Racjonalista - Strona głównaDo treści
Aby odpowiedzieć musisz się zalogować....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
11-11-2005 20:13Zbyszek???Aby odpowiedzieć musisz się zalogować....
Co to oznacza??? Nie mam zamiaru zmienić swego nicka, którego "logowanie" nie przyjmuje.
Czy tytułowa zasada oznacza, że będę odrzucony z tego forum???

Teresa
>Co to oznacza??? Nie mam zamiaru zmienić swego nicka,
>którego "logowanie" nie przyjmuje.
>Czy tytułowa zasada oznacza, że będę odrzucony z tego
>forum???
To znaczy tylko, że autor wątku przy tworzeniu swojego wątku zaznaczył opcję, że "mogą odpowiadać tylko zalogowani użytkownicy".
MI konto zginęło, a webmaster, leń jeden, nawet mi nie odpowiedział.
Volrath (3440 punktów)
Pogadaj na ten temat z lp.atsilanojcar@retsambew (webmasterem) lub lp.atsilanojcar@ofni (Mariuszem Agnosiewiczem) - możliwe, że pozwoli na założenie konta o nazwie "Zbyszek???".

Bo inaczej - pozastaje stworzenie konta o innej nazwie.

Przy czym to dotyczy tylko wątków zastżerzonych przez jego twórcę dla zarejestrowanych użytkowników.

P.S. Nie martw się - ja też nie wszędzie mam dostęp (np. jako, że nie należę do PSR, to nie mam dostępu do forum PSR). W Twojej sytuacji wyjście jest prostsze - wystarczy stworzyć konto.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365