 |
dlaczego internet nie powienien isniteć. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-03-2018 09:06 | Pan Kapeć (433 punktów) (zablokowany) | dlaczego internet nie powienien isniteć.
1 na 1 | bo ludzie to debile. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | > bo ludzie to debile.Nie należy pochopnie ekstrapolować projekcyjnie cech własnych... Ot, na przykład: Kapeć:Drobner, pamiętający jak chce
|
|
| Duch Prawdy (14787 punktów) | > bo ludzie to debile.I trolle, nie odróżniają wątku od postu. ( a post niejedno ma imię  ): pl.wikipedia.org/wiki/PostDuch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
 | 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | > >bo ludzie to debile.> I trolle, nie odróżniają wątku od postu.#1 Hmmm... Cytat:Post - anglicyzm ( nadawać, wysyłać pocztą) ; 'komentarz, głos w dyskusji - wiadomość, informacja wysłana na grupę lub forum dyskusyjne, napisana w określonym temacie wypowiedź. Może to być pierwsza wiadomość w nowym wątku, wyznaczająca kierunek dyskusji, bądź też będąca odpowiedzią na inny. Obok posta widoczna jest zawsze nazwa użytkownika, który ją napisał, zazwyczaj także informacje o nim oraz data i godzina napisania. wikipedia.org/wiki/Post_(informatyka) Cytat:#2 > >bo ludzie to debile.> I trolle, nie odróżniają wątku od postu.Zaiste, są tacy. Wyraźnie widać to i w tym wątku.Wszakże w moim poprzednim poście nie ma sugestii, że Kapeć myli się wobec wszystkich... Ot, na przykład: Duch Mankiewicza - Mistrz Samozajebek Forumowych. Spróbuj 'stworzyć' wątek bez napisania posta. To będzie drugi cud w Twojej Prywatnej Religii! Drobner, 'postman' z bokami zerwanymi...
|
|
 | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > I trolle, nie odróżniają wątku od postu.> ( a post niejedno ma imię ):> pl.wikipedia.org/wiki/Post> Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz? 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
|  | 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | > >I trolle, nie odróżniają wątku od postu.#1 Cytat:Odnośne 'definicje' masz piętro wyżej. > >( a post niejedno ma imię ):> >pl.wikipedia.org/wiki/Post#2 Cytat:Post - dobrowolne powstrzymanie się od jedzenia w ogóle lub od spożywania pewnych rodzajów pokarmów (np. mięsa) przez określony czas. pl.wikipedia.org/wiki/PostJak się " 'pości' na forum " internetowym? Albo się " nie 'pości' na forum "? Jak "powstrzymuje się od jedzenia" lub "niepowstrzymuje się od jedzenia" na forum internetowym? > Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  #3 A uważaj tam, bo się pos...zczasz od tego wykręcania się od swoich głupot wypisywanych na forum... Drobner, wnikliwy korektor
|
|
|  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >I trolle, nie odróżniają wątku od postu.> >( a post niejedno ma imię ):> >pl.wikipedia.org/wiki/Post> >Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...> Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  Post post scriptum, a może (się) coś napi(sz)(j)esz? 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| |  | 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | > >>Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...> >Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  > Post post scriptum, a może (się) coś napi(sz)(j)esz?Paranoję mesjańsko-boską widać u Ciebie na forum od zawsze. Teraz doszła jeszcze schizofrenia: nie dość, że 'gadasz sam z sobą' na forum, to jeszcze: Mankiewicz Mankiewicza sam namawia do picia. Śpieszcie się z tą flaszką, nim się w Trójcę przepoczwarzycie.   Albo nawet i w cały Panteon... Nie będzie co dzielić... Drobner, Jedyny...
|
|
| |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >>I trolle, nie odróżniają wątku od postu.> >>( a post niejedno ma imię ):> >>pl.wikipedia.org/wiki/Post> >>Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...> >Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  > Post post scriptum, a może (się) coś napi(sz)(j)esz?  Post post post scriptum, "Kapłan, który tego samego dnia sprawuje dwa lub trzy razy Najświętszą Eucharystię, może przed drugim lub trzecim sprawowaniem coś spożyć, chociażby nie zachodziła przerwa jednej godziny." (Kan. 919 § 2).
