 |
Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 39 (przedawniony) | | 14-07-2016 | Brzostowski | Deklaracja |
Moi drodzy, postanowiłem zmienić swój styl na fR. Teraz będę bardzo grzeczny, kulturalny, ale i stanowczy w argumentowaniu swojego stanowiska, w różnych sprawach. To "okładanie" wzajemne, często na granicy dobrego smaku, nie ma sensu, prowadzi tylko do emocji z każdej ze stron rozmowy. Będę elegancko wytykał nieprawdy, manipulacje i głupotę oraz chętnie brał udział w dyskusjach merytorycznych.
Ale też będę unikał rozmów z trolami, gdy się pojawią. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 22-06-2016 | Marek Glazer | Publikacja artykułów - pytania nowicjusza |
Ta strona prywatna nie została jeszcze opublikowana [Mój Racjonalista] Strona oczekuje na akceptację redakcji.
Witam serdecznie.  Napisałem artykuł popularno-naukowy i postanowiłem opublikować go na stronie racjonalisty. Po tygodniu poprawek wysłałem go do publikacji z nadzieją na pozytywną recenzję i publikację. Rozpoczął się drugi tydzień od zgłoszenia do publikacji i od tego czasu nie dostałem jednak potwierdzenia, że tekst w ogóle dotarł. Ponieważ to mój pierwszy artykuł w "Mój Racjonalista" nie wiem jak to normalnie wygląda. Ile czasu mija od zgłoszenia tekstu do uzyskania opinii recenzenta i/lub publikacji? Jak często tekst jest zwracany z poprawkami? Czy dostanę powiadomienia na e-mail o działaniach na stronie? A może to błąd systemu i w przypadku gdy po zgłoszeniu do publikacji nie uzyska się natychmiast potwierdzenia, tekst należy wysłać jeszcze raz? Na stronie publicystów znalazłem jedynie gdzieś przy okazji informację, że teksty dziennikarskie o aktualnej sytuacji na świecie publikowane są bardzo szybko (3 dni?), natomiast ponadczasowe teksty naukowe potrzebują opinii eksperta który je zweryfikuje...co sprawia, że czas publikacji wydłuża się znacznie (2 tygodnie?) Wydaje mi się, że pytania te zadaję nie tylko dla siebie, dlatego piszę otwarty post niżeli prywatną wiadomość do redakcji  Pozdrawiam, a na wypadek gdyby administracja potrzebowała, oto link z ukrytym artykułem [url=www.racjonalista.pl/kk.php/s,10009]http://www.racjonalista.pl/kk.php/s.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 22-05-2016 | chętnie racjonalistka | Funkcja "Szukaj" |
Funkcja "Szukaj" (opcjonalnie "Szukaj na forum") to od kilku dni nie działa tylko u mnie, czy w ogóle? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 05-05-2016 | Curtiss Helldiver | Nieogłaszanie wątków nowych użytkowników |
Opublikowałem na tym forum 3 wątki. Żaden z nich nie pojawił się na stronie głównej w dziale "Ostatnie wątki na Forum". Czym trzeba sobie zasłużyć, aby wątek tam się pojawił? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 12 (przedawniony) | | 04-05-2016 | Curtiss Helldiver | Wniosek o zamknięcie wątku |
Proszę o zamknięcie/uniemożliwienie dodawania odpowiedzi do mojego wątku Wspólnota. Wypowiedzi w w/w wątku nie mają nic wspólnego z tematem, jest to prywatna jatka między niektórymi użytkownikami. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 193 (przedawniony) | | 24-04-2016 | W.R. | W trosce o nie zaśmiecanie forum |
Duch prawdy ostatnio wyraził chęć walki o nie zaśmiecanie forum.
Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy. 2500 Postów o swoim mesjanizmie, cebulowych krążkach, palącej się wodzie, numerkach i tym podobnych bzdurach. To wystarczająco dużo aby uznać, iż po tym użytkowniku niczego więcej po za zaśmiecaniem forum nie można się spodziewać. Nie sądzę by tego typu persona pasowała do racjonalistycznego forum.
