Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 280 (przedawniony)
14-02-2010pavvelAktywność
Kiedyś za nadmierną aktywność oberwało się ode mnie witwosowi.
Miał wtedy (o ile pamiętam) około sześciu setek wypowiedzi w 31 dni.
Wtedy to było więcej niż druga i trzecia osoba w rankingu łącznie.
Dzisiaj, gdy spojrzałem na ranking, przestraszyłem się:



W tym momencie przepraszam witwosa, a panów wymienionych wyżej zapytuję czy czasu mają zbyt wiele.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 29 (przedawniony)
13-02-2010Jacek TabiszForum i moderacja
PAVVEL:

Cytat:
Kiedyś za nadmierną aktywność oberwało się ode mnie witwosowi.
Miał wtedy (o ile pamiętam) około sześciu setek wypowiedzi w 31 dni.
Wtedy to było więcej niż druga i trzecia osoba w rankingu łącznie.
Dzisiaj, gdy spojrzałem na ranking, przestraszyłem się:

(tu tabelka, moich wypowiedzi jest najwięcej, choćby przez to, że odpowiadałem na pytania związane ze złamaniem przeze mnie tabu "Kiedy można zabić człowieka")

W tym momencie przepraszam witwosa, a panów wymienionych wyżej zapytuję czy czasu mają zbyt wiele.


Jacek Tabisz:

Cytat:
Małgorzato - Witwos Witwosem, ale moim zdaniem ten wątek jest wysoce niegrzeczny. Ja czuję się nim urażony. Jedna rzecz to prywatna opinia i pluralizm portalowy, a druga to pewna doza kultury. Moim zdaniem pavvelowi jej zabrakło. Wydaje mi się, że ten wątek powinien trafić do bazgrołów. Owszem, dużo ostatnio pisałem, ale w większości starałem się odpowiadać na pytania innych userów w sposób merytoryczny. Nie plotłem o jakichś ciastkach, wódeczkach itp., o rzeczach kompletnie nie na temat.


Inna moja wypowiedź:

Cytat:
Posłuchaj, ja nie bronię pisać nikomu na jakikolwiek temat. Ale otwieranie wątku żeby obrazić i to niesprawiedliwie któregoś z userów, to zupełnie inna sprawa.


Małgorzata z moimi cytatami:

[cytat]>Małgorzato

Jacku,

>Witwos Witwosem, ale moim zdaniem ten wątek jest wysoce niegrzeczny. Ja czuję się nim urażony.

Nie płacz, bo i ja płakać będę.

>Wydaje mi się, że ten wątek powinien..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony) (Zamknięty)
12-02-2010placownikMnie tam reklamy nie przeszkadzają, ale...

   Od wczoraj, po kliknięciu na link prowadzący do dowolnej wypowiedzi na forum, ładuje mi się początek danej strony, po czym moja Opera zabiera się do pobierania danych ze strony pagead2.googlesyndication.com. I pobiera, pobiera, pobiera…

   Czy Wy też tak macie?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
10-02-2010Smoke08Sortowanie artykułów
Chciałbym zwrócić uwagę na temat sortowania artykułów. Według mnie na liście artykułów portalu brakuje bardzo przydatnej funkcji, a mianowicie sortowania według określonych kryteriów np. najczęściej czytane. Ułożenie według najczęściej czytanych pomogło, by początkującym posegregować artykuły i wybrać jedynie najciekawsze.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
09-02-2010InwobDarowizny przez PayPal
Witam!
Proponuje wprowadzić darowizny przez Paypal
paypal.com - widze że teraz obsługuje was dotpay a tam można połączyć się z paypalem.
Pozdrawiam!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 38 (przedawniony)
08-02-2010garmenCud w Sokółce - Polsat News
Dzisiaj o godz. 19.30 w Polsat News (Interwencja Extra) będzie można obejrzeć dyskusję o cudzie w Sokółce.
Naprzeciwko red. Terlikowskiemu wystąpi jeden z członków PSR.

Kanał Polsat News jest emitowany w Cyfrowym Polsacie oraz w sieciach kablowych: UPC i Aster.
Mało osób ma ten kanał, może znajdzie się chociaż jedna osoba, która nagra program i wrzuci na jakiś darmowy serwer?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 18 (przedawniony)
07-02-2010AdamiakMłot na czepiaków.
   Wczuwając się całą potęgą cherlawej swej empatii w sytuację uczestników, powtarzających coraz częściej z omdlewającym wdziękiem: och, nie czepiaj się..., rzadziej: ...nie czepiaj się, och..., lub zwyczajnie: nie czepiaj się, tudzież nerwowo-kategorycznie: nie czepiaj się! - żądam umocowania prawnego w regulaminie dla tych, słusznych przejawów protestów antyczepiakowych!!!

