Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Sprawy portalu

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
24-07-2007GłąbińskiAnkieta nt. ujawnianie swoich przekonań
W aktualnie wykonywanej ankiecie mowa jest o potrzebie ukrywania/manifestowania przekonań ateistycznych. Zastanawia mnie, czy są tacy, którzy odpowiedź na postawione pytania uzależniają od tego, jakiego światopoglądu sprawa dotyczy? Proponuję następną ankietę tak sformułowaną, by uwzględniała tą kwestię. Nawiasem - nie wyobrażam sobie, by ktoś przyznał się jawnie, że np. ateiści winni siedzieć cicho, protestantom itp. dopuszcza się wypowiedzi półgębkiem, a katolicy winni wołać z całej siły (w encyklikach JP II widzę tego rodzaju przekonanie, ale wyrażone w formie ukrytej). Nie mniej warto sprawdzić, jak się rzecz przedstawia.
Niezależnie od tego, sądzę że w ankiwcie zabrakło uwzględnienia jednej możliwości. Chodzi o to, że kwestia obowiązku propagowania uznanej przez siebie prawdy jest istotnym składnikiem własnego jej pojmowania i wielu (m. in. ja) uważa, że właściwa jest w tym względzie dowolnośc wyboru. Należałoby więc uwzględnić odpowiedź dopuszczającą wszystkie przedstawione możliwości, z których każda zostaje wybrana indywidualnie, bez stanowienia reguły obowiązującej wszystkich.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 34 (przedawniony)
22-07-2007ivkaolCzy nie można nadać forum innego kształtu?
Mam pytanie. Czy nie ma możliwości zmienienia szablonu forum na zwykły, najprostszy i klarowny szablon phpBB2? Przykład takiego forum możecie znaleść np www.phpbb2(*)751a55913844ef0292664902a6632f (klasyka w najczystszej postaci). Mnie osobiście ten aktualny wygląd forum w ogóle nie odpowiada. I nie wiem czemu ma służyć ranking użytkowników i punktacja??? Jeśli ma generować większy ruch na forum - to chyba nie działa w tym kierunku, bo forum jest raczej mało uczęszczane ... Czemu nie pójść przetartymi ścieżkami i komplikować to, co może być prostsze? Ciekawi mnie Wasze zdanie.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
19-07-2007webmasterProblem techniczny
Dziś miała miejsce awaria techniczna, która spowodowała, że nie można było zgłaszać wiadomości ani komentarzy. Przepraszamy za utrudnienia.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 16 (przedawniony)
09-07-2007nieobecnySonda na głównej stronie serwisu
Zastanawia mnie jaka partia kryje się pod tajemniczym skrótem "PR".
Jeszcze bardziej zastanawia mnie, że blisko 40 z uczestników sondy (0.8% z ok 4600)) chciałoby na tę partię oddać głos w wyborach.
Czyżby powstała Partia Racjonalistów? A może jest Partia Rozbrykanych albo Porozumienie Radosnych? Hmmm...
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 12 (przedawniony)
08-07-2007OsnowaCzy "Podgląd" kasuje posty?
Jeśli po wpisaniu postu nacisnę omyłkowo przycisk "Podgląd" zamiast "Odpowiedz" nie mogę naprawić błędu i odpowiedź (zwykle niedługa, acz często z mozołem cyzelowana) ulega skasowaniu.
Czy można po takiej pomyłce uratować swój wpis?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 13 (przedawniony)
08-07-2007[Idioci] An.Alfa.Beta.Dziękuje twórcom serwisu...
Dziękuje za stworzenie działu forum "bazgroły", wreszcie mam się gdzie wyszaleć z swoim wojującym irracjonalizmem, głupotą i wiarą. Myślę, że powiew wyżej wymienionych przyprawi co niektórych racjonalistów o lepsze samopoczucie, a jednocześnie ich nie oburzy, bo przecież sami, z własnej woli, weszli na ten dział forum. Znikną też oskarżenia, że nie jestem racjonalny, to też jest plus. Podsumowując: dziękuje, dziękuje, dziękuje
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
21-06-2007IQ955Znajdź mnie...
Dziękuję za zmianę nazwy. Bardzo mi ulżyło i dodało szczyptę optymizmu, że czasem, cośtam, gdzieśtam daje się jednak mimo wszystko zrobić.
Miło poprawić świat, choćby taką odrobinkę...
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
15-06-2007smagNie mogę dodawać plusików
Witam.
Jak w temacie, nie mogę dodawać plusów rozmówcom. Po kliknięciu na "+" pojawia się malutki biały ekranik, na nim "latające" kółko i tyle... czekam, czekam i nic ciągle lata, nic się nie zmienia, a najgorsze, że jednego plusika obiecałem.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 11 (przedawniony)
12-06-2007OcykanBrak informacji o odpowiedziach na posty
W dalszym ciągu nie dostaję mail'owych powiadomień o odpowiedziach na część moich postów. Dlaczego tak się dzieje? Czy to wynik przeciążenia serwerów, czy też jakiś błąd w oprogramowaniu? I czy coś można na to poradzić?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 12 (przedawniony)
05-06-2007VolrathCytowanie
Skoro mamy możliwość cytowania poprzez zamknięcie fragmentu tekstu w pole cytatu

Ja:
o właśnie tak


to proponowałbym pójść za ciosem i całkowicie zastąpić cytowanie znakiem
>na cytowanie polem cytatu.

Z cytowaniem znakiem większości wiąże się jeden problem: nie można używać znaku większości nie powodując zmiany koloru tekstu za nim.

Chyba że jest możliwość wstawienia znaku większości w jakiś inny sposób, o którym nie wiem.
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)