Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
07-12-2019 19:39Duch Prawdy (14787 punktów)Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci
Ocena 2 na 2
Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
No to co to jest...
parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jacholek (5699 punktów)
>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>No to co to jest...
Można się ewentualnie zgodzić że chodzi tu o rodzinę standardową podczas gdy bywają rodziny mniej standardowe ale mimo wszystko rodziny. No bo jeśli człowiekowi amputowano rękę to przestaje on być człowiekiem ?
01-02-2020 09:43 
 Ocena 1 na 1
Jan Rylew (3965 punktów)
>>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>>No to co to jest...
> Można się ewentualnie zgodzić że chodzi tu o rodzinę standardową podczas gdy bywają rodziny mniej standardowe ale mimo wszystko rodziny.
Wygląda na to, że to co nie mieści się jeszcze w głowach konserwatystów, powoli dociera do świadomości ludzi bardziej otwartych na zmiany. Myślę, że i w Polsce także. Dziecku tych kobiet (biologiczny ojciec nieznany), nie odmówiono by z pewnością 500+.
Czy to jest trend związany ze zmiennością natury ludzkiej (natura ludzka zmienna jest z natury , czy tylko trend związany z promocją LGBT okaże się w dalszej przyszłości.
Ciekawy temat do rozważań.
zeniu73 (6483 punktów)
>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>No to co to jest...
>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami

To jest dowod, ze zycie leje na wszelakie dogmaty, populizm, demagogie i lewacki, prawacki czy centralny belkot 😂
Elasp (6859 punktów)
>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>No to co to jest...
>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami

Ile procent DNA otrzymało to dziecko od jednej, a ile od drugiej z tych kobiet?

07-12-2019 21:54 
 Ocena 5 na 5
zeniu73 (6483 punktów)
>>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>>No to co to jest...
>>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami
> Ile procent DNA otrzymało to dziecko od jednej, a ile od drugiej z tych kobiet?
>

Jak Jezus:50% od jednej i 50% od blizej nieznanego dawcy.
08-12-2019 04:18 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>... 50% od blizej nieznanego dawcy.
wielogatunkowa krzyżówka...
wyborcza.p(*)-wielogatunkowa-krzyzowka.html

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
17-02-2020 09:15 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>... 50% od blizej nieznanego dawcy.
>wielogatunkowa krzyżówka...
"populacja duchów"
tech.wp.pl(*)alezli-dowod-6478212764817025a

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
DyktaFon (9281 punktów)
>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>No to co to jest...
>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami

A jakby tak przenosić ten zarodek co godzinę... to byśmy mieli rodzinę złożoną ze 100 kobiet? Już pomijam w tym ojca, bo to pewnie był ojciec święty...
08-12-2019 11:04 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>A jakby tak przenosić ten zarodek co godzinę... to byśmy mieli rodzinę złożoną ze 100 kobiet? Już pomijam w tym ojca
O tym, kto należy do rodziny decydują jej członkowie, ograniczenia państwowe i religijne czynią z ludzi niewolników.
>, bo to pewnie był ojciec święty...
Możliwe, że Duch jest matką/ojcem wszystkich ludzi...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...

    Pięknie! Można wsadzać do samolotu i wylatywać w powietrze.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>No to co to jest...
>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami
To co jest opisane w tym linku nazywa się patologia i jest jednym ze środków wyniszczania narodów europejskich.
Tu akurat Kaczyńskim wydał z siebie komunikat zgodny z prawdą, tylko ja wiem, że Jarosław "Karakan" Kaczyński nakłamał Polakom, że jest "konserwatystą", a w rzeczywistości za rządów PiSu ta patologia jest instalowana w systemie tresury(tzw system edukacji) w tym na uczelniach. Minister Howin ostatnio powiedział, że się "położy Rejtanem" gdy ktoś będzie blokował indoktrynację ideologią gender czyli neołysenkizmem, zwykłą ciemnotą. Proces niszczenia edukacji postępuje.
08-12-2019 23:53 
 Ocena 2 na 2
Kulmin (4007 punktów)
>>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>>No to co to jest...
>>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami
>To co jest opisane w tym linku nazywa się patologia i jest jednym ze środków wyniszczania narodów europejskich.
>Tu akurat Kaczyńskim wydał z siebie komunikat zgodny z prawdą, tylko ja wiem, że Jarosław "Karakan" Kaczyński nakłamał Polakom, że jest "konserwatystą", a w rzeczywistości za rządów PiSu ta patologia jest instalowana w systemie tresury(tzw system edukacji) w tym na uczelniach. Minister Howin ostatnio powiedział, że się "położy Rejtanem" gdy ktoś będzie blokował indoktrynację ideologią gender czyli neołysenkizmem, zwykłą ciemnotą. Proces niszczenia edukacji postępuje.

Widzę, że opanowałeś przekaz binarny w stopniu mistrzowskim.
Następnym razem możesz się nie trudzzic i po prostu napisać: 01001111100000010100100001010111110000101001110110010011001001001010101001010010100100
>
1010010010101001111101010010010110010101001
j23a (1186 punktów)

>Widzę, że opanowałeś przekaz binarny w stopniu mistrzowskim.
>Następnym razem możesz się nie trudzzic i po prostu napisać: 01001111100000010100100001010111110000101001110110010011001001001010101001010010100100
>
>>
>1010010010101001111101010010010110010101001

Osobiście wolałbym żeby obie panie baraszkowały z mocnymi samcami (albo jednym jak tam kto lubi) i urodziły 2 czy ile tam wyjdzie jak maja warunki jak już. Albo adoptować, nie ma kogo czy jak?

Co innego rodzina złożona z LGBT czy co tam jeszcze i adopcja dzieci (to w ogóle nie jest dyskusyjne, nie pojmuje jakichkolwiek oporów) a co innego mocna ingerencja w proces rozrodu. Takie zabawy z embrionami mogą być jednak ryzykowne. Co prawda mocno tu szarżuje bo się na tym nie znam ale obawy mam. Niezaprzeczalny fakt degradacji niektórych linii psów rasowych robi na mnie wrażenie, tam to się już praktycznie bez oporów różne rzeczy z embrionami wyczynia.
09-12-2019 10:52 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Osobiście wolałbym żeby obie panie baraszkowały z mocnymi samcami (albo jednym jak tam kto lubi)
Ale narzucać obu paniom nie będziesz jak mają lubić baraszkować?
>Albo adoptować, nie ma kogo czy jak?
Adoptowałeś już kogoś?
>a co innego mocna ingerencja w proces rozrodu. Takie zabawy z embrionami mogą być jednak ryzykowne.
Życie jest ryzykowne od urodzenia do śmierci, a takie "zabawy z embrionami" mogą się przyczynić do uratowania życia dzieci, gdy kobiety w ciąży zginą w wypadkach i embriony będą przenoszone do macic innych kobiet.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
j23a (1186 punktów)
>>Osobiście wolałbym żeby obie panie baraszkowały z mocnymi samcami (albo jednym jak tam kto lubi)
>Ale narzucać obu paniom nie będziesz jak mają lubić baraszkować?

Wolałbym, czytaj dokładniej.
Wypowiedź dotyczyła rzecz jasna zapłodnienia naturalnego a później ciąży a nie igraszek, te jak pełnoletni to mogą sobie odstawiać w dowolnych możliwych do pomyślenia kombinacjach.

>>Albo adoptować, nie ma kogo czy jak?
>Adoptowałeś już kogoś?

5 kolejnych ostatnich psów (w zasadzie kawał życia, tylko dwa pierwsze kiedyś tam był od szczeniaka
I jedna kotka (obecna, do pary), kocur jest spadkowy.

Uważam że jest drastyczne przeludnienie i naprawdę jest co wybierać jak już musi się mieć rodzinę.

>>a co innego mocna ingerencja w proces rozrodu. Takie zabawy z embrionami mogą być jednak ryzykowne.
>Życie jest ryzykowne od urodzenia do śmierci, a takie "zabawy z embrionami" mogą się
przyczynić do uratowania życia dzieci, gdy kobiety w ciąży zginą w wypadkach i embriony będą przenoszone do macic innych kobiet.

No można jak się musi, ja bym był z tym ostrożny.
Jesteś pewny że to na nic szkodliwie nie wpłynie?

Los niektórych linii psów rasowych jest dość mocnym ostrzeżeniem, przecież to też ssaki jak ludzie.
10-12-2019 17:58 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Osobiście wolałbym żeby obie panie baraszkowały z mocnymi samcami (albo jednym jak tam kto lubi)
>>Ale narzucać obu paniom nie będziesz jak mają lubić baraszkować?
>Wolałbym, czytaj dokładniej.
Dokładnie tak przeczytałem.
>>>Albo adoptować, nie ma kogo czy jak?
>>Adoptowałeś już kogoś?
>5 kolejnych ostatnich psów (w zasadzie kawał życia, tylko dwa pierwsze kiedyś tam był od szczeniaka I jedna kotka (obecna, do pary), kocur jest spadkowy.
Czyli nikogo.
>Uważam że jest drastyczne przeludnienie i naprawdę jest co wybierać jak już musi się mieć rodzinę.
"Prezes" + psy i koty, można i taką rodzinę mieć.
>>>a co innego mocna ingerencja w proces rozrodu. Takie zabawy z embrionami mogą być jednak ryzykowne.
>>Życie jest ryzykowne od urodzenia do śmierci, a takie "zabawy z embrionami" mogą się przyczynić do uratowania życia dzieci, gdy kobiety w ciąży zginą w wypadkach i embriony będą przenoszone do macic innych kobiet.
>No można jak się musi, ja bym był z tym ostrożny.
>Jesteś pewny że to na nic szkodliwie nie wpłynie?
Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki.
>Los niektórych linii psów rasowych jest dość mocnym ostrzeżeniem, przecież to też ssaki jak ludzie.
U ludzi występuje mieszanie ras, już nie prowadzi się czystych rasowo Aryjczyków.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
j23a (1186 punktów)
>>>Adoptowałeś już kogoś?
>>5 kolejnych ostatnich psów (w zasadzie kawał życia, tylko dwa pierwsze kiedyś tam był od szczeniaka I jedna kotka (obecna, do pary), kocur jest spadkowy.
>Czyli nikogo.

Pytałeś o moje doświadczenia z adopcją.

>>Uważam że jest drastyczne przeludnienie i naprawdę jest co wybierać jak już musi się mieć rodzinę.
>"Prezes" + psy i koty, można i taką rodzinę mieć.

Nie nazywam tego rodziną i nie jestem nią zainteresowany.
Ta część wypowiedzi dotyczyła ludzi, lepiej adoptować tych co są niż tworzyć nowych.

>>Jesteś pewny że to na nic szkodliwie nie wpłynie?
> Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki.>Los niektórych linii psów rasowych jest dość mocnym ostrzeżeniem, przecież to też ssaki jak ludzie.
>U ludzi występuje mieszanie ras, już nie prowadzi się czystych rasowo Aryjczyków.
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


Nie chodziło zupełnie o jakąś czystość rasową tylko degradacje psów wywołaną mi. sztucznym zapładnianiem.
Po pewnym czasie w niektórych liniach psów rasowych wytworzyła się sytuacja że znacząca część populacji (Mastino i podobne) nie zapładnia się naturalnie, nie może rodzić bez cesarskiego cięcia itp. Nie uważam by to było zdrowe i tego się obawiam przy jakiś manipulacjach z embrionami. Mogą też u ludzi występować jakieś nieznane uszkodzenia które się stwierdzi w następnych generacjach (psy żyją dużo krócej niestety i to jest łatwiejsze w obserwacji, poza tym nie ma tak ścisłych danych osobowych do chronienia w ich przypadku i więcej się wie nawet będąc z boku). Dlatego jestem za ostrożnością w tym temacie. Nie zakazami absolutnie ale nie na hura.

Znasz powieść Kate Wilhelm "Gdzie dawniej śpiewał ptak" ?

Może tez wytworzyć się coś w rodzaju nowego rasizmu polegającego na preferencji danej kasty urodzonej w określony sposób (eugenika i te klimaty na poważnie). Dobrze przedstawione to jest w filmie "Gattaca".
11-12-2019 08:23 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Czyli nikogo.
>Pytałeś o moje doświadczenia z adopcją.
Nie.
>>>Uważam że jest drastyczne przeludnienie i naprawdę jest co wybierać jak już musi się mieć rodzinę.
>>"Prezes" + psy i koty, można i taką rodzinę mieć.
>Nie nazywam tego rodziną i nie jestem nią zainteresowany.
>Ta część wypowiedzi dotyczyła ludzi, lepiej adoptować tych co są niż tworzyć nowych.
To po kiego piszesz, że adoptowałeś psy i koty, skoro wiesz, że rozmawiamy o ludziach.
>>>Jesteś pewny że to na nic szkodliwie nie wpłynie?
>> Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki.>Los niektórych linii psów rasowych jest dość mocnym ostrzeżeniem, przecież to też ssaki jak ludzie.
>>U ludzi występuje mieszanie ras, już nie prowadzi się czystych rasowo Aryjczyków.
>Nie chodziło zupełnie o jakąś czystość rasową tylko degradacje psów wywołaną mi. sztucznym zapładnianiem.
Temat wątku jest inny.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
11-12-2019 09:04 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)

>>>U ludzi występuje mieszanie ras, już nie prowadzi się czystych rasowo Aryjczyków.
>>Nie chodziło zupełnie o jakąś czystość rasową tylko degradacje psów wywołaną mi. sztucznym zapładnianiem.
>Temat wątku jest inny.

Genetyka ludzi jest podobna.

Jesteś na 100% pewny że te metody przenoszenia embrionów nie dają żadnych powikłań?
Bo ja nie i jestem za ostrożnością.
11-12-2019 12:09 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Genetyka ludzi jest podobna.
>Jesteś na 100% pewny że te metody przenoszenia embrionów nie dają żadnych powikłań?
Nie jestem genetykiem, nie znam się na tym.
>Bo ja nie i jestem za ostrożnością.
Słusznie, ostrożności nigdy za wiele.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Osobiście wolałbym żeby obie panie baraszkowały z mocnymi samcami (albo jednym jak tam kto lubi) i urodziły 2 czy ile tam wyjdzie jak maja warunki jak już. Albo adoptować, nie ma kogo czy jak?
>Co innego rodzina złożona z LGBT czy co tam jeszcze i adopcja dzieci (to w ogóle nie jest dyskusyjne, nie pojmuje jakichkolwiek oporów) a co innego mocna ingerencja w proces rozrodu. Takie zabawy z embrionami mogą być jednak ryzykowne. Co prawda mocno tu szarżuje bo się na tym nie znam ale obawy mam. Niezaprzeczalny fakt degradacji niektórych linii psów rasowych robi na mnie wrażenie, tam to się już praktycznie bez oporów różne rzeczy z embrionami wyczynia.
Nie rozumiesz chyba na czym polega patologia tej sytuacji. Takie rzeczy jak abortowanie, czyli zabijanie ludzi zanim się urodzą, albo oddawanie dzieci parom homoseksualnym to jest atak na jednostkę ludzką.
Wychowanie przez homo-parę wykrzywi nieodwracalnie psychikę dziecka. Człowiek uczy się m. in. przez wchłanianie wzorców z jakimi ma do czynienia w procesie wychowania.
Umyślne dostarczanie wzorca chorego, w tym wypadku homoseksualnego zniszczy psychikę dzieci oddanych w ręce tej patologii.
Po tylko pewną trywialną rzecz, a mianowicie już od dawna jest wiadome, że najwyżej i najlepiej rozwijają się osoby wychowywane przez szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny.
Niestety żyjemy w czasach recydywy totalitaryzmu - (neo)bolszewizmu, a totalitaryzm jak to totalitaryzm uważa, że należy mu się władza totalna, łącznie z "prawem" do wdeptywania w ziemię psychiki obywateli, lub w ogóle zabijania ich zanim się urodzą, tudzież usypiania ich gdy przestają pracować, a tym samym przynosić zyski, eutanazja wobec tego będzie obowiązkowa.
Wolna wola, świadomość, godność, poszanowanie czyjegoś życia idą już na śmietnik, a Europa krok po kroku zaczyna być pochłaniana przez świat zwierząt i jego zasady, co dla wielu tutejszym forumowiczom sprawia radość.
Dziecko nie ma możliwości sprzeciwić się tego typu adopcji, po prostu jest słabsze, niedoinformowane, nie wie, że zostanie okaleczone, a więc bolszewia prawem siły uznaje, że można je skrzywdzić.
Już teraz wiadomo., że jak już społeczeństwa zostaną przyzwyczajone do tego, że bezbronnymi można robić co się chce, to w następnej kolejności przyjdzie czas starców, czyli obowiązkowa eutanazja, a potem jak ostatnio w związku Sowieckim czy III-j Rzeszy - kogo popadnie, kto podpadnie itd.
10-12-2019 21:31 
 Ocena 1 na 1
Kulmin (4007 punktów)
>Nie rozumiesz chyba na czym polega patologia tej sytuacji. Takie rzeczy jak abortowanie, czyli zabijanie ludzi zanim się urodzą, albo oddawanie dzieci parom homoseksualnym to jest atak na jednostkę ludzką.
>Wychowanie przez homo-parę wykrzywi nieodwracalnie psychikę dziecka. Człowiek uczy się m. in. przez wchłanianie wzorców z jakimi ma do czynienia w procesie wychowania.
>Umyślne dostarczanie wzorca chorego, w tym wypadku homoseksualnego zniszczy psychikę dzieci oddanych w ręce tej patologii.

Nie wierzę Ci. Badania proszę.

>Po tylko pewną trywialną rzecz, a mianowicie już od dawna jest wiadome, że najwyżej i najlepiej rozwijają się osoby wychowywane przez szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny.

Nie wierzę Ci. Badania proszę.

>Wolna wola, świadomość, godność, poszanowanie czyjegoś życia idą już na śmietnik, a Europa krok po kroku zaczyna być pochłaniana przez świat zwierząt i jego zasady, co dla wielu tutejszym forumowiczom sprawia radość.

No ja mam straszną beke...

>Dziecko nie ma możliwości sprzeciwić się tego typu adopcji, po prostu jest słabsze, niedoinformowane, nie wie, że zostanie okaleczone, a więc bolszewia prawem siły uznaje, że można je skrzywdzić.

Dziecko też nie ma możliwości sprzeciwić się swoim narodzinom. A może wolałoby zostać abortowane gdyby wiedziało, że urodzi się zdeformowane, z zespołem Downa, lub w patologicznej, heteroseksualnej rodzinie gdzie chleją, biją i zmuszają chodzić do kościoła, synagogi lub meczetu? Może dziecko wolałoby zostać usunięte zanim wyjdzie z łona matki gdyby wiedziało, że zostanie urodzone w skrajnej nędzy, przez niezbyt inteligentnych rodziców, bez jakichkolwiek szans na awans społeczny? Może wolałoby się nie narodzić gdyby wiedziało, że nad głową będą mu latać rakiety i granaty wystrzeliwane przez idiotów walczących w religijnej wojnie o nic? Może wolałoby się nie narodzić gdyby wiedziało, że będzie żyć w kulturze która narzuca pod groźbą ostracyzmu anachroniczne wzorce mężczyzny, kobiety, rodziny? W kulturze która mówi mu jak ma żyć?
Dziecko nie wie, że powołanie go na świat przyniesie mu ogrom cierpienia i udręki, a więc narodowo-prawicowo-religijny faszyzm wykorzystuje tę niewiedzę by postępować w zgodzie z wydumaną, anachroniczną moralnością.

Czasami warto dłużej i głębiej przemyśleć temat - samodzielnie, a nie stosować kalki argumentacyjne prawicowo-religijnych publicystów i hierarchów kościoła.
10-12-2019 23:03 
 Ocena 1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Nie rozumiesz chyba na czym polega patologia tej sytuacji. Takie rzeczy jak abortowanie, czyli zabijanie ludzi zanim się urodzą, albo oddawanie dzieci parom homoseksualnym to jest atak na jednostkę ludzką.
>>Wychowanie przez homo-parę wykrzywi nieodwracalnie psychikę dziecka. Człowiek uczy się m. in. przez wchłanianie wzorców z jakimi ma do czynienia w procesie wychowania.
>>Umyślne dostarczanie wzorca chorego, w tym wypadku homoseksualnego zniszczy psychikę dzieci oddanych w ręce tej patologii.
>Nie wierzę Ci. Badania proszę.
:D:D XD Panie, badania już dawno wykonało życie. To że Homo Sapiens wchłania zachowania i wzorce, które go otaczają jest znanym faktem.
Wiadomym jest, że Homo Sapiens wychowani w rodzinach patologicznych wielokrotnie częściej niż pozostali wykazują zachowania patologiczne w życiu dorosłym. Wystarczy uświadomić sobie pewien oczywisty fakt, a mianowicie, że psychika ludzka zaraz po urodzeniu jest pusta informacyjnie. Większość z tego co znajduje się w psychice dorosłego Homo Sapiens jest mu wpajane w pierwszych dwóch dekadach życia.
>>Podam tylko pewną trywialną rzecz, a mianowicie już od dawna jest wiadome, że najwyżej i najlepiej rozwijają się osoby wychowywane przez szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny.
>Nie wierzę Ci. Badania proszę.
To se nie wierz, badania jak zwykle wykonało życie. Wzorce się wchłania z otoczenia, wrodzone są jedynie instynkty, popędy i niektóre cechy wynikające z genetyki n.p. tendencje do wydzielania hormonów, reakcji układu nerwowego i takie tam, reszta to tabula rasa, którą można zapisywać przeróżnymi informacjami.
>>Wolna wola, świadomość, godność, poszanowanie czyjegoś życia idą już na śmietnik, a Europa krok po kroku zaczyna być pochłaniana przez świat zwierząt i jego zasady, co wielu tutejszym forumowiczom sprawia radość.
>No ja mam straszną beke...
>>Dziecko nie ma możliwości sprzeciwić się tego typu adopcji, po prostu jest słabsze, niedoinformowane, nie wie, że zostanie okaleczone, a więc bolszewia prawem siły uznaje, że można je skrzywdzić.
>Dziecko też nie ma możliwości sprzeciwić się swoim narodzinom. A może wolałoby zostać abortowane gdyby wiedziało, że urodzi się zdeformowane, z zespołem Downa, lub w patologicznej, heteroseksualnej rodzinie gdzie chleją, biją i zmuszają chodzić do kościoła, synagogi lub meczetu?
Pewnie że nie ma, akt urodzenia jest od nas niezależny podobnie jak rodzina, w której się urodzimy, ale to w żaden sposób nie tłumaczy celowego i świadomego pogłębiania patologii społecznych.
Może dziecko wolałoby zostać usunięte zanim wyjdzie z łona matki gdyby wiedziało, że zostanie urodzone w skrajnej nędzy, przez niezbyt inteligentnych rodziców, bez jakichkolwiek szans na awans społeczny?
Zawsze może popełnić samobójstwo, nic natomiast nie tłumaczy odbierania szans.
>Może wolałoby się nie narodzić gdyby wiedziało, że nad głową będą mu latać rakiety i granaty wystrzeliwane przez idiotów walczących w religijnej wojnie o nic?
Gdybyś troszkę bardziej interesował się historią, to być może spostrzegłbyś, że mało która wojna była o religię, gdyż wojny są zazwyczaj o pieniądze i wpływy, a religia czy demokracja stanowią zazwyczaj podkładkę propagandową do nakręcania mas przeciwko sobie. Żyjemy w hierarchicznych systemach władzy, w których niewielka, liczona w ułamkach promili grupka celem parazytowania na pozostałej większości duraczy ją różnymi ideologiami czy religiami.
>Może wolałoby się nie narodzić gdyby wiedziało, że będzie żyć w kulturze która narzuca pod groźbą ostracyzmu anachroniczne wzorce mężczyzny, kobiety, rodziny? W kulturze która mówi mu jak ma żyć?
A po czym poznajesz "anachroniczność wzorców?
>a więc narodowo-prawicowo-religijny faszyzm wykorzystuje tę niewiedzę by postępować w zgodzie z wydumaną, anachroniczną moralnością.
Nie wiem gdzie widziałeś "narodowo-prawicowo-religijny faszyzm" i co nazywasz "wydumaną, anachroniczną moralnością.", ale sprawia to wrażenie jakbyś nie rozumiał co niektóre z tych pojęć oznaczają, zwłaszcza to pierwsze, które jest po prostu oksymoronem. Faszyzm z natury swej nie jest prawicowy, deklarował siebie jako "trzecią drogę", ale nie dość, że nie porzucił elementów obydwu tych dróg to jeszcze dominowały w nim cechy lewicowe, czyli pozbawiające mas ich wolnej woli, bo to jest jedna z głównych cech lewicowości: wdeptywanie w ziemię wolności, pod każdym nawet najbzdurniejszym pretekstem.
>Czasami warto dłużej i głębiej przemyśleć temat - samodzielnie, a nie stosować kalki argumentacyjne prawicowo-religijnych publicystów i hierarchów kościoła.
Słuszna uwaga, tylko jak się ona ma do mojej wypowiedzi?
10-12-2019 23:48 
 Ocena 3 na 3
Kulmin (4007 punktów)
>>Nie wierzę Ci. Badania proszę.
>:D:D XD Panie, badania już dawno wykonało życie. To że Homo Sapiens wchłania zachowania i wzorce, które go otaczają jest znanym faktem.
>Wiadomym jest, że Homo Sapiens wychowani w rodzinach patologicznych wielokrotnie częściej niż pozostali wykazują zachowania patologiczne w życiu dorosłym. Wystarczy uświadomić sobie pewien oczywisty fakt, a mianowicie, że psychika ludzka zaraz po urodzeniu jest pusta informacyjnie. Większość z tego co znajduje się w psychice dorosłego Homo Sapiens jest mu wpajane w pierwszych dwóch dekadach życia.

Nie, masz konkretnie przytoczyć badania z których wynika, że wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne "niszczy im psychikę".
Nie podasz, bo nie masz. Jesteś dogmatykiem.

>To se nie wierz, badania jak zwykle wykonało życie. Wzorce się wchłania z otoczenia, wrodzone są jedynie instynkty, popędy i niektóre cechy wynikające z genetyki n.p. tendencje do wydzielania hormonów, reakcji układu nerwowego i takie tam, reszta to tabula rasa, którą można zapisywać przeróżnymi informacjami.

Nie, masz konkretnie przytoczyć badania z których wynika, iż "najwyżej i najlepiej rozwijają się osoby wychowywane przez szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny."
Nie podasz, bo nie masz. Jesteś dogmatykiem.

Nie sprowadzaj rozmowy na poziom "powszechnie wiadomo" bo to jest poziom dyskusji płaskoziemców. Zdziwiłbyś się jakie kretynizmy są powszechnie wiadomą "prawdą".

>Pewnie że nie ma, akt urodzenia jest od nas niezależny podobnie jak rodzina, w której się urodzimy, ale to w żaden sposób nie tłumaczy celowego i świadomego pogłębiania patologii społecznych.

Bo widzisz, chcesz zakazywać adopcji dzieci przez pary homoseksualne w trosce o ich przez siebie zdefiniowane dobro. Bądź więc uczciwy intelektualnie i konsekwentny - pozwalaj na aborcję płodów których przyszłe życie dziecka byłoby pasmem cierpienia, w trosce o ich dobro zdefiniowane przez rodziców.

>Może dziecko wolałoby zostać usunięte zanim wyjdzie z łona matki gdyby wiedziało, że zostanie urodzone w skrajnej nędzy, przez niezbyt inteligentnych rodziców, bez jakichkolwiek szans na awans społeczny?
>Zawsze może popełnić samobójstwo, nic natomiast nie tłumaczy odbierania szans.

Brak słów. Barbarzyństwo rodem z epoki neolitycznej. Najpierw zabronić aborcji, niech się rodzą dzieci w patologicznych i ubogich rodzinach, niech się rodzą chore, zdeformowane z nieuleczalnymi chorobami genetycznymi, a później gdy się okaże, że ich życie jest do dupy to co radzi mości Wojciech Przytulski? Niech popełnią samobójstwo. Moralność nie powiem, najwyższych lotów - chrześcijańska?

>>Może wolałoby się nie narodzić gdyby wiedziało, że nad głową będą mu latać rakiety i granaty wystrzeliwane przez idiotów walczących w religijnej wojnie o nic?
>Gdybyś troszkę bardziej interesował się historią, to być może spostrzegłbyś, że mało która wojna była o religię, gdyż wojny są zazwyczaj o pieniądze i wpływy, a religia czy demokracja stanowią zazwyczaj podkładkę propagandową do nakręcania mas przeciwko sobie. Żyjemy w hierarchicznych systemach władzy, w których niewielka, liczona w ułamkach promili grupka celem parazytowania na pozostałej większości duraczy ją różnymi ideologiami czy religiami.

No ale były takie. To z resztą nie ma znaczenia o co i jak się nazywa. Poczynanie i rodzenie dzieci w okresie długotrwałej wojny to amoralność.

>>Może wolałoby się nie narodzić gdyby wiedziało, że będzie żyć w kulturze która narzuca pod groźbą ostracyzmu anachroniczne wzorce mężczyzny, kobiety, rodziny? W kulturze która mówi mu jak ma żyć?
>A po czym poznajesz "anachroniczność wzorców?

Po tym, że pochodzą z czasów w których w sposób nieuzasadniony, motywowany często religijnie, odmawiano pewnym grupom społecznym praw. Z czasów w których nie istniały pojęcia wolności, równości, tolerancji. Ty proponujesz anachroniczną kulturę rodem z państwa wyznaniowego.
Tego nie wolno, tamtego nie wolno, to jest choroba, to jest patologia. A dlaczego, podaj dowody, badania?
Ani razu nie podałeś żadnego zewnętrznego dowodu na swoje tezy, a spłodziłeś już 56 postów. Marny wynik. To nawet płaskoziemcy powołują się na zewnętrzne argumenty i eksperymenty.

>>a więc narodowo-prawicowo-religijny faszyzm wykorzystuje tę niewiedzę by postępować w zgodzie z wydumaną, anachroniczną moralnością.
>Nie wiem gdzie widziałeś "narodowo-prawicowo-religijny faszyzm" i co nazywasz "wydumaną, anachroniczną moralnością.", ale sprawia to wrażenie jakbyś nie rozumiał co niektóre z tych pojęć oznaczają, zwłaszcza to pierwsze, które jest po prostu oksymoronem. Faszyzm z natury swej nie jest prawicowy, deklarował siebie jako "trzecią drogę", ale nie dość, że nie porzucił elementów obydwu tych dróg to jeszcze dominowały w nim cechy lewicowe, czyli pozbawiające mas ich wolnej woli, bo to jest jedna z głównych cech lewicowości: wdeptywanie w ziemię wolności, pod każdym nawet najbzdurniejszym pretekstem.

Faszyzm figuruje tu jako synonim opresji ideologicznej. Ale chciałem zniży... znaczy dostosować się do Twojego poziomu narracji i używać słów o ciężkim kalibrze aksjologicznym.

>>Czasami warto dłużej i głębiej przemyśleć temat - samodzielnie, a nie stosować kalki argumentacyjne prawicowo-religijnych publicystów i hierarchów kościoła.
>Słuszna uwaga, tylko jak się ona ma do mojej wypowiedzi?

Zgadnij.
15-12-2019 20:27 
 Ocena 1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Nie, masz konkretnie przytoczyć badania z których wynika, że wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne "niszczy im psychikę".
>Nie podasz, bo nie masz. Jesteś dogmatykiem.
Nie jestem dogmatykiem, o tym że Homo Sapiens wchłania wzorce zachowań od rodziców i otoczenia wiadomo od dawna, byle porządna książka o psychologii rozwoju mówi o tym, a także można to zaobserwować. Ja mam 36 lat i poznawałem ludzi z różnych domów i śmiem twierdzić, że wiele rzeczy wchłoniętych w domu wychodzi w zachowaniu danego człowieka. Dom oczywiście nie jest jedynym źródłem, są jeszcze system edukacji/tresury i masmedia.
>Nie podasz, bo nie masz. Jesteś dogmatykiem.
>Nie sprowadzaj rozmowy na poziom "powszechnie wiadomo" bo to jest poziom dyskusji płaskoziemców. Zdziwiłbyś się jakie kretynizmy są powszechnie wiadomą "prawdą".
To Ty sprowadzasz. Ja jedynie wyciągnąłem wnioski z ogólnie znanych faktów, m.in. z faktu, że człowiek się rodzi z "pustym" umysłem i jest to fakt, nie muszę mieć "badań", żeby wiedzieć, że informacje które mam w głowie i które mają inni ludzie wchłaniane są w procesie wychowania. Domaganie się "badań" n.t. oczywistych faktów świadczy o tym, że nie umiesz samodzielnie myśleć.
>Bo widzisz, chcesz zakazywać adopcji dzieci przez pary homoseksualne w trosce o ich przez siebie zdefiniowane dobro. Bądź więc uczciwy intelektualnie i konsekwentny - pozwalaj na aborcję płodów których przyszłe życie dziecka byłoby pasmem cierpienia, w trosce o ich dobro zdefiniowane przez rodziców.
Nie, nie przeze mnie, a przez Tego tudzież To co odpowiada za powstanie życia na tej planecie. Pewne rzeczy są oczywiste, między innymi znane jest pewne minimum potrzeb każdego człowieka w tym psychicznych. I tu nie ma co świrować, bo to wynika z właściwości człowieka. Dostarczanie wzorców wchodzi w skład poprawnego procesu wychowawczego.
>>Zawsze może popełnić samobójstwo, nic natomiast nie tłumaczy odbierania szans.
>Brak słów. Barbarzyństwo rodem z epoki neolitycznej. Najpierw zabronić aborcji, niech się rodzą dzieci w patologicznych i ubogich rodzinach, niech się rodzą chore, zdeformowane z nieuleczalnymi chorobami genetycznymi, a później gdy się okaże, że ich życie jest do dupy to co radzi mości Wojciech Przytulski? Niech popełnią samobójstwo. Moralność nie powiem, najwyższych lotów - chrześcijańska?
Barbarzyństwem jest powoływanie nowego człowieka do życia i zabijanie zanim się narodzi, jest to jednocześnie przyzwyczajanie społeczeństw do obniżania wartości życia jednostki, paskudna praktyka.
Większość aborcji nie dotyczy dzieci chorych i zdeformowanych, tylko zdrowych, które chciałyby żyć.
Patologią prawdziwą jest to, że chcesz rozwiązywać problem biedy i nędzy poprzez zabijanie. Jakbyś był dalej od zwierząt a bliżej człowieczeństwa, to wiedziałbyś, że rozwiązania należy szukać, w likwidacji nędzy a nie mordowaniu kogoś zanim się urodzi.
>No ale były takie. To z resztą nie ma znaczenia o co i jak się nazywa. Poczynanie i rodzenie dzieci w okresie długotrwałej wojny to amoralność.
To ma kluczowe znaczenie co i jak się nazywa, używanie słów w oderwaniu od ich znaczeń jest jedną z wielu patologii współczesnego przekazu propagandowego i tzw "debaty publicznej"
>>A po czym poznajesz "anachroniczność wzorców?
>Po tym, że pochodzą z czasów w których w sposób nieuzasadniony, motywowany często religijnie, odmawiano pewnym grupom społecznym praw. Z czasów w których nie istniały pojęcia wolności, równości, tolerancji. Ty proponujesz anachroniczną kulturę rodem z państwa wyznaniowego.
XDXDXD O czym Ty bredzisz? Najpierw stajesz na straży mordowania ludzi zanim się urodzą, a już chwilkę później nawijasz makaron o "równości" "wolności":D No weź pomyśl trochę co piszesz. Czy tobie się wydaje, że ci zabici przed urodzeniem tak właśnie chcieli? Czy to był ich wolny wybór? I po czym w ogóle poznajesz, że dziecko woli być zabite przed urodzeniem niż urodzić się w jakiejś kulturze?
>Tego nie wolno, tamtego nie wolno, to jest choroba, to jest patologia. A dlaczego, podaj dowody, badania?
To że homoseksualizm jest chorobą wynika z prostych faktów, kobieta i mężczyzna tak są zbudowani fizycznie i psychicznie, że pasują do siebie. Warto też wiedzieć, że mężczyźni mają wrodzony odruch odrzucenia wobec aktów homoseksualnych, jednym ze wstępnych stadiów rozwoju homoseksualizmu jest uszkodzenie tego odruchu. Zostało to wykorzystane w wywoływaniu zachorowań na HS wśród n.p. Nazistów/Niemców, u których w wyniku wprowadzenia "edukacji" seksualnej wywołano wzrost zachorowań na HS.
>Ani razu nie podałeś żadnego zewnętrznego dowodu na swoje tezy, a spłodziłeś już 56 postów. Marny wynik. To nawet płaskoziemcy powołują się na zewnętrzne argumenty i eksperymenty.
Ani razu? Podawałem uzasadnienia w większości moich postów, zazwyczaj odnoszę się do rzeczywistości.
>Faszyzm figuruje tu jako synonim opresji ideologicznej.
Yhy, a czy wiesz że takie podstawianie jakichś ubzduranych znaczeń pod słowa to zwykły bełkot i objaw zwykłego bolszewizmu.
>Ale chciałem zniży... znaczy dostosować się do Twojego poziomu narracji i używać słów o ciężkim kalibrze aksjologicznym.
A pojęcie "faszyzmu" nie ma dużego ciężaru aksjologicznego? Dzisiaj używa się go często jako zamiennik n.p. nazizmu, co jest bzdurą, ale jednak wielu nie odróżnia faszyzmu od nazizmu.
Jakbyś na prawdę chciał doszlusować choćby do mojego poziomu to uznawałbyś przyczynowość, tzn że jedne rzeczy są logiczną konsekwencją innych, nie używałbyś bolszewickiego bełkotu, który nie przywiązuje wagi do znaczenia słów.
>>Słuszna uwaga, tylko jak się ona ma do mojej wypowiedzi?
>Zgadnij.
Obawiam się, że nie mam podstaw aby zgadnąć, ale zawsze możesz napisać gdzie dostrzegłeś "kalkę".
10-12-2019 23:34 
 Ocena 1 na 1
TyDraniu (6569 punktów)
>Po tylko pewną trywialną rzecz, a mianowicie już od dawna jest wiadome, że najwyżej i najlepiej rozwijają się osoby wychowywane przez szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny.

To faktycznie trywialne, ale czy Pan zna takie szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny?

W Polsce 33% małżeństw się rozwodzi, raczej nie są to szczęśliwe małżeństwa.
Kolejne 33% - ojciec jest nieobecny z różnych powodów, np. haruje na utrzymanie rodziny. Ogólnie idea, że ojciec powinien brać udział w wychowywaniu dzieci, przekazywać jakiś wzorzec mężczyzny, jest dość nowa.
Kolejne 30% - nie mają pojęcia, jak wychowywać dziecko i nie wiedzą, jaki wzorzec im przekazują. Działają na czuja, a ile się da, spychają na szkołę, komputer i podwórko.
15-12-2019 20:39 
 0 na 2
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Po tylko pewną trywialną rzecz, a mianowicie już od dawna jest wiadome, że najwyżej i najlepiej rozwijają się osoby wychowywane przez szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny.
>To faktycznie trywialne, ale czy Pan zna takie szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny?
>W Polsce 33% małżeństw się rozwodzi, raczej nie są to szczęśliwe małżeństwa.
>Kolejne 33% - ojciec jest nieobecny z różnych powodów, np. haruje na utrzymanie rodziny. Ogólnie idea, że ojciec powinien brać udział w wychowywaniu dzieci, przekazywać jakiś wzorzec mężczyzny, jest dość nowa.
>Kolejne 30% - nie mają pojęcia, jak wychowywać dziecko i nie wiedzą, jaki wzorzec im przekazują. Działają na czuja, a ile się da, spychają na szkołę, komputer i podwórko.
Są takie, chociaż problem Polski leży gdzie indziej. Polska od 1945 r. do dzisiaj, bez przerwy ma założone kolonialne chomąto, a w strukturach państwa zalęgło się, a właściwie to zostało podłożone żydokomusze robactwo, które zżera nas od środka i stopniowo wyniszcza, to jest zresztą temat rzeka.
Przytoczone tutaj patologie są właśnie skutkiem zainstalowania tychże parazytów w systemie edukacji i masmediów i gospodarczym. Proszę sobie wyobrazić, że przed II WŚ w Polsce były szkoły, w których uczono ludzi psychologii w tym dobierania się w pary.
Niestety żydokomuna zmieliła niemal wszystko co Polskie i zainstalowała swój żydowski syfilis, którego główną cechą jest trzymanie narodu w ciemnocie, nędzy i wiecznym niedostatku, inną charakterystyczną cechą, której nie pozbyliśmy się od czasów stalinizmu jest negatywny system selekcji kadr państwowych.
Bolesław Wałęsa klasycznym przykładem.
Żydokomuna, która dostała państwo polskie od Stalina i Roosevelta celowo i z rozmysłem instalowała durniów po kilku klasach podstawówki w strukturach państwa. "Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera" - obowiązuje do dzisiaj w strukturach państwa, no może nie w sensie dosłownym, ale stawia się na to aby funkcjonariusze państwowi byli durni, skorumpowani i spatologizowani i koniecznie byli agentami obcych wywiadów. To zresztą widać i słychać, gdy raz na jakiś czas ujawniane są nagrania jakichś polityków. n.p. nagrania Morawieckiego, Belki itp. po prostu zwykła żulernia, która rozdaje za łapówki dorobek Polaków.
15-12-2019 21:04 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
Powtórzę
jestem Żydem,
jestem homoseksualistą
jestem mniejszością

Zabijesz mnie?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
15-12-2019 22:33 
 Ocena 5 na 5
Paolo Monstro (6146 punktów)
>Niestety żydokomuna zmieliła niemal wszystko co Polskie i zainstalowała swój żydowski syfilis, którego główną cechą jest trzymanie narodu w ciemnocie, nędzy i wiecznym niedostatku...
Zauważ, że przed wojną i w ogóle w 'złotych czasach', o których piszesz naród żył w znacznie większej ciemnocie, nędzy i wiecznym niedostatku.
Warto zsynchronizować opinię z rzeczywistością.

'Żydokomuna', jak ją nazywasz, zlikwidowała analfabetyzm, wprowadziła powszechną służbę zdrowia, powszechną edukację, uczyła po polsku, uczyła historii polskiej i miała zdecydowanie ambitniejszy program nauczania niż dzisiaj: Przeciętny absolwent 8 klasy podstawówki w PRLu miał opanowaną teorię wystarczającą do zrozumienia nauczania maszynowego - jednej z popularniejszych dziedzin w sztucznej inteligencji, w której Polska chciałaby błyszczeć. Posiadacz matury miał już opanowaną teorię wystarczającą do zrozumienia sieci neuronowych - drugiej gałęzi sztucznej inteligencji.

Nie wiem co to znaczy 'żydokomuna' zwłaszcza w kontekście konfliktu z Izraelem, po którym wszelkie osoby pochodzenia żydowskiego były prześladowane przez PZPR. Jeśli piszesz o PRLu to jeśli chodzi o nędzę, wieczną ciemnotę i niedostatek, to zdecydowanie gorzej wypada tutaj okres gdy przy władzy był KK, który poza utrzymywaniem nędzy i zniewolenia, zlikwidował wszelkie elementy polskiej kultury tak, że o swoich słowiańskich przodkach, religii i kulturze musimy uczyć się z mitologii rosyjskiej. Nawet rozbiory KK poparł.
'Żydokomuna' w okresie powojennym miała zdecydowanie większy wzrost gospodarczy niż III RP po upadku PRL. W ciągu 15 lat państwo zostało zbudowane dosłownie od nowa z kompletnej ruiny, zniknął analfabetyzm, bezdomność i głód. Żydokomuna dokonała największego skoku w edukacji i poziomie życie w historii tego rolniczego, zacofanego przed wojną kraju - z całą świadomością wad tego systemu. Nie zamierzam PRLu wychwalać ale to co mówisz skrajnie przeczy rzeczywistości.
Tymczasem 15 lat po upadku PRL, nie mając zniszczonego kraju mieliśmy nadal drogi, kolej, szkoły i pełną infrastrukturę zbudowaną za komuny, nie zbudowaliśmy nawet 1km autostrady a tory nawet zdjęliśmy i zamknęliśmy dworce, zniszczyliśmy też elektrownię atomową w Żarnowcu, którą teraz, po 30 latach chcemy odbudować (poczekamy ile to zajmie).

Pozdrawiam
Paolo Monstro
19-12-2019 02:55 
 0 na 2
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Zauważ, że przed wojną i w ogóle w 'złotych czasach', o których piszesz naród żył w znacznie większej ciemnocie, nędzy i wiecznym niedostatku.
Nie nazwałem okresu zaborów czy II RP "złotymi czasami", nie wrzucaj zatem takiej nędznej ściemy.
>Warto zsynchronizować opinię z rzeczywistością.
Otóż to zaczynamy:
>'Żydokomuna', jak ją nazywasz, zlikwidowała analfabetyzm,
wręcz przeciwnie intensywnie pauperyzuje i ogłupia kolejne pokolenia Polaków i nie tylko nas, to że po II WŚ rozbudowano szkolnictwo to nie jest nic nadzwyczajnego, wszędzie takie procesy zachodziły i Polacy też by to zrobili tylko że lepiej. Niestety żydokomuna oraz ich kompanii Naziści wymordowali razem polską inteligencję lub pozbyli się jej z kraju n.p. zsyłkami na Sybir. Żydokomuna cofnęła w rozwoju polską humanistykę, zniszcyła do szczętu nauczanie historii, nie odrodziło się ono do dziś, a nauczanie historii jest kluczowe dla procesu powiększania wiedzy i doświadczeń ludzi. W dzisiejszych czasach powstaje mnóstwo zniszczeń wynikających z durnowatego powtarzania błędów przeszłości! Błędów o których moglibyśmy się nauczyć od przeszłych pokoleń, gdyby nie ten prymitywny parazyt, który musi siać ten swój regres i ogłupienie.
>wprowadziła powszechną służbę zdrowia,
Powszecha scentralizowana służba zdrowia to patologia, gdyby nie ona to już dawno temu rozwinęła by się służba prywatna.
> powszechną edukację, uczyła po polsku,
Jak już pisałem Polacy też by to zrobili ale lepiej.
>uczyła historii polskiej
:D:D:D:D Pan się puknie w czoło. Żydokomuna duraczyła i skretyniała na polu historycznym jak nikt inny, a zresztą nadal to robi, wystarczy poczytać Wyborczą i inne patologiczne szmatławce
>i miała zdecydowanie ambitniejszy program nauczania niż dzisiaj: Przeciętny absolwent 8 klasy podstawówki w PRLu miał opanowaną teorię wystarczającą do zrozumienia nauczania maszynowego - jednej z popularniejszych dziedzin w sztucznej inteligencji, w której Polska chciałaby błyszczeć. Posiadacz matury miał już opanowaną teorię wystarczającą do zrozumienia sieci neuronowych - drugiej gałęzi sztucznej inteligencji.
Oczywiście, że nauki ścisłe oraz inne nie wyrządzające szkody tej nazi-bolszewickiej swołoczy były na wyższym poziomie(o "nauczaniu maszynowym" nie słyszałem) Tyle tylko że po 1989 a sama żydokomuna do spóły z zachodnią(dawną sowiecką) agenturą zdewastowali polską edukację i dewastują nadal. Najnowszym krzykiem mody w skretynianiu Polaków jest matura, do której to tresuje się tak aby maturzysta "myślał"(a raczej reagował) wg "klucza" co jest chamskim zbydlęceniem, miażdży naturalne ludzkie talenty.
>Nie wiem co to znaczy 'żydokomuna'
Żydzi komuniści odpowiedzialni za rozpętanie Rewolucji Bolszewickiej i zbudowanie antyludzkich systemów totalitarnych, uprawiają swoją działalność do dziś, tyle tylko, że pod szyldami "socjaldemokracji", "lewicy" itp. Ale cele mają wciąż te same. Warto zauważyć, że nie było nawet przerwania ciągłości pomiędzy pokoleniem żydokomuchów, które działały w okresie bolszewickim, stalinowskim, postmodernistycznym i dzisiejszym neokomunizmie, którym zalewani jesteśmy przez przeważającą większość mediów.
>zwłaszcza w kontekście konfliktu z Izraelem, po którym wszelkie osoby pochodzenia żydowskiego były prześladowane przez PZPR.
PRL nie miał bezpośredniego konfliktu z PRL-em, miały go państwa arabskie wspierane przez ZSRR. Jeśli chodzi o "prześladowania osób pochodzenia żydowskiego" to jest to kłamstwo, mit ten zbudowano na propagandzie jaka towarzyszyła żydokomuchom/stalinistom w dużej mierze uciekającym przed wyrokami za swoje zbrodnie z okresu stalinowskiego, albo wiejąca z tego komunistycznego syfu za lepszym życiem, a poza tym kto chciał ten zostawał i stąd mamy w Polsce michników, smolarów i całą resztę takiej hołoty.
>Jeśli piszesz o PRLu to jeśli chodzi o nędzę, wieczną ciemnotę i niedostatek, to zdecydowanie gorzej wypada tutaj okres gdy przy władzy był KK, który poza utrzymywaniem nędzy i zniewolenia, zlikwidował wszelkie elementy polskiej kultury tak, że o swoich słowiańskich przodkach, religii i kulturze musimy uczyć się z mitologii rosyjskiej.
Ja nie bronię kościoła, ale ja nie wiem kiedy "KK był przy władzy" mógłbyś napisać kiedy był taki okres?
> Nawet rozbiory KK poparł.
Jak i kiedy? Wiem, że KRK brał udział w nakręcaniu Polaków do przegranych powstań, co może świadczyć, że współpracują ze sobą, bo żydy przeżerały owoce rzezi dokonywanych na narodzie polskim w trakcie tych powstań. N.p. żydostwo ukradło mnóstwo polskich nieruchomości w wyniku powstania Styczniowego, do którego nakręcał Polaków m. in. KRK. Dzisiaj KRK również dokonuje wielu podłych antypolskich aktów na żydowski pożytek.
>'Żydokomuna' w okresie powojennym miała zdecydowanie większy wzrost gospodarczy niż III RP po upadku PRL. W ciągu 15 lat państwo zostało zbudowane dosłownie od nowa z kompletnej ruiny, zniknął analfabetyzm, bezdomność i głód.
Zginęło też kilkadziesiąt tysięcy obywateli, poziom życia był nędzny, domordowano wtedy polską inteligencję, a lud przy pomocy terroru i duraczącej propagandy uwsteczniono do mentalnych niewolników, zniszczono naturalne więzi narodowe.
21-12-2019 16:37 
 Ocena 1 na 1
Paolo Monstro (6146 punktów)

>Otóż to zaczynamy:
>>'Żydokomuna', jak ją nazywasz, zlikwidowała analfabetyzm,
>wręcz przeciwnie intensywnie pauperyzuje i ogłupia kolejne pokolenia Polaków i nie tylko nas,
Twoja opinia
>to że po II WŚ rozbudowano szkolnictwo to nie jest nic nadzwyczajnego.. Polacy też by to zrobili tylko że lepiej.
Założenie, którego przed wojną nie udało się zrealizować przez 20 lat

>Niestety żydokomuna oraz ich kompanii Naziści wymordowali razem polską inteligencję ..
Jeśli szefem 'żydokomuny' był Stalin to miał on skrajnie sprzeczny interes z nazistami, z którymi starł się w wojnie na wyniszczenie. Stalin nie mordował polskiej inteligencji tylko kogokolwiek, kto przeciwstawiał się sowietyzacji. W przeciwieństwie do nazistów, których ostplan zakładał wymordowanie inteligencji i uczynienie z Polaków niewolników. Jeśli za mordy nazistów obarczasz winą 'żydokomunę' to wychodzi, że żydokomuna najbardziej jest winna mordowaniu żydów?
Nonsens

>Żydokomuna cofnęła w rozwoju polską humanistykę, zniszcyła do szczętu nauczanie historii, nie odrodziło się ono do dziś...siać ten swój regres i ogłupienie.
>>wprowadziła powszechną służbę zdrowia,
Historia nigdy nie była nauczana neutralnie, za sanacji również, do tego niewielka część społeczeństwa miała dostęp do edukacji, więc nie miało się co 'odrodzić'.
Fakt: uczyliśmy się historii Polski.
PRL fałszował historię po IWŚ, co do dalszej przeszłości to wybielał ją kluczem polskiego (a nie rosyjskiego) patriotyzmu jak każde inne państwo, może Ci się ten poziom nie podobać ale to nie poważa faktu, że znaliśmy królów i daty z historii Polski.

>Powszecha scentralizowana służba zdrowia to patologia, gdyby nie ona to już dawno temu rozwinęła by się służba prywatna...
>...Żydokomuna duraczyła i skretyniała na polu historycznym jak nikt inny, a zresztą nadal to robi, wystarczy poczytać Wyborczą i inne patologiczne szmatławce...
To wszystko to jedynie opinia, bardzo ekstremalna i nie poparta argumentami

>>Nie wiem co to znaczy 'żydokomuna'
>Żydzi komuniści odpowiedzialni za rozpętanie Rewolucji Bolszewickiej i zbudowanie antyludzkich systemów totalitarnych,
Łatwo sprawdzić, że Stalin nie był żydem tylko Gruzinem, a to on jednoosobowo decydował o systemie totalitarnym zwanym stalinizmem. Po śmierci Stalina system złagodniał ale na jego czele nie stali żydzi, wręcz przeciwnie po wojnie 6 dniowej ZSRR zwalczał Izrael, oraz stosował politykę antysemicką wyrzucając wszystkich członków pochodzenia żydowskiego. Więc Twoja teza oznacza, że żydokomuna była antyżydowska.

Więc również ta opinia również skrajnie przeczy rzeczywistości.

>...uprawiają swoją działalność do dziś, tyle tylko, że pod szyldami "socjaldemokracji", "lewicy" itp. Ale cele mają wciąż te same. Warto zauważyć, że nie było nawet przerwania ciągłości pomiędzy pokoleniem żydokomuchów, które działały w okresie bolszewickim, stalinowskim, postmodernistycznym i dzisiejszym neokomunizmie, którym zalewani jesteśmy przez przeważającą większość mediów.
Opinia

>>zwłaszcza w kontekście konfliktu z Izraelem, po którym wszelkie osoby pochodzenia żydowskiego były prześladowane przez PZPR.
>PRL nie miał bezpośredniego konfliktu z PRL-em, miały go państwa arabskie wspierane przez ZSRR.
PRL zerwał stosunki dyplomatyczne z Izraelem 12 czerwca 1967, to spełnia definicje bezpośredniego konfliktu politycznego.
Znów Twoja opinia przeczy rzeczywistości

>Jeśli chodzi o "prześladowania osób pochodzenia żydowskiego" to jest to kłamstwo, mit ten zbudowano na propagandzie jaka towarzyszyła żydokomuchom/stalinistom w dużej mierze uciekającym przed wyrokami za swoje zbrodnie z okresu stalinowskiego...
Nawet na tym forum są osoby, które mają osobiste doświadczenia z tym jak to nazywasz 'mitem'.
Masz prawo do własnej opinie ale nie do własnych faktów - antysemityzm w ZSRR i PRL w latach 60tych był faktem - ludzi po prosty wyrzucili z pracy i z kraju co spełnia definicje prześladowania.
więc znów - opinia przecząca faktom

>Ja nie bronię kościoła, ale ja nie wiem kiedy "KK był przy władzy" mógłbyś napisać kiedy był taki okres?
Od przyjęcia chrześcijaństwa do upadku II RP kościół miał wpływ na władzę - potwierdzony licznymi rozgrywkami politycznymi, miał też głos w sejmie przeczytaj sobie konstytucję majową - zobacz kto mógł głosować - kler i szlachta, większość Polaków NIE!

>> Nawet rozbiory KK poparł.
>Jak i kiedy?
Pius VI:
pl.wikipedia.org/wiki/Pius_VI
Cytat:
pobłogosławił konfederację targowicką i wyraził życzenie: "aby stworzenie konfederacji stało się początkiem niewzruszonej spokojności i szczęścia Rzeczypospolitej"[7]. Jednocześnie za pośrednictwem nuncjusza wywierał nacisk na króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, aby ten przystąpił do targowiczan[8]. Interweniującemu w 1793 po II rozbiorze w sprawie polskiej kardynałowi Tommaso Antici oświadczył że poruszanie tej sprawy w obecnych okolicznościach jest nieodpowiednie i doradzał ustąpienie przed przemocą[8]. W 1795 potępił insurekcję kościuszkowską, a rok później zlikwidował warszawską nuncjaturę. Po trzecim rozbiorze Polski skierował do biskupa Ignacego Krasickiego 16 grudnia 1795 brewe, nakazując mu wpajać w naród polski obowiązek wierności, posłuszeństwa i miłości panom i królom[9].


>> W ciągu 15 lat państwo zostało zbudowane dosłownie od nowa z kompletnej ruiny, zniknął analfabetyzm, bezdomność i głód.
>Zginęło też kilkadziesiąt tysięcy obywateli,
To jedyna pokrywająca się z rzeczywistością opinia w Twojej wypowiedzi

> lud przy pomocy terroru i duraczącej propagandy uwsteczniono do mentalnych niewolników, zniszczono naturalne więzi narodowe.
>
To znów opinia,

Podsumowując: masz bardzo ekstremalną opinię antyżydowską, czasem sprzeczną z faktami, w najlepszym razie nie popartą argumentami.
Warto ją zsynchronizować z rzeczywistością.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Twoja opinia
Nie, nie tylko moja, a przede wszystkim jest to rzeczywistość.
>Założenie, którego przed wojną nie udało się zrealizować przez 20 lat
Bredzisz, przed II WŚ była w Polsce edukacja na wysokim poziomie, być może nie była dostępna dla wszystkich, ale była i nie jest "założeniem" że by ją rozbudowano. W Polsce edukację wyniszczali głównie zaborcy.
>>Niestety żydokomuna oraz ich kompanii Naziści wymordowali razem polską inteligencję ..
>Jeśli szefem 'żydokomuny' był Stalin to miał on skrajnie sprzeczny interes z nazistami, z którymi starł się w wojnie na wyniszczenie. Stalin nie mordował polskiej inteligencji tylko kogokolwiek, kto przeciwstawiał się sowietyzacji. W przeciwieństwie do nazistów, których ostplan zakładał wymordowanie inteligencji i uczynienie z Polaków niewolników. Jeśli za mordy nazistów obarczasz winą 'żydokomunę' to wychodzi, że żydokomuna najbardziej jest winna mordowaniu żydów?
Nie masz pojęcia o elementarzu historii. Już samo to zdanie: "Jeśli szefem żydokomuny był Stalin..." mówi wiele o Twoim poziomie wiedzy na temat tej patologii:D:D Panie a co jeśli szefami byli Marks, Lenin, Trocki, Rotschildowie, Sorosowie i wielu innych? To wtedy co?
Żydokomuna mordowała całą słowiańską inteligencję nie tylko polską, ale także ruską, zarówno Rosja jak i Polska zostały zdekapitowane w wyniku działań żydokomuny oraz ich wspólników Nazistów. Generalplan Ost wobec Polaków cały czas jest metodycznie wprowadzany w życie, głównie przez żydokomunę i jej pachołków n.p. Jankesów.
Warto też przy tym wiedzieć, że reżimy nazistowski i bolszewicki były wyhodowane przez żydo-saską banksterkę, a owoce ich pracy przeżerane są przez Izraelitów, Jankesów i współczesną żydokomunę zalęgłą w wielu państwach Europy i w Ameryce Płn, a która przypominam: jest w prostej linii kontynuacją żydokomuny bolszewickiej i stalinowskiej. A co do samego Stalina to należy dodać, że niezależnie od tego czy był Gruzinem, to nie był on w stanie zrzucić z Rosji tego żydokomuszego chomąta, które nakładała na nie komunistyczna ideologia, a prawdopodobnie chciał, ale nie mógł, bo Rosja po Rewolucji Bolszewickiej była już państwem żydowskim, uzależnionym od zachodu, kredytów i tamtejszych rynków zbytu, podobnie jak jest nim Polska od stalinizmu do teraz.
>Historia nigdy nie była nauczana neutralnie, za sanacji również, do tego niewielka część społeczeństwa miała dostęp do edukacji, więc nie miało się co 'odrodzić'.
Mylisz się miało się co odrodzić, a mianowicie nauczanie prawdy. Sanacja była rządem agenturalnym, sam Piłsudski był agentem austriackim, a zatem siłą rzeczy nauczanie historii nie było naturalne i panowała cenzura. Ale mimo tego istnieli ludzie myślący niezależnie i dążący do prawdy, chociażby ruch eNDecki i nie tylko.
>Fakt: uczyliśmy się historii Polski.
>PRL fałszował historię po IWŚ, co do dalszej przeszłości to wybielał ją kluczem polskiego (a nie rosyjskiego) patriotyzmu jak każde inne państwo, może Ci się ten poziom nie podobać ale to nie poważa faktu, że znaliśmy królów i daty z historii Polski.
Nie znaliśmy, ale PRL wybielał przede wszystkim wg klucza żydowskiego, a potem dopiero ruskiego i polskiego i ta patologia trwa do dziś vide: olga tokarczuk.
>To wszystko to jedynie opinia, bardzo ekstremalna i nie poparta argumentami
To nie jest opinia tylko rzeczywistość, która wyłania się z faktów historycznych.
>>>Nie wiem co to znaczy 'żydokomuna'
No nie wiesz, ew. udajesz.
>Łatwo sprawdzić, że Stalin nie był żydem tylko Gruzinem, a to on jednoosobowo decydował o systemie totalitarnym zwanym stalinizmem. Po śmierci Stalina system złagodniał ale na jego czele nie stali żydzi, wręcz przeciwnie po wojnie 6 dniowej ZSRR zwalczał Izrael, oraz stosował politykę antysemicką wyrzucając wszystkich członków pochodzenia żydowskiego. Więc Twoja teza oznacza, że żydokomuna była antyżydowska.
Znowu brednie, ty nie pojmujesz podstawowych praw dziejowych. Rewolucja Bolszewicka, komunizm i nazizm były i są sposobem na znisczenie Europy a już zwłaszcza środkowej i wschodniej, są one jednymi z narzędzi niszczenia Europy i wprowadzania w życie patologii znanej jako plan Kalergiego. Inną składową tej samej patologii jest multikulturalizm.
A co do Stalina i każdego cara od Lenina do Gorbaczowa co najmniej, to byli oni zależni od banksterki i zachodu.
>Więc również ta opinia również skrajnie przeczy rzeczywistości.
Ciekawe czemu?
>Opinia
Bredzisz.
>>>zwłaszcza w kontekście konfliktu z Izraelem, po którym wszelkie osoby pochodzenia żydowskiego były prześladowane przez PZPR.
Bzdura, większość żydostwa nie była prześladowana, zajmowała najwyższe stanowiska w państwie i w PZPRze, miała najwyższe zarobki, paszporty, krótko mówiąc żydostwo cieszyło się zdobyczami Generalplan Ost, prześladowania zaznawały realnie narody słowiańskie a żydostwo występowało najczęściej w roli sprawców.
23-12-2019 20:26 
 Ocena 2 na 2
Paolo Monstro (6146 punktów)

>>Twoja opinia
>Nie, nie tylko moja, a przede wszystkim jest to rzeczywistość.
Opinia -bo nie podajesz żadnych argumentów ani referencji zamiast tego szastasz opiniami, inwektywami dot. żydów, mnie i kogokolwiek, kto nie zgadza się z Twoją opinią. Masz prawo do własnej opinii, ale nawet najgłośniej wykrzyczana opinia bez podania faktów to nadal ... opinia.

>>Założenie, którego przed wojną nie udało się zrealizować przez 20 lat
>Bredzisz, przed II WŚ była w Polsce edukacja na wysokim poziomie, być może nie była dostępna dla wszystkich, ale była i nie jest "założeniem" że by ją rozbudowano.

Znów opinia sprzeczna z rzeczywitością. Z definicji scenariusze, które się nie wydarzyły nie są pewne (bo nie zaistniały - nie stanowią obserwacji rzeczywistości) - zawsze mogą być tylko założeniem mniej lub bardziej prawdopodobnym.

>>>Niestety żydokomuna oraz ich kompanii Naziści wymordowali razem polską inteligencję ..
>>Jeśli szefem 'żydokomuny' był Stalin to miał on skrajnie sprzeczny interes z nazistami,
>Nie masz pojęcia o elementarzu historii. Już samo to zdanie: "Jeśli szefem żydokomuny był Stalin..." mówi wiele o Twoim poziomie wiedzy na temat tej patologii:D:D Panie a co jeśli szefami byli Marks, Lenin, Trocki, Rotschildowie, Sorosowie i wielu innych? To wtedy co?
Nie trzeba wymieniać się opiniami - łatwo sprawdzić kto stał na czele ZSRR w czasach Stalinizmu, wg mnie Stalin. O ile wiem nie nazywał się ani Soros ani Rotschild ani nikt z innych wymienionych, a Trockiego nawet zwalczał. Może masz dostęp do alternatywnej historii?

>Żydokomuna mordowała...
>Warto też przy tym wiedzieć, że reżimy nazistowski i bolszewicki były wyhodowane przez żydo-saską banksterkę, a owoce ich pracy przeżerane są przez Izraelitów, Jankesów i współczesną żydokomunę zalęgłą w wielu państwach Europy i w Ameryce Płn, a która przypominam: jest w prostej linii kontynuacją żydokomuny bolszewickiej i stalinowskiej. A co do samego Stalina to należy dodać, że niezależnie od tego czy był Gruzinem, to nie był on w stanie zrzucić z Rosji tego żydokomuszego chomąta...

>... Sanacja była rządem agenturalnym, sam Piłsudski był agentem austriackim...

>PRL wybielał przede wszystkim wg klucza żydowskiego, a potem dopiero ruskiego i polskiego i ta patologia trwa do dziś vide: olga tokarczuk.
>>To wszystko to jedynie opinia, bardzo ekstremalna i nie poparta argumentami
>To nie jest opinia tylko rzeczywistość, która wyłania się z faktów historycznych.
Których zapomniałeś podać

>>>>Nie wiem co to znaczy 'żydokomuna'
>No nie wiesz, ew. udajesz.
>A co do Stalina i każdego cara od Lenina do Gorbaczowa co najmniej, to byli oni zależni od banksterki i zachodu.
>>Opinia
>Bredzisz.
>>>>zwłaszcza w kontekście konfliktu z Izraelem, po którym wszelkie osoby pochodzenia żydowskiego były prześladowane przez PZPR.
>Bzdura, większość żydostwa nie była prześladowana, zajmowała najwyższe stanowiska w państwie i w PZPRze, miała najwyższe zarobki, paszporty, krótko mówiąc żydostwo cieszyło się zdobyczami Generalplan Ost, prześladowania zaznawały realnie narody słowiańskie a żydostwo występowało najczęściej w roli sprawców.
>>Nawet na tym forum są osoby, które mają osobiste doświadczenia z tym jak to nazywasz 'mitem'.
>Taaa? Ciekawe jakie?
np.: Andrzej Koraszewski - wyrzucony z PRLu
Domyślam się, że relacji żydowskich nie uznajesz za wiarygodne bo są w spisku?

>PRL był sowiecką kolonią zarządzaną przez ... żydokomunę
>Polacy zresztą... po dziś dzień nie mają wpływu na swoje państwo, ani nawet na treść dzienników telewizyjnych, my nawet nie możemy pisać swobodnie komentarzy na YT czy fejsbuku, o zamieszczaniu tam treści nie będę się nawet rozpisywał.

>W PRL-u, III RP, III_Rzeszy i jej kontynuacji czyli UE był i jest wielokrotnie większy antypolonizm i jest to faktem. "Antysemityzm" systemów komunistycznych jest mitem,

>I znowu bredzisz, i zaprzeczasz faktom. Ja opieram swoją wypowiedź na wiedzy historycznej, może nie jest ona jakaś szeroka, ale szersza niż twoja i uwzględnia także wiedzę społeczną, którą ty ordynarnie olewasz. ...
Nie rozmawiamy o mojej wiedzy historycznej i społecznej - to nie ma znaczenia - możesz łatwo obalić referencje, które podaje. Mógłbyś się też zdziwić gdybyś dowiedział się z kim rozmawiasz.

To jest moja odpowiedź na wszystkie Twoje odpowiedzi - bo wszystkie mają taką samą treść - ciąg inwektyw pod adresem moim i żydów, wyjazdy personalne zamiast argumentów i referencji do faktów.
To co wypisujesz to założenia i opinie i to bardzo ekstremalne. Nie dziw się, że Ci nie pozwalają pisać na FB czy youtube - to nie koniecznie jest spisek żydokomuny przeciwko Tobie i reszcie Polaków. Może fakt, że obrażasz wszystkich, nie mając NIC na poparcie swoich ekstremalnych tez i opinii, ktoś może uznać za mowę nienawiści?

Poza tym, gdy ciągle wydaje Ci się, że żydzi spiskują przeciwko Tobie to może być dobrym powodem do udania się do psychologa i opowiedzenia mu o tym.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
04-01-2020 16:39 
 Ocena 1 na 1
el_wojtaso (6 punktów)
(zablokowany)
>Opinia -bo nie podajesz żadnych argumentów ani referencji zamiast tego szastasz opiniami, inwektywami dot. żydów, mnie i kogokolwiek, kto nie zgadza się z Twoją opinią. Masz prawo do własnej opinii, ale nawet najgłośniej wykrzyczana opinia bez podania faktów to nadal ... opinia.
Odnoszę się do rzeczywistości, to że Polska zbudowałaby samodzielnie to wszystko tylko, że lepiej i szybciej jest oczywiste, bo właściwości systemów wolnorynkowych i totalitarnych są powszechnie znane. Jest regułą, że państwa posiadające wolne gospodarki rozwijają się szybciej, referencją jest rzeczywistość - no ale ty pewnie musisz mieć "badania" .
Obdzieliłem ciebie i kilku tobie podobnych słowami, które można uznać za inwektywy, bo prezentujecie sobą mierny poziom intelektualny i zasłużyliście sobie uczciwie na nazwanie was idiotami itp słowami stosownymi w przypadkach uporczywego zaprzeczania rzeczywistości i kpinie z logicznego myślenia. Z uporem godnym fanatyka domagacie się "badań" n.t. powszechnie znanych faktów, n.t. procesów czy wydarzeń historycznych, o których spisano wiele książek w momencie ich trwania, które podawano w ówczesnych mediach, lub były powszechnie znane wśród ludzi.

>Znów opinia sprzeczna z rzeczywitością. Z definicji scenariusze, które się nie wydarzyły nie są pewne (bo nie zaistniały - nie stanowią obserwacji rzeczywistości) - zawsze mogą być tylko założeniem mniej lub bardziej prawdopodobnym.
Opinia?! N.t. akurat temat wypowiadało się wielu ludzi, którzy znali obydwa systemy t.j. II RP i PRL i werdykt jest jednoznaczny: żydokomuna uwsteczniła polską naukę a zwłaszcza nauki humanistyczne, jedyne co pozostawiła nietknięte, było to co nie kolidowało z "najelpsiejszym ustrojem na świecie" czyli głównie nauki ścisłe i przyrodnicze. Tak na marginesie dzisiejsza żydokomuna w ramach dobijania cywilizacji europejskich już nawet naukom przyrodniczym nie daje spokoju i wprowadza w życie pseudonaukę Gender, a także religię cieplarnianą, która to koliduje z prawami fizyki. Uwstecznieniu uległa literatura, gdyż ta kolidowała często z żydokomunistyczną propagandą, ekonomia - poruszyłem wcześniej temat ton papieru zapisanych wynurzeniami "dowodzącymi" "wyższości żydokomunistycznych systemów ekonomicznych nad wolnorynkowymi" finalny "dowód" tejże "wysokopoziomowej" edukacji świat mógł oglądać gdy systemy socjalistyczne bankrutowały jeden po drugim . Uwsteczniono, a właściwie zniszczono naukę historii, zamieniając ją w kultywowanie kłamstwa, przy okazji wyrządzając potężną krzywdę Polakom poprzez odcięcie nas od nauczycielki życia, od wiedzy i doświadczeń poprzednich pokoleń. Zniszczono kategorię Prawdy. Prawda jest kategorią bytu ludzkiego, która w danym typie cywilizacyjnym decyduje o tym co jest uznawane za prawdę, a od jakości danej cywilizacji zależy jak wysoko dana cywilizacja stoi w hierarchii. Cywilizacją łacińska, która już praktycznie została wyniszczona przez cywilizację żydowską(mogę nawet opisać po krótce mechanizm niszczenia, tylko nie wiem czy tutejsze rozumki udźwigną ten ciężar, czy raczej będą wolały mnie ocenzurować i zablokować mi kolejne konto ) w skrócie pisząc za prawdę uważała to co jest zgodne z rzeczywistością, to co niesie istotę omawianej rzeczy lub procesu i to również było częścią polskiej a także europejskiej edukacji, stanowiło normy poznawcze i niestety również zostało uwstecznione do poziomu żydkowego, czyli do braku prawdy, do uznawania siły jako "ważniejszej" od prawdy. Bardzo częste za komuny i w dzisiejszych czasach jest wyrzucanie z pracy n.p. uczelni, mediów a nawet z forum internetowego, za pisanie prawdy. Jest to obyczaj iście zwierzęcy, depczący podstawowe prawa człowieka i człowieczeństwo w ogóle, gdyż zabrania się w ten sposób używać człowiekowi jego podstawowej cechy odróżniającej go od zwierząt czyli rozumu. Warto przypomnieć pewne fakty, których się boisz i przed którymi zwiałeś. N.p. narzucony przez żydokomunę obyczaj "świergolenia" czyli powtarzania propagandowych bzdur pod przymusem fizycznym tudzież innym rodzajem terroru, poczytaj sobie jak bolszewicy wprowadzali w życie świergolenie. Dzisiaj ten żydo-bolszewicki obyczaj powraca, jedną z emanacji jest chociażby sprawa ludzi, którzy nie chcą powtarzać bredni o tym, że facet przebrany za kobietę "jest kobietą" i co ważne ty wymagasz takiego świergolenia od ludzi, świadczy to tylko o tym, że jesteś patolem. Inną emanacją świergolenia jest wymuszanie na naukowcach aby świergolili dogmaty religii cieplarnianej, mimo iż wiedzą, że to nie warstewka CO2 jest przyczyną zmian klimatu, gdyż te leżą w czynnikach kosmicznych, jak n.p. kąt nachylenia osi wirowania ziemi do osi obrotu wokół słońca, zmienia się on w tzw cyklach Milankovica, ale mówić już o tym nie można, można tylko świergolić, bo narzucone przez żydokomunę bydlęce obyczaje już dawno sterroryzowały Polaków(już ze trzy pokolenia temu)

>>Nie masz pojęcia o elementarzu historii. Już samo to zdanie: "Jeśli szefem żydokomuny był Stalin..." mówi wiele o Twoim poziomie wiedzy na temat tej patologii:D:D Panie a co jeśli szefami byli Marks, Lenin, Trocki, Rotschildowie, Sorosowie i wielu innych? To wtedy co?
>Nie trzeba wymieniać się opiniami
Panie i potem się dziwisz, że nazywam cię idiotą. Żydokomuna jest istniejącym od ponad wieku trendem(a także trądem) niszczącym po kolei europejskie cywilizacje i jak najbardziej miała wielu liderów, sponsorów, kredytodawców, beneficjentów, a przede wszystkim twórców patologicznych wynurzeń ideologiczno-propagandowych, do których należy wielu z wymienionych i po wielokroć więcej tutaj nie wspomnianych.
>- łatwo sprawdzić kto stał na czele ZSRR w czasach Stalinizmu,
Łatwo wywnioskować, że myślenie logiczne sprawia ci ogromne problemy, istnienie żydokomuny to nie tylko pojedyńczy okres panowania Stalina a ponad wiekowa patologia oddziałująca stale na historię, wyrządzająca zniszczenia kulturowe i cywilizacyjne, uwsteczniająca wartości cywilizacyjne.
05-01-2020 14:55 
 Ocena 1 na 1
Paolo Monstro (6146 punktów)
>>Opinia -bo nie podajesz żadnych argumentów ani referencji zamiast tego szastasz opiniami, inwektywami dot. żydów, mnie i kogokolwiek, kto nie zgadza się z Twoją opinią. Masz prawo do własnej opinii, ale nawet najgłośniej wykrzyczana opinia bez podania faktów to nadal ... opinia.
>Odnoszę się do rzeczywistości, to że Polska zbudowałaby samodzielnie to wszystko tylko, że lepiej i szybciej jest oczywiste, bo właściwości systemów wolnorynkowych i totalitarnych są powszechnie znane.

Wolnorynkowość nie jest elementem tej samej taksonomii co totalitaryzm. Wolnorynkowość dotyczy gospodarki natomiast totalitaryzm metody zarządzania państwem. Dlatego porównanie totalitaryzmu z wolnorynkowością nie tylko nie może być 'powszechnie znane', nie może być w ogóle dokonane bo porównujesz gospodarkę z formą zarządzania (2 różne obiekty).
Czyli twoja teza, że Polska zbudowałaby samodzielnie to wszystko ... lepiej bo X opiera się na fałszywym X więc jest zwyczajną opinią w dodatku błędnie uargumentowaną.

Powszechnie znane jest natomiast to, że systemy totalitarne są sprawniejsze w rządzeniu niż demokracja - dlatego w wojsku i w firmach nie ma demokracji. To jest reguła wynikająca wprost ze sprawności zarządzania i znajduje zastosowanie na przykład w Chinach:
pl.wikipedia.org/wiki/Gospodarka_Chin
Cytat:
najszybciej rozwijająca się gospodarka narodowa świata, osiągająca średnie tempo wzrostu 10% rocznie przez ostatnie 30 lat.


Fakt, że system totalitarny stworzył najszybciej rozwijającą się gospodarkę i to przez 30 lat - wprost obala Twoją opinię. Więc cała dalsza część Twojej wypowiedzi jest kpiną z Twojej własnej niewiedzy i mieszania pojęć.

>Obdzieliłem ciebie i kilku tobie podobnych słowami, które można uznać za inwektywy, bo prezentujecie sobą mierny poziom intelektualny i zasłużyliście sobie uczciwie na nazwanie was idiotami itp słowami stosownymi w przypadkach uporczywego zaprzeczania rzeczywistości i kpinie z logicznego myślenia.

Jak powyżej wykazałem Twojej opinii nt systemów totalitarnych skrajnie przeczy rzeczywistość. Nazwanie mnie idiotą nic nie zmieni, mi obelgi zresztą nie przynosi gdy weźmie się pod uwagę siłę Twoich 'argumentów'.


>Opinia?! N.t. akurat temat wypowiadało się wielu ludzi, którzy znali obydwa systemy t.j. II RP i PRL i werdykt jest jednoznaczny: żydokomuna uwsteczniła polską naukę a zwłaszcza nauki humanistyczne... i wprowadza w życie pseudonaukę Gender, a także religię cieplarnianą, która to koliduje z prawami fizyki. Uwstecznieniu uległa literatura, gdyż ta kolidowała często z żydokomunistyczną propagandą, ekonomia - poruszyłem wcześniej temat ton papieru zapisanych wynurzeniami "dowodzącymi" "wyższości żydokomunistycznych systemów ekonomicznych nad wolnorynkowymi" finalny "dowód" tejże "wysokopoziomowej" edukacji świat mógł oglądać gdy systemy socjalistyczne bankrutowały jeden po drugim . Uwsteczniono, a właściwie zniszczono naukę historii, zamieniając ją w kultywowanie kłamstwa, przy okazji wyrządzając potężną krzywdę Polakom poprzez odcięcie nas od nauczycielki życia, od wiedzy i doświadczeń poprzednich pokoleń. Zniszczono kategorię Prawdy. Prawda jest kategorią bytu ludzkiego, która w danym typie cywilizacyjnym decyduje o tym co jest uznawane za prawdę, a od jakości danej cywilizacji zależy jak wysoko dana cywilizacja stoi w hierarchii. Cywilizacją łacińska, która już praktycznie została wyniszczona przez cywilizację żydowską(mogę nawet opisać po krótce mechanizm niszczenia, tylko nie wiem czy tutejsze rozumki udźwigną ten ciężar, czy raczej będą wolały mnie ocenzurować i zablokować mi kolejne konto ) w skrócie pisząc za prawdę uważała to co jest zgodne z rzeczywistością, to co niesie istotę omawianej rzeczy lub procesu i to również było częścią polskiej a także europejskiej edukacji, stanowiło normy poznawcze i niestety również zostało uwstecznione do poziomu żydkowego, czyli do braku prawdy, do uznawania siły jako "ważniejszej" od prawdy....
>Panie i potem się dziwisz, że nazywam cię idiotą. Żydokomuna jest istniejącym od ponad wieku trendem(a także trądem) niszczącym po kolei europejskie cywilizacje i jak najbardziej miała wielu liderów, sponsorów, kredytodawców, beneficjentów, a przede wszystkim twórców patologicznych wynurzeń ideologiczno-propagandowych, do których należy wielu z wymienionych i po wielokroć więcej tutaj nie wspomnianych.
>>- łatwo sprawdzić kto stał na czele ZSRR w czasach Stalinizmu,
>Łatwo wywnioskować, że myślenie logiczne sprawia ci ogromne problemy, istnienie żydokomuny to nie tylko pojedyńczy okres panowania Stalina a ponad wiekowa patologia oddziałująca stale na historię, wyrządzająca zniszczenia kulturowe i cywilizacyjne, uwsteczniająca wartości cywilizacyjne.

Proponuję zakup tej książki:
www.empik.(*)nhauer-arthur,108123,ksiazka-p
Z której dowiesz się, że podpieranie opinii, opinią nadal pozostaje opinią oraz, że argument ad personam nie jest argumentem w dyskusji tylko aktem desperacji.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Wolnorynkowość nie jest elementem tej samej taksonomii co totalitaryzm.
Być może i nie jest, ale gospodarka jest częścią każdego państwa, a zatem jak najbardziej podlega systemowi rządzenia. Definicja totalitaryzmu wyklucza wolnorynkowość, a także narzuca totalnie kontrolowany system gospodarczy, który już racji obłąkańczego kontrolowania i regulowania wszystkiego sprawia, że gospodarka jest ociężała i sterowana zazwyczaj nędznym intelektualnie aparatem myślowym urzędasów, a potencjał intelektualny mas ludzi jest tłamszony i w dużej mierze marnowany zamiast być wykorzystanym w gospodarce.
>Wolnorynkowość dotyczy gospodarki natomiast totalitaryzm metody zarządzania państwem. Dlatego porównanie totalitaryzmu z wolnorynkowością nie tylko nie może być 'powszechnie znane', nie może być w ogóle dokonane bo porównujesz gospodarkę z formą zarządzania (2 różne obiekty).
Jak już pisałem, cechą wrodzoną totalitaryzmów jest chęć sprawowania władzy totalnej w tym władzy nad każdą transakcją, każdą wyprodukowaną rzeczą czy wykonaną usługą.
>Czyli twoja teza, że Polska zbudowałaby samodzielnie to wszystko ... lepiej bo X opiera się na fałszywym X więc jest zwyczajną opinią w dodatku błędnie uargumentowaną.
Odnieś się proszę do faktu zabetonowania gospodarek w systemach totalitarnych przy użyciu rozbuchanych do talmudycznych wręcz rozmiarów przepisów i regulacji.
>Powszechnie znane jest natomiast to, że systemy totalitarne są sprawniejsze w rządzeniu niż demokracja - dlatego w wojsku i w firmach nie ma demokracji. To jest reguła wynikająca wprost ze sprawności zarządzania i znajduje zastosowanie na przykład w Chinach:
>pl.wikipedia.org/wiki/Gospodarka_Chin
W Chinach gospodarka rozwinęła się dynamicznie po tym jak chińskie władze porzuciły totalitarny system kontroli i tłamszenia swej gospodarki, a także po wyrzuceniu komunistycznych dogmatów ekonomicznych.
Chiny w latach 80-ch zaczęły eksperymentalnie wpuszczać zachodnie fabryki na swoje terytoria. Bardzo istotnym czynnikiem chińskiego wzrostu było i jest kopiowanie projektów i technologii, bez tego nie byłoby dzisiejszej potęgi Chin. Chińczycy kopiują na potęgę, ja to znam i słyszałem o tym wiele, ze względu na pracę, którą wykonuję, a także ze względu na to, że kiedyś interesowałem się po trosze myśliwcami i militariami w ogóle, Chiny to taka jedna wielka kserokopiarka Dostali za darmo relatywnie groszowym kosztem własnym ogrom wiedzy i technologii.
> Cytat:
najszybciej rozwijająca się gospodarka narodowa świata, osiągająca średnie tempo wzrostu 10% rocznie przez ostatnie 30 lat.
>

>Fakt, że system totalitarny stworzył najszybciej rozwijającą się gospodarkę i to przez 30 lat - wprost obala Twoją opinię. Więc cała dalsza część Twojej wypowiedzi jest kpiną z Twojej własnej niewiedzy i mieszania pojęć.
Jak już pisałem Chiny porzuciły wiele totalitarnych obyczajów gospodarczych.
>Jak powyżej wykazałem Twojej opinii nt systemów totalitarnych skrajnie przeczy rzeczywistość. Nazwanie mnie idiotą nic nie zmieni, mi obelgi zresztą nie przynosi gdy weźmie się pod uwagę siłę Twoich 'argumentów'.
Nie wykazałeś czegokolwiek, bo Chiny wyrzuciły do śmieci kawał totalitaryzmu, właśnie ten kawał który betonował ich gospodarkę. A zrobili to gdy obserwowali jak w latach 80-ch zapadają się kolejne gospodarki socjalistyczne.

>>Panie i potem się dziwisz, że nazywam cię idiotą. Żydokomuna jest istniejącym od ponad wieku trendem(a także trądem) niszczącym po kolei europejskie cywilizacje i jak najbardziej miała wielu liderów, sponsorów, kredytodawców, beneficjentów, a przede wszystkim twórców patologicznych wynurzeń ideologiczno-propagandowych, do których należy wielu z wymienionych i po wielokroć więcej tutaj nie wspomnianych.
>>>- łatwo sprawdzić kto stał na czele ZSRR w czasach Stalinizmu,
>>Łatwo wywnioskować, że myślenie logiczne sprawia ci ogromne problemy, istnienie żydokomuny to nie tylko pojedynczy okres panowania Stalina a ponad wiekowa patologia oddziałująca stale na historię, wyrządzająca zniszczenia kulturowe i cywilizacyjne, uwsteczniająca wartości cywilizacyjne.
>Proponuję zakup tej książki:
>www.empik.(*)nhauer-arthur,108123,ksiazka-p
>Z której dowiesz się, że podpieranie opinii, opinią nadal pozostaje opinią oraz, że argument ad personam nie jest argumentem w dyskusji tylko aktem desperacji.
To ja mogę ci i bez książki mogę powiedzieć, że nazywanie faktów per opinia w żaden sposób faktów nie zmienia. Nie odniosłeś się do faktu, że żydokomuna miała wielu liderów, beneficjentów, kredytodawców itd... Do faktów przedstawionych w książkach Antony'ego C. Suttona czy Song Hong Binga też się nie odniosłeś, tylko bredzisz ciągle "podpieraniu opinii opinią", chociaż coś takiego w moich wpisach nie występuje.
A co do zniszczeń cywilizacyjnych, a przede wszystkim zniszczenia kategorii Prawdy to nie jest opinia a tysiące faktów i przykładów. Jednym z nich jest ciągle kontynuowana nazistowska propaganda wobec Polski i Polaków, a także głęboko zakorzenione w tym i u ciebie nazistowskie dogmaty o niższości Słowian, na bazie których bronicie tu zajadle wbrew rzeczywistości holokaustu milionów Słowian.
I rzeczywiście kilka razy mnie zdenerwowaliście swoimi naziolskimi pozycjami "moralnymi" i niepotrzebnie pisałem nazbyt emocjonalnie. Ciekawe jak ty byś zareagował, gdyby ktoś tobie pośrednio acz jednoznacznie powiedział, że jesteś gorszym bo się urodziłeś Słowianinem i twój naród można mordować i eksploatować jak Himmler przykazał?
04-01-2020 16:42 
 Ocena 1 na 1
el_wojtaso (6 punktów)
(zablokowany)
> wg mnie Stalin. O ile wiem nie nazywał się ani Soros ani Rotschild ani nikt z innych wymienionych, a Trockiego nawet zwalczał. Może masz dostęp do alternatywnej historii?
Nie, do normalnej historii, która rozgrywała i rozgrywa się w Europie i USA. Zarówno III Rzesza jak i ZSRR były wspierane materialnie poprzez n.p. kredyty i wsparcie techniczne, obliczenia i fakty dotyczące tego procesu podał Antonny C. Sutton w swoich książkach n.t. Wall Street oraz jego wpływów, oprócz niego poruszał ten temat także Song Hong Bing w "Wojnie o pieniądz". To że Stalin mordował ideowych bolszewików i robił różnego rodzaju czystki jest faktem, który w żaden sposób nie podważa faktu, że Trocki był jednym z twórców oraz ideowych liderów żydokomuny, a konkretnie odpowiadał on za ideologię zwaną trockizmem. Była to jedna z wielu antyludzkich żydowskich ideologii, zakładała ona, że ludzi trzeba katować rewolucją cały czas. Trockizm jest jednym z wielu dowodów ukazujących zwierzęcość cywilizacjacji żydowskiej, jej organiczną niezdolność do funkcjonowania pośród świadomych istot rozumnych. A jest tak dlatego, że ciągła rewolucja oznacza ciągłe duraczenie, ciągłe katowanie ludzi pozarozumowymi metodami życia(n.p. wysyłanie do żydowskich obozów śmierci tzw GUŁAGów), ciągłe ich okradanie, ciągłe zniewalanie, ciągły terror i wiele innych ciągłych patologii, które towarzyszyły rewolucji komunistycznej. Tych faktów jest multum, ale dyskusja z tobą pokazuje, że ty nie szukasz prawdy, a jedynie taniego usprawiedliwienia dla najbardziej(jak dotąd) bydlęcej i antyludzkiej ideologii jaką był komunizm oraz jej twórców oraz głównych katów Europy Środkowej i Wschodniej czyli żydokomuny. To że usiłujesz w dość mierny sposób usprawiedliwiać dokonany przez żydostwo holokaust Słowian, ukazuje twoją patologię, a także patologię systemu, który cię wychował.
>>Żydokomuna mordowała...
>>Warto też przy tym wiedzieć, że reżimy nazistowski i bolszewicki były wyhodowane przez żydo-saską banksterkę, a owoce ich pracy przeżerane są przez Izraelitów, Jankesów i współczesną żydokomunę zalęgłą w wielu państwach Europy i w Ameryce Płn, a która przypominam: jest w prostej linii kontynuacją żydokomuny bolszewickiej i stalinowskiej. A co do samego Stalina to należy dodać, że niezależnie od tego czy był Gruzinem, to nie był on w stanie zrzucić z Rosji tego żydokomuszego chomąta...
>>... Sanacja była rządem agenturalnym, sam Piłsudski był agentem austriackim...
>>PRL wybielał przede wszystkim wg klucza żydowskiego, a potem dopiero ruskiego i polskiego i ta patologia trwa do dziś vide: olga tokarczuk.
Ty zresztą też wybielasz wedle podobnego do PRL-wskiego klucza.
>>To nie jest opinia tylko rzeczywistość, która wyłania się z faktów historycznych.
>Których zapomniałeś podać
Nie, nie zapomniałem, podawałem na tym forum fakty historyczne, które ty po prostu ignorujesz, albo łżesz bezczelnie, że "są opiniami", co zresztą dowodzi upadku kategorii prawdy w resztkowej już cywilizacji europejskiej. Bo takich jak ty hoduje się teraz masowo, oprócz braku prawdy cechują was też bydlęce obyczaje, które nakazują ci bronić czy wręcz czcić holokaust jakiego dokonała żydokomuna oraz ich kompani Naziści na Polakach i innych Słowianach.
>>Bzdura, większość żydostwa nie była prześladowana, zajmowała najwyższe stanowiska w państwie i w PZPRze, miała najwyższe zarobki, paszporty, krótko mówiąc żydostwo cieszyło się zdobyczami Generalplan Ost, prześladowania zaznawały realnie narody słowiańskie a żydostwo występowało najczęściej w roli sprawców.
>>>Nawet na tym forum są osoby, które mają osobiste doświadczenia z tym jak to nazywasz 'mitem'.
>>Taaa? Ciekawe jakie?
>np.: Andrzej Koraszewski - wyrzucony z PRLu
>Domyślam się, że relacji żydowskich nie uznajesz za wiarygodne bo są w spisku?
Nie wiem o jakim "spisku" bredzisz, ja znam relacje żydowskie wiele z nich to zwykłe kłamstwa nie pokrywające się z rzeczywistością, o czym ty zresztą wiesz, w końcu nie bez powodu udajesz, że nie widzisz pytań o dokonany przez żydokomunę holokaust Słowian oraz o naniesione przez żydosowiecką okupację bydlęce obyczaje, które funkcjonują do dzisiaj, a w ramach Unii (anty)Europejskiej są one pogłębiane. Co do wyjazdu żydokomuny za lepszym życiem na zachód i do Izraela to historycy już dawno temu ustalili, że większość z tych, którzy wyjechali, wyjechała dobrowolnie(no chyba, że któremuś gmina żydowska nakazała) i był to eksport najgorszego elementu PRL czyli głównie stalinowców i żydokomuchów, które zasmradzały potem zachodnie masmedia i uczelnie swoją komunistyczną ideologią, a skutki czego zaznajemy teraz i będą się one stopniowo intensyfikować. Jeden wywalony żyd(nie wiemy czy na prawdę wywalony czy był w tej większości, która wyjechała dobrowolnie) nijak się ma do milionów sholokaustowanych i wypędzonych Słowian. Niech zgadnę co było "represją" - dostał paszport - dobro luksusowe PRL dostępne tylko dla aparatczyków, żydokomuny oraz ichnich pociotków. Straszliwa represja, nie wiem czy ty w ogóle sobie zdajesz sprawę, ale w tamtych większość ludzi również chciałby dostać i z tego żydokomuszego syfu ucieć za lepszym życiem, ale nie było im to dane bo obowiązywały żydo-nazistowskie imperatywy o niższości Słowian, a zatem Polakom się "nie należał" paszport. I możesz dalej udawać(albo i nie) idiotę, ale prawdy nie zmienisz. Nie zmienisz chociażby dlatego, że nie jesteś się w stanie cofnąć w czasie i odwrócić zdarzeń, które miały miejsce. Nie jesteś w stanie odwrócić faktu, że żydostwo stworzyło przedsiębiorstwo Holokaust i żerują na ofiarach nazizmu i żydokomunizmu. Ten żer na trupach ofiar nazizmu jest jedną z cech zwierzęcych wrodzonych w cywilizację żydowską, która odpowiada za totalitaryzmy rozpętane w XX wieku w Europie, a także za miliony ich ofiar i uwstecznienie cywilizacyjne jakie nierozerwalnie powiązane jest z każdą komuną i totalitaryzmem.
04-01-2020 16:56 
 Ocena 1 na 1
el_wojtaso (6 punktów)
(zablokowany)
>Nie rozmawiamy o mojej wiedzy historycznej i społecznej - to nie ma znaczenia - możesz łatwo obalić referencje, które podaje.
Ale temat który omawiamy jest osadzony w kategoriach takich jak historia, wiedza o społeczeństwie czy wiedza o patologiach.
> Mógłbyś się też zdziwić gdybyś dowiedział się z kim rozmawiasz.
Rozmawiam z kimś kto bardzo zawzięcie promuje patologię i komu zależy na ukrywaniu prawdy o zbrodniach żydokomuny, a także sprawia wrażenie, iż chce aby żydokomuna kontynuowała swoje patologie dalej, a przynajmniej jak dotąd robisz wszystko co trzeba, aby cię uznać za takiego. Całe to forum jest zresztą pełne nawiedzonych wsteczników, (neo)bolszewików, fanatyków religijnych oraz ideologicznych.
>To jest moja odpowiedź na wszystkie Twoje odpowiedzi - bo wszystkie mają taką samą treść - ciąg inwektyw pod adresem moim i żydów, wyjazdy personalne zamiast argumentów i referencji do faktów.
Podałem ci wiele faktów kłamco, to że udajesz, że ich nie było w żaden sposób ich nie zmienia, ani nie zmienia prawdy n.t procesu historycznego, a konkretnie procesu holokaustu Polaków i innych narodów europejskich. Odbywa się on obecnie głównie przy pomocy propagandy rozsiewanej już teraz w niemal wszystkich systemach "edukacji" i masmediów europejskich. Dziwisz się, że nazywam cię idiotą albo patolem, ale tym właśnie jesteś, na taką opinię pracujesz podczas tej dyskusji, podobnie niejaki "Kulmin" itp. To nie ja piszę wasze wypowiedzi. To wy macie zamiłowanie do totalitaryzmu, zamordyzmu, cenzury itp patologii. Bronisz zsyłek na Sybir, tortur, terroru, okradania Słowian z mienia, z domów, jednocześnie użalając się nad dobrowolnym wyjazdem żydokomuny na zachód, to dosyć jasno pokazuje twoje naziolskie upodobania i głęboko zakodowany nazistowski dogmat o "niższości rasowej Słowian", jest on punktem wyjściowym rozważań "moralnych" twoich i wielu innych współczesnych (neo)bolszewików/(neo)nazistów. Ponadto bronisz nazizmu, który żydokomuna kontynuowała wobec Polaków już po upadku III Rzeszy, promujesz holokaust Słowian jako coś nieistotnego, o czym warto zapomnieć, kłamiesz, ignorujesz całe akapity faktów, lub toków rozumowania opartych o fakty, ty nie jesteś partnerem intelkektualnym do dyskusji. A to że cywilizacja żydowska jest cywilizacją zwierzęcą, żydy dowiodły podczas rewolucji bolszewickiej i komunizmu w ogóle, a także podczas nazistowskiej okupacji, kiedy to współpracowały intstytucjonalnie z Nazistami, żydy same pakowały swoją biedotę do wagonów bydlęcych, same się pałowały i okradały w gettach, które w założeniu miały być "żydowskimi strefami autonomicznymi", które żydostwo chciało ukraść Polsce jeszcze w okresie trwania Rewolucji Bolszewickiej i I WŚ współpracując zresztą w tym celu z Nazistami/"Niemcami"/Prusakami czy jak ich tam teraz zwą. Żydostwo już w okresie I WŚ planowało nazistowski system wyniszczania narodu polskiego i uwstecznienia go do roli gojów/Polnische Untermenschen. N.p. poprzednikiem Generalplan Ost był plan Mitteleuropa. Żydostwo snuło z niemieckimi i anglo-saskimi politykami plany utworzenia "JudeoPolonii" z pasa ziemi wzdłuż Buga, na wschód od niego. Oni takich planów mieli kilka zanim wypalił im ten ze Stalinem, Związkiem Sowieckim, z wtrąceniem Polski za żelazną kurtynę i uwstecznianiem narodu polskiego do gojów/untermenschen. I to są wszystko fakty, części jednego procesu historycznego - budowy totalitaryzmu, która zresztą trwa nadal i przyśpiesza zarówno w Europie jak i w USA a także w Chinach, gdzie władze właśnie knują jakby tam wprowadzić bydlęcy system hodowli obywateli, w którym każdy człowiek będzie zaczipowany i punktowany niczym krowa w hodowli przemysłowej. I to się dzieje teraz w Chinach, jutro w Europie i jest kontynuacją jednej i tej samej żydobolszewickiej antyludzkiej pato(ideo)logii. No ale ty fakty uznajesz za "opinię", więc o czym tu z tobą w ogóle gadać?
05-01-2020 14:59 
 Ocena 3 na 3
Paolo Monstro (6146 punktów)
>>Nie rozmawiamy o mojej wiedzy historycznej i społecznej - to nie ma znaczenia - możesz łatwo obalić referencje, które podaje.
>Ale temat który omawiamy jest osadzony w kategoriach takich jak historia, wiedza o społeczeństwie czy wiedza o patologiach.
>> Mógłbyś się też zdziwić gdybyś dowiedział się z kim rozmawiasz.
>Rozmawiam z kimś kto bardzo zawzięcie promuje patologię i komu zależy na ukrywaniu prawdy o zbrodniach żydokomuny, a także sprawia wrażenie, iż chce aby żydokomuna kontynuowała swoje patologie dalej, a przynajmniej jak dotąd robisz wszystko co trzeba, aby cię uznać za takiego. Całe to forum jest zresztą pełne nawiedzonych wsteczników, (neo)bolszewików, fanatyków religijnych oraz ideologicznych.
>>To jest moja odpowiedź na wszystkie Twoje odpowiedzi - bo wszystkie mają taką samą treść - ciąg inwektyw pod adresem moim i żydów, wyjazdy personalne zamiast argumentów i referencji do faktów.
>Podałem ci wiele faktów kłamco, to że udajesz, że ich nie było w żaden sposób ich nie zmienia, ani nie zmienia prawdy n.t procesu historycznego, a konkretnie procesu holokaustu Polaków i innych narodów europejskich. Odbywa się on obecnie głównie przy pomocy propagandy rozsiewanej już teraz w niemal wszystkich systemach "edukacji" i masmediów europejskich. Dziwisz się, że nazywam cię idiotą albo patolem, ale tym właśnie jesteś, na taką opinię pracujesz podczas tej dyskusji, podobnie niejaki "Kulmin" itp. To nie ja piszę wasze wypowiedzi. To wy macie zamiłowanie do totalitaryzmu, zamordyzmu, cenzury itp patologii. Bronisz zsyłek na Sybir, tortur, terroru, okradania Słowian z mienia, z domów, jednocześnie użalając się nad dobrowolnym wyjazdem żydokomuny na zachód, to dosyć jasno pokazuje twoje naziolskie upodobania i głęboko zakodowany nazistowski dogmat o "niższości rasowej Słowian", jest on punktem wyjściowym rozważań "moralnych" twoich i wielu innych współczesnych (neo)bolszewików/(neo)nazistów. Ponadto bronisz nazizmu, który żydokomuna kontynuowała wobec Polaków już po upadku III Rzeszy, promujesz holokaust Słowian jako coś nieistotnego, o czym warto zapomnieć, kłamiesz, ignorujesz całe akapity faktów, lub toków rozumowania opartych o fakty, ty nie jesteś partnerem intelkektualnym do dyskusji. A to że cywilizacja żydowska jest cywilizacją zwierzęcą, żydy dowiodły podczas rewolucji bolszewickiej i komunizmu w ogóle, a także podczas nazistowskiej okupacji, kiedy to współpracowały intstytucjonalnie z Nazistami, żydy same pakowały swoją biedotę do wagonów bydlęcych, same się pałowały i okradały w gettach, które w założeniu miały być "żydowskimi strefami autonomicznymi", które żydostwo chciało ukraść Polsce jeszcze w okresie trwania Rewolucji Bolszewickiej i I WŚ współpracując zresztą w tym celu z Nazistami/"Niemcami"/Prusakami czy jak ich tam teraz zwą. Żydostwo już w okresie I WŚ planowało nazistowski system wyniszczania narodu polskiego i uwstecznienia go do roli gojów/Polnische Untermenschen. N.p. poprzednikiem Generalplan Ost był plan Mitteleuropa. Żydostwo snuło z niemieckimi i anglo-saskimi politykami plany utworzenia "JudeoPolonii" z pasa ziemi wzdłuż Buga, na wschód od niego. Oni takich planów mieli kilka zanim wypalił im ten ze Stalinem, Związkiem Sowieckim, z wtrąceniem Polski za żelazną kurtynę i uwstecznianiem narodu polskiego do gojów/untermenschen. I to są wszystko fakty, części jednego procesu historycznego - budowy totalitaryzmu, która zresztą trwa nadal i przyśpiesza zarówno w Europie jak i w USA a także w Chinach, gdzie władze właśnie knują jakby tam wprowadzić bydlęcy system hodowli obywateli, w którym każdy człowiek będzie zaczipowany i punktowany niczym krowa w hodowli przemysłowej. I to się dzieje teraz w Chinach, jutro w Europie i jest kontynuacją jednej i tej samej żydobolszewickiej antyludzkiej pato(ideo)logii. No ale ty fakty uznajesz za "opinię", więc o czym tu z tobą w ogóle gadać?
>
Nie mam ani chęci, ani czasu na pyskówki i wyzwiska. Znajdź sobie kogoś innego do tego typu sportu. Ja z Tobą nie będę już rozmawiał.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Nie mam ani chęci, ani czasu na pyskówki i wyzwiska. Znajdź sobie kogoś innego do tego typu sportu. Ja z Tobą nie będę już rozmawiał.
>Pozdrawiam
>Paolo Monstro
Nie masz pomysłów na wciskanie kitu i obronę tej antyludzkiej patologii i nic ponadto. Nie odniosłeś się jak zwykle do przytoczonych faktów. Nazwałem kilku z was per "idioci" itp ale gdybyście byli łaskawi zwyczajnie pomyśleć logicznie, zarówno nad faktami historycznymi jak i wypowiedziami w tym wątku, to sami doszlibyście do podobnego wniosku na wasz temat. Obrażacie inteligencję rozmówcy prymitywnymi kłamstwami, nazistowsko-bolszewicką moralnością wedle której Polacy i Słowianie to goje/podludzie, których należy eksploatować i mordować, bo z takich pozycji "moralnych" wyprowadzone są wasze toki rozumowania i wasz "obowiązek" wybielania tej patologii jaką były i są systemy totalitarne oraz ich twórcy.
Nazwałem żydowską cywilizację zwierzęcą nie po to aby zrobić komuś na złość, pyskować czy coś w tym stylu, jest to oczywisty wniosek z patologicznych zachowań oraz ideologii roznoszonych przez przedstawicieli tej cywilizacji. Wy zresztą wiecie doskonale, że mowa jest o zoologicznych osobnikach odpowiedzialnych za sholokaustowanie dziesiątek milionów ludzi.
Zajadłość z jaką uprawiacie adwokaturę na rzecz tej pato-cywilizacji świadczy o was.
06-01-2020 19:48 
 Ocena 1 na 1
Kulmin (4007 punktów)
>>Nie mam ani chęci, ani czasu na pyskówki i wyzwiska. Znajdź sobie kogoś innego do tego typu sportu. Ja z Tobą nie będę już rozmawiał.
>>Pozdrawiam
>>Paolo Monstro
>Nie masz pomysłów na wciskanie kitu i obronę tej antyludzkiej patologii i nic ponadto. Nie odniosłeś się jak zwykle do przytoczonych faktów. Nazwałem kilku z was per "idioci" itp ale gdybyście byli łaskawi zwyczajnie pomyśleć logicznie, zarówno nad faktami historycznymi jak i wypowiedziami w tym wątku, to sami doszlibyście do podobnego wniosku na wasz temat. Obrażacie inteligencję rozmówcy prymitywnymi kłamstwami, nazistowsko-bolszewicką moralnością wedle której Polacy i Słowianie to goje/podludzie, których należy eksploatować i mordować, bo z takich pozycji "moralnych" wyprowadzone są wasze toki rozumowania i wasz "obowiązek" wybielania tej patologii jaką były i są systemy totalitarne oraz ich twórcy.

