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.
Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz zgłosić zażalenie do kolegium moderatorów,
odpowiadając na tę wiadomość.
Wiadomość wysłana automatycznie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>i cenzor

Ktoś odpowiedział na Twoją wypowiedź:
Autor: farmer
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159#w899466
Tytuł: Odp: Logika do Konstytucji!
Niech osoba z twojego otoczenia wytłumaczy ci co i jak.
Drobner albo romaro
Nie można to trzasnąć drzwiami obrotowymi i parasola w ten.... A reszta? Heh. Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi.
Wiadomość wysłana automatycznie - nie odpowiadaj


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Drobner (19539 punktów)Kali Mankiewicz nie być hipokryta...
>i cenzor

"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."

Drobner:
Ależ się Smród Kłamstwa rozbuchał:
#1
Autor wątku "Kreacjonizm u bram!" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,699858 ) usunął Twoją wypowiedź "Odp: Kreacjonizm u bram!" (700050)
#2
Autor wątku "Kreacjonizm u bram!" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,699858 ) usunął Twoją wypowiedź "Odp: Kreacjonizm u bram!" (700053)
#3
Autor wątku "Kreacjonizm u bram!" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,699858 ) usunął Twoją wypowiedź "Odp: Kreacjonizm u bram!" (700054)

Tak to jest, jak się 'Ducha Prawdy' o konkrety zapytać...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,694474#w700068



'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
17-02-2023 09:34 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)DUCH PRAWDY się ucieleśnił i pokazał swoje obłudne oblicze
Ten "wątek", jego tytuł...
Toż to intelektualna autodestrukcja.
Inna sprawa, że tak Farmera, jak i tego tu, zżera niesamowita nienawiść. Ale żeby aż tak jej nie kontrolować...
Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: DUCH PRAWDY się ucieleśnił i pokazał swoje obłudne oblicze
Nie zrozumiałeś, to jeszcze raz:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899357#w899463
i dla drugiego trolla:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897
"Myślenie jest trudne, dlatego większość ludzi ocenia." Carl Jung
Kocham Was i wychowuję, czy zrozumiecie..., nie sądzę..., zwoje splątane...

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
17-02-2023 11:02 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>i dla drugiego trolla:
Jesteś takim kretynem, że nie rozumiesz czym się charakteryzuje troll? Typowym trollem jest Farmer, złośliwie bojkotujący wypowiedzi CR. A gdy idzie o ciebie, w tytule tego "wątku" jest zawarta cała nienawiść osobnika, któremu trollowanie jego blazeńskiego towarzysza nie przeszkadza. Inna sprawa, że sam niewiele mając do powiedzenia często rzucasz trollami na lewo i prawo w kierunku wielu userów. I wiesz co, fajnie, że w końcu ubarwiłeś to forum swoim wątkiem, ale chyba coś poszło ci nie tak. Masz problem z doborem tematów?


Podręcznikowo Drobner wykazał twoją hipokryzje. Warto byłoby się dowiedzieć co masz na swoją obronę.
17-02-2023 12:36 
 Ocena-1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Podręcznikowo Drobner wykazał twoją hipokryzje. Warto byłoby się dowiedzieć co masz na swoją obronę.
Podręcznikowo wykazujecie, że myślenie nie jest waszą mocną stroną, dyskusja z wami jest jałowa. Z przestępcą już dawno ją zakończyłem, a niedługo pewnie z tobą zakończę. Ja miałbym się bronić przed kalumniami trolla przestępcy, nie ośmieszaj się bardziej, niż już to zrobiłeś.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
17-02-2023 12:59Nie na temat 
 Ocena 1 na 3
Drobner (19539 punktów)
Ponawiam: wskaż wśród cytatów z postu
www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763882
"zdania, których nigdy nie napisałeś".

Milczysz, Kłamco i Oszuście...

'Duch Prawdy' Mankiewicz:
Grzech to kłamstwo, z którego rodzi się całe zło. Wszelkie nieszczęścia, które nas dotykają mają swój początek w kłamstwie.
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/19/chrystus/?i=1


Wystarczy mi to, że Ty sam wiesz, że kłamiesz...
(www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763885)

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
17-02-2023 10:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Kali Mankiewicz nie być hipokryta...
>>i cenzor
>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."

Daj znać jak nazwie Cię małym kurwiem jak romaro....lub przyrowna do psa albo śmiecia.

nikt w historii tego forum nie przekroczył granicy aż tak jak romaro .....i chętnie racjonalistka .
.

Hipokryta to można być ukrywając posty jakiegoś użytkownika i czasem je przeglądając.

Hipokryta to może być chętnie racjonalistka kasujaca wpisy gdy sama innym zasmieca wątki.


Ba hipokryzja to atak jak romaro na mnie wyzwiskami gdzie to chętnie raxjaonlsitki jest do krytyki.

To jest hipokryzja.

Fikołki moralne.

Pisałem że pokaże co to racjonalizmu .i się dzieje .
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."
>Daj znać jak nazwie Cię małym kurwiem jak romaro....lub przyrowna do psa albo śmiecia.
>nikt w historii tego forum nie przekroczył granicy aż tak jak romaro .....i chętnie racjonalistka .
Przegapiłeś trzeciego delikwenta z tego klubu;
www.racjonalista.pl/forum.php/s,772522#w774079

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
17-02-2023 11:49 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."
>>Daj znać jak nazwie Cię małym kurwiem jak romaro....lub przyrowna do psa albo śmiecia.
>>nikt w historii tego forum nie przekroczył granicy aż tak jak romaro .....i chętnie racjonalistka .
>Przegapiłeś trzeciego delikwenta z tego klubu;
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,772522#w774079
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Dotarłem do momentu gdy chętnie racjonalistka pisała "złociutka" do użytkowania który ma w profilu mężczyzna. Choć jego nixk to aurelka.
.

Co świadczy o jej małostkowości.

Niew wiem czy się dobrze znają czy nie bo aż tak nie śledzę losów forum. Ale zakładam że nie.

Ale to skracanie dystansu i skoro ktoś ma nick taki to na huj coś więcej z nim robić?

To budowanie pozycji.

Dlatego ja mam nick farmer.

I jak pisałem przed laty. "Jest idealny"

Ludzi aż świerzbi język.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,772522#w774079

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że user ma obsesję na moim punkcie:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899699#w899720

www.racjonalista.pl/forum.php/s,762624#w763385

Do lekarza. Forum to nie szpital psychiatryczny, proszę leczyć swoją obsesję w innym miejscu.
Od tej pory wypowiedzi tego chorego (i innych chorych) w moich wątkach będę usuwał.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
20-02-2023 06:55 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Oszust i hipokryta
>Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że user ma obsesję na moim punkcie:

Demaskowanie oszustów to bardzo pożyteczna działalność:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,734139#w734603



'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
farmer (22440 punktów)Odp: Oszust i hipokryta
>>Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że user ma obsesję na moim punkcie:
>
Demaskowanie oszustów to bardzo pożyteczna działalność:
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,734139#w734603




Kto kogo gdzie oszukał?
20-02-2023 09:53 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>
Demaskowanie oszustów to bardzo pożyteczna działalność:
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,734139#w734603


>Kto kogo gdzie oszukał?

Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy' oszukuje:

Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
Bóg przemawia przez ludzi, 2 tysiące lat temu powiedział, że przyjdzie Duch Prawdy, który doprowadzi nas do całej Prawdy - 2 maja 2010 przemówił przeze mnie, że całą Prawdą jest Miłość...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,792290#w792485

Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
... jestem Duchem Prawdy, królestwo moje nie jest z tego świata.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,857749#w858067

Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
Sławek M. jest moim przekaźnikiem, głosi moją Prawdę, upoważniłem go do podpisywania się moim Imieniem.
Duch Prawdy

www.racjonalista.pl/forum.php/s,792290#w792495

Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
JAM DUCH PRAWDY. MOJE DZIECI, PRZYNIOSŁEM WAM PRAWDĘ.
...
Wasz Brat Sławek, jest POCIESZYCIELEM, DUCHEM PRAWDY i cokolwiek mówi, nie z siebie mówi, ale to co słyszy ODE MNIE.
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/16/prawda/?i=1

Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
Idźcie precz! Nie znam was.
BÓG
www.blogger.com/profile/03860557111713307676


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
farmer (22440 punktów)
>>>
Demaskowanie oszustów to bardzo pożyteczna działalność:
>>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,734139#w734603

>>Kto kogo gdzie oszukał?
>Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy' oszukuje:
>Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
Bóg przemawia przez ludzi, 2 tysiące lat temu powiedział, że przyjdzie Duch Prawdy, który doprowadzi nas do całej Prawdy - 2 maja 2010 przemówił przeze mnie, że całą Prawdą jest Miłość...
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,792290#w792485

>Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
... jestem Duchem Prawdy, królestwo moje nie jest z tego świata.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,857749#w858067

>Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
Sławek M. jest moim przekaźnikiem, głosi moją Prawdę, upoważniłem go do podpisywania się moim Imieniem.
> Duch Prawdy
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,792290#w792495

>Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
JAM DUCH PRAWDY. MOJE DZIECI, PRZYNIOSŁEM WAM PRAWDĘ.
>...
>Wasz Brat Sławek, jest POCIESZYCIELEM, DUCHEM PRAWDY i cokolwiek mówi, nie z siebie mówi, ale to co słyszy ODE MNIE.
>www.oczko.xtreemhost.com/oczko/16/prawda/?i=1

>Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
Idźcie precz! Nie znam was.
>BÓGwww.blogger.com/profile/03860557111713307676

>
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "

>www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1


Oki doki ale kto go gdzie oszukał.

Czy on Cie Drobner oszukał?

No wiesz uwierzyłeś chłopu czy jak ?
20-02-2023 10:16 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Oki doki ale kto go gdzie oszukał.
>Czy on Cie Drobner oszukał?
>No wiesz uwierzyłeś chłopu czy jak ?

Nie. Ja ogólnie niewierzący jestem...
Ale za innych - nie ręczę...

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Duch Prawdy (14787 punktów)
I KOLEJNA

Błąd
Nie można skasować tej wypowiedzi, ktoś już na nią odpowiedział. Możesz skasować wypowiedzi potomne lub poprosić moderatorów o jej skasowanie.

