> Masz się wzbijac w powietrze samolotem dlawiony strachem, że zaraz zginiesz aż uczynisz ludzi w otoczeniu sobie tak przyjaznym, że przestaniesz się tego bać.MASZ SIĘ BAĆ!!!!!! To cytat z forum Racjonalista www.racjonalista.pl/forum.php/s,776749#w776818 Groźba skierowana do emerytowanego cywilnego pracownika wojska i nauczyciela. Po co terrorysta podkłada bombę w kawiarniach Żeby zwykli ludzie się bali pójść na kawę Po co podkłada bombę w samolocie? Żeby zwykli ludzie bali się wsiąść do samolotu Oto na fR frustrat, kompletnie nie rozumiejący rzeczywistości co nieraz udowodnił, obwinia emeryta, o to, że ludzie są źli i KAŻE MU SIĘ BAĆ KORZYSTAĆ Z SAMOLOTU Szanowna moderacjo. W Rzeczypospolitej polskiej obowiązuje prawo, prawo to zabrania karalnych gróźb, A jeśli Ty te karalne groźby akceptujesz na swoim forum, jesteś współwinny. Jesteś prawnikiem, chyba wiesz czym jest Prawo |