Ja się wtrące by coś wyjaśnić. Coś czego chyba nie łapiesz.

Jesli Ty lub jakaś grupa ludzi, nazywa coś faktem, to to się nim nie staje na mocy waszego przekonania o tym, że tak jest.

Do stwierdzenia autentyczności pewnego wydarzenia lub stanu niezbędna jest jego intersubiektywność, zaś samo stwierdzenie powinno być neutralne, suche i pozbawione interpretacji. Innymi słowy faktami są rzeczywiste wydarzenia lub stany.
Zaś specyfika opisu rzeczywistych wydarzeń i stanów nie obejmuje subiektywnych odczuć ludzi, czyli nie zawiera oceny.

Twoje teksty o "zwierzęcych obyczajach" nie są faktami, tylko ocenami właśnie. Ty te obyczaje oceniasz jako "zwierzęce". Łapiesz?
To są podstawy podstaw racjonalnego dyskursu.
Twoja ignorancja w tym zakresie skutkuje jak widać, a indolencja w zrozumieniu każe się zastanawiać czy aby granica fanatyzmu nie została już bezpowrotnie przekroczona.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Ja się wtrące by coś wyjaśnić. Coś czego chyba nie łapiesz.
>Jesli Ty lub jakaś grupa ludzi, nazywa coś faktem, to to się nim nie staje na mocy waszego przekonania o tym, że tak jest.
>Do stwierdzenia autentyczności pewnego wydarzenia lub stanu niezbędna jest jego intersubiektywność,
Jeżeli chodzi o "intersubiektywność" według tej definicji:
encykloped(*)radeTracker&utm_medium=display
to nie nie potrzeba intersubiektywności do stwierdzenia autentyczności, autentyczność stwierdza się poprzez istnienie w rzeczywistości danej rzeczy, procesu, zjawiska itd.
>zaś samo stwierdzenie powinno być neutralne, suche i pozbawione interpretacji. Innymi słowy faktami są rzeczywiste wydarzenia lub stany.
Podałem wam całą gamę rzeczywistych zdarzeń, które można zaobserwować, w rzeczywistości, a to że będziecie tak ordynarnie kłamać i udawać, że rzeczywistość nie istnieje i tak jej nie zmieni.
>Zaś specyfika opisu rzeczywistych wydarzeń i stanów nie obejmuje subiektywnych odczuć ludzi, czyli nie zawiera oceny.
Przedstawiłem wam szereg faktów krętacze.
>Twoje teksty o "zwierzęcych obyczajach" nie są faktami, tylko ocenami właśnie. Ty te obyczaje oceniasz jako "zwierzęce". Łapiesz?
Nie, nie łapię. Człowieczeństwa nie zyskuje się przez człekokształtność. Ja odróżniam istoty rozumne od zwierząt, no ale skoro ty nie odróżniasz, a przypominam ci, że ty sam powiedziałeś, że "ludzie to zwierzęta", to nie powinieneś mieć z tym problemu.
>To są podstawy podstaw racjonalnego dyskursu.
"Dyskurs" to inna nazwa bełkotu, a ja rozpocząłem dyskusję.
>Twoja ignorancja w tym zakresie skutkuje jak widać, a indolencja w zrozumieniu każe się zastanawiać czy aby granica fanatyzmu nie została już bezpowrotnie przekroczona.
Ignorancja w jakim zakresie? "Dyskursu"? Jak na razie ty dałeś popis neobolszewickiego fanatyzmu.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>PRL zerwał stosunki dyplomatyczne z Izraelem 12 czerwca 1967, to spełnia definicje bezpośredniego konfliktu politycznego.
PRL był sowiecką kolonią zarządzaną przez nasłaną tu przez Stalina(i nie tylko) żydokomunę i nie miał wiele do gadania w kwestii swoich własnych stosunków dyplomatycznych. Polacy zresztą od 1945 r. po dziś dzień nie mają wpływu na swoje państwo, ani nawet na treść dzienników telewizyjnych, my nawet nie możemy pisać swobodnie komentarzy na YT czy fejsbuku, o zamieszczaniu tam treści nie będę się nawet rozpisywał.
Marzec 1968 służył głównie Izraelowi, który cierpiał na braki kadrowe. Ta data jest o tyle ważna, że Izrael jako państwo ukonstytuował się Wojną Sześciodniową tzn wtedy stało się pewne, że to państwo zostanie tam na dłużej, wobec czego zaczęło zasysać kadry m. in. z PRL-u, a w Polsce na tę okoliczność urządzono szopkę, która sprawiała wrażenie nagonki antyżydowskiej, która miała służyć i służyła za katalizator wysyłania kadr do Izraela, a także do zasyfiania zachodnich uniwersytetów i masmediów żydokomuną typu Bauman, stefan Michnik itp, która odegrała kluczową rolę w uwstecznianiu państw zachodu do komunizmu. Ta wsteczna tendecja trwa do dzisiaj.
>Znów Twoja opinia przeczy rzeczywistości
A w jaki sposób?
>Nawet na tym forum są osoby, które mają osobiste doświadczenia z tym jak to nazywasz 'mitem'.
Taaa? Ciekawe jakie? W Polsce natomiast jest ponad 30 milionów Polaków, którzy cierpieli i cierpią nadal w wyniku żydo-nazi-saso-sowieckiego napadu na Polskę w 1939. Po dziś dzień jesteśmy kolonią okradaną ze wszystkiego, wyniszczaną psychicznie i fizycznie głównie przez to żydokomunistyczne robactwo, a także Nazistów i Jankesów. Ukradli nam wszystko co zbudowaliśmy po II WŚ, a niedawno żydo-saski agencina andrzej juda oddał żydo-sasom polskie zasoby poprzez podpisanie ustawy znoszącej podatek za wydobycie węglowodorów. Nazinsekty w rodzaju trampka, michnika, urbacha, sorosa itp żrą Polskę już w 3-m pokoleniu po zakończeniu II WŚ. Oprócz tego, że okradło nas już z niemal wszystkiego, teraz właśnie wyniszcza nas demograficznie, w myśl zresztą wypowiedzianego Ustami Nazistów Generalplan Ost.
>Masz prawo do własnej opinie ale nie do własnych faktów - antysemityzm w ZSRR i PRL w latach 60tych był faktem -
W PRL-u, III RP, III_Rzeszy i jej kontynuacji czyli UE był i jest wielokrotnie większy antypolonizm i jest to faktem. "Antysemityzm" systemów komunistycznych jest mitem, większość żydów żyła w swoich żydokomuszych systemach na najwyższym poziomie jaki te systemy oferowały.
>ludzi po prosty wyrzucili z pracy i z kraju co spełnia definicje prześladowania.
Ilu ich wyrzucili i jak to się ma wyrzucenia, wypędzenia i wymordowania milionów Polaków? Żydkowy eksport kadr do Izraela i na zachód liczony był w tysiącach i był dobrowolny w przeciwieństwie do niszczenia narodu polskiego, które uprawiane jest wobec nas bez pytania nas o zgodę, a ofiary tego procederu liczone są w milionach. Podobnie zresztą jak w przypadku Palestyńczyków czy w ogóle Bliskiego Wschodu, te zwierzęta żrą nas i mordują od dekad i ciekawe czy wg twojej "opinii" to spełnia "definicję prześladowania"?
>więc znów - opinia przecząca faktom
W jaki sposób?
>Od przyjęcia chrześcijaństwa do upadku II RP kościół miał wpływ na władzę - potwierdzony licznymi rozgrywkami politycznymi, miał też głos w sejmie przeczytaj sobie konstytucję majową - zobacz kto mógł głosować - kler i szlachta, większość Polaków NIE!
Może i miał współwładzę, ale jak to się ma do tematu żydowskiej patologii, która zżera Polskę? Chyba tak, że kooperowali ze sobą na różnych etapach historycznych.
>>> Nawet rozbiory KK poparł.
Czyli kooperowali. Warto pamiętać, że żydostwo było jednym z głównych beneficjentów rozbiorów Polski. Podobnie jest dzisiaj z żydokomuną, która wg hierarchów kościoła stanowi swego rodzaju "świętość".
>>> W ciągu 15 lat państwo zostało zbudowane dosłownie od nowa z kompletnej ruiny, zniknął analfabetyzm, bezdomność i głód.
>>Zginęło też kilkadziesiąt tysięcy obywateli,
>To jedyna pokrywająca się z rzeczywistością opinia w Twojej wypowiedzi
A która się nie pokrywa?
>> lud przy pomocy terroru i duraczącej propagandy uwsteczniono do mentalnych niewolników, zniszczono naturalne więzi narodowe.
>To znów opinia,
Bredzisz.
>Podsumowując: masz bardzo ekstremalną opinię antyżydowską, czasem sprzeczną z faktami, w najlepszym razie nie popartą argumentami.
I znowu bredzisz, i zaprzeczasz faktom. Ja opieram swoją wypowiedź na wiedzy historycznej, może nie jest ona jakaś szeroka, ale szersza niż twoja i uwzględnia także wiedzę społeczną, którą ty ordynarnie olewasz. Reazlizm nie jest "skrajnością", dalej nie dowiedziałem się co "jest sprzeczne z 'faktami'"
24-12-2019 10:26 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>>II RP podnosząc się z mniejszej tragedii niż IIWŚ...
>Może i z mniejszej, ale też z tragedii, bo przez 123 lata tego państwa nie było...
.. na własne życzenie Polaków. I to nie polskich Żydów, ale polskiej szlachty, bo Żydzi na Sejmach głosu nie mieli

>z tą patologią nie możemy sobie poradzić do teraz ze względu na wysoki poziom zażydzenia/zezwierzęcenia mediów
Jakaś obsesja?

>Piłsudski był agentem austriackim i nie wiadomo czyim jeszcze, jego rządy niosły zniszczenia bardzo podobne do tych jakie niosą rządy III RP
Był, do czasu pokąd były z tego korzyści. Po wojnie jakoś żadnej agenturalnej działalności nikt nie dowodził

>>PRL nie znał pojęcia bezrobocia i głodu ani bezdomności. Byliśmy biedniejsi niż gospodarki wolnorynkowe i rozwijaliśmy się wolniej ale nie cierpieliśmy głodu. 'Niedostatek' nie dotyczył dóbr podstawowych.
>Dotyczył za to takich dóbr jak podstawowe prawa człowieka
Niedostatek jest pojęciem materialnym. Daleki jestem od pochwał PRLu, ale głodnych nie było
Prawa człowieka nie były respektowane

>cywilizacja żydowska jest cywilizacją zwierzęcą
... ale antysemitą nie jesteś

>A z głodu żadne chyba państwo europejskie nie cierpiało w ostatnich wiekach,
Trochę lekcji historii by się przydało.

>>Podsumowując: masz bardzo ekstremalną opinię antyżydowską, czasem sprzeczną z faktami, w najlepszym razie nie popartą argumentami.
>I znowu bredzisz, i zaprzeczasz faktom. Ja opieram swoją wypowiedź na wiedzy historycznej,
... wyniesionej z antysemickich broszurek
Zabawna ta wiedza, która wbrew faktom, prowadzi Cię do wniosków o Wielkości Polskiego Narodu, Zawsze Niewinnego i Tylko Broniącego się

Przypomnę:
Armia Twojego kraju od odzyskania niepodległości częściej jako agresor przekraczała cudze granice niż broniła swoich
Niepodległość na 123 lata sprzedali sami Polacy za miskę kaszy i prawo do dalszego gnębienia swoich chłopów
Polska kultura zawdzięcza bardzo wiele mniejszościom w tym Żydom (rolę pozostałych mniejszości zupełnie pomijasz)
Polskich chłopów w niewolniczej mentalności starali się utrzymać przede wszystkim polscy panowie, a powszechność edukacji dla chłopów wprowadzono najpierw pod zaborami.
Polskie wojsko przed 1939 spaliło wiele cerkwi
Uczelnie przedwojennej polski stały na wysokim poziomie, ale NIEDOSTĘPNOŚĆ indeksów dla zdecydowanej większości czyniła ten poziom praktycznie bezużytecznym

Jeśli chcesz żeby inny ponosili konsekwencje postępowania swoich przodków, zacznij od siebie


