>>Co wy na to by wyłonić takie subforum? Właśnie dla polityki światowej i krajowej? > Czy tylko dlatego, że dotychczas go nie ma? To chyba zbyt błahy powód.
pewnie tak.
mnie interesuje coś tak błahego jak polityka międzynarodowa. Może to jakieś zboczenie ze studiów (stosunki międzynarodowe). Faktem jest, że na racjonaliście jest obecnie bardzo mało tematów tego typu, ale nie twierdzę że to źle. Redakcja ma własną wizję na temat tego, jaki kształt powinien przyjąć serwis. Ja natomiast uważam, że skoro jest tutaj grono całkiem kumatych ludzi, mających coś do powiedzenia, to moze i w tym temacie by się udzielali?
Wojownik Szarej Strony Mocy...
W tej wojnie nie ma zwycięzców... Ale można mniej przegrać...
|