>Już od dawna o tym myślimy, tylko potrzebni są chętni do prowadzenia lub zbierania tego. Ja sam byłbym niemałym źródłem, bo dostaję różne zaproszenia, nierzadko ciekawe, jednak nie na tyle, aby pisać o nich w biuletynie, więc po prostu lądują w koszu. >Byle tylko w większych przynajmniej ieastach znaleźli się ludzi, którzy będą zbierać ciekawe informacje ze swojego regionu...
Proponuję umieścić na forum taki dział w którym każdy będzie mógł wpisać polecane przez siebie wydarzenie kulturalne: książkę, film, sztukę teatralną itp i oczywiście uzasadnić swój wybór.
|