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
04-01-2020 18:28 
 Ocena 1 na 1
el_wojtaso (6 punktów)
(zablokowany)
>.. na własne życzenie Polaków. I to nie polskich Żydów, ale polskiej szlachty, bo Żydzi na Sejmach głosu nie mieli
Kłamiesz, to nie było "na własne życzenie Polaków", a wbrew woli większości, a także często bez ich wiedzy. Warto pamiętać, że żydostwo wżeniało się w szlachtę polską i nie tylko polską i choćby z tego już wynika to że mieli przynajmniej częściowy wpływ na decyzje. Kolejną sprawą jest to że część Polaków, a nawet niektórzy królowie byli zadłużeni u żydów, a to sprawia, że mogli się im czasami wysługiwać, poza tym to już wtedy zażydzone były inne państwa europejskie w tym nasi zaborcy oraz Wielka Brytania, która często kolaborowała w niszczeniu Polski.
>>z tą patologią nie możemy sobie poradzić do teraz ze względu na wysoki poziom zażydzenia/zezwierzęcenia mediów
>Jakaś obsesja?
Nie, smutne fakty. W Europie uwsteczniono do poziomu żydowskiego kategorię Prawdy. Większość ludzi jest z urzędu pozbawiona ważnej wiedzy historycznej, jest truta antyludzką kłamliwą propagandą, która wpędza Europę w kolejne nieszczęścia. Niedość że mamy w Europie recydywę totalitaryzmów (n.p. Unia Europejska i jej działania) to jeszcze Europę katuje się multikulturalizmem, który przynajmniej w niektórych krajach Europy doprowadzi w przyszłości albo do wojen domowych albo do wprowadzenia bydlęcych obyczajów jak n.p. totalitarnego terroru, zamordyzmu i kontroli wszystkiego i wszystkich przez tę samą swołocz, która rozpętała Rewolucję Komunistyczną i kontynuuje ją nadal.
>>Piłsudski był agentem austriackim i nie wiadomo czyim jeszcze, jego rządy niosły zniszczenia bardzo podobne do tych jakie niosą rządy III RP
>Był, do czasu pokąd były z tego korzyści. Po wojnie jakoś żadnej agenturalnej działalności nikt nie dowodził
Mógłbyś podać źródło tej informacji, że Piłsudski był agentem "do czasu pokąd były z tego korzyści"? Ew. napisz o jakie "korzyści" chodzi,bo chyba nie o korzyści dla państwa polskiego i dla Polaków? Pytam gdyż sanacja była niekorzystna dla Polski, głównie przez zamordyzm fiskalny i biurokratyczny, którym skutecznie wyniszczała polską gospodarkę, podobnie zresztą jak robią to kolejne rządy III RP, które są w prostej linii kontynuacją sowieckiej agentury i staliniątek w 2-m, 3-m i 4-m już pokoleniu.
>Niedostatek jest pojęciem materialnym. Daleki jestem od pochwał PRLu, ale głodnych nie było
Ale za to wszyscy byli sterroryzowani, przygnieceni żydowskim totalitaryzmem, naród był ogłupiany, to wtedy powstał termin: "mediotyzm:. Stworzył go Mariusz M. Czarnecki obserwując jak propaganda duraczy masy społeczne. Zapas podstawowych dóbr materialnych na najbliższe kilka dni to zdecydowanie za mało dla człowieka.
>Prawa człowieka nie były respektowane
>>cywilizacja żydowska jest cywilizacją zwierzęcą
>... ale antysemitą nie jesteś
Stwierdzanie faktów to nie jest "antysemityzm". Ciekawe czy w ogóle potrafisz podać definicję "antysemityzmu"?
>>A z głodu żadne chyba państwo europejskie nie cierpiało w ostatnich wiekach,
>Trochę lekcji historii by się przydało.
Miałem na myśli XIX i XX w. czyli okres kiedy komunizm zaczął się rozwijać. Byli wtedy głodni robotnicy, chociaż o jakiejś rozległej klęsce głodu nie słyszałem, jeśli była to przepraszam, ale to nie zmienia faktu, że w warunkach europejskich nie ma powodów do cierpienia głodu, są niestety warunki do rozwoju patologicznej ideologii, która głód i nędzę wywoła -n.p. religia cieplarniana i jej "prawdy" wiary. Unioeuropejscy zamordyści już przyjęli "zieloną dyrektywę", która skatuje do reszty polską i działającą na terenie polski produkcję rolną i przemysłową, bardzo możliwe też, że uwsteczni proces elektryfikacji.
>>I znowu bredzisz, i zaprzeczasz faktom. Ja opieram swoją wypowiedź na wiedzy historycznej,
>... wyniesionej z antysemickich broszurek
Kłamiesz, nie "wyniosłem z antysemickich broszurek" wiedzy, nie wiem nawet co masz na myśli przez "antysemickie broszurki", a czy ty wiesz?
>Zabawna ta wiedza, która wbrew faktom, prowadzi Cię do wniosków o Wielkości Polskiego Narodu, Zawsze Niewinnego i Tylko Broniącego się
Kłamiesz jak zwykle, nie wyciągnąłem takich wniosków, zwłaszcza o "wielkości". A co do statystyk i w ogóle proporcji pomiędzy tym jak często Polska była napadana a jak często my byliśmy najeźdźcami to wskazje ona, że naród polski jest jednym z najłagodniejszych w Europie. Warto też pamiętać, że Polacy od wieków cenili wolność i także obarzali nią polskich obywateli. Ta wolność zakorzeniona w polskiej kulturze, była chwilami lekkomyślna i niektórym osobnikom nadana została pochopnie za co płacimy zaborami, z których nie wydobyliśmy się po dziś dzień.
>Przypomnę:
>Armia Twojego kraju od odzyskania niepodległości częściej jako agresor przekraczała cudze granice niż broniła swoich
Tak, tylko ty nazywasz "przekraczaniem granicy przez 'armię mojego kraju'" samoobronę a nawet interwencje odbywające się na rozkaz Sowietów. Obwiniasz Polskę za czyny, które zostały wymuszone przez kogoś innego
>Niepodległość na 123 lata sprzedali sami Polacy za miskę kaszy i prawo do dalszego gnębienia swoich chłopów
Tutaj to już kłamiesz, tych zdrajców było kilku, część z nich była skoligacona z żydostwem, ponadto nie uwzględniasz faktu, że w tamtych czasach działała nawet specjalna loża której celem było zniszczenie lub rozebranie Polski, na to były naciski międzynarodowe, bo jakieś monarchiczne mendy uznały sobie, że chcą zarobić parę groszy kosztem zniszczenia Polski, to jest zresztą długa historia, ten twój tekst o "misce kaszy" i "gnębieniu chłopów" pokazuje, że nie próbujesz nawet dotrzeć do prawdy interesuje ciebie tylko plucie i sianie nienawiści do Polski i Polaków.
04-01-2020 18:33 
 Ocena 1 na 1
el_wojtaso (6 punktów)
(zablokowany)
>Polska kultura zawdzięcza bardzo wiele mniejszościom w tym Żydom (rolę pozostałych mniejszości zupełnie pomijasz)
Polska kultura zawdzięcza wiele zniszczeń żydostwu, zawdzięcza mu okradzenie Polaków z wielu nieruchomości n.p. po Powstaniu Styczniowym i nie tylko, żydom zawdzięczamy nazizm, mordęgę zaborów, II WŚ, komunizm a także panujący w III RP zamordyzm gospodarczy wymierzony w etnicznych Polaków z przyczyn czysto rasistowskich.
>Polskich chłopów w niewolniczej mentalności starali się utrzymać przede wszystkim polscy panowie, a powszechność edukacji dla chłopów wprowadzono najpierw pod zaborami.
Zgadzam się, że część szlachty polskiej i nie tylko polskiej czyniła wiele patologii, pisałem już wcześniej, że ustroje kastowe same w sobie są antyludzką patologią, tyle tylko, że większość tego forum takowe popiera ty również.
>Polskie wojsko przed 1939 spaliło wiele cerkwi
Nie wiedziałem, pierwszę słyszę, ażeby palili cerkwie. A dlaczego to robili?
>Uczelnie przedwojennej polski stały na wysokim poziomie, ale NIEDOSTĘPNOŚĆ indeksów dla zdecydowanej większości czyniła ten poziom praktycznie bezużytecznym
Nie wiem jak było z dostępnością, ale dyskusja dotyczyła naturalnego poziomu polskiej edukacji, tego jaka ona była bez żydokomuszej interwencji, bo niska dostępność, to jest coś co po II WŚ i tak zostałoby zlikwidowane, wystarczy, żeby się niektóre parazyty od Polski wreszcie odczepiły.
> Jeśli chcesz żeby inny ponosili konsekwencje postępowania swoich przodków, zacznij od siebie

Pisałem już chyba wcześniej, że w ogóle nie o to chodzi, a o to, że ta pato-cywilizacja dalej rozsiewa swoją bolszewicką ideologię, już poczyniła poważne zniszczenia mentalne nie tylko w Polsce, ale i w Europie, nie odróżniasz pojedyńczych ludzi od typów cywilizacyjnych zamieszkujących Europę ani ichniego negatywnego tudzież pozytywnego oddziaływania n.p. na nas ale nie tylko na nas, gdyż (neo)bolszewizm zatruł już niemal całą Europę i Amerykę Płn.
szarley (54911 punktów)
>>Polskie wojsko przed 1939 spaliło wiele cerkwi
>Nie wiedziałem, pierwszę słyszę, ażeby palili cerkwie. A dlaczego to robili?
A doucz się polskiej historii

Podobnie jak z agresjami polskiego wojska na Litwę w 1920 i Czechosłowację w 1938 i 1968

Podobnie jak niszczenie cmentarzy przez Polaków w Gliwicach

Najpierw sam poczytaj potem ucz innych

Przy okazji jeśli piszesz o "żydkowym cmentarzu" to przeczysz polskim wartościom.
W polskiej kulturze jest szacunek dla zmarłych.

Ale pewnie na Monte Cassino jest cmentarz polaczkowych żołdaczyn, w twojej polszczyznie takie pojęcia to przecież naukowy dyskurs...

>>.. na własne życzenie Polaków. I to nie polskich Żydów, ale polskiej szlachty, bo Żydzi na Sejmach głosu nie mieli
>Kłamiesz, to nie było "na własne życzenie Polaków", a wbrew woli większości, a także często bez ich wiedzy. Warto pamiętać, że żydostwo wżeniało się w szlachtę polską ...

.... i stanowiło 100% posłów na polskie sejmy...
Gratuluję znajomości historii Polski.

W Krakowie skradziono mi rower, Pewnie ten Żyd, który był wtedy w Tarnowie.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
04-01-2020 19:38 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>II RP podnosząc się z mniejszej tragedii niż IIWŚ...
>>Może i z mniejszej, ale też z tragedii, bo przez 123 lata tego państwa nie było...
>.. na własne życzenie Polaków. I to nie polskich Żydów, ale polskiej szlachty, bo Żydzi na Sejmach głosu nie mieli
>>z tą patologią nie możemy sobie poradzić do teraz ze względu na wysoki poziom zażydzenia/zezwierzęcenia mediów
>Jakaś obsesja?
>>Piłsudski był agentem austriackim i nie wiadomo czyim jeszcze, jego rządy niosły zniszczenia bardzo podobne do tych jakie niosą rządy III RP
>Był, do czasu pokąd były z tego korzyści. Po wojnie jakoś żadnej agenturalnej działalności nikt nie dowodził
>>>PRL nie znał pojęcia bezrobocia i głodu ani bezdomności. Byliśmy biedniejsi niż gospodarki wolnorynkowe i rozwijaliśmy się wolniej ale nie cierpieliśmy głodu. 'Niedostatek' nie dotyczył dóbr podstawowych.
>>Dotyczył za to takich dóbr jak podstawowe prawa człowieka
>Niedostatek jest pojęciem materialnym. Daleki jestem od pochwał PRLu, ale głodnych nie było
>Prawa człowieka nie były respektowane
>>cywilizacja żydowska jest cywilizacją zwierzęcą
>... ale antysemitą nie jesteś
>>A z głodu żadne chyba państwo europejskie nie cierpiało w ostatnich wiekach,
>Trochę lekcji historii by się przydało.
>>>Podsumowując: masz bardzo ekstremalną opinię antyżydowską, czasem sprzeczną z faktami, w najlepszym razie nie popartą argumentami.
>>I znowu bredzisz, i zaprzeczasz faktom. Ja opieram swoją wypowiedź na wiedzy historycznej,
>... wyniesionej z antysemickich broszurek
>Zabawna ta wiedza, która wbrew faktom, prowadzi Cię do wniosków o Wielkości Polskiego Narodu, Zawsze Niewinnego i Tylko Broniącego się
>Przypomnę:
>Armia Twojego kraju od odzyskania niepodległości częściej jako agresor przekraczała cudze granice niż broniła swoich
>Niepodległość na 123 lata sprzedali sami Polacy za miskę kaszy i prawo do dalszego gnębienia swoich chłopów
>Polska kultura zawdzięcza bardzo wiele mniejszościom w tym Żydom (rolę pozostałych mniejszości zupełnie pomijasz)
>Polskich chłopów w niewolniczej mentalności starali się utrzymać przede wszystkim polscy panowie, a powszechność edukacji dla chłopów wprowadzono najpierw pod zaborami.
>Polskie wojsko przed 1939 spaliło wiele cerkwi
>Uczelnie przedwojennej polski stały na wysokim poziomie, ale NIEDOSTĘPNOŚĆ indeksów dla zdecydowanej większości czyniła ten poziom praktycznie bezużytecznym
> Jeśli chcesz żeby inny ponosili konsekwencje postępowania swoich przodków, zacznij od siebie

Nie odnosisz wrażenia, że znów rozmawiasz z Wojciechem Przytulskim vel el wojtaso po zbanowaniu go? Ta technika jest już nam znana na przykładzie niejakiego Krystkona vel Krystynaback vel nic nie mówię vel Hamerlik-Konopka!
Wesoło na tym foeum jak choloera.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
19-12-2019 02:55 
 Ocena 1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Żydokomuna dokonała największego skoku w edukacji i poziomie życie w historii tego rolniczego, zacofanego przed wojną kraju - z całą świadomością wad tego systemu. Nie zamierzam PRLu wychwalać ale to co mówisz skrajnie przeczy rzeczywistości.
Nie przeczy, Polacy zrobili by to tak samo tylko bez tego katowania i zniewalania narodu, Polsce po II WŚ n.p. zaproponowano udział w programie Mrshalla, więc mogła Polska sobie spokojnie zbudować to samo bez bycia podludźmi pracującymi za 20 $ na miesiąc w terrorze i wiecznym niedostatku. Do tego wszystkiego dochodzą potężne zniszczenia mentalne jakich ta swołocz dokonała u Polaków, przez nich oraz ichnią propagandę Polacy do dzisiaj mają mentalność kolonialną, która jest do dzisiaj sztucznie podtrzymywana systemem polskojęzycznych masmediów i "edukacji"/tresury.
>Tymczasem 15 lat po upadku PRL, nie mając zniszczonego kraju mieliśmy nadal drogi, kolej, szkoły i pełną infrastrukturę zbudowaną za komuny, nie zbudowaliśmy nawet 1km autostrady a tory nawet zdjęliśmy i zamknęliśmy dworce, zniszczyliśmy też elektrownię atomową w Żarnowcu, którą teraz, po 30 latach chcemy odbudować (poczekamy ile to zajmie).
Pewnie tyle tylko, że PRL nie upadł a jedynie zmutował. PRL składał się ca 100 000 trzódki cywilnej i ca 300 000 mundurowej, a jedyne co "upadło" to garstka eSBeków, których dla pokazówki przeczołgano publicznie, żeby lud sobie popatrzył i wsjo, reszta została po staremu, łącznie z wiodącą rolą żydokomuny w masmediach i parlamencie.
W Polsce od 1945 r. do dzisiaj CAŁE struktury państwowe PRL-u były budowane przez żydokomunę i Sowietów, nawet jeśli ktoś we władzach nie był żydokomuchem to był sowieckim agentem, albo kimś kto pod takich agentów podlegał i tańcował jak kolonizator czyli Moskwa przykazał. Tutaj szczyty hierarchii władzy były szkolone w Moskwie i były przez Moskwę przyklepane. W latach 80-ch ta swołocz przyklepana przez Sowietów została przejęta przez zachód.
Kiszczak na początku lat 80-ch wydał zgodę służbom niemieckim ZGODĘ na werbowanie agentury w Polsce w tym w PZPR!! W tych samych latach 80-ch USA zaczęły ściągać na "stypendia" polskojęzyczną żydokomunę i aparatczyków, a de facto werbowali w ten sposób agenturę!! Co widać i słychać! Ta przewerbowana agentura sprzedała za czapkę śliwek, łapówki i stanowiska wszystko co Polacy zbudowali po II WŚ. W Polsce niemal wszystkie kanały informacji od 1945 r. do DZISIAJ są przejęte przez żydokomunę i obcą agenturę, sikają ludziom do głów propagandę, lud jest wychowywany przez tę swołocz od pokoleń. To przez nich jesteśmy kolonią, po dziś dzień mamy chomąto i parazytów, ponad 75% stanowisk pracy w Polsce to stanowiska śmieciowe za nędzne grosze. A żydy i żydo-saska banksterka trzyma państwo polskie w potężnym zadłużeniu i ciemnocie, a organizacje żydowskie zażądały ostatnio aby Polska dała się okraść z reszty majątku n.p. z Lasów Państwowych zasobów naturalnych i nawet nieruchomości Polaków. To ostatnie może nastąpić w wyniku stymulowanego ataku na hipoteki, w które wpakowane zostały miliony Polaków. Ten parazyt i jego kundelki żrą nas od środka, wymieramy jesteśmy wyganiani z Polski, uprawia się wobec nas nazistowską propagandę znaną pod ulizaną nazwą "pedagogika wstydu".
21-12-2019 18:31 
 Ocena 3 na 3
Paolo Monstro (6146 punktów)
>>Żydokomuna dokonała największego skoku w edukacji i poziomie życie w historii tego rolniczego, zacofanego przed wojną kraju - z całą świadomością wad tego systemu. Nie zamierzam PRLu wychwalać ale to co mówisz skrajnie przeczy rzeczywistości.
>Nie przeczy, Polacy zrobili by to tak samo tylko bez tego katowania i zniewalania narodu,
II RP podnosząc się z mniejszej tragedii niż IIWŚ (zniszczona większość dużych miast i infrastruktura, strata 20% populacji) zaliczyła lata recesji, a wzrost gospodarczy pomiędzy 1913 (przed wybuchem IWŚ) do 1938 wyniósł zaledwie 25% (mimo dużego wzrostu ludności).
www.obserw(*)rp-zawalila-sie-przez-dogmaty/

PKP na głowę względem USA wygląda tak:

Jak widać PRL, mimo okradania przez ZSRR radził sobie lepiej niż II RP. Poza okresem błędnych decyzji gospodarczych za czasów Gierka zachowywał też wzrost gospodarczy.

> Polsce po II WŚ n.p. zaproponowano udział w programie Mrshalla, więc mogła Polska sobie spokojnie zbudować to samo
To są założenia - jak pokazała historia II RP nie szło nam tak dobrze jak w Twoich założeniach:
pl.wikiped(*)ns_polityki_gospodarczej_II_RP

>bez bycia podludźmi pracującymi za 20 $ na miesiąc w terrorze i wiecznym niedostatku.
Co to znaczy niedostatek?
PRL nie znał pojęcia bezrobocia i głodu ani bezdomności. Byliśmy biedniejsi niż gospodarki wolnorynkowe i rozwijaliśmy się wolniej ale nie cierpieliśmy głodu. 'Niedostatek' nie dotyczył dóbr podstawowych. Nie mieliśmy tak nowoczesnych samochodów ani elektroniki jak gospodarki wolnorynkowe bo gospodarka PRLu była niekonkurencyjna i mało innowacyjna.

>Do tego wszystkiego dochodzą potężne zniszczenia mentalne jakich ta swołocz dokonała u Polaków, przez nich oraz ichnią propagandę Polacy do dzisiaj mają mentalność kolonialną, która jest do dzisiaj sztucznie podtrzymywana systemem polskojęzycznych masmediów i "edukacji"/tresury.
Akceptuję Twoją opinię, ale mam inną. Twierdzę, że PRL znacznie polepszył poziom edukacji ludzi. W przeciwieństwie do Ciebie, poza własnym przekonaniem mam argumenty: łatwo to wykazać porównując takie parametry jak analfabetyzm czy długość edukacji.
pl.wikiped(*)e_dzieci_i_młodzieży

>Pewnie tyle tylko, że PRL nie upadł a jedynie zmutował.
Opinia,
Tymczasem rzeczywistość wygląda tak, że system polityczny zmienił się drastycznie i III RP posiada system demokratyczny w przeciwieństwie do PRLu. Mamy taki rząd jaki wybieramy i na taki rząd zasługujemy.

> PRL składał się ca 100 000 trzódki cywilnej i ca 300 000 mundurowej, a jedyne co "upadło" to garstka eSBeków, których dla pokazówki przeczołgano publicznie, żeby lud sobie popatrzył i wsjo, reszta została po staremu, łącznie z wiodącą rolą żydokomuny w masmediach i parlamencie.
W PRL rządziła PZRP a nie 'trzódka cywilna' czy mundurowi. Samych członków PZPR było ponad 3mln. Część z tych ludzi faktycznie znajduje się w różnych partiach a nawet zajmują się rozliczaniem innych, którzy nie należeli do PZPR lub zajmowali mniej istotne stanowiska. To jest jednak wina wyborców (a nie żydokomuny) - widocznie są za głupi by zrozumieć paranoję tej sytuacji.
Teoria o 'żydokomunie' w żaden sposób tego nie tłumaczy jednak - polskie społeczeństwo jest konserwatywno-katolickie w porównaniu do pozostałych społeczeństw EU. Argumentem za tym jest:
- silna pozycja KK polityczna i finansowa
- nawiązywanie do religii w aktach państwowych (np. Konstytucja), uroczystościach, czy urzędach (krzyże, świecenie obiektów), mitologii - nazwy ulic, szerzenie mitu kościoła obrońcy Polski itd ..
- bezpośrednie angażowanie się kościoła w życie polityczne - wliczając to wprowadzenie do sejmu własnych partii jak Giertych ze swoją LPR
- otwarte używanie 'argumentów' religijnych (które w erystyce nie są argumentami a jedynie opinią/gustem) przez polityków, którzy odnoszą sukces tymi 'argumentami'
- liczne przywileje KK - brak podatków, przejęcie gruntów i nieruchomości poza prawem.
Porównaj to na przykład do działania państwa takiego jak Francja to zrozumiesz różnicę.

>W Polsce od 1945 r. do dzisiaj CAŁE struktury państwowe PRL-u były budowane przez żydokomunę i Sowietów, nawet jeśli ktoś we władzach nie był żydokomuchem to był sowieckim agentem, albo kimś kto pod takich agentów podlegał i tańcował jak kolonizator czyli Moskwa przykazał. Tutaj szczyty hierarchii władzy były szkolone w Moskwie i były przez Moskwę przyklepane. W latach 80-ch ta swołocz przyklepana przez Sowietów została przejęta przez zachód.
Opinia, a argumenty?