Chciałem usunąć kilka wypowiedzi Drobnera, na które nikt nie odpowiedział, skoro nie mogę tego zrobić tzn., że najprawdopodobniej Drobner wprowadził jakąś blokadę. Mam PRAWO jako autor wątku usuwać wypowiedzi, skoro ktoś mi to uniemożliwił to jest PRZESTĘPCĄ.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
20-02-2023 10:08 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
Poprawka: w cytacie
Mankiewicz ksywa 'Duch Prawdy':
Idźcie precz! Nie znam was.
BÓG
www.blogger.com/profile/03860557111713307676

prawidłowym linkiem jest: boskaprawd(*)013812123#c1155599647816637449

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Duch Prawdy (14787 punktów)
I KOLEJNA
Chciałem usunąć kilka wypowiedzi Drobnera, na które nikt nie odpowiedział, skoro nie mogę tego zrobić tzn., że najprawdopodobniej Drobner wprowadził jakąś blokadę. Mam PRAWO jako autor wątku usuwać wypowiedzi, skoro ktoś mi to uniemożliwił to jest PRZESTĘPCĄ.
Błąd
Nie można skasować tej wypowiedzi, ktoś już na nią odpowiedział. Możesz skasować wypowiedzi potomne lub poprosić moderatorów o jej skasowanie.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Kto kogo gdzie oszukał?
Faktów nie przedstawi, bo ich nie ma, to hochsztapler. Tu są fakty i dowód:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>Kto kogo gdzie oszukał?
>Faktów nie przedstawi, bo ich nie ma, to hochsztapler. Tu są fakty i dowód:

Próbuje się dowiedzieć. Dowiedzieć się coś na tym forum to jakaś piers0lona abstrakcja.

"Dowiedzieć" się czegoś na temat boga bogów Boga ducha Ducha no problem.

Nawet nie chce wiedzieć co ludzie mówią swoim bliskim jak się okazało że to nie św. Mikołaj.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Kto kogo gdzie oszukał?
>>Faktów nie przedstawi, bo ich nie ma, to hochsztapler. Tu są fakty i dowód:
>Próbuje się dowiedzieć.
Próbuj, skoro jeszcze nie wiesz, że to oszust, nic nie ma, ja kilka lat próbowałem, Elasp próbuje i inni próbowali...


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>>>>Kto kogo gdzie oszukał?
>>>Faktów nie przedstawi, bo ich nie ma, to hochsztapler. Tu są fakty i dowód:
>>Próbuje się dowiedzieć.
>Próbuj, skoro jeszcze nie wiesz, że to oszust, nic nie ma, ja kilka lat próbowałem, Elasp próbuje i inni próbowali...
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Ale to kogo oszukał? Elaspa? Ciebie? A jeśli tak to jak .
.

Ewentualnie. Pytanie czy ktoś czuje się oszukany przez Drobnera.?

Ja przyznam że nie. Tak samo jak i przez to co tY piszesz.

Gdzie więc to oszustwo?


20-02-2023 16:15 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Ale to kogo oszukał? Elaspa? Ciebie? A jeśli tak to jak .
>Ewentualnie. Pytanie czy ktoś czuje się oszukany przez Drobnera.?
>Ja przyznam że nie. Tak samo jak i przez to co tY piszesz.
>Gdzie więc to oszustwo?

Słownik języka polskiego PWN:
oszust «mężczyzna świadomie wprowadzający kogoś w błąd»
sjp.pwn.pl/sjp/oszust;2496851.html

Do stwierdzenia "oszust", wystarczy czasownik niedokonany.

Przykłady "wprowadzania w błąd" masz powyżej.


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
farmer (22440 punktów)
>>Ale to kogo oszukał? Elaspa? Ciebie? A jeśli tak to jak .
>>Ewentualnie. Pytanie czy ktoś czuje się oszukany przez Drobnera.?
>>Ja przyznam że nie. Tak samo jak i przez to co tY piszesz.
>>Gdzie więc to oszustwo?
>Słownik języka polskiego PWN:
oszust «mężczyzna świadomie wprowadzający kogoś w błąd»
>sjp.pwn.pl/sjp/oszust;2496851.html

>Do stwierdzenia "oszust", wystarczy czasownik niedokonany.
>Przykłady "wprowadzania w błąd" masz powyżej.


Kogo? Kogo wprowadził w błąd. Podaj jedna osobę .
20-02-2023 16:33 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Kogo? Kogo wprowadził w błąd. Podaj jedna osobę .

Do stwierdzenia "oszust", wystarczy, że wprowadza w błąd.


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Duch Prawdy (14787 punktów)
Chciałem usunąć kilka wypowiedzi Drobnera, na które nikt nie odpowiedział, skoro nie mogę tego zrobić tzn., że najprawdopodobniej Drobner wprowadził jakąś blokadę. Mam PRAWO jako autor wątku usuwać wypowiedzi, skoro ktoś mi to uniemożliwił to jest PRZESTĘPCĄ.

Błąd
Nie można skasować tej wypowiedzi, ktoś już na nią odpowiedział. Możesz skasować wypowiedzi potomne lub poprosić moderatorów o jej skasowanie.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
20-02-2023 17:24 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>W definicji jest KOGOŚ. .....wprowadzasz w bład....

