>Gdzie widziałeś Podgląd nie po prawej stronie?
Tu. Jest! - "Podgląd" po lewej! I w ABC! Jednak nie jestem gapą. Coś tu nie gra, a wy nie do końca znacie się na tym serwisie.
>Nie ma możliwości...
Akurat! Teraz już wiem, że wszystko jest możliwe.
P.S. Jak wpisywałam post w ABC (dn. 07-07-07 o godz. 07:07- przypadkiem), to mnie wpisało jako Odpowiedź, a nie Osnowę. Może to i mój błąd. Bo pewnie nie ma takiej możliwości... A czy jest możliwość, żeby mi poprawić ten nick?
|