A więc kto za kto przeciw. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 105 (przedawniony) | | 21-04-2016 | szarley | Wiem , ale nie powiem |
Na wyspach Bergamutach Podobno jest kot w butach, Widziano także osła, Którego mrówka niosła, Jest kura smograjka Znosząca złote jajka, Na dębach rosną jabłka W gronostajowych czapkach, Jest i wieloryb stary, Co nosi okulary, Uczone są łososie W pomidorowym sosie
I tresowane szczury Na szczycie szklanej góry, Jest słoń z trąbami dwiema I tylko... wysp tych nie ma.
Dopóki takie opowiastki podaje się dzieciom , bawią, rozwijają ich wyobraźnie, uczą kreatywności, żaden dorosły jednak nie znajdzie tych Wysp w atlasie PPWK Kiedy jednak próbuje się dorosłemu człowiekowi opowiadać o wyspach Bergamutach, słuchacz ma prawo pytać a opowiadający ma wynikający z kultury obowiązek odpowiedzi Kiedy rozmawiamy w pociągu w Krakowa do Warszawy (wybaczenia proszę, należę do pokolenia, które w pociągu rozmawia bez użycia komórki) i ktoś opowiada, że następna stacja to Szczecin, to prowokuje pytanie, na które WYPADA odpowiedzieć. Jeśli odpowiedź jest niepoważna, można sobie darować rozmowę, luk kontynuować ją w konwencji żartu, jeśli odpowiedź jest śmiertelnie poważna a do tego zawiera sugestię nieznajomości polskiej geografii przez pytającego, rozmowa staje się niemiła. Kiedy w progu mojego domu staje domokrążca i oferuje mi cudowne sandały zapobiegające łysieniu, zamykam drzwi, kiedy jednak ktoś dyrymały opowiada w publicznej przestrzeni? Mogę zmienić przedział, mogę zmienić internetowe forum. Wybieram inne rozwiązanie. PYTAM. Pytam, czy rzeczywiście następna stacja to Szczecin.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 08-04-2016 | romaro | Uczciwość |
Nie tak dawno Arminius zarzucił komuś "Rynsztokowy styl". Jak określić to co robi on sam? Często, zanim swój tekst opublikuje informuje nas, że nad takowym pracuje. Odsyłam was do Jego tematu abyście sami ocenili ową "twórczość". Mało tego, że nie jest ona jego pomysłem, to jeszcze na zasadzie kopiuj wklej zamieszcza pełne zdania nie zaznaczając, że cytuje innych autorów. Zrozumiałbym to gdyby miało to miejsce w ferworze dyskusji. Nie czytałem regulaminu i nie wiem czy takie praktyki są tu dozwolone, ale przecież to stoi chociażby w opozycji do uczciwości i nie powinno być tolerowane. www.racjonalista.pl/forum.php/s,704851 | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) (Zamknięty) | | 07-04-2016 | Rafał Bernat | Nie otrzymałem zamówienia z księgarni |
Widziałem podobny problem na forum, ale w tamtym wątku okazało się być to przejściowym problemem przed około trzema laty, który został rozwiązany. Złożyłem zamówienie w księgarni, wysłałem pieniądze maila z informacją o złożeniu przelewu, czekam na zamówienie, a książki nie docierają. Czy ktoś ma aktualnie podobny problem? Wiadomo, o co chodzi? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 31 (przedawniony) | | 06-04-2016 | Duch Prawdy | Zaśmiecanie Forum Racjonalista. |
Na fR są użytkownicy, którzy publikują informacje o minusach, jakie otrzymały ich wypowiedzi, uważam, że jest to zaśmiecanie Forum. Np. użytkownik Andrzej Bogusławski publikuje bodajże informacje o wszystkich minusach, a liczba publikujących (idących za jego przykładem?) rośnie. Zadałem pytanie użytkownikowi czemu to ma służyć i otrzymałem odpowiedź na jego poziomie intelektualnym i kulturalnym: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w704471Wyobraźmy sobie sytuację, w której wszyscy użytkownicy publikują informacje o wszystkich otrzymanych minusach, co się wówczas dzieje - z Forum robi się "kaszanka". Jestem przeciwny zaśmiecaniu fR, więc od czasu do czasu będę dawał minus tej "kaszance". | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |