>Załóżmy, że napiszę posta na forum, dostanę 6 plusów, mam "6 na 6". Teraz ktoś mi odejmie punkt i >mam "5 na 7" a przecież powinno być "6 na 7". Czemu tak? Nie lepiej zrobić to normalnie?
Jak się odejmie 1 od 6, to wynikiem jest 5. Czego innego tu oczekiwać, haa?!
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.
|