>W definicji jest KOGOŚ.

Mankiewicz 'Duch Prawdy' wprowadza w błąd tych, do których pisze: np. forumowiczów Racjonalista.pl, którzy to czytają.

>.....wprowadzasz w bład....

Definicję widać u góry (sam ją wstawiłem).
Nie "wprowadzam w bład", tylko wyraźnie wskazuję ci, że do stwierdzenia "oszust", wystarczy czasownik niedokonany.

Dlatego:
demaskowanie oszustów to bardzo pożyteczna działalność

żeby nie zdążyli oszukać odbiorców, żeby oszustwo im się nie udało.

Jawny przykład jego mataczenia jest tu


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Duch Prawdy (14787 punktów)
KOLEJNA WYPOWIEDŹ, KTÓREJ NIE MOGĘ USUNĄĆ, POMIMO, ŻE NIKT NA NIĄ NIE ODPOWIEDZIAŁ.

Błąd
Nie można skasować tej wypowiedzi, ktoś już na nią odpowiedział. Możesz skasować wypowiedzi potomne lub poprosić moderatorów o jej skasowanie.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Farmer, usunąłem dwie twoje wypowiedzi, ponieważ chciałem usunąć wypowiedzi trolla Drobnera, ale prawdopodobnie dopuścił się kolejnego przestępstwa blokując możliwość usunięcia, gdyż nie udaje mi się usunąć jego wypowiedzi. Jako autor wątku mam prawo usuwać wypowiedzi innych userów, jeśli Drobner zablokował mi taką możliwość to po raz kolejny pokazał, że jest przestępcą.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>Farmer, usunąłem dwie twoje wypowiedzi, ponieważ chciałem usunąć wypowiedzi trolla Drobnera, ale prawdopodobnie dopuścił się kolejnego przestępstwa blokując możliwość usunięcia, gdyż nie udaje mi się usunąć jego wypowiedzi. Jako autor wątku mam prawo usuwać wypowiedzi innych userów, jeśli Drobner zablokował mi taką możliwość to po raz kolejny pokazał, że jest przestępcą.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Czekaj, gdzie co jaki przestępca?

Co zablokował? To chyba działa tak że jak ktoś odpowie to już nie da się tego usunąć. To sprawa techniczna .

Że tak powiem nie rozpędzaj się.


Przestępstwo to też chyba inna bajka.ale. Nie to co sugerujesz.



Duch Prawdy (14787 punktów)
Nie dociera do ciebie co piszę - usunąłem twoją wypowiedź i następnie chciałem usunąć Drobnera, ale jego wypowiedź nie daje się usunąć. Prawdopodobnie coś zrobił, co uniemożliwia usuwanie jego wypowiedzi.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>Nie dociera do ciebie co piszę - usunąłem twoją wypowiedź i następnie chciałem usunąć Drobnera, ale jego wypowiedź nie daje się usunąć. Prawdopodobnie coś zrobił, co uniemożliwia usuwanie jego wypowiedzi.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Nie. Prawdopodobnie nic nie zrobił. Jest tak jak napisałem.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Chciałem usunąć kilka wypowiedzi Drobnera, na które nikt nie odpowiedział, skoro nie mogę tego zrobić tzn., że najprawdopodobniej Drobner wprowadził jakąś blokadę. Mam PRAWO jako autor wątku usuwać wypowiedzi, skoro ktoś mi to uniemożliwił to jest PRZESTĘPCĄ.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
20-02-2023 17:34 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>... nie udaje mi się usunąć jego wypowiedzi.

No i jak to 'wygląda', hipokryto: w wątku, w którym krytykujesz cenzurę sam cenzurujesz?

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Duch Prawdy (14787 punktów)
dzisiaj 17:34
Drobner (18722 punktów)
Pokaż wypowiedzi autora (5069)
>... nie udaje mi się usunąć jego wypowiedzi.

No i jak to 'wygląda', hipokryto: w wątku, w którym krytykujesz cenzurę sam cenzurujesz?
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Odpowiedz.. | Oceń na | | Nie na temat | Usuń

KLIKAM USUŃ

Kasowanie wypowiedzi
Zamierzasz usunąć wypowiedź Odp: Oszust i hipokryta czytelnika Drobner.
Autor otrzyma powiadomienie o tym zdarzeniu.
Nieuzasadnione kasowanie wypowiedzi nie łamiących w żaden sposób regulaminu może grozić zablokowaniem konta.

i wyskakuje

Błąd
Nie można skasować tej wypowiedzi, ktoś już na nią odpowiedział. Możesz skasować wypowiedzi potomne lub poprosić moderatorów o jej skasowanie.

TO NIE JEST PRZYPADEK ŻE WYPOWIEDZI TROLLA DROBNERA NIE MOGĘ USUNĄĆ, A ŻE JEST PRZESTĘPCĄ TO JUŻ UDOWODNIŁEM TU NA FORUM


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
17-02-2023 12:05 
 Ocena 1 na 3
Drobner (19539 punktów)Odp: Kali Mankiewicz nie być hipokryta...
>>>i cenzor
>>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."
>Daj znać jak nazwie Cię małym kurwiem jak romaro....

