Racjonalista - Strona głównaDo treści
Z dedykacją romarowi.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
14-02-2023 20:08farmer (22440 punktów)Z dedykacją romarowi.
Ocena 1 na 1
Mały kurwiu tak oto romaro zwraca się do innego użytkownika forum.
Mały obszczymurku? To też romaro.

Nie spisuje wszystkich jego bluzg bo komu by się chciało

Romaro nie skrytykuje chamskiej chętnie racjonalistki . Jego sprawa. Ale kto dal prawo temu gnojkowi by pouczać innych co i komu mają prawo zadawać pytania .

Wiem jedno ten pyskliwy bezczelny typ pozwala sobie na za dużo.

Ale na takich pyskatych gnojków którzy zwarcaja się do mnie bez....mały kurwiu.

Jest tylko jeden sposób na tym forum

Ukrywać wypowiedzi.

Niech ci się nie wydaje że nie potrafię bezczelny typie założyć tematu.

Chętnie racjonalistka przyrownala innych ludzi z tego forum do psów .

Nie ty będziesz mnie pouczał ze swoją kultura gnojku.

Won !!

Brak przyzwolenia na chamstwo chętnie racjonalistki i romaro na tym forum!!!!!

Nikt nie życzy być nazwany psem ani małym kurwiem.



Mam nadzieję że forum wybierze.
I to będzie ostateczna ankieta.

Ankieta hipokryzji fikołków i tego z czym walczycie na co dzień.

Politycy elita korporacje ....nie nie tym razem.

Werdykt jaki wydacie to taki wydacie w życiu.
Taki obejrzycie potem w telewizji .
To będziecie czytać w internecie.

Logika? Hahahaha



Otóż nie tym razem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Mały kurwiu
Możesz przytoczyć w formie pełnego cytatu moją formułę? W irańskim Kurdystanie leży miasto Qurwa, ale to nie to samo co k***a mały qrwiu.
A tak wogóle dobrze się bawię w tym wątku.

>Jest tylko jeden sposób na tym forum
>Ukrywać wypowiedzi.
A dlaczego to nie ukryjesz wypowiedzi CR?
Jesteś tak mało rozgarnięty jak właśnie gnuj na polu?
Gdybyś - jak radzisz innym - sam ukrywał moje odpowiedzi nie nabawiłbyś się apopleksji.
14-02-2023 22:01 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Mały kurwiu
>Możesz przytoczyć w formie pełnego cytatu moją formułę? W irańskim Kurdystanie leży miasto Qurwa, ale to nie to samo co k***a mały qrwiu.
>A tak wogóle dobrze się bawię w tym wątku.
>>Jest tylko jeden sposób na tym forum
>>Ukrywać wypowiedzi.
>Gdybyś - jak radzisz innym - sam ukrywał moje odpowiedzi nie nabawiłbyś się apopleksji. Jak widzisz ciekawość pierwszy stopień do piekła.

Nie mogę ukryć twojego wątku tak jak okrągłego Hamerlika czy Arminiusa.

Ale nie jestem zależny od ciebie czy chętnie racjonalistki.

Ty swoje bluzgi piszesz więc ja mam prawo się bronić

Mam prawo dociekać kto jest tym psem .

To nie jest twój dom czy dom tej forumowiczki


Ale nie licz na polemikę. O nie .

Jak przprosisz to się zastanowię czy cię odblokować.

Niemkoze być tak że chamstwo mówi co i jak innym.

romaro (25211 punktów)
>Jak przprosisz to się zastanowię czy cię odblokować.
Przepraszam, że nie żałuję.
Kultura dyskusji ala farmer w całej rozciągłości w tym watku:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899159#w899287
Na zbity pysk za to byłbyś kiedyś z tego forum wyrzucony. Tym bardziej, że to nie pierwszy raz

14-02-2023 22:06 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>A dlaczego to nie ukryjesz wypowiedzi CR?
>Jesteś tak mało rozgarnięty jak właśnie gnuj na polu?

Chce że by każdy widział jaki jesteś.

Chce żeby jak w życiu gdy podaje rękę i patrzy w oczy tej osobie był wstanie potem patrzec w lustro

