Racjonalista - Strona głównaDo treści
Na forum zawitał osobnik najwyraźniej chory

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
31-05-2007 22:17nieobecnyNa forum zawitał osobnik najwyraźniej chory
psychicznie, niejaki "Wątor":
www.racjonalista.pl/forum.php/s,87622
www.racjonalista.pl/forum.php/s,87652

Czy żaden z moderatorów nie zechce wezwać pogotowia?

Tofik (5585 punktów)
Się koleś rozpisał. Nawet nie mam czasu tego wszystkiego przeczytać, ale ciekawa jestem o czym można tyle pisać?

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)
   Jedynie o niczym, Tofiku, o niczym.
Volrath (3440 punktów)
Jeden z tych wątków jest powtórzeniem drugiego, więc został tylko jeden - ten dłuższy.

Pogotowia wezwać nie zechcę, bo nie mi oceniać cudze zdrowie psychiczne.
Piotr G. /Grim/ (288 punktów)
Nasuwa się myśl, że w takiej objętości tekstu coś jednak musi być.

And the man said:
Let there be light.
DawidKarolkievitz (984 punktów)
>Nasuwa się myśl, że w takiej objętości tekstu coś jednak musi być.
>
And the man said:

> Let there be light.

Może wyślijmy kogoś na "ochotnika" żeby przeczytał te teksty?
Misja samobójcza co prawda, ale umieranie w tym kraju dla "wyższych idei" jest trendy.
So?

Abstrakcyjnej prawdy nie ma. Prawda jest zawsze konkretna.
W. Lenin
Gosia (9452 punktów)

>Może wyślijmy kogoś na "ochotnika" żeby przeczytał te teksty?

Tortury i innego rodzaju nieludzkie traktowanie są zabronione przez Międzynarodową Konwencję w sprawie zakazu stosowania tortur oraz innego okrutnego, nieludzkiego lub poniżającego traktowania albo karania z roku 1984.
Polska ratyfikowała tę konwencję w 1989 roku.

Pozdrawiam.
Tofik (5585 punktów)
Chyba trzeba by się złożyć, żeby jakoś zapłacić za utratę normalnego zdrowia temu "ochotnikowi"

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)
   Zgoda na ochotnika, byle nie był to Ocykan ani tym bardziej nieobecny, bo wtedy wszyscy pożałujemy.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Nasuwa się myśl, że w takiej objętości tekstu coś jednak musi być.

I jest - kilka tysięcy liter, spacji i znaków przestankowych. Mało Ci jeszcze?

fides ex necessitate esse non debet
JATO (2644 punktów)
Boże na niebiesiech. Wszak bełkot to jest.
Pozdrawiam



Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
To w zakładach psychiatrycznych już komputery sąna wyposażeniu pokoi??? Dziwne...

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
Tofik (5585 punktów)
Mam pomysł!!! Czy moderatorzy nie mogliby wprowadzić zakazu wprowadzania tekstów o zbyt dużej objętości dla wątku, bo ten osobnik musiał nawet zająć wypowiedzi do swojego wątku, a po co marnować tyle miejsca na forum?

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
keymak (3379 punktów)
Treść jednego wpisu na forum jest ograniczona do 6000 znaków, ale jak widać można to ograniczenie ominąć i niestety powoduje to jeszcze więcej problemów.
Proponuje wprowadzić ograniczenie ilości wysyłanych postów w określonym czasie z jednego adresu ip. Powiedzmy że w czasie 10 min będzie można wysłać max 3 posty (edycja bez ograniczeń !). Trzeba jeszcze dać możliwość moderatorom, aby ich to ograniczenie nie dotyczyło i powinno być lepiej.

A jeżeli jest to zbyt skomplikowane to już lepiej zwiększyć limit znaków w treści jednego posta powiedzmy do 100000 znaków. Łatwiej chyba skasować jeden taki post niż kilkanaście jeden pod drugim ...

Inaczej forum zaleje spam.
Nie lubię ubierać się w szaty proroka, ale lubię od czasu do czasu poczytać co nowego na forum, a takie "kwiatki" niestety nie zachęcają do czytania.

Pozdrawiam.
Tofik (5585 punktów)
Nie no to ograniczyłoby aktywność forumowiczów (normalnych!) Najlepiej chyba wprowadzić do regulaminu punkt mówiący o tym, że moderator może po prostu taki wątek zamknąć (tj. wątek przekraczający objętość 10000 znaków.

P.S. Gdyby było 100000 znaków (jak napisałeś) to nasz osobnik miałby pole do popisu

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365