Proszę uprzejmie:
#1
'Duch Prawdy' Mankiewicz :
>Drobner, Twój nauczyciel.
...Twój h..
(www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763801)

#2
'Duch Prawdy' Mankiewicz:
Drobner to tchórz, kłamca, oszust i manipulant, jako moje cytuje zdania, których nigdy nie napisałem; w swoim skurwysyństwie nie ma granic (...)
(www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763884)

#3 i zebrane przez Jacka Głodzika:
Jacek Głodzik:
Duch Prawdy, cytaty:
"Zapluty głąb", "palancie" "Twój h..", "histeryk, tchórz, kłamca, oszust", zadufany w sobie pyszałek", "niestety głupiec, który nie widzi własnej głupoty", "płaski umysł trolla", "tępota trolla nie ma granic", "tumanie", "swoim skurwysyństwie".
www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660
(www.racjonalista.pl/forum.php/s,781649#w781845)

Wystarczy?


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
17-02-2023 12:18 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>i cenzor
>>>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."
>>Daj znać jak nazwie Cię małym kurwiem jak romaro....
>Proszę uprzejmie:


A dziękuję i skorzystam....to se klikłem w te linki.

Piszesz, tu cytat. A nie parafraza cytatu PDK

Cytuję:
Jak się nazywa ktoś, kto produkuje posty o debilnej treści? Debil.

Drobner, na odlew i na odpraw


Nawet śmiechłem.
17-02-2023 12:44 
 Ocena 1 na 3
Drobner (19539 punktów)
>>>i cenzor
>>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."
>Daj znać jak nazwie Cię...

Ty też daj znać, jak nazwie Cię, gdy sobie przypomni, że "zamkłeś jego religie":
farmer:
>Czekam...

Już nie musisz. Właśnie zamkłem jego religie. A zgodnie z teorią władzy Krystkona przejąłem też władzę...gdyż emocje te sprawy.
Reklamacje przyjmuje Mikołaj w Laponii Rovaniemi . Listy proszę wkładać pod poduszkę.
(www.racjonalista.pl/forum.php/s,772522#w774177)



'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
17-02-2023 13:11 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>i cenzor
>>>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."
>>Daj znać jak nazwie Cię...
>Ty też daj znać, jak nazwie Cię, gdy sobie przypomni, że "zamkłeś jego religie":
>farmer:
>Czekam...
>Już nie musisz. Właśnie zamkłem jego religie. A zgodnie z teorią władzy Krystkona przejąłem też władzę...gdyż emocje te sprawy.
>Reklamacje przyjmuje Mikołaj w Laponii Rovaniemi . Listy proszę wkładać pod poduszkę.
>(www.racjonalista.pl/forum.php/s,772522#w774177)


Tak było.

On otworzył ja zamkłem..zamkłem .

I dodam że nie sprawdzałem czy skutecznie . A nawet jeśli nie dało to efektów to może zauważyłeś że nie trzaskamy drzwiami z tego powodu


No mogłem napisać przecież mały kurwiu już zamknięte.

Ba mogłem dopisać że kundlu swojej Religi już zamknięte .

Ale nie napisałem .

Co chcesz udowodnić? Bo nie wiem?

Ale skoro ktoś jest debilem bo pisze debilne teksty

To może warto zapytać czy autor tych słów
o debilach potrafi oceniać.
Bo mam wrażenie że miałby problem.

A fikołek zatopilby gdzieś wyspy na Pacyfiku z powodu efektu motyla...ostrrro.
romaro (25211 punktów)Festiwal nienawiści
Nawiazałem w swoim wątku konkretnie do tego fragmentu wypowiedzi farmera
>A z czasem można doczekać się i plugawego bronienia jej przez osobnika romaro www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159#w899250

Ale to samo tyczy się ciebie.

Nie wiem czy wiesz, ale autor/autorka wątków jest jednocześnie moderatorem i zgodnie z regulaminem ma prawo nie tylko kasować wypowiedzi, ale nie dopuszczać do głosu śmieciarzy, których jedynym celem jest bojkotowanie dyskusji.

