Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nowy regulamin

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
17-05-2007 22:10webmaster (moderator)Nowy regulamin
Pragniemy poinformować użytkowników, że pojawił się nowy Regulamin Forum.
Prosimy zapoznać się ze zmianami. Mamy nadzieję, że w obecnej postaci będzie bardziej precyzyjny i łatwiejszy do stosowania.
O zmianach poinformujemy także w kolejnym biuletynie, jednak nowy regulamin obowiązuje od dziś.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

fratris (-24 punktów)


3. Stopka dodawana do wypowiedzi nie powinna mieć więcej niż dwie linijki. Stopka szpecąca lub zakłócająca układ forum będzie traktowana jako złamanie regulaminu. Stopka traktowana jest jako część wypowiedzi.


ten punkt jest tendencyjny

czy złamałem w tym poście regulamin?

Pokój i Dobro

Pokój i Dobro
webmaster (moderator)
>3. Stopka dodawana do wypowiedzi nie powinna mieć więcej niż dwie linijki. Stopka szpecąca lub zakłócająca układ forum będzie traktowana jako złamanie regulaminu. Stopka traktowana jest jako część wypowiedzi.
>ten punkt jest tendencyjny czy złamałem w tym poście regulamin?
Nie, ponieważ nie można tego punktu w ten sposób złamać. "Nie powinna" nie znaczy "nie może".
Twoja stopka ma jedną linijkę, tylko akurat pokrywa się z treścią, więc tym bardziej nie. Gdybyś jednak nagminnie (więc i celowo) podpadał po ten punkt, moderator mógłby np. usunąć stopkę z twoich wypowiedzi.
fratris (-24 punktów)
Niechcę mieć więcej niż jednego nicku pod warunkiem, że nie będą tendencyjnie banowane.

Czy możliwe jest wklejanie linku do zdjęcia?


Pokój i Dobro
webmaster (moderator)
>Niechcę mieć więcej niż jednego nicku pod warunkiem, że nie będą tendencyjnie banowane.
Nie wolno mieć więcej niż jednego.

>Czy możliwe jest wklejanie linku do zdjęcia?
Jeżeli jest to uzasadnione treścią wątku.
fratris (-24 punktów)

>Nie wolno mieć więcej niż jednego.

jak dotąd były tendencyjnie banowane

np frater do dzis jast zbanowany
DLACZEGO?


Pokój i Dobro
webmaster (moderator)
Każdy ban jest z konkretnego podanego powodu. Regulamin wyraźnie stanowi, że w sprawie anulowania blokady użytkownik musi się zgłosić do administratora forum (taka forma pokuty).
LEGION. (3161 punktów)
To wątek informacyjny, czy wybieg dla trolli?
Dziękujemy. Zapoznaliśmy się. Można zablokować...

NIE KLIKAĆ

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365