Witam! > Od dziś serwis PSR ma> nowy wygląd, gdzięki grafice wykonanej przez> Jesiennego.> Na razie jest to wersja wstępna, jeszcze wiele rzeczy> trzeba dopracować, nie wszędzie są ustawione kolory (to> dotyczy głownie forum).Przeszkadza coś w tych zmianach. Z tego co widzę w podglądzie, to używacie zwykłych kodów w HTMLu ze skryptami, to chyba nie jest wielki problem podmienić kolory, może mało czasu. > Proszę tu zgłaszać wszelkie uwagi co do działania nowej> szaty graficznej.Wchodziłem z Racjonalisty i nie widziałem różnicy, błękitny trochę przyjemniejszy, ale białe tło na dłuższą metę męczy wzrok. Chociaż to chyba zależy od upodobań. Mam pewną kwestię, otóż brakuje mi kilku rzeczy w wyszukiwaniu. Gdy jest więcej niż 100 pozycji na liście postów i wątków po wyszukaniu, nie można w żaden sposób sięgnąć po resztę. Przydałoby się tu stronicowanie. Samo wyszukiwanie mogłoby być bardziej zaawansowane, żeby dało się wyszukać też frazę lub kilka oddzielnych wyrażeń, bo dla jednego pojawia się przeszkoda 100 pozycji, co uniemożliwia odszukanie większości postów i wątków z żądanym fragmentem. Wyszukiwarki zewnętrzne nie znajdują niczego, a nie posiadam dobrych pająków, za słabo się na tym znam. Generalnie jest dobrze i widać, że webmajsterzy nie idą na łatwiznę i gotowce. Pozdrawiam!
Bóg jest miłością
|