 |
Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 12 (przedawniony) | | 06-12-2005 | Patuszkin | Zapraszamy na meeting w Katowicach!!! |
Witam serdecznie fajnych ludzi, którzy lubią odwiedzać stronę racjonalistów.  Jest wśród nas wiele osób, którym oprócz wymiany poglądów, udało się nawiązać w portalu przyjaźnie i znajomości. Po konsultacji z Anną i zarządem doszliśmy wspólnie do wniosku, że warto zaprosić mieszkańców zintegrowanych miast na Śląsku, na kolejne spotkanie w Katowicach. Miałem okazję wziąć udział w pierwszym spotkaniu, które zorganizowaliśmy w przemiłym pubie na ulicy Teatralnej. Było w sumie siedem fantastycznych osób, z którymi mogłem w końcu nawiązać realny kontakt. Nie muszę chyba mówić jak to jest ważne dla osób namiętnie korzystających ze stałego złącza internetowego. Znajomości wirtualne, jeśli nie są uzupełnione spotkaniami w rzeczywistości, tracą połowę na swej wartości i zamieniaja się w czczą gadaninę. Drugie spotkanie PSR ominęło mnie z powodu wyjazdu do Paryża, dlatego dziś chciałbym zaprosić Was do walnego wstawienia się na spotkaniu w pierwszej połowie grudnia dokładnie 10-tego, tj. w sobotę. Chciałbym tam zobaczyć m.in. Łukasza Majewskiego, który mi obiecał postawić piwo.  Anna już wyraziła zgodę. Ta wspaniała kobieta jest dla mnie oparciem i motorem w tworzeniu Katowickiego Stowarzyszenia Racjonalistów. Dla ścisłości podaję, że tzw. racjonalista jest w życiu realnym najbardziej sympatyczną osobą pod słońcem. Wszytskich tych, którzy chcieliby się spotkać z Anną, Łukaszem & company, a którzy jeszcze nie zdołali się do PSR zapisać, informuję, że wypełnienie ankiety jest banalnie.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 02-12-2005 | Mariusz Agnosiewicz | Spotkanie wrocławskich racjonalistów |
Zapraszam członków i sympatyków PSR na spotkanie w dniu jutrzejszym w "Platonie" (Krupnicza 13) o godz. 17. O tematyce pisałem w biuletynie i na forum PSR. Do zobaczenia. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 01-12-2005 | Mariusz Agnosiewicz | Wolnomyślne blogi |
Jakiś czas temu zacząłem sobie notować adresy blogów prowadzonych przez wolnomyślicieli, ateistów, sceptyków, racjonalistów itp. Warto, aby ktoś zrobił jakiś przegląd i minirecenzyjkę tych stron w sieci, bo są one często rozproszone, jedne lepsze inne słabsze, przy czym głównym problemem blogów jest to, żę są najczęściej efemeryczne, bo autorom po jakimś czasie przechodzi chęć na prowadzenie swego internetowego dziennika myśli i refleksji. Chciałbym, aby ktoś zrobił przegląd tych blogów wolnomyślnych, które są najciekawsze i prowadzone są już dłuższy czas. Ja odnalazłem takie (kolejność przypadkowa): www.advocatus-diaboli.blog.pl/ateista.blog.pl/www.omotana.blog.plgorzka-czekolada.blog.plkodkreskowy.blox.pl/htmlswiatopoglad.blog.onet.plantykler.blog.onet.plgosiaczkowo-102.blog.onet.plodwieczneposzukiwanialudzkosci.blog.onet.pl/dziwka.ownlog.com/ | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 27-11-2005 | jezusmaria | Dział kulturalno-informacyjny |
Padł pomysł, aby na Racjonaliście zamieszczać aktualne wiadomości dotyczące interesujących imprez, zbliżonych treścią do tego co prezentuje nasza ulubiona strona. Chodzi głównie o ciekawe koncerty, wystawy, happeningi, festiwale nauki, sympozja, etc. Jeśli masz jakiś pomysł, chciałbyś nas wesprzeć, poiformować o wydażeniu dużym czy całkiem kameralnym napisz na adres: lp.atsilanojcar@talip.p. Czekam na propozycje, sugestie, krytykę i przede wszystkim pomoc. Mam już błogosławieństwo Mariusza, wszystko teraz w Waszych rękach! Pozdrawiam. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 23-11-2005 | Mariusz Agnosiewicz | PODPISY pod prostestem obywatelskim |
