Zapraszam członków i sympatyków PSR na spotkanie w dniu jutrzejszym w "Platonie" (Krupnicza 13) o godz. 17. O tematyce pisałem w biuletynie i na forum PSR. Do zobaczenia.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.