   Proponuję ująć w podpunktach wszelkie formy czepiactwa karalnego, sugerując czołówkę rankingu w następującej konfiguracji:
a) czepianie się ortografii;
b) czepianie się zbędnych cytatów;
c) czepianie się niespójności w tekstach;
d) czepianie się bajzlu myślowego;
e) czepianie się bredni pospolitych... itd, itp.

   Każdy przejaw czepiactwa powinien być obłożony odpowiednimi sankcjami.

   Jako podstawę tegoż zapisu proponuję argument, że jest to forum racjonalistów, więc sam fakt bycia forumanką/forumanem zwalnia od krytyki, bo czyni z każdego racjonalistę a priori, a prawdziwy Racjonalista nie podlega krytyce, bo nigdy się nie myli!

   Jako Czepiak Forumowy I(?) informuję, iż proponuję te zapisy wyłącznie z własnego egoizmu, ponieważ chcę wiedzieć za ile będę się czepiał nadal, zwyczajnie i permanentnie.

   No i uwielbiam łamać prawo...

    (Może jaki Virtutek Czepiaka Upierdliwka mnie się trafi? )
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 209 (przedawniony)
03-02-2010Jacek TabiszCzy to kulturalne wypowiedzi?
Cytat:
Jeżeli to, co wyprawia J.T. ma kształtować polskie społeczeństwo, to naprawdę wolałabym zatańczyć z gołą dupą na rurze, oczywiście nie przy dźwiękach fletu, który będzie mi się kojarzył z noworodkami zapeklowanymi w kapuście, w beczkach uszczelnionych silikonem...


Cytat:
Jacku, dzięki Tobie chyba zakończę swój długoletni pobyt na Racjonaliście. Rzygać mi się chce, jak czytam Twoje przemyślenia.
Czy moderatorzy śpią?
Możecie mnie zbanować, za rzyganie i to, ze użyłam słów nieparlamentarnych.Ostrzeżenie i dyskusja nad słowem "pojeb" Czepiacie się kropek i przecinków...A tutaj... No cóż, dawno już pisałam, ze forma na Racjonaliście przerasta treść.
Dalej mam odruch wymiotny...Obrzydliwość...
M


Cytat:
Kto dał Jackowi prawo do obierania życia już urodzonemu dziecku? Bo powołał na świat, nie bez pewnej dozy przyjemności, jak mniemam? Ładnie to tak? Płodzić, zabijać, bo po dziewięciu miesiącach ja się zobaczy to co się stworzyło ochota odeszła...


[cytat]Jacek tak bardzo lubi dzieci? Z takim lubieniem to niech kupi kałasznikowa na rynku i idzie do domu małego dziecka i załatwi tą sprawę na pniu, nie poprzestając na roli "teoretyka - marzyciela". Qr... ski, znowu mnie ponosi...
Tak, ulegam emocjom, jak każdy normalny człowiek. Cynizmu nie znoszę, a głupoty jeszcze bardziej. Jeżeli Ty uważasz się za racjonalistę, to wybacz, ale nie rozumiesz co to słowo oznacza. Na pewno nie brak uczuć i emocji. Zresztą , człowieczeństwo mierzy się stosunkiem do dzieci,..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 97 (przedawniony)
03-02-2010placownikPorozmawiajmy o chamstwie

   Pretekstem do proponowanej dyskusji niech będzie wypowiedź awitu. Pod jej wpływem nasunęło mi się kilka pytań.

   Czy rzeczywiście internetowe chamstwo można sprowadzić wyłącznie do chęci obrażania?

   Czy każde obrażania jest chamstwem, inaczej mówiąc, czy można obrażać w sposób kulturalny?

   Czy język potoczny, ze wszystkimi jego narzędziami ekspresji, a zwłaszcza z wulgaryzmami, jest zawsze odpowiedni do wypowiedzi w sferze publicznej?

   Czy Was również przeraża akcja Internet bez chamstwa?

   I wreszcie, czy akceptujecie określanie Was jako pojebów przez osoby, którym nie podobają się Wasze jedynie słuszne poglądy na wszystko?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 14 (przedawniony)
25-01-2010obcy gatunekInformacja
Informuję, że dalszej części mojej wypowiedzi na wątku pt: ksiądz Dziewiecki wali w ateistów jak w bęben - nie będzie. Wypowiedź jest blokowana. Dzisiaj udało mi się zamieścić, ale została tak okrojona, że nawet część zdania została przerwana w połowie i niedokończona.
Resztki mojej wypowiedzi sam usunąłem. Widocznie moje wypowiedzi komuś bardzo nie odpowiadają, a więc nie będę się narzucał i zaprzestanę pisania.

Pozdrawiam.
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)