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| | |  | 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | > >>>I trolle, nie odróżniają wątku od postu.> >>>( a post niejedno ma imię ):> >>Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  > >Post post scriptum, a może (się) coś napi(sz)(j)esz?  > Post post post scriptum, "Kapłan, który tego samego dnia sprawuje dwa lub trzy razy Najświętszą Eucharystię, może przed drugim lub trzecim sprawowaniem coś spożyć, chociażby nie zachodziła przerwa jednej godziny." (Kan. 919 § 2).Ty już się opiłeś za młodu: Z (nomen-omen) 'wynurzeń' Ducha Mankiewicza:Efekty widać do dziś...    Drobner, tak 'z innej beczki'
|
|
| | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >>>I trolle, nie odróżniają wątku od postu.> >>>( a post niejedno ma imię ):> >>>pl.wikipedia.org/wiki/Post> >>>Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...> >>Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  > >Post post scriptum, a może (się) coś napi(sz)(j)esz?  > Post post post scriptum, "Kapłan, który tego samego dnia sprawuje dwa lub trzy razy Najświętszą Eucharystię, może przed drugim lub trzecim sprawowaniem coś spożyć, chociażby nie zachodziła przerwa jednej godziny." (Kan. 919 § 2).Post post post post scriptum, "Według kalendarza muzułmańskiego ramadan jest miesiącem postu (saum): dorośli wyznawcy od świtu do zachodu słońca powstrzymują się od jedzenia, picia, palenia i życia seksualnego."
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| | | |  | 5 na 5 | Drobner (19539 punktów) | > >>>>I trolle, nie odróżniają wątku od postu.> >>>>( a post niejedno ma imię ):> >>>>pl.wikipedia.org/wiki/Post> >>>Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  > >>Post post scriptum, a może (się) coś napi(sz)(j)esz?  > >Post post post scriptum, "Kapłan, który tego samego dnia sprawuje dwa lub trzy razy Najświętszą Eucharystię, może przed drugim lub trzecim sprawowaniem coś spożyć, chociażby nie zachodziła przerwa jednej godziny." (Kan. 919 § 2).> Post post post post scriptum, "Według kalendarza muzułmańskiego ramadan jest miesiącem postu (saum): dorośli wyznawcy od świtu do zachodu słońca powstrzymują się od jedzenia, picia, palenia i życia seksualnego."Z każdym postem 'Maniakiewicza' do samego 'Maniakiewicza' jestem coraz bardziej skłonny przyznać rację Kapciowi (handzlikowi) w jego poście inicjującym ten wątek. Duch 'pości' na swój sposób: on powstrzymuje się od myślenia w każdym swoim poście! Calusieńki okrągły rok, a czasami to nawet i dłużej, gdy go Mankiewicza:'Smacznych cukiereczków i wysokich odlotów' życzy Drobner, z 'fotoaparatem'
|
|
| | | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >>>>I trolle, nie odróżniają wątku od postu.> >>>>( a post niejedno ma imię ):> >>>>pl.wikipedia.org/wiki/Post> >>>>Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...> >>>Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  > >>Post post scriptum, a może (się) coś napi(sz)(j)esz?  > >Post post post scriptum, "Kapłan, który tego samego dnia sprawuje dwa lub trzy razy Najświętszą Eucharystię, może przed drugim lub trzecim sprawowaniem coś spożyć, chociażby nie zachodziła przerwa jednej godziny." (Kan. 919 § 2).> Post post post post scriptum, "Według kalendarza muzułmańskiego ramadan jest miesiącem postu (saum): dorośli wyznawcy od świtu do zachodu słońca powstrzymują się od jedzenia, picia, palenia i życia seksualnego."Post post post post post scriptum, "Post w judaizmie (hebr. taanit, com) można podzielić na posty dotyczące wszystkich wyznawców oraz posty indywidualne."
