 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-03-2023 23:05 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Kundelki Rodowód
1 na 1 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 3 | romaro (25211 punktów) | Polowanie na czarownice. | Gdy w rodowód słowa kundel w historii racjonalisty się zagłębić, to wystąpiło ono tutaj znacznie wcześniej niż wszystkim się wydaje. Mnie tylko zadziwia jedna rzecz - dlaczego większość czepia się kundelków Sharleya (do których nic mi zresztą), ale jak zauważył tutaj niegdyś Diogenes w 2014 roku, w świecie Terlikowskiego wszystko jest albo dziełem boga, albo szatana: tertium non datur. I zadał on znamienne pytanie - "Jaki jest "skład" umysłowy przeciętnego katolika? Kogo dotyczy slogan "Polak to katolik", skoro gdzie nie spojrzeć, to umysłowy kundel?" I przyznam, że żaden katolik od tamtego czasu do dzisiaj nie narobił tyle jazgotu na tym forum co Farmer, Duch Prawdy i inni, ponoć racjonalnie myślący. Mało tego, dostał Diogenes za tę wypowiedź oceny pozytywne i ani jednej negatywnej. A przecież wszyscy wiemy, że byli na tym forum i katolicy, i dewoci, i racjonaliści. A dzisiaj? Czyżby dzisiaj zostali tylko dewoci i kundelki Sharleya? Więc ja dziś zapytam, jaki jest skład umysłowy przeciętnego racjonalisty, jeżeli ma wątpliwości czy zalicza się do kondelków Sharleya?
|
|
 | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Polowanie na czarownice. |
>dlaczego większość czepia się kundelków Sharleya (do których nic mi zresztą), Dodam, że i mnie nic, bo "kundelki Sharleya" nie w mojej głowie się zrodziły.
Napisałam "kundelki szarleyą", tj. wyrażenie, w którym drugie słowo jest czasownikiem.
>Więc ja dziś zapytam, jaki jest skład umysłowy przeciętnego racjonalisty, jeżeli ma wątpliwości czy zalicza się do kondelków Sharleya? Także do tego pytania "nic mi", ale zauważę, że postawione w postcie inicjującym moje pytanie, z powyższym nie pokrywa się w kilku punktach.
cr
|
|
|  | | romaro (25211 punktów) | >Napisałam "kundelki szarleyą", tj. wyrażenie, w którym drugie słowo jest czasownikiem. Uderzylaś w stół i szarleyą tylko te, u których w szufladzie umysłowej są tylko przybory krawieckie. Każdy zna to powiedzenie. Jest efektem doświadczeń zdobytych w zakładzie krawieckim. W zakładach tych używano stołów z szufladą, w której trzymane były krawieckie przybory, a wśród nich nożyce. Uderzenie w stół powodowało, że charakterystyczny brzdęk wydobywał się właśnie z szuflady. Nożyce nie musiały wcale leżeć na stole.
|
|
| zeniu73 (6483 punktów) | Odp: Kundelki Rodowód | > .> Fraza "kundelki szarleyą" powstała> równo cztery lata temu.> Po ok. dwóch latach jeden z> forumowiczów zaczął dopytywać kogo określenie dotyczy.> Pytał wielokrotnie przez kolejne prawie dwa lata, gdzieś tam po drodze sugerując, że inni podzielają> jego zainteresowanie.> Dla porządku sprawdziłam, ale chętnych nie> było.> Ale może wtedy źle pytałam, zapytam teraz inaczej: kto uważa, że określenie "kundelki szarleją"> dotyczy właśnie jego, i dlaczego?> .> Bo tutaj można obrażać tylko jeśli obraża się na mocy przyzwolenia forumowego ministerstwa prawdy oraz służby specjalnej do tropienia teorii spiskowych i oddziału wywąwichawania wrogiej propagandy. Czasami wystarczy powołanie się na polskie miejsce zamieszkania. Wtedy możesz wyzywać a wieczorem w ramach retrospektywy napawać się moralną wyższością i nieskazitelnym ego.
|
|
 | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | > Bo tutaj można obrażać tylko jeśli obraża się na mocy przyzwolenia forumowego ministerstwa prawdy oraz służby specjalnej do tropienia teorii spiskowych i oddziału wywąwichawania wrogiej propagandy.To co się dzieje w związku z tym forum i na forum nie dzieje się przypadkowo. Jedne boty zachowują się jak boty; inne, w tym trolle, jak ludzie. Szczególnie te ostatnie mają wpływ na jakość merytoryczną. Nikt tak cię nie ośmieszy jak ty sam z jak zwykle nie przemienną płaczliwą swoją retoryką. Jak wyżej i np tutaj: www.racjonalista.pl/forum.php/s,901227Ktoś tu się zastanawia w którą stronę to forum zmierza, więc zwrócę uwagę na fakty: Backlinki czyli linki/odnośniki przychodzące do naszej witryny umieszczone na innych stronach w sieci. Odgrywają one bardzo ważną rolę w ustalaniu rankingu Google, dlatego proces pozyskiwania backlinków jest bardzo ważnym elementem pozycjonowania. Jako, że trochę wiem na czym polega i jak się pozycjonuje, to tutaj bym szukał dlaczego ta witryna jest nadal tak wysoko wypozycjonowana mimo małego ruchu, zwłaszcza, że nawet aż tak mocno nie byłyby w stanie naturalnie jej wypozycjonować reklamy google. A co dopiero kilka durnych wątków. Oto przykład: Linki zwrotne według kraju Federacja Rosyjska 477,410 Stany Zjednoczone 380,352 Niemcy 50,219 Francja 24,388 Holandia 19,827 Pewne jest - Thotera gnioty muszą tam mieć w Federacji Rosyjskiej ogromną popularność/ petersburska farma troli nie próżnuje nigdy. Ciekawe czy był świadom tego? Pewnik drugi - To co tu zamieszcza jest preparowane przez farmę i podrzucane na polskojęzyczne portale i... tak Zeniu - również na niemieckie portale. Więcej tutaj www.racjonalista.pl/forum.php/s,901245#w901261 Jeżeli to forum ma być coś warte i przetrwać, to głupotę należy piętnować, a nie solidarnie celebrować.
|
|
 | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>Bo tutaj można obrażać... >Wtedy możesz wyzywać... Obrażać, wyzywać - o czym piszesz?
cr
|
|
|  | | zeniu73 (6483 punktów) | >>Bo tutaj można obrażać... >>Wtedy możesz wyzywać... >Obrażać, wyzywać - o czym piszesz?
O tym, że ten, który natrętnie żalił się o kundelka, sam nie przebiera w słowach jeśli chodzi o innych.
No i o tym, że jeśli masz ww przyzwolenie lub sam mianowałeś posiadaczem prawdy, możesz dowolnie rzucać trollami, nazistami, idiotami jednocześnie nie obrażając, bo przecież piszesz prawdę.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > >o czym piszesz?> O tym, że ten, który natrętnie żalił się o kundelka, sam nie przebiera w słowach jeśli chodzi o innych.O źle mówi sie i pisze zawsze źle. A ten który myśli inaczej, jest zły. Tak to działa. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | | Handzlik em (26 punktów) | >>Bo tutaj można obrażać... >>Wtedy możesz wyzywać... >Obrażać, wyzywać - o czym piszesz? > cr
Każde zwierze tonpokemon
|
|
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | |
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|