Co jest takiego w jej wypowiedziach by Farmerowi i tobie dawało pretekst do takiego zachowania? Propaguje faszyzm, komunizm, homofobię? Któż na tym forum o jedno słowo czy zdanie nie powiedział za wiele? Ty poszedleś nawet dalej - zamieściłeś własne pmyje w tytule.
To są pernamentnie plugawe ataki na osobę, kobietę. Co nawet i ten pożal się boże "temat" i jego tytuł jest dowodem. Czas byś ty, mały mściwy czlowieczeku, jak i twój kolega o podobnym charakterze, już z tym skończyli, dla dobra ogółu.
19-02-2023 06:28 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: Festiwal nienawiści
>Nawiazałem w swoim wątku
Wątków tu snuje się wiele, o którym piszesz?
>konkretnie do tego fragmentu wypowiedzi farmera
>>A z czasem można doczekać się i plugawego bronienia jej przez osobnika romaro www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159#w899250
Nie widzę tu tego fragmentu.
>Ale to samo tyczy się ciebie.
To, czyli co? Piszesz bełkotliwie.
>Nie wiem czy wiesz, ale autor/autorka wątków jest jednocześnie moderatorem i zgodnie z regulaminem ma prawo nie tylko kasować wypowiedzi, ale nie dopuszczać do głosu śmieciarzy, których jedynym celem jest bojkotowanie dyskusji.
Nie wiesz, ale dowiedzieć się tego możesz, gdy przeczytasz ze zrozumieniem mój wątek inicjujący.
>Co jest takiego w jej wypowiedziach by Farmerowi i tobie dawało pretekst do takiego zachowania?
Takiego, czyli jakiego wg ciebie? Uważasz, że gdy wymyślisz sobie coś, to jest to faktem, a nie twoim wymysłem, który może się mieć nijak do stanu faktycznego? Z twoich wypowiedzi widać, że tak właśnie rozumujesz.
>Propaguje faszyzm, komunizm, homofobię?
Pod zły adres skierowałeś pytanie, rzadko czytam wypowiedzi tego usera.
>Któż na tym forum o jedno słowo czy zdanie nie powiedział za wiele?
To nie problem, że ludzie mówią za wiele, problem, że nie wycofują się z takich słów.
>Ty poszedleś nawet dalej - zamieściłeś własne pmyje w tytule.
Twoja ocena, ja się z nią nie zgadzam, uważam, że rzeczy należy nazywać po imieniu. Pobłażanie chamstwu i trollom doprowadziło do tego, co dzisiaj mamy na forum - niekulturalne i nie merytoryczne wypowiedzi.
> To są pernamentnie plugawe ataki na osobę, kobietę. Co nawet i ten pożal się boże "temat" i jego tytuł jest dowodem. Czas byś ty, mały mściwy czlowieczeku, jak i twój kolega o podobnym charakterze, już z tym skończyli, dla dobra ogółu.
Mam zupełnie inne zdanie na ten temat, domaganie się kultury to nie plugawe ataki. To bez znaczenia, czy user jest kobietą, czy mężczyzną, plugawe ataki na userów rzeczywiście mają miejsce, sam doświadczyłem ich setki razy od sekcji trolli, kiedyś licznej, dzisiaj już nielicznej - moderacja wbrew temu co piszą niektórzy, kiedyś trochę tu działała i zbanowała wielu trolli, niestety nie wszystkich. Mój wątek nie jest plugawym atakiem, ja nie jestem małym mściwym człowieczkiem, farmer nie jest moim kolegą..., postrzegasz świat wg jakiejś tam swojej logiki i nie dostrzegasz ile błędów logicznych jest w twoim myśleniu. Dla dobra ogółu to działam ja, ty chcesz przymknięcia oka na chamstwo, działasz dla dobra wybranych. Chamy i trolle to nie jest ogół, to tylko część tutejszych użytkowników, ta część, którą należy piętnować i WYCHOWYWAĆ dla dobra ogółu.

Ps. ucieczka...? www.racjonalista.pl/forum.php/s,899283#w899405

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
19-02-2023 07:30 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>To są pernamentnie plugawe ataki na osobę, kobietę. Co nawet i ten pożal się boże "temat" i jego tytuł jest dowodem. Czas byś ty, mały mściwy czlowieczeku, jak i twój kolega o podobnym charakterze, już z tym skończyli,[/color] dla dobra ogółu.
>Mam zupełnie i>nne zdanie na ten temat,

Za.kogo ten gnojek romaro się uważa.
Za kogoś kto daje sobie prawo napisać mały kurwiu i czynić uwagi?

Chętnie racjonalistka jest użytkownikiem tego forum
.

Jak chce siebie z Hamerlikem wymieniać bluzgi na temat innych ludzi z tego forum niech robi to na gruncie prywatnym.

A jako użytkownik tego forum nie życzę sobie by ktoś nazywał przyrównywał innych do kundli

Tak jak jak ten gnojek romaro nazwał małym kurwiem mnie tak jego bezczelny atak na moją osobę wymaga przeprosin.

Romaro kiedy wykażesz minimum kutlury i przeprososz za swój atak na mnie chamie?

Stop chamstwu roamaro i chętnie racjonlostki.
19-02-2023 14:37Nie na temat 
 Ocena 2 na 4
Drobner (19539 punktów)... po imieniu
>... uważam, że rzeczy należy nazywać po imieniu.

Duch Prawdy:
Chamidło,
które nazywa ludzi psami, śmieciami...
...
i cenzor
...
(www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516)

To bądź konsekwentny w tym nazywaniu:

Mankiewicz (ksywa 'Duch Prawdy') - Chamidło,
które nazywa ludzi zwierzętami
i cenzor.

Pasuje doskonale.


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Drobner (19539 punktów)Kali Mankiewicz nie być hipokryta... 2
>które nazywa ludzi psami

"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."