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| | | | |  | 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | > >>>>>I trolle, nie odróżniają wątku od postu.> >>>>>( a post niejedno ma imię ):> >>>>>pl.wikipedia.org/wiki/Post> >>>>>Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...> >>>>Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  > >>>Post post scriptum, a może (się) coś napi(sz)(j)esz?  > >>Post post post scriptum, "Kapłan, który tego samego dnia sprawuje dwa lub trzy razy Najświętszą Eucharystię, może przed drugim lub trzecim sprawowaniem coś spożyć, chociażby nie zachodziła przerwa jednej godziny." (Kan. 919 § 2).>Post post post post scriptum, "Według kalendarza muzułmańskiego ramadan jest miesiącem postu (saum): dorośli wyznawcy od świtu do zachodu słońca powstrzymują się od jedzenia, picia, palenia i życia seksualnego."Post post post post post scriptum, "Post w judaizmie (hebr. taanit, com) można podzielić na posty dotyczące wszystkich wyznawców oraz posty indywidualne."============================= > Kapłan... sprawuje... Najświętszą Eucharystię...> Według kalendarza muzułmańskiego ramadan...> Post w judaizmie...Mankiewicz, ty napisz temu drugiemu Mankiewiczowi, że ma przeterminowane dane, i że ten trzeci Duch podobno 'zamknął te religie' i ich już 'nie ma'. Spotkajcie się we Trzech (czy ilu was tam jest) (  ) w tej piwnicy i uzgodnijcie 'zeznania'. A nie tak - bezmyślnie (  - Trzy Prawdy Jedyne... Drobner, w jednym egzemplarzu
|
|
| | | | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >>>>>( a post niejedno ma imię ): pl.wikipedia.org/wiki/Post> >>>>>Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...> >>>>Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  > >>>Post post scriptum, a może (się) coś napi(sz)(j)esz?  > >>Post post post scriptum, "Kapłan, który tego samego dnia sprawuje dwa lub trzy razy Najświętszą Eucharystię, może przed drugim lub trzecim sprawowaniem coś spożyć, chociażby nie zachodziła przerwa jednej godziny." (Kan. 919 § 2).> >Post post post post scriptum, "Według kalendarza muzułmańskiego ramadan jest miesiącem postu (saum): dorośli wyznawcy od świtu do zachodu słońca powstrzymują się od jedzenia, picia, palenia i życia seksualnego."> Post post post post post scriptum, "Post w judaizmie (hebr. taanit, com) można podzielić na posty dotyczące wszystkich wyznawców oraz posty indywidualne."Post post post post post post scriptum, "Tradycja nakazuje zachować post w ekadaśi, jedenasty dzień miesiąca księżycowego." 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| | | | | |  | 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | > >>>>>>Post post post post post post scriptum, "Tradycja nakazuje zachować post w ekadaśi, jedenasty dzień miesiąca księżycowego."  Kolejna Zamknięta Religia. Ty lepiej powiedz nam coś, czego nie ma w 'wikipedii'. Na przykład jak poszczą inteligentne istoty na innych planetach. Przecież wiesz, że: Duch Mankiewicza:Planet na których żyją inteligentne istoty są miliardy... Duch Prawdy ctud.blox.pl/html2011/04/27 17:12:28 A które to planety, na przykład? I jakie to istoty, na przykład? No, chyba nie pisałbyś, gdybyś nie wiedział. To pewnie też wiesz, co 'oni' jedzą i czego nie jedzą. W tym nas oświeć, 'Miszczu Astronomii'... Drobner, z Ziemi
|
|
| | | | | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >>>>>>( a post niejedno ma imię ): pl.wikipedia.org/wiki/Post> >>>>>>Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...> >>>>>Post scriptum, założyłeś sobie ścisły post, czy coś pisz(j)esz?  > >>>>Post post scriptum, a może (się) coś napi(sz)(j)esz?  > >>>Post post post scriptum, "Kapłan, który tego samego dnia sprawuje dwa lub trzy razy Najświętszą Eucharystię, może przed drugim lub trzecim sprawowaniem coś spożyć, chociażby nie zachodziła przerwa jednej godziny." (Kan. 919 § 2).> >>Post post post post scriptum, "Według kalendarza muzułmańskiego ramadan jest miesiącem postu (saum): dorośli wyznawcy od świtu do zachodu słońca powstrzymują się od jedzenia, picia, palenia i życia seksualnego."> >Post post post post post scriptum, "Post w judaizmie (hebr. taanit, com) można podzielić na posty dotyczące wszystkich wyznawców oraz posty indywidualne."> Post post post post post post scriptum, "Tradycja nakazuje zachować post w ekadaśi, jedenasty dzień miesiąca księżycowego."  Post post post post post post post scriptum, POST STOP 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| | | | | | |  | 2 na 4 | Drobner (19539 punktów) | > Post post post post post post post scriptum, POST STOP  #1 Uwaga!, forumowicze! Nie dajcie się zwieść powyższej deklaracji. Pisałem wcześniej: "Duch 'pości' na swój sposób: on powstrzymuje się od myślenia w każdym swoim poście!" To, że Mankiewicz 'stopuje swój post' zupełnie nie oznacza, że nagle zacznie myśleć. To byłyby nadmierne oczekiwania. Zupełnie nierealne... #2 Przykład efektów 'myślenia' Ducha: A) Cytat: Cytat: Cytat:B) Aż tu nagle: Cytat: Cytat: Cytat:#3 Przy których postach Mankiewicz 'myślał'? A przy których tylko 'myślał', że 'myślał'? Które są Prawdą, a które NiePrawdą? Bo równocześnie być nie mogą. Czy Jedyna Prawda jest Różnymi Prawdami, czy też Mankiewicz kłamie? Zapewne we wszystkich - bredzi "trzy po trzy" (O! jaki znak numerologiczny!) I w końcu: to Objawienie czy Ilumin acja? Czy też objaw i aberracjaDrobner, 'nie mający wątpliwości po takich ZNAKACH'... PS. www. oczko.xtreemhost.com/ oczko się zepsuło. Temu Duchu... Nie bój: mam kopię...
|
|
1 na 1 Jolanta Komorowska (1321 punktów) (zablokowany) | >bo ludzie to debile.
Strzelasz sobie samobója czy co?
|
|
 | | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
|  | 1 na 1 Jolanta Komorowska (1321 punktów) (zablokowany) | > >>bo ludzie to debile.> >Strzelasz sobie samobója czy co?> Patrząc na to, co wyprawiają trolle internetowe, trzeba przyznać, że Pan Kapeć ma trochę racji.Patrząc na wyniki wyborów większość to takie dziadki jak niżej. > Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...> EDYTOWANE: a tu uzależnienie od gier komputerowych:> www.youtube.com/watch?v=kwpdicACuYs> www.youtube.com/watch?v=HI0f8cMdGDI> www.youtube.com/watch?v=VrLn1zxRR_0Tu dziadek głupszy. Można narzekać na to, że świat został skomputeryzowany ale jest to wina cywilizacji. Zresztą, bez znajomości obsługi komputera i o pracę trudniej.
|
|
 | 1 na 1 wwnf (2790 punktów) (zablokowany) | >>bo ludzie to debile. >Strzelasz sobie samobója czy co?
tobie, koniu neutronowy.
|
|
|  | 1 na 1 Jolanta Komorowska (1321 punktów) (zablokowany) | >>>bo ludzie to debile. >>Strzelasz sobie samobója czy co? >tobie, koniu neutronowy.
Ciągle nie rozumiesz tych neutronów. Nie możesz zrozumieć, że neutron uzyskany po rozpadzie protonu ma mniejszą masę niż neutron powstały na skutek wychwytu elektronu przez proton. Nie widzisz tu dwóch mas?
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|