Ponieważ jestem teraz poza domem i nie bardzo mogę poprawić swój tekst, chciałbym tutaj dosłać sprostowanie i dodatkową informację na temat tych podpisów. Podałem złą stronę jako miejsce aktualnej listy. OSKa zamieściuła to na takiej samej zasadzie jak Racjonalista, natomiast akcję koordynują dziewczyny z serwisu "Kobiety Kobietom" i tam też jest aktualna lista podpisów, która zawiera już ponad 1700 nazwisk! kobiety-kobietom.com/parada/art.php?art=2887Ponadto koordynatorski wysłały taką prośbę: "Splynelo juz bardzo duzo podpisow z Racjonalisty - dziekujemy. I jednoczesnie mamy prosbe, aby osoby chcace poprzec protest po prostu wpisywaly swoje imie i nazwisko w temacie maila - bardzo nam to usprawni prace." Ponadto bardzo ważne jest to, że w tekście, ktory zamieściłem na stronie podałem zły adres email. Podpisy proszę wysyłać na: lp.2o@zciwezsamot_e(na WWW on wygląda tam samo, ale po kliknięciu wyskakuje coś innego!) |