>Kulka, nie grzesz, proszę!
Niech strona techniczna tego forum ZOSTANIE TAKA JAKA JEST. Ja już ćwiczyłem na własnej skórze 'udoskonalanie' innych forów i ZAWSZE kończyło się zamianą dobrego na gorsze.
Mówiąc szczerze układ i szata graficzna tego forum są dla mnie najważniejszymi z powodów dla których trochę tu jestem.
|