Nic wiecej nie trzeba a czekać. Niestety.
romaro (25211 punktów)
>.
>>A dlaczego to nie ukryjesz wypowiedzi CR?
>>Jesteś tak mało rozgarnięty jak właśnie gnuj na polu?
>Chce że by każdy widział jaki jesteś.
Masz jedyny prawo innym ubliżać. A kto tobie dał prawo nazwać mnie gnojkiem, nawet w tym tutaj - pożal się boże - elokwentnym wątku?
Inna sprawa, że nie robią na mnie wrażenia twoje psychodeliczne wynurzenia. Bym się miał obrazić musiałbyś najpierw zaskarbić sobie szacunek u mnie.Ale z doświadczenia wiem, że takich choleryków lepiej trzymać nie na smyczy, a na długim dyszlu. Nigdy nie wiadoma kiedy dostaną napadu furii gdy im się przypomną potknięcia innych. Nawet te sprzed lat.
Nie lekko musi ci być. Masz taki nędzny charakter i niestety nic z tym nie zrobisz, musisz z tym żyć. Szkoda tylko tych od których oczekujesz więcej niż od siebie samego.
Wyświadcz mi tę łaskę i zablokuj mnie, jednak nie licz, że będziesz nadal bezkarnie bojkotował innym wątki.
15-02-2023 05:13 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Chce że by każdy widział jaki jesteś.
>Masz jedyny prawo innym ubliżać.
Nikt nie ma prawa.
>A kto tobie dał prawo nazwać mnie gnojkiem ..?
romaro

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
15-02-2023 05:42 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Chce że by każdy widział jaki jesteś.
>>Masz jedyny prawo innym ubliżać.
>Nikt nie ma prawa.
>>A kto tobie dał prawo nazwać mnie gnojkiem ..?
>romaro
>DUCH

Niesamowita bezczelność.

Taki człowiek nazwie cię małym kurwiem i myśli że będę stał i patrzył się jak sroka w kość.

Teraz płacz. Czego się spodziewał? Kwiatów ?

Typ zdziwiony że nazwie cię małym kurwiem PIERWSZY a człowiek broniąc swojej godności nazwie go gnojkiem.

Co bezczel.

Jestem tu 12 lat na tym forum.

Jest tylko jedna osoba do której nie jestem pewien jak się zachowałem.

Ale niegdy nie pisałem do ludzi zanim oni nie zazczeli mi ubliżać

Dlatego nie pozwolę sobie żeby taki gnojek jak romaro mnie szkalował
.

Nie zgadzam się fundamentalnie z wieloma osobami choćby z Tobą . I wiem że dyskusje kończyły się wqrwm . Ale jakiś takich prymitywnych zwrotów nie pamiętam.

Jednak mały kurwiu obszvzymurek czy bycie czyimś psem to nie są z mojego słownika.

Jeśli ktoś przez te 12 lat został przez mnie nazwany Pierwszy jakoś proszę o napisanie.

Proszę o podanie bluzgu jako ja pierwszy zastosowałem .



Zainteresowanym dodam że nawet IDIOTA nie używałem zanim ktoś nie pozwolił sobie na to i mnie tak nie nazwał.

15-02-2023 13:55 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Niesamowita bezczelność.
>Taki człowiek nazwie cię małym kurwiem i myśli że będę stał i patrzył się jak sroka w kość.
>Teraz płacz.

>Typ zdziwiony że nazwie cię małym kurwiem PIERWSZY a człowiek broniąc swojej godności nazwie go gnojkiem.

Godność? Raczej żebrzesz o szacunek w każdym swoim wpisie.
A co do płaczu, nikogo tu nie przebijesz. Zachowujesz się jak dwulatek na nocniku.
Farmer na kolanach błągający o przeprosiny w każdym swoim wpisie, obok Duch Prawdy zawsze z nim i przy nim . Dwa trolle niewiele mające do powiedzenia.
15-02-2023 17:02 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Farmer na kolanach błągający o przeprosiny w każdym swoim wpisie, obok Duch Prawdy zawsze z nim i przy nim . Dwa trolle niewiele mające do powiedzenia.
Przedstaw dowody, że jestem trollem, albo przeproś. (nie uroj sobie, że błagam

