Całkiem teoretycznie załóżmy że genialny twórca naszego portalu jest człowiekiem który akurat obecnie potrzebuje kasy.
Może ktoś w jego najbliższym otoczeniu, super bliska osoba, albo on sam, potrzebuje nowoczesnych leków które sporo kosztują?
Może jakiś PISRydzyk napuścił na niego komornika i teraz musi szukać kasy by zatkać to ssące narzędzie zła?
Dlatego dopisujmy do wątków komentarze by wyświetlały się reklamy.
Uważam jednak, że Tohter czy Thoter czy też może Arminius_bis
nie jest nam potrzebny do podbijania współczynnika wyświetleń reklam.
Andrzej Koraszewski zasmucony jest zapewne tymi Arminusami ale ja wierzę, że Agnos, Mariusz G-
enialny to ongiś dobry człowiek (i ateista co zacne i mądre) tylko życie go wmotało w pomotane działania.
Ja, najmądrzejszy człowiek na tej planecie, starczę ci Agnos zamiast tego Armiusa/Tohtera czy jak mu tam.
Może nawiąż współpracę z Koraszewskim , może on jeszcze coś ciekawego pisze tam czy siam?
***
AGNOS , może załóż zbieranie kasy czyli mikro-darowizn na dalsze istnienie tego, Twojego, zacnego portalu i odsuń w kosmos cuchnące "ejakulacje" pseudointeligentnych postaci:Arminiusów/Thoterów?!
Są takie portale gdzie ci pozbierają wpłaty. Ludzie zbierają na różne akcje , np popularno-naukowe.
("zrzutka" cycuś takiego). 
Agnos, stworzyłeś genialny portal. Nie niszcz tego Arminiusami

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne