No już, nie płacz Nie zachęcamy do wylogowywania się. Jeżeli używasz prywatnego komputera, nie ma potrzeby wylogowywać się. Jeżeli używasz publicznego, nie włączaj opcji automatycznego logowania - wylogujesz się zamykając przeglądarkę.
Mnie wylogowuje automatycznie po jakimś czasie. Dlatego przed publikacją postu albo najpierw piszę w Notatniku, a potem się loguję i wklejam tekst, albo piszę "na gorąco" i przed kliknięciem na wszelki wypadek robię Ctrl-A, Ctrl-C.
A co do meritum - zabierzesz głos? Doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom. (O.Wilde)