#1
Cytat:
Nie musisz żyć zgodnie z moją definicją Prawdy, możesz pozostać zwierzęciem i żyć zgodnie z prawami natury, w której silniejszy zwycięża, ale wówczas nie miej pretensji do mnie, że nazywam cię zwierzęciem w ludzkiej skórze (...)
(www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=2)

#2
Cytat:
Trzeba być czujnym..., są ludzie i wilki w ludzkich skórach...
(boskaprawd(*)586315448#c3789223368677858197)



'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
17-02-2023 15:50Nie na temat 
 Ocena 1 na 3
Drobner (19539 punktów)Odp: Kali Mankiewicz nie być hipokryta... 2
>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."

Cytat:
Czytelnik 'Duch Prawdy' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'Kali Mankiewicz nie być hipokryta... 2'
Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899550
(z maila)

>#1
>Cytat:
Nie musisz żyć zgodnie z moją definicją Prawdy, możesz pozostać zwierzęciem i żyć zgodnie z prawami natury, w której silniejszy zwycięża, ale wówczas nie miej pretensji do mnie, że nazywam cię zwierzęciem w ludzkiej skórze (...)
>(www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=2)

>#2
> Cytat:
Trzeba być czujnym..., są ludzie i wilki w ludzkich skórach...
>(boskaprawd(*)586315448#c3789223368677858197)

>
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "

>www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1

Który własny cytat 'zaminusowałeś'?
1. ?; 2. ?; czy 3. 'stopkę'?

1. 2. 3.
17-02-2023 16:02 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."





Wyzwiska z komponentem kundel...ot logika.
17-02-2023 17:02 
 Ocena 4 na 4
Berzerac (5671 punktów)
>>>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."
>Wyzwiska z komponentem kundel...ot logika.

Przestańcie się już do diabła obrzucać tymi psami czy kundlami. Te szlachetne i pomocne zwierzęta zasługują na większy szacunek.

kobieta.in(*)oczywaja-w-psim-sp,nId,6603790
kobieta.in(*)pod-gruzami-porusz,nId,6589521
kobieta.in(*)d,6594945?parametr=embed_linki
17-02-2023 17:49 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>"Kali Mankiewicz nie być hipokryta..."
>>Wyzwiska z komponentem kundel...ot logika.
>Przestańcie się już do diabła obrzucać tymi psami czy kundlami.

Jeśli chodzi o mnie to A.Bogusławskiego nazwałem fasadowym inteligentem. A chętnie racjonalistke nominowałem w kategorii kierownik zamieszania.

Nie przypominam sobie bym kogoś obrzucił psem psami kundlami.

Jak już pisałem. Przez 12 lat zawsze starałem się tak pisać by nawet DUREN nie musieć użyć sam jako pierwszy.

Dobrze pamiętam jak ludzie sobie pozwalają.

Hamerlik mnie przepraszał.

Wiesz czemu?
Bo przez tyle lat dyskusji zawsze trzymałem dystans.
.

A on nie. I spytałem się go czy kiedyś go obraziłem . A jeśli nie to czemu on do mnie tak pisze .

Potem skończyłem dyskusje . Bo ludzie hdybraz przekroczą granice stają się odważniejsi.
A to nie jest tak że ja się ich boje.
Nie znam ludzi nie wiem kim są . Dlaczego mam kogoś nazywać nawet idiota .

Naprawdę wszyscy są tacy odważni w życiu?

Wyborazasz sobie sytuację gdy ktoś w oczy mówi ci mały kurwiu?

Skąd ta odwaga na forum?

Jestem pewien na 100% że powyższa sytuacja z chętnie racjonalistka i romrem nie wystąpiła by gdybyśmy wszyscy rozmawiali na żywo

A gdyby zachodziły przesłanki. Ja bym takich ludzi unikał .
To naturalne . Inni też tak robią

Dlatego nie pisz do mnie żebym coś przestał bo to nie ja.
17-02-2023 18:34 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>Dlatego nie pisz do mnie żebym coś przestał bo to nie ja.
>
To, że skomentowałem Twój wpis, wcale nie oznacza że zwracałem się w nim bezpośrednio do Ciebie. Mówiłem ogólnie, aby przestać się wyzywać od psów i kundlów. Takie epitety może przystoją politykom czy posłom. a nie racjonalistom. Jeśli zaś swoją głupotą ktoś na to zasłuży, to dlaczego nie nazwać go idiotą, kretynem itp. To bardziej dosadne. Nie piję tutaj broń Boże do nikogo ad personam.
17-02-2023 19:36 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Dlatego nie pisz do mnie żebym coś przestał bo to nie ja.
>>
>To, że skomentowałem Twój wpis, wcale nie oznacza że zwracałem się w nim bezpośrednio do Ciebie. Mówiłem ogólnie, aby przestać się wyzywać od psów i kundlów. Takie epitety może przystoją politykom czy posłom. a nie racjonalistom. Jeśli zaś swoją głupotą ktoś na to zasłuży, to dlaczego nie nazwać go idiotą, kretynem itp. To bardziej dosadne. Nie piję tutaj broń Boże do nikogo ad personam.
>

Ale pisząc pod moim postem nie wyłączasz mnie z apelu. Co sugeruje żebym też tak nie robił.

Rozmowa nie dotyczy durni czy idiotów.


Ale jest tak że póki obie strony nie przekracza granicy to nie będzie ani durnii ani debili ani kretynów.

