Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dział kulturalno-informacyjny

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
14-11-2005 17:29jezusmaria (196 punktów)Dział kulturalno-informacyjny
Padł pomysł, aby na Racjonaliście zamieszczać aktualne wiadomości dotyczące interesujących imprez, zbliżonych treścią do tego co prezentuje nasza ulubiona strona. Chodzi głównie o ciekawe koncerty, wystawy, happeningi, festiwale nauki, sympozja, etc. Jeśli masz jakiś pomysł, chciałbyś nas wesprzeć, poiformować o wydażeniu dużym czy całkiem kameralnym napisz na adres: lp.atsilanojcar@talip.p. Czekam na propozycje, sugestie, krytykę i przede wszystkim pomoc. Mam już błogosławieństwo Mariusza, wszystko teraz w Waszych rękach! Pozdrawiam.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz
Już od dawna o tym myślimy, tylko potrzebni są chętni do prowadzenia lub zbierania tego. Ja sam byłbym niemałym źródłem, bo dostaję różne zaproszenia, nierzadko ciekawe, jednak nie na tyle, aby pisać o nich w biuletynie, więc po prostu lądują w koszu.

Byle tylko w większych przynajmniej ieastach znaleźli się ludzi, którzy będą zbierać ciekawe informacje ze swojego regionu...
jarekland (142470 punktów)
>Już od dawna o tym myślimy, tylko potrzebni są chętni do prowadzenia lub zbierania tego. Ja sam byłbym niemałym źródłem, bo dostaję różne zaproszenia, nierzadko ciekawe, jednak nie na tyle, aby pisać o nich w biuletynie, więc po prostu lądują w koszu.
>Byle tylko w większych przynajmniej ieastach znaleźli się ludzi, którzy będą zbierać ciekawe informacje ze swojego regionu...

Proponuję umieścić na forum taki dział w którym każdy będzie mógł wpisać polecane przez siebie wydarzenie kulturalne: książkę, film, sztukę teatralną itp i oczywiście uzasadnić swój wybór.
Mariusz Agnosiewicz
Pomysł interesujący
Łysuniec (221 punktów)
Proponuje aby przy okazji spotkań psr dodać taka informację a do tego można poruszyć ten temat w mailingu, bo jak na razie odpowiedź znikoma,

battlehorn

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365