>... A żydy i żydo-saska banksterka trzyma państwo polskie w potężnym zadłużeniu i ciemnocie, a organizacje żydowskie zażądały ostatnio aby Polska dała się okraść z reszty majątku n.p. z Lasów Państwowych zasobów naturalnych i nawet nieruchomości Polaków. To ostatnie może nastąpić w wyniku stymulowanego ataku na hipoteki, w które wpakowane zostały miliony Polaków. Ten parazyt i jego kundelki żrą nas od środka, wymieramy jesteśmy wyganiani z Polski, uprawia się wobec nas nazistowską propagandę znaną pod ulizaną nazwą "pedagogika wstydu".
>
Masz bardzo rozbudowaną opinię i teorię spiskową w zestawieniu z brakiem faktów ją potwierdzających. Wg mnie żydokomuna w znaczeniu 'żydowski spisek kontrolujący świat' nie istnieje. Istnieje wspieranie się żydów, specyficzne bo oparte na religii, ale nie silniejsze niż wspieranie się Niemców czy Francuzów.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
24-12-2019 02:02 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>II RP podnosząc się z mniejszej tragedii niż IIWŚ (zniszczona większość dużych miast i infrastruktura, strata 20% populacji) zaliczyła lata recesji, a wzrost gospodarczy pomiędzy 1913 (przed wybuchem IWŚ) do 1938 wyniósł zaledwie 25% (mimo dużego wzrostu ludności).
Może i z mniejszej, ale też z tragedii, bo przez 123 lata tego państwa nie było, nie było struktur, lud był skolonizowany mentalnie i z tą patologią nie możemy sobie poradzić do teraz ze względu na wysoki poziom zażydzenia/zezwierzęcenia mediów oraz przeżarcie struktur państwa i masmediów przez obcą agenturę. Oprócz tego państwo cały czas użerało się z bolszewią wewnętrzną i zewnętrzną, było przeżarte masonerią i innymi czynnikami niszczącymi m. in. wydawało dużo pieniędzy na zbrojenia bo bało się Ruskich i szykowało na wojnę z nimi. Brak własnego przemysłu jest patologią i zawsze prowadzi do kolonializmu.
Piłsudski był agentem austriackim i nie wiadomo czyim jeszcze, jego rządy niosły zniszczenia bardzo podobne do tych jakie niosą rządy III RP
>PKP na głowę względem USA wygląda tak:
>Jak widać PRL, mimo okradania przez ZSRR radził sobie lepiej niż II RP. Poza okresem błędnych decyzji gospodarczych za czasów Gierka zachowywał też wzrost gospodarczy.
Podajesz fałszywe parametry. W państwie kolonialnym, w którym naród okradany jest z większości wypracowanego przez siebie dochodu ten parametr świadczy o niczym, bo nie wiadomo ile pieniędzy zostaje, a ile jest wyprowadzane na zewnątrz.
>To są założenia - jak pokazała historia II RP nie szło nam tak dobrze jak w Twoich założeniach:
Nie wiem co to ma wspólnego z moją wypowiedzią i o jakich "założeniach" mówisz, podałem tylko przykładowy czynnik, który mógłby się przyczynić do wzrostu gospodarczego. Twój upór z jakim stoisz na "straży" tego barbarzyńskiego systemu jaki zafundowała Polsce żydokomuna świadczy o co najmniej emocjonalnym stosunku do tematu, o ile nie jest to stosunek zawodowy, no bo na pewno nie jest rozumowy.
Dalej nie wiem co to ma do tematu żydokomuny, którego obrony nie wiem po co się podejmujesz, skoro same żydy nawet tego nie robią, tylko udają, że go "nie było".
>Co to znaczy niedostatek?
Ciągły brak jakichś podstawowych dóbr. Poza tym życie w PRL-wskim "dostatku" skutecznie podcinało skrzydła psychice obywateli i było b. ważnym elementem wdrażania w życie Generalplan Ost.
>PRL nie znał pojęcia bezrobocia i głodu ani bezdomności. Byliśmy biedniejsi niż gospodarki wolnorynkowe i rozwijaliśmy się wolniej ale nie cierpieliśmy głodu. 'Niedostatek' nie dotyczył dóbr podstawowych.
Dotyczył za to takich dóbr jak podstawowe prawa człowieka n.p. prawo do świadomości czyli prawdy, do wolności, wynika to z faktu, że cywilizacja żydowska jest cywilizacją zwierzęcą i jako taka zawsze odziera opętane przez siebie narody czy tereny z człowieczeństwa.
A z głodu żadne chyba państwo europejskie nie cierpiało w ostatnich wiekach, nie wiem zatem po co takie brednie wrzucasz. Nie ma w Europie merytorycznych przesłanek do cierpienia głodu.
>Akceptuję Twoją opinię, ale mam inną. Twierdzę, że PRL znacznie polepszył poziom edukacji ludzi. W przeciwieństwie do Ciebie, poza własnym przekonaniem mam argumenty: łatwo to wykazać porównując takie parametry jak analfabetyzm czy długość edukacji.
Wiesz te parametry znaczą tyle co nic. PRL zawodowo wręcz zajmował się ogłupianiem i oduczaniem samodzielnego myślenia. Nie polepszył edukacji, ogólnie ją pogorszył, zwłaszcza posiał demoralizację i degenerację, charakterystyczną cechą nadaną mu przez żydokomunę było stworzenie systemu selekcji negatywnej, który funkcjonuje do dzisiaj i gwarantuje zatrudnianie ciemnoty, agentury i zwykłej swołoczy w strukturach państwa. Ponadto zniszczono wtedy mechanizmy wspólnotowe, III RP pogłębia zniszczenia.
>Opinia,
Fakt.
>>Pewnie tyle tylko, że PRL nie upadł a jedynie zmutował.
>Tymczasem rzeczywistość wygląda tak, że system polityczny zmienił się drastycznie i III RP posiada system demokratyczny w przeciwieństwie do PRLu. Mamy taki rząd jaki wybieramy
Nie zmienił się ani trochę, III RP nie posiada "systemu demokratycznego". Właściwe wybory odbywają się w momencie układania list wyborczych. Nie dawno była u nas inicjatywa społeczna 1Polska, która to próbowała stworzyć własne listy wyborcze, jedyne co jej wyszło to udowodnienie, że scena polityczna w Polsce jest szczelnie zabetonowana.
i na taki rząd zasługujemy.
Ja i miliony Polaków na pewno nie, tacy jak ty za pewne tak.
>W PRL rządziła PZRP a nie 'trzódka cywilna' czy mundurowi. Samych członków PZPR było ponad 3mln. Część z tych ludzi faktycznie znajduje się w różnych partiach a nawet zajmują się rozliczaniem innych, którzy nie należeli do PZPR lub zajmowali mniej istotne stanowiska.
To chyba zależy kiedy. pomiędzy 1944 i 1956 to była ciężka żydokomuna. Później się osłabiała, aczkolwiek nigdy sobie nie poszła, zwłaszcza ich patologiczna ideologia, której skutki trwają do dziś, podobnie zresztą jest u Ruskich. W Polsce na początku lat 80-ch władzę przejęli woskowi n.p. Jaruzelski, Kiszczak i czołówkę partii zamknęli w pierdlu I to chociażby pokazuje zdegradowanie PZPRu w 80-ch.
>To jest jednak wina wyborców (a nie żydokomuny) - widocznie są za głupi by zrozumieć paranoję tej sytuacji.
Jak zwykle bredzisz. Ogół wyborców nie ma podstaw, ażeby cokolwiek rozumieć, bo jest całe życie ogłupiany przez masmedia i system tresury("edukacji"). Większość populacji nie miała nawet kontaktu z prawdą n.t. historii, wiedzy n.t. grabieży i pasożytnictwa jaką te zwierzęta na Polakach uprawiają. Ogół Polaków ma w głowie tylko to co im powie telewizor i szkoła państwowa, która celowo i z rozmysłem tępi samodzielne logiczne myślenie, tresuje Polaków do naziolsko-bolszewickiej (auto)cenzury występującej pod ulizanymi nazwami "pedagogika wstydu" czy "poprawność polityczna" i niestety wielu się temu poddaje, nawet nie ma świadomości, że mogłoby być lepiej.
24-12-2019 02:02 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Teoria o 'żydokomunie' w żaden sposób tego nie tłumaczy jednak - polskie społeczeństwo jest konserwatywno-katolickie w porównaniu do pozostałych społeczeństw EU.
Nie wiem co ma jedno do drugiego.
>Argumentem za tym jest:
>- silna pozycja KK polityczna i finansowa
Siłą inercji
>- nawiązywanie do religii w aktach państwowych (np. Konstytucja), uroczystościach, czy urzędach (krzyże, świecenie obiektów), mitologii - nazwy ulic, szerzenie mitu kościoła obrońcy Polski itd ..
To już tylko mitologia i tak będzie zastąpiona przez nową mitologię, bardziej szkodliwą wg mojej opinii.
>- bezpośrednie angażowanie się kościoła w życie polityczne - wliczając to wprowadzenie do sejmu własnych partii jak Giertych ze swoją LPR
To jest mit, że KRK angażuje się w politykę. KRK przez całe wieki działał na polu etycznym, "etycznym" i państwo wlazło na terytoria, na których on działał. Teraz tak to wygląda,
>- otwarte używanie 'argumentów' religijnych (które w erystyce nie są argumentami a jedynie opinią/gustem) przez polityków, którzy odnoszą sukces tymi 'argumentami'
>- liczne przywileje KK - brak podatków, przejęcie gruntów i nieruchomości poza prawem.
Kradzież jest patologią, ale ten brak podatków dotyczy wielu zagranicznych firm nie tylko tej watykańskiej, żydostwa, a ostatnio nawet i jankesów. Prezio III RP p[odpisał ostatnio nowe zwolnienia z podatków dla żydo-sasów.
>Porównaj to na przykład do działania państwa takiego jak Francja to zrozumiesz różnicę.
Nie mam prównania, nie śledziłem nigdy francuskiego kościoła.

>Opinia, a argumenty?
To nie jest opinia tylko fakty.

>>
>Masz bardzo rozbudowaną opinię i teorię spiskową w zestawieniu z brakiem faktów ją potwierdzających. Wg mnie żydokomuna w znaczeniu 'żydowski spisek kontrolujący świat' nie istnieje. Istnieje wspieranie się żydów, specyficzne bo oparte na religii, ale nie silniejsze niż wspieranie się Niemców czy Francuzów.
Nie wiem dlaczego "teorię spiskową". Ja tylko mówię o faktach, nie pisałem nawet o "kontrolowaniu świata", a tylko o tym co dotyczy Polski i po trosze Rosji. A piszę bo te nazinsekty żrą nas już od zakończenia II WŚ i to widać. Wygonili już kilka milionów Polaków z kraju z przyczyn czysto rasistowskich, tworzą tu neobolszewickie przepisy n.p. charakterystyczny dla każdej bolszewii/naziolstwa zamordyzm podatkowy, rasowy, cenzorski i propagandowy. Wymieniają nas na Ukrainców a plotka głosi, że finalnie chcą tu przelęgnąć ca 3 miliony nazinsektów z Izraela. Ja oczywiście mam cichą nadzieję, że te plotka okaże się tylko teorią spiskową, ty chyba też? Tak by przynajmniej wynikało z twej wypowiedzi.
11-12-2019 08:59 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)
>>Co innego rodzina złożona z LGBT czy co tam jeszcze i adopcja dzieci (to w ogóle nie jest dyskusyjne, nie pojmuje jakichkolwiek oporów) a co innego mocna ingerencja w proces rozrodu. Takie zabawy z embrionami mogą być jednak ryzykowne. Co prawda mocno tu szarżuje bo się na tym nie znam ale obawy mam. Niezaprzeczalny fakt degradacji niektórych linii psów rasowych robi na mnie wrażenie, tam to się już praktycznie bez oporów różne rzeczy z embrionami wyczynia.
>Nie rozumiesz chyba na czym polega patologia tej sytuacji. Takie rzeczy jak abortowanie, czyli zabijanie ludzi zanim się urodzą,

W tym przypadku (przenoszenie embrionu) ryzykujesz co najwyżej jakieś nieznane obecnie powikłania (np. w następnych generacjach jeżeli takie będą) i dlatego jestem za ostrożnością. I ewentualnie jakieś niekorzystne zmiany społeczne w dalszej przyszłości (preferencja sztucznie urodzonych itp).
Ale zagadnienie to strasznie dalekie od moich doświadczeń zawodowych więc jestem po prostu za ostrożnością i dyskusją w tym przypadku.

>albo oddawanie dzieci parom homoseksualnym to jest atak na jednostkę ludzką.

Jaki atak?

>Wychowanie przez homo-parę wykrzywi nieodwracalnie psychikę dziecka.

W jaki sposób? Jakieś badania poproszę.
Pomijam że tego nie możesz przecież kontrolować w żadnym normalnym państwie, jak zabronisz komuś co ma dziecko mieszkać razem z drugą osobą dowolnej płci?

> Człowiek uczy się m. in. przez wchłanianie wzorców z jakimi ma do czynienia w procesie wychowania.
>Umyślne dostarczanie wzorca chorego, w tym wypadku homoseksualnego zniszczy psychikę dzieci oddanych w ręce tej patologii.

To nie jest choroba ani patologia.

Patologie to masz (na mała skalę) jak jest np. alkoholizm. Znam to w wydaniu jednego wujka z dzieciństwa. Nic przyjemnego. Tylko małe lanie raz było, do przeżycia (starszy raz to przeszedł dość mocno) Wujek pajac nie miał nade mną na szczęście jakiejś realnej władzy ani wpływu, w końcu to parę tygodni w wakacje czasami był kontakt. Ale abstynentem całkowitym po tych przygodach zostałem dożywotnio (ortodoksyjnym ateista przy okazji też). Może to i takie złe nie było popatrzyć sobie jak może być gorzej niż mam. Dużo gorzej, picie w samotności to już któryś tam stopień na poważnie.

>Po tylko pewną trywialną rzecz, a mianowicie już od dawna jest wiadome, że najwyżej i najlepiej rozwijają się osoby wychowywane przez szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny.

A jak jeden z rodziców umrze za wcześnie?

>Niestety żyjemy w czasach recydywy totalitaryzmu - (neo)bolszewizmu, a totalitaryzm jak to totalitaryzm uważa, że należy mu się władza totalna, łącznie z "prawem"

Że jak?
Nie no ex PRL to jest faktycznie jakiś zaściankowy i prymitywne ale nawet tu tak źle nie jest. Pomijam brak granic jakby co

> do wdeptywania w ziemię psychiki obywateli, lub w ogóle zabijania ich zanim się urodzą, tudzież usypiania ich gdy przestają pracować, a tym samym przynosić zyski, eutanazja wobec tego będzie obowiązkowa.

Histeryzujesz, realnie tego nie widzę. Przykład poproszę.
Pomija że ja z eutanazją (rozumianą jako działania czynne) byłbym ostrożny ale to
inny temat zupełnie.

>Wolna wola, świadomość, godność, poszanowanie czyjegoś życia idą już na śmietnik, a Europa krok po kroku zaczyna być pochłaniana przez świat zwierząt i jego zasady, co dla wielu tutejszym forumowiczom sprawia radość.

Do społecznych zwierząt na poważnie (np. niektóre dzikie psy społeczne) to nam bardzo bardzo daleko. Poczytaj sobie coś i zobacz przy okazji jak poważne rasy (np. pasterskie a one są gorzej zorganizowane) wychowują małe szczeniaki, jak nadzorują zabawę itp.

>Dziecko nie ma możliwości sprzeciwić się tego typu adopcji, po prostu jest słabsze, niedoinformowane, nie wie, że zostanie okaleczone, a więc bolszewia prawem siły uznaje, że można je skrzywdzić.

Rozumiem że 100% dzieci z rodzin homo jest w jakiś sposób patologicznych (w jakim aspekcie? ) czy jak to ma być? Ta z Finlandii na dość skuteczną babkę wygląda, wcale nie patologiczną.

>Już teraz wiadomo., że jak już społeczeństwa zostaną przyzwyczajone do tego, że bezbronnymi można robić co się chce, to w następnej kolejności przyjdzie czas

Gorzej będzie jak wprowadzisz jakieś ograniczenia dla LGBT i Ciebie posądzą o to Bo z tego się nie wybronisz, nie ma jak. Idealna metoda na dyskryminacje.

> starców, czyli obowiązkowa eutanazja, a potem jak ostatnio w związku Sowieckim czy III-j Rzeszy - kogo popadnie, kto podpadnie itd.

Ostatnio to kiedy ?
Lata 50 XXw czy jak?
III Rzesza jest w ogóle na indeksie, coś nie tak z tymi Twoimi wypowiedziami.
Rosja to jest w ogóle odrębny temat.
12-12-2019 23:46 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>Co innego rodzina złożona z LGBT czy co tam jeszcze i adopcja dzieci (to w ogóle nie jest dyskusyjne, nie pojmuje jakichkolwiek oporów) a co innego mocna ingerencja w proces rozrodu. Takie zabawy z embrionami mogą być jednak ryzykowne. Co prawda mocno tu szarżuje bo się na tym nie znam ale obawy mam.
>>Nie rozumiesz chyba na czym polega patologia tej sytuacji. Takie rzeczy jak abortowanie, czyli zabijanie ludzi zanim się urodzą,
>W tym przypadku (przenoszenie embrionu) ryzykujesz co najwyżej jakieś nieznane obecnie powikłania (np. w następnych generacjach jeżeli takie będą) i dlatego jestem za ostrożnością. I ewentualnie jakieś niekorzystne zmiany społeczne w dalszej przyszłości (preferencja sztucznie urodzonych itp).
Człowieku masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, istotą mojej wypowiedzi jest niszczenie człowieka, poprzez odbieranie mu jego przyrodzonych praw takich jak wolność, świadomość, prawo do wychowania w godnych dla psychiki warunkach(a te są stałe tak jak i człowiek).
>Ale zagadnienie to strasznie dalekie od moich doświadczeń zawodowych więc jestem po prostu za ostrożnością i dyskusją w tym przypadku.
Ty nawet nie zrozumiałeś tematu dyskusji, który podjąłem
>>albo oddawanie dzieci parom homoseksualnym to jest atak na jednostkę ludzką.
>Jaki atak?
>>Wychowanie przez homo-parę wykrzywi nieodwracalnie psychikę dziecka.
>W jaki sposób? Jakieś badania poproszę.
Zwielokrotni ryzyko zachorowania na homoseksualizm u takiego dziecka, ponadto jak już pisałem wcześniej człowiek wchłania wzorce kobiety i mężczyzny i relacji między nimi od rodziców, w parze jednopłciowej tej naturalnej, niezbędnej do prawidłowego rozwoju osobowości edukacji nie dostanie. Jest to niemal równie chore co zabijanie kogoś nim się urodził.
>Pomijam że tego nie możesz przecież kontrolować w żadnym normalnym państwie, jak zabronisz komuś co ma dziecko mieszkać razem z drugą osobą dowolnej płci?
W normalnym państwie istnieją organiczne więzi społeczne, które nie dopuszczą do rozwoju takiej patologii. Europa(w tym Polska) jest spatologizowana. Europa zach.doszła do obecnej patologii jak n.p. multikulturalizm składający się z przedstawicieli wrogich wobec siebie cywilizacji i kultur, neobolszewizm na uniwersytetach, zniszczenie fundamentów cywilizacyjnych n.p. prawdy obiektywnej. W Polsce po II WŚ zostaliśmy spatologizowani przez żydokomunę, która rozpoczęła ten proces jeszcze za Stalina. Zachód został spatologizowany stopniowo też przez żydokomunę choć inną metodą i nie klasyczną komuną a neokomunizmem. I nie chodzi tu o mieszkanie z osobą tej samej płci, tylko odebranie naturalnych wzorców. Same już masowe rozwody niszczą coś w dzieciach. Dzieci z patologicznych rodzin same często przejawiają tendencje do przemocy, patologii itp. Przekazywanie wzorców przez rodziców to znany fakt, jak nie wierzysz to poszukaj.
>> Człowiek uczy się m. in. przez wchłanianie wzorców z jakimi ma do czynienia w procesie wychowania.
>>Umyślne dostarczanie wzorca chorego, w tym wypadku homoseksualnego zniszczy psychikę dzieci oddanych w ręce tej patologii.
>To nie jest choroba ani patologia.
Homoseksualizm jest chorobą, może sam w sobie nie jest chorobą groźną dla otoczenia, ale jeżeli jest roznoszony przez system, to system taki jest patologiczny a homoseksualizm staje się chorobą społeczną.
>Patologie to masz (na mała skalę) jak jest np. alkoholizm. Znam to w wydaniu jednego wujka z dzieciństwa. Nic przyjemnego. Tylko małe lanie raz było, do przeżycia (starszy raz to przeszedł dość mocno) Wujek pajac nie miał nade mną na szczęście jakiejś realnej władzy ani wpływu, w końcu to parę tygodni w wakacje czasami był kontakt. Ale abstynentem całkowitym po tych przygodach zostałem dożywotnio (ortodoksyjnym ateista przy okazji też). Może to i takie złe nie było popatrzyć sobie jak może być gorzej niż mam. Dużo gorzej, picie w samotności to już któryś tam stopień na poważnie.
Mówię o wzorcach przyswajanych zarówno świadomie i nieświadomie przez pierwsze 2 dekady życia, Ty opisałeś krótką przygodę, chociaż też się jakoś odcisnęła, jak wynika z tego co piszesz.
>>Po tylko pewną trywialną rzecz, a mianowicie już od dawna jest wiadome, że najwyżej i najlepiej rozwijają się osoby wychowywane przez szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny.
>A jak jeden z rodziców umrze za wcześnie?
To źle, ale co to ma do przekazywania chorego wzorca?
13-12-2019 14:12 
 0 na 2
j23a (1186 punktów)
>Człowieku masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, istotą mojej wypowiedzi jest niszczenie człowieka, poprzez odbieranie mu jego przyrodzonych praw takich jak wolność, świadomość, prawo do wychowania w godnych dla psychiki warunkach(a te są stałe tak jak i człowiek).

Wolności, świadomości i godności tu nie odbierasz bo jak.
Co najwyżej mogą być powikłania medyczne po przenoszeniu embrionu (również późne).
I w bardzo dalekiej perspektywie (po upowszechnieniu tych zabiegów na skalę masową) jakieś potencjalnie niekorzystne zmiany medyczne czy społeczne (czytaj w sensie niekoniecznie same pozytywy z tego muszą być).

>>>Wychowanie przez homo-parę wykrzywi nieodwracalnie psychikę dziecka.
>>W jaki sposób? Jakieś badania poproszę.
>Zwielokrotni ryzyko zachorowania na homoseksualizm u takiego dziecka, ponadto jak

Nie możesz zachorować na homoseksualizm bo to nie jest choroba tylko preferencja.
Choruje się pod wpływem czynnika i musi to szkodzić na coś (i to tak że te szkodliwy
wpływ obserwujesz po indukcji chorobą i jest to jednoznacznie do określenia).

> już pisałem wcześniej człowiek wchłania wzorce kobiety i mężczyzny i relacji między nimi od rodziców, w parze jednopłciowej tej naturalnej, niezbędnej do prawidłowego rozwoju osobowości edukacji nie dostanie. Jest to niemal równie chore co zabijanie kogoś nim się urodził.

To jak komuś zmarła matka wcześnie to też nie powinien się narodzić wcześniej też bo ma te wzorce (zdrowej rodziny) zaburzone czy jak ?

>>Pomijam że tego nie możesz przecież kontrolować w żadnym normalnym państwie, jak zabronisz komuś co ma dziecko mieszkać razem z drugą osobą dowolnej płci?
>W normalnym państwie istnieją organiczne więzi społeczne, które nie dopuszczą do rozwoju takiej patologii.

W normalnym państwie mieszkam jako pełnoletni z kim chce, gdzie chce i zapisze notarialnie to na co mam ochotę (w granicach prawnych naturalnie). Rozumiesz implikacje czy rozwinąć ?

> Europa(w tym Polska) jest spatologizowana. Europa zach.doszła do obecnej patologii jak n.p. multikulturalizm składający się z przedstawicieli wrogich wobec siebie cywilizacji i kultur,

To znaczy co jest w tym złego? Że potrafią ze sobą egzystować czy jak?

> neobolszewizm na uniwersytetach,

Możesz rozwinąć temat neobolszewizmu na uczelniach (albo lepiej załóż oddzielny wątek bo to ciekawe).

> zniszczenie fundamentów cywilizacyjnych n.p. prawdy obiektywnej.

Co to jest prawda obiektywna tak praktycznie?

> W Polsce po II WŚ zostaliśmy spatologizowani przez żydokomunę, która rozpoczęła ten proces jeszcze za Stalina.

Ale u nas nie ma jeszcze chyba takich zabiegów?

>Zachód został spatologizowany stopniowo też przez żydokomunę choć inną metodą i nie klasyczną komuną a neokomunizmem.

Trochę to skomplikowane, to znaczy co tam się stało praktycznie złego?
Nie bardzo odróżniam komunizm od neokomunizmu, rozwiń proszę.

> I nie chodzi tu o mieszkanie z osobą tej samej płci, tylko odebranie naturalnych wzorców.

No to jak samotna matka z dzieckiem zamieszka z drugą kobietą i razem poprowadzą firmę taką na poważnie (z perspektywami pracy, konkretnym kapitałem itp) to będzie to dobry wzorzec czy nie?

> Same już masowe rozwody niszczą coś w dzieciach. Dzieci z patologicznych rodzin same często przejawiają tendencje do przemocy, patologii itp. Przekazywanie wzorców przez rodziców to znany fakt, jak nie wierzysz to poszukaj.

Para kochających się lesbijek to nie rozwód w wyniku pijaństwa.

>Homoseksualizm jest chorobą, może sam w sobie nie jest chorobą groźną dla otoczenia, ale jeżeli jest roznoszony przez system, to system taki jest patologiczny a homoseksualizm staje się chorobą społeczną.

Jaki system to roznosi i jak bo nie rozumiem.

>>Patologie to masz (na mała skalę) jak jest np. alkoholizm. Znam to w wydaniu jednego wujka z dzieciństwa. Nic przyjemnego. Tylko małe lanie raz było, do przeżycia (starszy raz to przeszedł dość mocno) Wujek pajac nie miał nade mną na szczęście jakiejś realnej władzy ani wpływu, w końcu to parę tygodni w wakacje czasami był kontakt. Ale abstynentem całkowitym po tych przygodach zostałem dożywotnio (ortodoksyjnym ateista przy okazji też). Może to i takie złe nie było popatrzyć sobie jak może być gorzej niż mam. Dużo gorzej, picie w samotności to już któryś tam stopień na poważnie.
>Mówię o wzorcach przyswajanych zarówno świadomie i nieświadomie przez pierwsze 2 dekady życia, Ty opisałeś krótką przygodę, chociaż też się jakoś odcisnęła, jak wynika z tego co piszesz.

Pozytywnie, co nie zabije to wzmocni
W wiarę w religijne bajki wyleczyłem się wtedy dożywotnio, to że się stawia na swoim i warto walczyć o różnorodność też się utrwaliło. Od paru siniaków się nie umiera.

>>>Po tylko pewną trywialną rzecz, a mianowicie już od dawna jest wiadome, że najwyżej i najlepiej rozwijają się osoby wychowywane przez szczęśliwe małżeństwa dostarczające poprawnych wzorców kobiety i mężczyzny.
>>A jak jeden z rodziców umrze za wcześnie?
>To źle, ale co to ma do przekazywania chorego wzorca?

