Racjonalista - Strona głównaDo treści
Białe plamy w nowych wątkach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
25-06-2013 22:20kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Białe plamy w nowych wątkach
Od jakiegoś czasu nowe wątki na forum wyświetlają mi się w taki sposób:



Czy przeglądarka blokuje mi jakieś reklamy, czy to jakiś błąd techniczny?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)
Tak to wygląda jeśli coś blokuje reklamy, pewnie jakiś dodatek do przeglądarki.
Xion (501 punktów)
(zablokowany)
>Od jakiegoś czasu nowe wątki na forum wyświetlają mi się w taki sposób:
>Czy przeglądarka blokuje mi jakieś reklamy, czy to jakiś błąd techniczny?

Przypadkiem mam to samo. Po zajrzeniu w źródło strony okazało się, że w tym miejscu powinny być reklamy Google AdSense, które zapewne zablokował mi AdBlock (dodatek do Firefoksa).
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Przypadkiem mam to samo. Po zajrzeniu w źródło strony okazało się, że w tym miejscu powinny być reklamy Google AdSense, które zapewne zablokował mi AdBlock (dodatek do Firefoksa).
Wyłączyłem blokowanie przez AdBlock na tym portalu, nic się nie zmieniło. Najwyraźniej działa inny dodatek do Firefox'a - Ghostery:



No cóż, nie mam zamiaru wyłączać blokowania Google AdSense tylko dlatego, że ktoś na tym portalu postanowił "uszczęśliwić" użytkowników forum reklamami.
26-06-2013 08:03 
 Ocena 1 na 1
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
Słusznie, ale nie wiem czy to nie z reklam forum się utrzymuje. Jeżeli nie z reklam, to z czego?
26-06-2013 13:12 
 Ocena 1 na 1
paula17 (495 punktów)
>Słusznie, ale nie wiem czy to nie z reklam forum się utrzymuje. Jeżeli nie z reklam, to z czego?
Z reklam.
wozieee (274 punktów)
>Z reklam.
Ile rocznie kosztowałoby utrzymanie forum?
Paul Figura. (1368 punktów)
>>Z reklam.
>Ile rocznie kosztowałoby utrzymanie forum?

Administrator pewnie by ci odpowiedział na to pytanie. Z reszta tutaj ebizneskro(*)kosztuj-utrzymanie-strony-www/ być może uzyskasz potrzebne ci informacje.
28-06-2013 15:04 
 Ocena 1 na 1
Paul Figura. (1368 punktów)
>Słusznie, ale nie wiem czy to nie z reklam forum się utrzymuje. Jeżeli nie z reklam, to z czego?

Pewnie z tego www.racjonalista.pl/index.php/s,88 kolego Werbiński.
26-06-2013 21:08 
 Ocena 3 na 3
-jad- (18783 punktów)
>No cóż, nie mam zamiaru wyłączać blokowania Google AdSense tylko dlatego, że ktoś na tym portalu postanowił "uszczęśliwić" użytkowników forum reklamami.

No cóż, założę się, że "ktoś na tym portalu" nie ma zamiaru rezygnować z reklam tylko dlatego, że Ty masz białe plamy...

Na marginesie- jeśli za tę wypowiedź zostanę zbanowany to będzie znaczyło, że Bóg istnieje
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>No cóż, założę się, że "ktoś na tym portalu" nie ma zamiaru rezygnować z reklam tylko dlatego, że Ty masz białe plamy...
Nie znam się na tym, ale dziwne by było, gdyby reklamodawca płacił za niewyświetlone, zablokowane reklamy. Dziś pewnie każda przeglądarka oferuje blokowanie reklam, a na pewno te najpopularniejsze, więc jaki sens mają te białe pola?
-jad- (18783 punktów)
Białe pole jest w miejscu gdzie miała być reklama. Ja ich nie blokuję i zawsze ją widzę.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Białe pole jest w miejscu gdzie miała być reklama. Ja ich nie blokuję i zawsze ją widzę.
Żalisz się czy chwalisz swoją indolencją?
01-07-2013 00:34 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)
>Żalisz się czy chwalisz swoją indolencją?

Przypominam, że to Ty pochwaliłeś się śmiesznym problemem a nie ja. U mnie wszystko gra.
27-06-2013 00:58 
 Ocena 3 na 3
Klapaucjusz (3379 punktów)
>[..]więc jaki sens mają te białe pola?
Masz pretensję że po zablokowaniu reklam masz białe plamy?
Dobrze rozumiem?

Może poszukaj w takim razie oprogramowania, które nie tylko zablokuje reklamy, ale dodatkowo wymaże informację o tym że w ogóle się pojawiły.
27-06-2013 08:34 
 Ocena 1 na 1
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>>[..]więc jaki sens mają te białe pola?
>Masz pretensję że po zablokowaniu reklam masz białe plamy?
>Dobrze rozumiem?
>Może poszukaj w takim razie oprogramowania, które nie tylko zablokuje reklamy, ale dodatkowo wymaże informację o tym że w ogóle się pojawiły.

Puste pola marnują powierzchnię monitora.
Najlepiej je czymś wypełnić. Np. reklamami.
XYZPawel (1001 punktów)
(zablokowany)
>Od jakiegoś czasu nowe wątki na forum wyświetlają mi się w taki sposób:
>Czy przeglądarka blokuje mi jakieś reklamy, czy to jakiś błąd techniczny?


Za oglądanie białych plam powinien być ban

o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
>Za oglądanie białych plam powinien być ban

Statystycznie Polacy najgorzej klikają w reklamy i tak.

"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365