>Chciałem skomentować, ale pod tym artykułem nie ma takiej możliwości. Nie wiem co jest nie tak.
Część autorów i tłumaczy zastrzega sobie brak opcji komentowania pod swoimi tekstami. Nadal można o nich - oczywiście - dyskutować na forum. Jeśli chcesz, mogę przeedytować twój wstępny post, tak, by stanowił zaproszenie do rozmowy. Możesz też założyć w odpowiednim dziale nowy wątek powołujący się na ten artykuł, wyrażający twoje zastrzeżenia i zapraszający do dyskusji innych forumowiczów. Teksty pana Lomborga bywają uważane za dość kontrowersyjne, zatem zapewne możesz się spodziewać odzewu "...a świniobicie, łaskawa pani, to to samo, jak kiedy ksiądz odprawia mszę świętą, bo zawsze idzie o krew i o mięso, czyli ciało." (B. Hrabal, "Postrzyżyny" )