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
15-02-2023 18:37 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Przedstaw dowody, że jestem trollem, albo przeproś. (nie uroj sobie, że błagam
Następny troll oczekujący przeprosin. Głupota zawsze parami chodzi. Już sam fakt, że stajesz w jednym rzędzie z idiotą jest wystarczającym dowodem. Mało? Sprawdż swoje wypowiedzi
Inna sprawa, że podobnie jak on udaje świętą krowę, tak ty świętego jego ducha, rzucając sam oskarżenia o trollowanie w kierunku wielu użytkowników tego forum. Zresztą w moją stronę również. W gruncie rzeczy co najwyżej (dukaniem jak w tym wątku) możesz się pochwalić na tym forum.
> Przedstaw dowody,
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Przedstaw dowody, że jestem trollem, albo przeproś. (nie uroj sobie, że błagam
> Następny troll oczekujący przeprosin. Głupota zawsze parami chodzi. Już sam fakt, że stajesz w jednym rzędzie z idiotą jest wystarczającym dowodem. Mało? Sprawdż swoje wypowiedzi
>Inna sprawa, że podobnie jak on udaje świętą krowę, tak ty świętego jego ducha, rzucając sam oskarżenia o trollowanie w kierunku wielu użytkowników tego forum. Zresztą w moją stronę również. W gruncie rzeczy co najwyżej (dukaniem jak w tym wątku) możesz się pochwalić na tym forum.
Pustosłowie, żadnego dowodu, zamiast tego atakowanie i ocenianie rozmówcy.
>> Przedstaw dowody,
>'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
Stopka z wypowiedzi przestępcy dowodem, że ja trolluję. I ty siebie uważasz za racjonalistę. Żenada.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
15-02-2023 21:50 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>." "Stopka z wypowiedzi przestępcy dowodem, że ja trolluję. I ty siebie uważasz za racjonalistę. Żenada.
Żenująca jest twoja odpowiedź. W sumie jak zwykle w twoim stylu: świętojebliwa i jak zawsze w duchu miłości. Strzeżcie się kaznodziei typu Mankiewicz, bowiem wszystko co czynią, czynią z miłości do siebie.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>." "Stopka z wypowiedzi przestępcy dowodem, że ja trolluję. I ty siebie uważasz za racjonalistę. Żenada.
>Żenująca jest twoja odpowiedź.
A co w niej żenującego?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
15-02-2023 22:22 
 Ocena 2 na 4
Drobner (19539 punktów)
>>'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
>Stopka z wypowiedzi przestępcy dowodem, że ja trolluję. I ty siebie uważasz za racjonalistę. Żenada.

#1
Cóż za samokrytyka...
To twoja własna, Mankiewicza, wypowiedź - oryginał jest tu: www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1

Teraz zacytuję siebie:
Każdego, kto twierdzi, że Kopernik odkrył kulistość Ziemi, ja całkowicie podstawnie nazwę durniem, tumanem i nieukiem.
Ergo: Mankiewicz jest durniem, tumanem i nieukiem.

Upiór Kłamstwa, Zwid Oszustwa wypiera się swoich własnych 'Wiekopomnych Przesłań Do Świata'...
Jeśli nawet "Internet zapomni", to Drobner nie zapomni...
A dzięki temu: sam Mankiewicz - też
(www.racjonalista.pl/forum.php/s,892381#w892602)
(polecam)



#2
A wielekroć ci pisałem:

Najpierw rozum, potem forum Racjonalisty.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,699979#w700362

Choćby po to, by później się nie wstydzić i nie wypierać swoich Kretynizmów...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,892381#w892631

Wolałeś inaczej, to masz... 1. 2. 3.

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Duch Prawdy (14787 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
15-02-2023 23:32 
 Ocena 2 na 4
Drobner (19539 punktów)
Wskaż wśród cytatów z postu
www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763882
"zdania, których nigdy nie napisałeś".

Wystarczy mi to, że Ty sam wiesz, że kłamiesz...
(www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763885)




'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
15-02-2023 19:36 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Farmer na kolanach błągający o przeprosiny w każdym swoim wpisie, obok Duch Prawdy zawsze z nim i przy nim . Dwa trolle niewiele mające do powiedzenia.
>Przedstaw dowody, że jestem trollem, albo przeproś. (nie uroj sobie, że błagam
>DUCH
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>

Dam ci radę. Ja tego pyskatego gnojka ukryłem.

.
Po co masz rozmawiać z takim osobnikiem?

Każdy wybiera towarzystwo sam. Ja ludzi pokroju romaro unikam.

Za małego kurwia taki gnojek powinien dostać bana

Ale Nie od mnie ale od moderacji.

Niestety tej nie ma . I taki gnojek się panoszy.

Ten człowiek nie potrafi merytorycznie pisać więc pokazuje jakie dno reprezentuje.

Mały kurwiu....to romaro o innym.

Liczę że poznam ludzi którym brkw elementarnej kultury tego chama nie przeszkadza .

Warto wiedzieć z kim ma się do czynienia .
romaro (25211 punktów)

>Dam ci radę. Ja tego pyskatego gnojka ukryłem.
A jednak ciekawość cię zjada.
Jak to jest mały błaźnie, że CR wypowiedzi nie ukrywasz mimo, że tak bardzo cię obraziła? Znaczysz w jej wątkach swoje terytorium niczym... Wiesz kto? Robisz to tylko dlatego, że nie nazwała cię tak jak na to zasługujesz. Nawet nie potrafisz docenić, że to jej kultura osobista nie pozwala nazwać cię po imieniu.
No cóż, ja nie mam oporów żeby takiemu obszczymurkowi powiedzieć co o nim myślę.

To jednak ciekawe. że dwa trolle tak se z dziubków piją i wzajemnie się premiują. Przy okazji szczerze Szarleya przepraszam. To Duch tzw. Prawdy premiuje tego błazna Farmera za bojkotowanie wypowiedzi CR.
Ot, zobacz Duchu Świętojebliwy Trollu, jaki burdel robi twój błazen na tym forum.
www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,53171

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365