>PayPal to jest jakieś nieporozumienie i na razie mamy same z tym problemy. Po kilkunastu dniach od uruchomienia systemu i po przyjęciu kilku darowizn od naszych sympatyków, zablokowali nam konto z wezwaniem do "uwiarygodnienia". Uwiarygodniłem więc podmiot wysyłając im wszystkie dokumenty, jakie mam związane z istnieniem fundacji. Dodatkowo oświadczenie. I nic. Napisałem do nich wiele emailów ponaglających, ale jedynie dostałem przekierowanie na adres z którego nikt już nic nie odpowiedział. Sytuacja wygląda więc tak, że już chyba z miesiąc mamy zablokowane tam konto. Wkrótce spróbuję jakichś innych środków, ale jeśli dobrze nie wyjaśnią dlaczego wygląda to tak skrajnie nieprofesjonalnie to wszystkim będę odradzał PayPal, w przeciwieństwie do DotPay, które funkcjonuje bez zarzutów i problemów.
Mariuszu!
Ja dwa lata temu miałam problemy z PayPal, opłacaj.ąc \Skype Put. Oczywiście poszukała innej n możliwości. Dla SkypeOut jest prosta droga poprezz po prostu konta i wybarnie płatności Jedynie przy Skype com. problem jest jak wyżej . Należy więc mieć Skype Onet. Czy nie można w banku (do wyboru, do koloru) założyć konto i z niego realizować wpłaty, a także otrzymywanie należności ? {roszę się zorientować w jakimś banku! Życzliwie! Zella !
|