>3. Stopka dodawana do wypowiedzi nie powinna mieć więcej niż dwie linijki. Stopka szpecąca lub zakłócająca układ forum będzie traktowana jako złamanie regulaminu. Stopka traktowana jest jako część wypowiedzi. >ten punkt jest tendencyjny czy złamałem w tym poście regulamin? Nie, ponieważ nie można tego punktu w ten sposób złamać. "Nie powinna" nie znaczy "nie może". Twoja stopka ma jedną linijkę, tylko akurat pokrywa się z treścią, więc tym bardziej nie. Gdybyś jednak nagminnie (więc i celowo) podpadał po ten punkt, moderator mógłby np. usunąć stopkę z twoich wypowiedzi.
|