Racjonalista - Strona głównaDo treści
liberalizm głupim bogiem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
30-06-2022 18:15okragly (21676 punktów)liberalizm głupim bogiem
liberalizm- INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ- głupim bogiem
"naszym" portalem rządzi liberalizm, to jest bog niedorozwojkow
władca pR, indywidualista, może kazdego wykluczyć, jak mu sie nie podoba np @kobieta, @z Mantropy, @Arminius, @okragly
nie ma sprawy
mamy liberalizm, on bogiem niedorozwojków
a kto zabroni, moderator ma wlasność, to świętość
moderator jest wolny, to świetość
moderator jest indywidualny, to świętość
niech żyje święty liberalizm, religia libkow niedorozwojków

ale jeśli jeszcze kogoś wykluczysz liberalnie tj INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC, WŁASNOŚĆ, odejdę solidarnie Uważam liberalizm za antyludzki, dobry dla niedorozwojkow, ja jestem z raju, komuny,
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

qwery (2864 punktów)
>liberalizm- INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ- głupim bogiem
>"naszym" portalem rządzi liberalizm, to jest bog niedorozwojkow
> władca pR, indywidualista, może kazdego wykluczyć, jak mu sie nie podoba np @kobieta, @z Mantropy,
>@Arminius, @okragly
>nie ma sprawy
>mamy liberalizm, on bogiem niedorozwojków
>a kto zabroni, moderator ma wlasność, to świętość
>moderator jest wolny, to świetość
>moderator jest indywidualny, to świętość
>niech żyje święty liberalizm, religia libkow niedorozwojków
>ale jeśli jeszcze kogoś wykluczysz liberalnie tj INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC, WŁASNOŚĆ, odejdę solidarnie
>Uważam liberalizm za antyludzki, dobry dla niedorozwojkow, ja jestem z raju, komuny,
>

Komuna nie moze dlugo istniec bo zawsze w tym stadzie matolków pojawi sie w drodze przyadkowego doboru genow indywidualista na tyle sprytny by reszte wydymac tak ze nawet nie zauwazą, i takie postawy ewolucja bedzie promowac. Czemu tak nie jest u np pszczól? może dlatego ze maja te same dna wiec im wszystko jedno.
30-06-2022 22:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>liberalizm- INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ- głupim bogiem
>>"naszym" portalem rządzi liberalizm, to jest bog niedorozwojkow
>> władca pR, indywidualista, może kazdego wykluczyć, jak mu sie nie podoba np @kobieta, @z Mantropy,
>>@Arminius, @okragly
>>nie ma sprawy
>>mamy liberalizm, on bogiem niedorozwojków
>>a kto zabroni, moderator ma wlasność, to świętość
>>moderator jest wolny, to świetość
>>moderator jest indywidualny, to świętość
>>niech żyje święty liberalizm, religia libkow niedorozwojków
>>ale jeśli jeszcze kogoś wykluczysz liberalnie tj INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC, WŁASNOŚĆ, odejdę solidarnie
>>Uważam liberalizm za antyludzki, dobry dla niedorozwojkow, ja jestem z raju, komuny,
>>
>Komuna nie moze dlugo istniec bo zawsze w tym stadzie matolków pojawi sie w drodze przyadkowego doboru genow indywidualista na tyle sprytny by reszte wydymac tak ze nawet nie zauwazą, i takie postawy ewolucja bedzie promowac.
to się nazywa rak, zdrowy organizm zjada go na sniadanie

>Czemu tak nie jest u np pszczól? może dlatego ze maja te same dna wiec im wszystko jedno.
DNA mają rózne, każda jest od innego ojca, z czasem zmieniają się matki a mrowisko/rój trwa Na tym polega wieczność.
qwery (2864 punktów)
>>>liberalizm- INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ- głupim bogiem
>>>"naszym" portalem rządzi liberalizm, to jest bog niedorozwojkow
>>> władca pR, indywidualista, może kazdego wykluczyć, jak mu sie nie podoba np @kobieta, @z Mantropy,
>>>@Arminius, @okragly
>>>nie ma sprawy
>>>mamy liberalizm, on bogiem niedorozwojków
>>>a kto zabroni, moderator ma wlasność, to świętość
>>>moderator jest wolny, to świetość
>>>moderator jest indywidualny, to świętość
>>>niech żyje święty liberalizm, religia libkow niedorozwojków
>>>ale jeśli jeszcze kogoś wykluczysz liberalnie tj INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC, WŁASNOŚĆ, odejdę solidarnie
>>>Uważam liberalizm za antyludzki, dobry dla niedorozwojkow, ja jestem z raju, komuny,
>>>
>>Komuna nie moze dlugo istniec bo zawsze w tym stadzie matolków pojawi sie w drodze przyadkowego doboru genow indywidualista na tyle sprytny by reszte wydymac tak ze nawet nie zauwazą, i takie postawy ewolucja bedzie promowac.
>to się nazywa rak, zdrowy organizm zjada go na sniadanie
>>Czemu tak nie jest u np pszczól? może dlatego ze maja te same dna wiec im wszystko jedno.
>DNA mają rózne, każda jest od innego ojca, z czasem zmieniają się matki a mrowisko/rój trwa Na tym polega wieczność.
>

No faktycznie, chyba musza miec inne. Nie mam pojecia z kąd mi sie wzielo przekonanie ze sa jak blizniaki. Musialy by byc z jednego plemnika i jaja.
Co do meritum - to u pszczól to dziala a u wielu innych zwierzat nie.
02-07-2022 15:23 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> u pszczól to dziala a u wielu innych zwierzat nie.
my jesteśmy połączeniem szympansa bonobo z rojem (rojkiem) mrówek, pszczół
dla swoich partykularnych interesów patoelity rozwalaja nasze roje, (dziel i rządź)
za komuny byly wielkie zaklady, dzis ich nie ma bo solidarność ma ogromną siłę, dlatego ją rozbito na jednostki, stąd antyludzka idea, liberalizm, dla niedorozwojkow (indywidualizm, wolność, wlasność)

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365