Ponieważ jestem teraz poza domem i nie bardzo mogę poprawić swój tekst, chciałbym tutaj dosłać sprostowanie i dodatkową informację na temat tych podpisów. Podałem złą stronę jako miejsce aktualnej listy. OSKa zamieściuła to na takiej samej zasadzie jak Racjonalista, natomiast akcję koordynują dziewczyny z serwisu "Kobiety Kobietom" i tam też jest aktualna lista podpisów, która zawiera już ponad 1700 nazwisk! kobiety-kobietom.com/parada/art.php?art=2887Ponadto koordynatorski wysłały taką prośbę: "Splynelo juz bardzo duzo podpisow z Racjonalisty - dziekujemy. I jednoczesnie mamy prosbe, aby osoby chcace poprzec protest po prostu wpisywaly swoje imie i nazwisko w temacie maila - bardzo nam to usprawni prace." Ponadto bardzo ważne jest to, że w tekście, ktory zamieściłem na stronie podałem zły adres email. Podpisy proszę wysyłać na: lp.2o@zciwezsamot_e(na WWW on wygląda tam samo, ale po kliknięciu wyskakuje coś innego!) |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 21-11-2005 | bogo141 | ???? |
Dlaczego nie mogłem się zalogować w waszym serwisie?Mój login był odrzucany.Musiałem od nowa się zarejestrować. Czyżby ktoś mnie usunął? Niewidzialna ręka ? Pozdrawiam | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 10 (przedawniony) | | 16-11-2005 | Wilhelm | Widmo zamykania serwisow nieprzychylnych PiS-owi |
Czołem. Taką ciekawostkę znalazłem w gazeta.pl a link zamieściłem pod www.racjonalista.pl/index.php/s,31Postanowiłem to sprawdzić. Rzeczywiście: kilka dni temu jeszcze mogłem wejść na www.uciekaj.glt.pl/ i kaczor.uk.pl/ oraz www.spieprzajdziadu.pl/Teraz nie udało się: były dziwne komunikaty, że usługi hostingowe są za drogie (dziwny zbieg okoliczności?) a na spieprzajdziadu.pl powiedziano wprost, że strona zostanie zamknięta. Czy istnieje takie niebezpieczeństwo, że racjonalista.pl też może zostać zamknięty? Przecież Wy też otwarcie krytykujecie Kaczyńskiego i PiS-uary. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 12-11-2005 | Zbyszek??? | Aby odpowiedzieć musisz się zalogować.... |
Co to oznacza??? Nie mam zamiaru zmienić swego nicka, którego "logowanie" nie przyjmuje. Czy tytułowa zasada oznacza, że będę odrzucony z tego forum??? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 7 (przedawniony) | | 09-11-2005 | webmaster | Nowy wygląd serwisu PSR |
Od dziś serwis PSR ma nowy wygląd, gdzięki grafice wykonanej przez Jesiennego. Na razie jest to wersja wstępna, jeszcze wiele rzeczy trzeba dopracować, nie wszędzie są ustawione kolory (to dotyczy głownie forum). Proszę tu zgłaszać wszelkie uwagi co do działania nowej szaty graficznej. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 06-11-2005 | outsider | Dziwak? |
Z mojej poczty wynika, że właśnie głosuje na mnie gość o nicku ascucena: oddał już głos negatywny na około 30 postów i głosuje dalej z szybkościa karabinu maszynowego, a postów do końca jeszcze paręset - nie da się dopuścić myśli, aby w międzyczasie robił cokolwiek innego, na przykład czytał owe posty. Forumowa wyszukiwarka nie znajduje ascuceny wśród autorów postów - no cóż, widać wąska specjalizacja typowa dla naszej epoki. Pozwolę sobie zatem tą droga ascucenę pozdrowić - zobaczy post, to pewnie zagłosuje.
Są bowiem różne środki ekspresji: niektóre pomagają na dręczące człeka dolegliwości rozmaitej natury; szkoda tylko, że przy okazji zaśmieca mi skrzynkę pocztową.
| Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |