Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 14 (przedawniony)
03-06-2007nieobecnyChyba już czas...
...dołożyć do serwisu nową funkcjonalność - czat.
W tej chwili forum jest wykorzystywane bardzo często właśnie jak czat. Bezsensowna paplanina i flirciki - czemu nie, ale czy koniecznie na forum?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
02-06-2007OcykanPrzeprosiny Ocykana
Przepraszam wszystkich, na których posty nie odpowiedziałem. Nie wynika to z mojego lekceważenia okazywanego ich autorom, tylko z braku mojej wiedzy o tychże postach. Zauważyłem, że od jakiegoś czasu nie zawsze dostaję mail'e z informacją o nich.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 14 (przedawniony)
01-06-2007nieobecnyNa forum zawitał osobnik najwyraźniej chory
psychicznie, niejaki "Wątor":
www.racjonalista.pl/forum.php/s,87622
www.racjonalista.pl/forum.php/s,87652

Czy żaden z moderatorów nie zechce wezwać pogotowia?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 50 (przedawniony)
01-06-2007IQ955Qumpel-Looker
Qumpel-Looker.

Jak Wam się ten potworek językowy podoba?

A może ktoś ma pomysł na jakąś nazwę w dobrym stylu?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 14 (przedawniony)
29-05-2007fratrisPrzeprosiny
Przepraszam, jeżeli kogokolwiek uraziłem swym zbyt grubiańskim zachowaniem.
Niejednokrotnie wdałem się w niepotrzebnę polemikę.
Jeszcze raz serdecznie przepraszam.

Pokój i Dobro
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
23-05-2007GębczyńskaReferat
witajcie, zauważyłam że poruszacie tu różne tematy także o etyce, jestem studentką prawa i mam za zadanie napisać referat z etyki dla prawników związanego z tym przedmiotem może być nawet czysto teoretyczna praca ale również może byc rozpatrzony konkretny przypadek, no i szukam po tym internecie ale nic mi nie przychodzi do głowy, czy mógłby mi ktoś podrzucic jakis pomysl?? z góry dziękuję. pozdrawiam.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony) (Zamknięty)
19-05-2007webmasterNowy regulamin
Pragniemy poinformować użytkowników, że pojawił się nowy Regulamin Forum.
Prosimy zapoznać się ze zmianami. Mamy nadzieję, że w obecnej postaci będzie bardziej precyzyjny i łatwiejszy do stosowania.
O zmianach poinformujemy także w kolejnym biuletynie, jednak nowy regulamin obowiązuje od dziś.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 12 (przedawniony)
17-05-2007OcykanKim jest Otumba?
Od pewnego czasu po forum Racjonalisty buszuje niejaki Otumba, podający się za dziennikarza z Nigerii. Na forum pisze bardzo dużo, jednak tak fatalną polszczyzną, że na ogół nie można zrozumieć o co mu chodzi. Ponieważ jest mało prawdopodobne aby czytał po polsku znacznie lepiej niż pisze - należałoby przypuszczać, że niewiele rozumie z dyskusji na forum. Tymczasem z jego postów zdaje się wynikać, że wie o co chodzi.
Nasunęło mi to podejrzenie, że pod nickiem Otumba kryje się Polak, który "robi sobie jaja". Odpowiadając na moje wątpliwości Otumba zapytał, jak może udowodnić, że istotnie jest Nigeryjczykiem. Zaproponowałem, aby napisał jakiś post po angielsku. W Polsce ten język nie wszyscy znają (zwłaszcza dobrze) a w Nigerii jest on językiem urzędowym. Założyłem więc, że wykształcony Nigeryjczyk (a tym bardziej dziennikarz) powinien ten język znać, i to nieźle. Na to Otumba odpowiedział, że nie lubi angielskiego bo jest to język okupantów i nie będzie w nim pisał. Na takie dictum ręce mi opadły i przestałem drążyć temat jego tożsamości. Ostatnio jednak Baraban, zaproponował Otumbie napisanie postu, skoro nie lubi angielskiego, w jakimś innym światowym języku (niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim). Przyłączam się do tej propozycji. Skoro Otumba jest dziennikarzem, powinien znać jakiś światowy język i go używać. Trudno bowiem przypuścić, aby swoje artykuły pisał w jakimś plemiennym dialekcie.
Od propozycji Barabana..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 14 (przedawniony)
14-05-2007GłąbińskiPorządek na forum
Apeluję do moderatora (-ów), by ingerowali w momencie pojawienia się nowego tematu w istniejącym wątku. Np. ostatnio w interesującą dyskusję o historyczności Mojżesza włączli się zwolennicy i przeciwnicy cudów i zupełnie zdominowali okno. W rezultacie, w natłoku postów dotyczących wydarzeń niezwykłych, odnalezienie wypowiedzi związanych z zapowiedzianym tematem stało się niemożliwe.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 28 (przedawniony)
10-05-2007nieobecnyBanowanie
Odnośnie wniosku (zrealizowanego) zbanowania niejakiego fratera poddaję pod rozwagę tutejszym "krzyżowcom" mianującym się racjonalistami propozycję banowania każdego, kto nie wypowiada się zgodnie z "jedynie słuszną" ideologią portalu.
Banujcie każdego, kto nie łechce przyjemnie waszego "ego".

Najlepiej uniemożliwiajcie pisanie postów nikomu, kto nie zapisał się do PSR.

Eeeech... dzieciaki...
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)