Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cześć

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
19-01-2024 23:01AnnaSokolski (0 punktów)Cześć
Cześć, ludzie! Wpadłem na tę stronę i zauważyłem artykuł o polskich kasynach online. Chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat. Ktoś z was grał już w kasynach online w Polsce? Jakie macie doświadczenia?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

EvaVarhilion (1 punktów)
Hej! Tak, ja też natrafiłem na to kasyno i muszę przyznać, że jestem zachwycony - www.outloo(*)skie-kasyno-online-news-335135. Ostatnio spędziłem tam wiele godzin, grając w różne automaty do gier, zwłaszcza te z progresywnymi jackpotami. Poza tym, zauważyłem, że obsługa klienta jest naprawdę pomocna. Kiedy miałem problem z wypłatą, szybko mi pomogli. A Wy macie jakieś ulubione gry w tym kasynie?
AnnaSokolski (0 punktów)
>Cześć, ludzie! Wpadłem na tę stronę i zauważyłem artykuł o polskich kasynach online. Chciałbym
>usłyszeć wasze opinie na ten temat. Ktoś z was grał już w kasynach online w Polsce? Jakie macie
>doświadczenia?
O tak, ja kilka razy próbowałem swojego szczęścia w kasynach online. Muszę powiedzieć, że oferta polskich kasyn naprawdę rośnie. Gry są różnorodne, a promocje zachęcające. Ostatnio trafiłem na ciekawy bonus powitalny w jednym z nich. Ale zawsze ciekaw są wasze historie!

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365