Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 15 (przedawniony)
12-07-2013Alicja DudaRezygnuję z moderowania.
Było mi bardzo miło być z Wami przez te parę lat, ale wszystko musi się kiedyś skończyć. Będę jeszcze zaglądać, ale nie chcę już moderować.
Życzę ciekawych dyskusji i przyjemności z poznawania innych poglądów.
Pozdrawiam wszystkich i starych i nowych dyskutantów.
Alicja
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
03-07-2013HotbitO co chodzi z kontem i jego opcjami?
1)
Potwierdzenie adresu email

Z jakichś powodów mój adres email w systemie ma status 'nie potwierdzony'; za radą z jednego z wątków napisałem do łebmastera (ok 2 miesiące temu) ale bez odzewu.

2)
Co to jest dział 'Mój Racjonalista' w 'opcjach użytkownika'? Czy te prywatne artykuły są publikowane czy nie i gdzie jeśli tak? Czy jest jakiś termin akceptacji wpisu? 6 miesięcy? rok? dwa lata?

3)
Na marginesie.

Czy w serwisie Racjonalista redaktor znaczy dziennikarz / publicysta(Koraszewski)? I czy ten 'Energooszczędny system grzewczo-wentylacyjny testowany w Polsce' długo jeszcze będzie towarzyszył niezliczonym tekstom o Bliskim Wschodzie - centrum kulturowym, naukowym, artystycznym. politycznym i gospodarczym świata, a z pewnością centrum emocjonalnym niektórych eseistów serwisu?

Pozdrawiam.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 17 (przedawniony)
01-07-2013kulka_na_moleBiałe plamy w nowych wątkach
Od jakiegoś czasu nowe wątki na forum wyświetlają mi się w taki sposób:



Czy przeglądarka blokuje mi jakieś reklamy, czy to jakiś błąd techniczny?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
29-06-2013Marcin_LachowskiGranice paniki, Nie mogę komentować
Chciałem skomentować, ale pod tym artykułem nie ma takiej możliwości. Nie wiem co jest nie tak.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
19-06-2013kulka_na_molePropozycja zmian w komentowaniu artykułów
Proponuję, aby komentowanie artykułów publikowanych na portalu odbywało się na zasadach podobnych do przyjętych na forum czyli "drzewka": kolejne komentarze publikowane są jako posty z możliwością odpowiedzi. Obecnie wszystkie komentarze publikowane są jeden pod drugim, a żeby zaznaczyć, że się odpowiada na czyjąś wypowiedź trzeba napisać to w tytule komentarza. Nie bardzo wiadomo co w tym tytule napisać, gdy się po raz kolejny odpowiada na czyjś kolejny post.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
15-06-2013wozieeeSchizma wśród racjonalistów
Wchodząc dzisiaj na Racjonalistę zauważyłem artykuł o bardzo krzykliwej nazwie Zamach stanu w PSR. Przyzwyczaiłem się do struktury drzewkowej forum i chciałem przenieść dyskusję tutaj, zamiast przekopywania się przez dziesiątki komentarzy.
Dobrze by było gdyby obie strony zaprezentowały jasno swoje stanowiska. Jakie są postulaty owych "rewolucjonistów" i czy działalność PSR zmierza w dobrym kierunku?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
04-06-2013paula17Sposób punktowania wypowiedzi
Załóżmy, że napiszę posta na forum, dostanę 6 plusów, mam "6 na 6". Teraz ktoś mi odejmie punkt i mam "5 na 7" a przecież powinno być "6 na 7". Czemu tak? Nie lepiej zrobić to normalnie?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 13 (przedawniony)
26-05-2013Jan WerbińskiImpreza racjonalistów
Może by urządzić spotkanie forowiczów? Ognisko, kiełbaski, piwo. Ewentualnie wspólne uczestnictwo we mszy świętej?
Czas? Wakacje.
Miejsce? Miejscowość turystyczna: Zakopane, Szklarska Poręba, Częstochowa, Licheń. Ten ostatni wydaje się być najlepszym wyborem z uwagi na centralne położenie, teren wyposażony w dekoracje sprzyjające owocnej dyskusji oraz tanie noclegi.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 29 (przedawniony)
20-05-2013Marek BieleckiJaskinia Trolli
Jaki sens ma Jaskinia Trolli w obecnym kształcie, skoro cały czas jest pusta?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
20-05-2013kulka_na_moleInformacje o użytkowniku
Po wejściu na profil użytkownika tego portalu można wyświetlić m. in. informacje dotyczące komentarzy zamieszczonych przez niego do artykułów opublikowanych na portalu:

a także informacje o wypowiedziach użytkownika na forum:


Pytanie: dlaczego można poznać każdą wypowiedź użytkownika na forum, ale nijak nie można poznać komentarzy użytkownika do artykułów na portalu?
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)