> Co to oznacza??? Nie mam zamiaru zmienić swego nicka,> którego "logowanie" nie przyjmuje.> Czy tytułowa zasada oznacza, że będę odrzucony z tego> forum???To znaczy tylko, że autor wątku przy tworzeniu swojego wątku zaznaczył opcję, że "mogą odpowiadać tylko zalogowani użytkownicy". MI konto zginęło, a webmaster, leń jeden  , nawet mi nie odpowiedział.
|