Nie będzie tym bardziej małych kurrwii czy kundli
21-02-2023 06:25 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
ANKIETA - WYNIKI
www.racjonalista.pl/forum.php/s,898632#w898854
W ANKIECIE udział wzięło 7 użytkowników; szarley, romaro, Berzerac, Edward Robak*, uxbridge, panTeista i ja. WYNIKI: 4 osoby głosowały na +, 3 na -.

Ps. Forum Racjonalista czy szambo?
Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych użytkowników, ja wczoraj zostałem tej możliwości pozbawiony, nie mogłem usunąć wypowiedzi Drobnera:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899802
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899805
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899810
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899816
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899818
itd. jeszcze kilka wypowiedzi, można to prześledzić w wątku.

Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
21-02-2023 08:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych użytkowników, ja wczoraj zostałem tej możliwości pozbawiony
usunąłem Twój wpis, a chciałem tylko sprawdzic czy piszesz prawdę Może moc usuwania ograniczona jest do danego dnia? muszę sprawdzic, czy mogę sprzed kilku dni

sprawdziłem, usunąłem wpis cr sprzed kilku dni

Ty usuń mnie, dasz radę
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych użytkowników, ja wczoraj zostałem tej możliwości pozbawiony
>sprawdziłem, usunąłem wpis cr sprzed kilku dni
Kluczem do rozwiązania zagadki kto za tym stoi, że nie mogę usunąć wypowiedzi trolla Drobnera, zapewne jest moja pierwsza wypowiedź z wczoraj:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych użytkowników, ja wczoraj zostałem tej możliwości pozbawiony
>>sprawdziłem, usunąłem wpis cr sprzed kilku dni
>Kluczem do rozwiązania zagadki kto za tym stoi, że nie mogę usunąć wypowiedzi trolla Drobnera, zapewne jest moja pierwsza wypowiedź z wczoraj:
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, założona blokada

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-02-2023 15:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych użytkowników, ja wczoraj zostałem tej możliwości pozbawiony
>>>sprawdziłem, usunąłem wpis cr sprzed kilku dni
>>Kluczem do rozwiązania zagadki kto za tym stoi, że nie mogę usunąć wypowiedzi trolla Drobnera, zapewne jest moja pierwsza wypowiedź z wczoraj:
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745
>SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN
>II. Prawa Uczestników
>§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*
>*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, założona blokada
tydzień temu cr w moim wątku zdublowała wpis, chciałem usunąć niepotrzebny i nie mogłem, później na próbę jej inny wpis już mogłem

poza tym tylko raz usunąłem wpis, była to reklama gier
Duch Prawdy (14787 punktów)
Czy to jeszcze nasze Forum, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745

SZAMBO DROBNERA (DAWNIEJ, FORUM RACJONALISTA) - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają te same Prawa, są równi i równiejsi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
21-02-2023 09:30 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)
>ANKIETA - WYNIKI
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,898632#w898854
>W ANKIECIE udział wzięło 7 użytkowników; szarley, romaro, Berzerac, Edward Robak*, uxbridge, panTeista i ja. WYNIKI: 4 osoby głosowały na +, 3 na -.

Czyli zdania mniej więcej podzielone z lekką przewagą za tym, aby na tym forum nic się nie zmieniło. Frekwencja również rozczarowuje.

Czyli dalej róbta co chceta. Jak powiedziałem w innym wątku, albo właściciela taki stan rzeczy dogłębnie wali, albo zależy mu na takim rozpiździelu.
21-02-2023 09:49 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> Frekwencja również rozczarowuje.
racjonalizm jest nieracjonalny

>Czyli dalej róbta co chceta.
tak

> właściciela taki stan rzeczy dogłębnie wali
racjonalizm jest głupi

racjonalne sa prostytutki

ankieta była źle przeprowadzona
21-02-2023 09:57 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>racjonalizm jest głupi
>racjonalne sa prostytutki
>ankieta była źle przeprowadzona
>
I to był jedyny powód tego, że nie wziąłeś udziału w ankiecie?
21-02-2023 12:18 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>racjonalizm jest głupi
>>racjonalne sa prostytutki
>>ankieta była źle przeprowadzona
> I to był jedyny powód tego, że nie wziąłeś udziału w ankiecie?
jestem ignorowany na Forum przez 6 uczestników, wiekszość nas, nikt nie chce znać zdania rajalisty , ekofeministy.
pocieszam się, bo cr ma 7 ignorancji (jestem w dobrym towarzystwie)
21-02-2023 13:14 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>jestem ignorowany na Forum przez 6 uczestników, wiekszość nas, nikt nie chce znać zdania rajalisty , ekofeministy.
>pocieszam się, bo cr ma 7 ignorancji (jestem w dobrym towarzystwie)
>
I to jest powód do dumy?

Jakoś tak się składa, że ani Ty, ani ona, jak również Thoter, Konopka, Max (m.in nie brali udziału w ankiecie) za bardzo nie chcecie zmian na forum. Są one wam po prostu nie na rękę. Gdzie indziej pisalibyście, to co piszecie tutaj?

Ale nie było tematu. Bez obaw. Żadnych zmian w najbliższym czasie raczej nie będzie.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365