Nie wiem czy jest już jakikolwiek sens zamieszczać tutaj cokolwiek i apelować, ale spróbujmy.
Panie Agnosiewicz, czy Pan poważnie traktuje ten portal, a przede wszystkim to forum?
Miej Pan trochę szacunku do forumowiczów. Dlaczego Pan Na to pozwala?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,872247
godzinę temu - Roman Dmowski - ojcem założycielem niepodległej Polski!
godzinę temu - Uwaga na Sruli!
godzinę temu - Roman Dmowski - założyciel niepodległego państwa polskiego
godzinę temu - Roman Dmowski - ojcem założycielem niepodległej Polski!
godzinę temu - Zgony sportowców po wakcynacji antykowidową szczepionką
godzinę temu - Roman Dmowski - ojcem założycielem niepodległej Polski!
godzinę temu - Uwaga na Sruli!
godzinę temu - Roman Dmowski - ojcem założycielem niepodległej Polski!
godzinę temu - Uwaga na Sruli!
godzinę temu - Zgony sportowców po wakcynacji antykowidową szczepionką
godzinę temu - Uwaga na Sruli!
godzinę temu - Zgony sportowców po wakcynacji antykowidową szczepionką
godzinę temu - Palestyńska oliwka - wróg publiczny nr 1 żydowskich ultrasów
godzinę temu - Zgony sportowców po wakcynacji antykowidową szczepionką
godzinę temu - Uwaga na Sruli!
dzisiaj 13:37 - Zgony sportowców po wakcynacji antykowidową szczepionką
dzisiaj 13:36 - Uwaga na Sruli!
dzisiaj 13:35 - Palestyńska oliwka - wróg publiczny nr 1 żydowskich ultrasów
dzisiaj 12:55 - Uwaga na Sruli!
dzisiaj 12:54 - Palestyńska oliwka - wróg publiczny nr 1 żydowskich ultrasów
dzisiaj 12:26 - Żydowscy geszefciarze..