Proszę Cię Agnos, Mariuszu G- enialny twórco tego uroczego portalu o przerzucanie wątków Alsora z działu nauka do Bazgrołów. Jego "talent" w malowaniu wzorków i sygnalizowaniu zagadnień jest zabawny ale ośmiesza ów dział - jak już ktoś po maturze rozszerzonej z matmy na to patrzy  On tak "dyskutuje" w dziale nauka w jego wątku: Grafika: pbs.twimg.(*)AAGUEN?format=jpg&name=900x900 >>Temperatura gwiazdy jest proporcjonalna do potencjału grawitacyjnego. >>k dT = -m dV_gravity. >>stąd ten powszechnie znany wzrost temperatury wgłąb ziemi - stopień geotermiczny! >Podaj źródło i opisz zmienne tego kolejnego malunku wzorkowatego.
de.. du, .. diw... dev, .. dywergencja, durnie! hahaha!
Rewolucja kopernikańska to było zaledwie preludium... w porównaniu z tymi rewelacjami!
Jesteś naocznym świadkiem narodzin nowego świata, synu!
zatem płacz i tańcz chamie, jak przystało pachołkowi gdy pan mówi.
www.youtube.com/watch?v=z_WyjEj5DW8
Totalna perfekcja... Baczność szeregowy!
To tam: www.racjonalista.pl/forum.php/s,871576#w871609a wcześniej trafiłem w sedno o nim: Przestań trollować bzdurnymi wzorkami. Kwestionowane osiągnięć nauki w twoim stylu zrodziło takie ultra patologie jak antyszczepionkowcy i teorio-spiskowcy (że Ziemia jest płaska albo Amerykanie nie wylądowali na Księżycu). Szkodzisz! BTW Najprawdopodobniej jesteś trollem z frondy i wrzucasz te bzdurki by ośmieszać ten portal albo udajesz aktywnego forowicza by wspierać lajkami Arminiusa, który zarabia jakoś na swojej tfurczości.
|