Nie będziesz miał właściwego.
20-12-2019 22:28 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Wolności, świadomości i godności tu nie odbierasz bo jak.
Niszcząc psychikę poprzez skazanie dziecka na wychowanie według chorych wzorców. Wzorzec z homoseksualnego domu w połączeniu z zalewającym media i system tresury("edukacji") patologicznym przekazem przyczyni się do wzrostu zachorowań na HS, a w przyszłości chorzy na HS mogą paść ofiarą rozrastającego się w Europie kalifatu, no chyba że i kalifat w przyszłości zostanie zdegenerowany.
>Co najwyżej mogą być powikłania medyczne po przenoszeniu embrionu (również późne).
>I w bardzo dalekiej perspektywie (po upowszechnieniu tych zabiegów na skalę masową) jakieś potencjalnie niekorzystne zmiany medyczne czy społeczne (czytaj w sensie niekoniecznie same pozytywy z tego muszą być).
Taka metoda rozmnażania raczej przyczyni się do dalszego uprzedmiatawiania jednostki ludzkiej, czyli jest następnym krokiem w stronę zezwierzęcenia.
>>>>Wychowanie przez homo-parę wykrzywi nieodwracalnie psychikę dziecka.
>>>W jaki sposób? Jakieś badania poproszę.
Pisałem już wielokrotnie, spaczy dziecku wzorce relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną, a właściwie to mu je odbierze.
>Nie możesz zachorować na homoseksualizm bo to nie jest choroba tylko preferencja.
Nie zgadłeś homoseksualizm jest chorobą nabytą, a czynnikiem wywołującym jest zaburzenie rozwoju n.p. poprzez podawanie spaczonych wzorców zamiast normalnych. To że HS jest chorobą jest oczywistym faktem.
>Choruje się pod wpływem czynnika i musi to szkodzić na coś (i to tak że te szkodliwy
>wpływ obserwujesz po indukcji chorobą i jest to jednoznacznie do określenia).
Choroba to zespół objawów uniemożliwiających normalne funkcjonowanie organizmu. A zatem jeżeli u mężczyzny zniszczony został wrodzony odruch obronny/odrzucenia i obrzydzenia wobec homoseksualizmu to jest już pierwszy objaw chorobowy. Następnym jest zniszczenie naturalnych pragnień i popędów. Z właściwości Homo Sapiensa takiej jak rozdzielnopłciowość wynika, że popęd do osób tej samej płci jest odchyleniem psychicznym. To wynika z budowy anatomicznej i psychicznej. Kobieta i mężczyzna są tak zbudowani mentalnie jak i fizycznie, że do siebie pasują, jest czymś naturalnym, że muszą się łączyć w pary aby się choćby rozmnażać. Żałosnym jest fakt, że takie oczywistości trzeba tłumaczyć, a objawem skretynienia jest to, że potrzebujesz "badań" aby uwierzyć w fakty, które można wywnioskować z obserwowanej rzeczywistości, w najlepszym razie jesteś inwalidą intelektualnym, ewentualnie świadomym patolem, który sieje regres i głupotę.
>> już pisałem wcześniej człowiek wchłania wzorce kobiety i mężczyzny i relacji między kobietą i mężczyzną m. in. od rodziców, w parze jednopłciowej tej naturalnej edukacji, niezbędnej do prawidłowego rozwoju osobowości nie dostanie. Jest to niemal równie chore co zabijanie kogoś nim się urodził.
>To jak komuś zmarła matka wcześnie to też nie powinien się narodzić wcześniej też bo ma te wzorce (zdrowej rodziny) zaburzone czy jak ?
>>W normalnym państwie istnieją organiczne więzi społeczne, które nie dopuszczą do rozwoju takiej patologii.
>W normalnym państwie mieszkam jako pełnoletni z kim chce, gdzie chce i zapisze notarialnie to na co mam ochotę (w granicach prawnych naturalnie). Rozumiesz implikacje czy rozwinąć ?
Pewnie że rozumiem, ale ty chyba nie rozumiesz, skoro domagasz się prawa do niszczenia dzieciom psychiki i to już od samego urodzenia.
>To znaczy co jest w tym złego? Że potrafią ze sobą egzystować czy jak?
Złego jest to, że niszczone są narody n.p. naród polski, które budowały więzi społeczne przez całe wieki. Typy cywilizacyjne i kultury to jest coś co powstaje przez wieki, a wrzucanie w środek jakiegoś narodu osobników odmiennych cywilizacyjnie rozwala naturalne struktury społeczne od środka na różne sposoby. N.p. poprzez kolidujące ze sobą obyczaje cywilizacyjne. Dla przykładu Polacy przyzwyczajeni są do wolności jednostki w tym wolności kobiety, a tacy n.p. muzułmanie różnego typu (i po trosze Naziści/Niemcy) nie kumają czegoś takiego i w związku z tym dzisiejsze państwo niemieckie jest europejskim centrum handlu kobietami, a główną ofiarą padają Polki, a wyrobnikami tej branży są Turcy. Muzułmańskie(czyli cywilizacyjnie: turańskie i turańsko-bizantyńskie) i żydowskie najazdy i biznesy uderzał w polską wolność przez całe wieki i były one wystarczająco dotkliwe nawet w czasach gdy muzułmanie i żydzi byli czynnikiem zewnętrznym. Potem gdy żydzi stali się czynnikiem wewnętrznym ichnie bydlęce z polskiego punktu widzenia obyczaje nakazywały im n.p. sprzedawać polskie kobiety do burdeli w Ameryce Południowej. Główny problem jest w tym, że osobniki będące przedstawicielami kultur lub cywilizacji niższych po zainstalowaniu się na danym terytorium narzucają swoje obyczaje kulturom wyższym, oprócz przykładu z niewolnictwem są też inne. Jednym z najbardziej obrazowych jest Rewolucja Bolszewicka oraz jej następstwa, którymi żydostwo narzuciło swoje zwierzęce obyczaje Polsce. Wielu Polaków nie ma nawet świadomości, że patologie na które narzekają są żydosowieckiego pochodzenia. We Francji w ramach islamizacji uwstecznia się swoboda poruszania się po miastach, na niektóre dzielnice wchodzić już nie można jak się ma za jasną skórę, a nawet któraś z kolejek we Francji wprowadziła już osobne wagony dla kobiet Tej destrukcji cywilizacyjnej i kulturowej są tony chłopie, zsynchronizuj się proszę z rzeczywistością.
>Możesz rozwinąć temat neobolszewizmu na uczelniach (albo lepiej załóż oddzielny wątek bo to ciekawe).
A pewnie, na kilku polskich uniwersytetach utworzono "studia" gender. Zniszczono już prawdę obiektywną stanowiącą fundament nauki, bo nauka po europejsku znaczy tyle co poszukiwanie prawdy, a nie majaczenie bzdur żeby było miło i ktoś tam się nie obraził.
22-12-2019 12:11 
 Ocena 1 na 3
j23a (1186 punktów)
>>Wolności, świadomości i godności tu nie odbierasz bo jak.
>Niszcząc psychikę poprzez skazanie dziecka na wychowanie według chorych wzorców.

Nadal mantra, brak badań i dowodów.

> Wzorzec z homoseksualnego domu w połączeniu z zalewającym media i system tresury("edukacji") patologicznym przekazem przyczyni się do wzrostu zachorowań na HS,

Poproszę o dowód że to choroba. Zresztą to w ogóle jakieś strzępy myśli, co tu jest tezą. Że mamy kiepską edukację.

>Taka metoda rozmnażania raczej przyczyni się do dalszego uprzedmiatawiania jednostki ludzkiej, czyli jest następnym krokiem w stronę zezwierzęcenia.

Zezwierzęcenia na pewno nie. co to w ogóle jest - jesteś zwierzęciem czy chcesz czy nie. Może w dalekiej przyszłości jakaś mocna integracja organizmu z informatyką to odwróci (ja nie reflektuje).

Mogą być niekorzystne zmiany społeczne na wzór modelu ze społeczeństwa pokazanego w filmie "Gattaca" - nie odniosłeś się do modelu tylko klepiesz swoje mantry, to już nudne.

>Pisałem już wielokrotnie, spaczy dziecku wzorce relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną, a właściwie to mu je odbierze.
>>Nie możesz zachorować na homoseksualizm bo to nie jest choroba tylko preferencja.
>Nie zgadłeś homoseksualizm jest chorobą nabytą, a czynnikiem wywołującym jest zaburzenie rozwoju n.p. poprzez podawanie spaczonych wzorców zamiast normalnych. To że HS jest chorobą jest oczywistym faktem.

Poproszę o dowód a nie mantrę.

>Choroba to zespół objawów uniemożliwiających normalne funkcjonowanie organizmu.

Na co to szkodzi? Konkretnie?

> A zatem jeżeli u mężczyzny zniszczony został wrodzony odruch obronny/odrzucenia i obrzydzenia wobec homoseksualizmu to jest już pierwszy objaw chorobowy.

To jest objaw wyleczenia się z fobii a jedną z terapii jest zapoznanie się z tematem.
Poza tym to żenujące że zdrowy facet boi się pary homo. Bać się czegoś co jest całkowicie niegroźne, dobre. Nie mówię już o tym że możesz mieć takie pary w pracy albo propozycje pracy w EU jakiejś konkretnej i tam nikt normalny nie zwraca na to uwagi więc i takie będzie oczekiwanie dla nowych pracowników (pochodną tego są przygody tego doktora z AU).

> Następnym jest zniszczenie naturalnych pragnień i popędów. Z właściwości Homo Sapiensa takiej jak rozdzielnopłciowość wynika, że popęd do osób tej samej płci jest odchyleniem psychicznym. To wynika z budowy anatomicznej i psychicznej.

I iluś tam statystycznie (stałe mniej więcej w populacji) co mają nietypowe (w sensie statystycznym) preferencje jest też. Ewolucja tak działa. Bo chyba z marsa ich nie importują?

> Kobieta i mężczyzna są tak zbudowani mentalnie jak i fizycznie, że do siebie pasują, jest czymś naturalnym, że muszą się łączyć w pary aby się choćby rozmnażać.

Nie muszą się rozmnażać, to zresztą w grupie wilków też jest widoczne (nie każda para ma potomstwo).

> Żałosnym jest fakt, że takie oczywistości trzeba tłumaczyć, a objawem skretynienia jest to, że potrzebujesz "badań" aby uwierzyć w fakty, które można wywnioskować z obserwowanej rzeczywistości, w najlepszym razie jesteś inwalidą intelektualnym, ewentualnie świadomym patolem, który sieje regres i głupotę.

Mam co chciałem.
Nie dyskutuj z takim bo sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem

>>> już pisałem wcześniej człowiek wchłania wzorce kobiety i mężczyzny i relacji między kobietą i mężczyzną m. in. od rodziców, w parze jednopłciowej tej naturalnej edukacji, niezbędnej do prawidłowego rozwoju osobowości nie dostanie. Jest to niemal równie chore co zabijanie kogoś nim się urodził.

Dobre. A w zasadzie groźne w dalszej perspektywie.

>>To jak komuś zmarła matka wcześnie to też nie powinien się narodzić wcześniej też bo ma te wzorce (zdrowej rodziny) zaburzone czy jak ?
>>>W normalnym państwie istnieją organiczne więzi społeczne, które nie dopuszczą do rozwoju takiej patologii.

Jakie "więzi" masz w tym przypadku? Czytałeś to zdanie wyżej czy mantra?

>>W normalnym państwie mieszkam jako pełnoletni z kim chce, gdzie chce i zapisze notarialnie to na co mam ochotę (w granicach prawnych naturalnie). Rozumiesz implikacje czy rozwinąć ?
>Pewnie że rozumiem, ale ty chyba nie rozumiesz, skoro domagasz się prawa do niszczenia dzieciom psychiki i to już od samego urodzenia.

Przeczytałeś ze zrozumiem to co wyżej? Jak chcesz to blokować?

>Złego jest to, że niszczone są narody n.p. naród polski, które budowały więzi społeczne przez całe wieki. Typy cywilizacyjne i kultury to jest coś co powstaje przez wieki, a wrzucanie w środek jakiegoś narodu osobników odmiennych cywilizacyjnie rozwala naturalne struktury społeczne od środka na różne sposoby. N.p. poprzez kolidujące ze sobą obyczaje cywilizacyjne. Dla przykładu Polacy przyzwyczajeni są do wolności jednostki w tym wolności kobiety, a tacy n.p. muzułmanie różnego typu (i po trosze Naziści/Niemcy) nie kumają czegoś takiego i w związku z tym dzisiejsze państwo niemieckie jest europejskim centrum handlu kobietami, a główną ofiarą padają Polki, a wyrobnikami tej branży są Turcy.

Prawa pracy w Niemczech są bardzo rozbudowane (znajoma pracuje to wiem na pewno i to z pierwszej ręki). Niewolnictwa to sobie w ogóle nie wyobrażam w Niemczech praktycznie i nie znam takich przypadków.

> Wielu Polaków nie ma nawet świadomości, że patologie na które narzekają są żydosowieckiego pochodzenia. We Francji w ramach islamizacji uwstecznia się swoboda poruszania się po miastach, na niektóre dzielnice wchodzić już nie można jak się ma za jasną skórę,

Byłeś i sprawdziłeś (kolejkę też)?

>>Możesz rozwinąć temat neobolszewizmu na uczelniach (albo lepiej załóż oddzielny wątek bo to ciekawe).

>A pewnie, na kilku polskich uniwersytetach utworzono "studia" gender. Zniszczono już prawdę obiektywną stanowiącą fundament nauki, bo nauka po europejsku znaczy tyle co poszukiwanie prawdy, a nie majaczenie bzdur żeby było miło i ktoś tam się nie obraził.

I to gender powoduje że sa problemy z badaniami kosmicznym
22-12-2019 18:24 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Niszcząc psychikę poprzez skazanie dziecka na wychowanie według chorych wzorców.
>Nadal mantra, brak badań i dowodów.
>> Wzorzec z homoseksualnego domu w połączeniu z zalewającym media i system tresury("edukacji") patologicznym przekazem przyczyni się do wzrostu zachorowań na HS,
>Poproszę o dowód że to choroba. Zresztą to w ogóle jakieś strzępy myśli, co tu jest tezą. Że mamy kiepską edukację.
Żadna "mantra" przytoczyłem w poprzednim wpisie prosty tok rozumowania, z którego wynika, że homoseksualizm jest chorobą, a ty udajesz, że nie widzisz, a to debilne wołanie o badania świadczy o autentycznym kalectwie intelektualnym, braku podstawowej u ludzi zdolności logicznego myślenia. Przerosło cię kilka oczywistych faktów i udajesz, że nie zostały stwierdzone, miernota!
>>Taka metoda rozmnażania raczej przyczyni się do dalszego uprzedmiatawiania jednostki ludzkiej, czyli jest następnym krokiem w stronę zezwierzęcenia.
>Zezwierzęcenia na pewno nie. co to w ogóle jest - jesteś zwierzęciem czy chcesz czy nie.
Łżesz! Nie jestem, zwierzęciem. Jestem człowiekiem, nie mierz na wszystkich swoją miarą!
>Może w dalekiej przyszłości jakaś mocna integracja organizmu z informatyką to odwróci (ja nie reflektuje).
>Mogą być niekorzystne zmiany społeczne na wzór modelu ze społeczeństwa pokazanego w filmie "Gattaca" - nie odniosłeś się do modelu tylko klepiesz swoje mantry, to już nudne.
>>Pisałem już wielokrotnie, spaczy dziecku wzorce relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną, a właściwie to mu je odbierze.
>>>Nie możesz zachorować na homoseksualizm bo to nie jest choroba tylko preferencja.
>>Nie zgadłeś homoseksualizm jest chorobą nabytą, a czynnikiem wywołującym jest zaburzenie rozwoju n.p. poprzez podawanie spaczonych wzorców zamiast normalnych. To że HS jest chorobą jest oczywistym faktem.
>Poproszę o dowód a nie mantrę.
>>Choroba to zespół objawów uniemożliwiających normalne funkcjonowanie organizmu.
>Na co to szkodzi? Konkretnie?
Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem i jeszcze do kompletu myśleć, to już w poprzedniej mojej wypowiedzi dostrzegłbyś kilka podstawowych faktów m.in. to że sam homoseksualizm jest chorobą. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
>> A zatem jeżeli u mężczyzny zniszczony został wrodzony odruch obronny/odrzucenia i obrzydzenia wobec homoseksualizmu to jest już pierwszy objaw chorobowy.
>To jest objaw wyleczenia się z fobii a jedną z terapii jest zapoznanie się z tematem.
Głupiś chłopie. Naturalne odruchy obronne przyrodzone człowiekowi są potrzebne i to że je nazwiesz "fobią" nie dowodzi czegokolwiek oprócz twojego idiotyzmu. Rzeczywistość nie zmienia się od zaklinania.
>Poza tym to żenujące że zdrowy facet boi się pary homo. Bać się czegoś co jest całkowicie niegroźne, dobre. Nie mówię już o tym że możesz mieć takie pary w pracy albo propozycje pracy w EU jakiejś konkretnej i tam nikt normalny nie zwraca na to uwagi więc i takie będzie oczekiwanie dla nowych pracowników (pochodną tego są przygody tego doktora z AU).
Jesteś nawiedzonym wstecznikiem, w HS nie ma czegokolwiek "dobrego", ponadto jesteś idiotą nie rozumiejącym na jakim świecie żyje, przykro mi z twojego powodu, nie wiem jak ci pomóc, podobnie jak nie wiem jak pomóc każdej innemu osobnikowi głęboko wierzącemu. Powiedziałem ci prawdę na ten temat, a ty wolisz nurzać się w urojeniach wciskanych przez masmedia. Wiara jest jednym z największych nieszczęść tego świata, światu brakuje prawdy.
>> Następnym jest zniszczenie naturalnych pragnień i popędów. Z właściwości Homo Sapiensa takiej jak rozdzielnopłciowość wynika, że popęd do osób tej samej płci jest odchyleniem psychicznym. To wynika z budowy anatomicznej i psychicznej.
>I iluś tam statystycznie (stałe mniej więcej w populacji) co mają nietypowe (w sensie statystycznym) preferencje jest też. Ewolucja tak działa. Bo chyba z marsa ich nie importują?
Mit ewolucji nie ma tu czegokolwiek do rzeczy. Nazywanie choroby "preferencjami" jej nie leczy, spróbuj n.p. z rakiem geniuszu Zaklinanie rzeczywistości nie działa przypominam po raz kolejny.
>Nie muszą się rozmnażać, to zresztą w grupie wilków też jest widoczne (nie każda para ma potomstwo).
Yhy. A w grupie much widoczne są tendencje do jedzenia g**na. Robisz się coraz bardziej żenujący.
>> Żałosnym jest fakt, że takie oczywistości trzeba tłumaczyć, a objawem skretynienia jest to, że potrzebujesz "badań" aby uwierzyć w fakty, które można wywnioskować z obserwowanej rzeczywistości, w najlepszym razie jesteś inwalidą intelektualnym, ewentualnie świadomym patolem, który sieje regres i głupotę.
>Mam co chciałem.
A co chciałeś?
>Nie dyskutuj z takim bo sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem
Aż tak cię przeraża kilka słów prawdy?
>>>> już pisałem wcześniej człowiek wchłania wzorce kobiety i mężczyzny i relacji między kobietą i mężczyzną m. in. od rodziców, w parze jednopłciowej tej naturalnej edukacji, niezbędnej do prawidłowego rozwoju osobowości nie dostanie. Jest to niemal równie chore co zabijanie kogoś nim się urodził.
>Dobre. A w zasadzie groźne w dalszej perspektywie.
Nie wiem czy "dobre" czy złe, taka jest po prostu rzeczywistość. A co jest "w zasadzie groźne w dalszej perspektywie." ?
>>>To jak komuś zmarła matka wcześnie to też nie powinien się narodzić wcześniej też bo ma te wzorce (zdrowej rodziny) zaburzone czy jak ?
Nie. Co to ma w ogóle do rzeczy. Moje zarzuty dotyczą celowego siania patologii, zatem znowu napominam ponownie do nauczenia się odbioru treści ze zrozumieniem.
22-12-2019 19:08 
 Ocena 4 na 4
Kulmin (4007 punktów)

>Łżesz! Nie jestem, zwierzęciem. Jestem człowiekiem, nie mierz na wszystkich swoją miarą!

Człowiek to gatunek homo sapiens, a nie osobne królestwo, więc jesli nie zwierzęta to zostają grzyby, rośliny, prokarionty lub protisty. Do której kategorii systematycznej należymy, o mędrcze?

Ja rozumiem, gdyby człowiek ział ogniem, strzelał laserem z oczu, a zamiast komórek był zbudowany z kremówek i potrafił podnosic krzesła na których siedzi. Też bym postulował stworzenie osobnego królestwa, a nawet domeny. Ale tak nie jest.
Twoje opinie są kontrnaukowe, bezsensowne, nieuzasadnione, głupie, dogmatyczne i w ogóle litość bierze i współczucie.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Łżesz! Nie jestem, zwierzęciem. Jestem człowiekiem, nie mierz na wszystkich swoją miarą!
>Człowiek to gatunek homo sapiens, a nie osobne królestwo, więc jesli nie zwierzęta to zostają grzyby, rośliny, prokarionty lub protisty. Do której kategorii systematycznej należymy, o mędrcze?
>Ja rozumiem, gdyby człowiek ział ogniem, strzelał laserem z oczu, a zamiast komórek był zbudowany z kremówek i potrafił podnosic krzesła na których siedzi. Też bym postulował stworzenie osobnego królestwa, a nawet domeny. Ale tak nie jest.
>Twoje opinie są kontrnaukowe, bezsensowne, nieuzasadnione, głupie, dogmatyczne i w ogóle litość bierze i współczucie.
Zgaduj dalej. Nieźle ci idzie
24-12-2019 03:04 
 Ocena 3 na 3
Kulmin (4007 punktów)
>>>Łżesz! Nie jestem, zwierzęciem. Jestem człowiekiem, nie mierz na wszystkich swoją miarą!
>>Człowiek to gatunek homo sapiens, a nie osobne królestwo, więc jesli nie zwierzęta to zostają grzyby, rośliny, prokarionty lub protisty. Do której kategorii systematycznej należymy, o mędrcze?
>>Ja rozumiem, gdyby człowiek ział ogniem, strzelał laserem z oczu, a zamiast komórek był zbudowany z kremówek i potrafił podnosic krzesła na których siedzi. Też bym postulował stworzenie osobnego królestwa, a nawet domeny. Ale tak nie jest.
>>Twoje opinie są kontrnaukowe, bezsensowne, nieuzasadnione, głupie, dogmatyczne i w ogóle litość bierze i współczucie.
>Zgaduj dalej. Nieźle ci idzie

Tzn co mam zgadywac? O cechach Twoich opinii nie zgaduje, tylko wnioskuję na podstawie lektury.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>>Łżesz! Nie jestem, zwierzęciem. Jestem człowiekiem, nie mierz na wszystkich swoją miarą!
>>>Człowiek to gatunek homo sapiens, a nie osobne królestwo, więc jesli nie zwierzęta to zostają grzyby, rośliny, prokarionty lub protisty. Do której kategorii systematycznej należymy, o mędrcze?
>>>Ja rozumiem, gdyby człowiek ział ogniem, strzelał laserem z oczu, a zamiast komórek był zbudowany z kremówek i potrafił podnosic krzesła na których siedzi. Też bym postulował stworzenie osobnego królestwa, a nawet domeny. Ale tak nie jest.
>>>Twoje opinie są kontrnaukowe, bezsensowne, nieuzasadnione, głupie, dogmatyczne i w ogóle litość bierze i współczucie.
>>Zgaduj dalej. Nieźle ci idzie
>Tzn co mam zgadywac? O cechach Twoich opinii nie zgaduje, tylko wnioskuję na podstawie lektury.
Nie zgadłeś na temat człowieczeństwa. Odwołałeś się nie wiadomo po co do biologicznego podziału królestwa zwierząt, grzybów, roślin itd... Wypowiedź to niemądra świadcząca o twym kompletnym nierozumieniu tematu i generalnej pustce
24-12-2019 13:53 
 Ocena 2 na 2
Kulmin (4007 punktów)

>>Tzn co mam zgadywac? O cechach Twoich opinii nie zgaduje, tylko wnioskuję na podstawie lektury.
>Nie zgadłeś na temat człowieczeństwa. Odwołałeś się nie wiadomo po co do biologicznego podziału królestwa zwierząt, grzybów, roślin itd... Wypowiedź to niemądra świadcząca o twym kompletnym nierozumieniu tematu i generalnej pustce

Ja już Cię przestaje rozumieć powoli.
Mowisz, że nie jesteś zwierzęciem, tylko człowiekiem. Przepraszam bardzo, ale w jakim innym kontekście niż biologiczny można rozważać taki podział?
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>Tzn co mam zgadywac? O cechach Twoich opinii nie zgaduje, tylko wnioskuję na podstawie lektury.
>>Nie zgadłeś na temat człowieczeństwa. Odwołałeś się nie wiadomo po co do biologicznego podziału królestwa zwierząt, grzybów, roślin itd... Wypowiedź to niemądra świadcząca o twym kompletnym nierozumieniu tematu i generalnej pustce
>Ja już Cię przestaje rozumieć powoli.
>Mowisz, że nie jesteś zwierzęciem, tylko człowiekiem. Przepraszam bardzo, ale w jakim innym kontekście niż biologiczny można rozważać taki podział?
>
W takim na jaki się nie wspiąłeś jak dotąd czyli intelektualnym, niedostępnym w świecie zwierząt.
25-12-2019 20:47 
 Ocena 3 na 3
Kulmin (4007 punktów)
>>>>Tzn co mam zgadywac? O cechach Twoich opinii nie zgaduje, tylko wnioskuję na podstawie lektury.
>>>Nie zgadłeś na temat człowieczeństwa. Odwołałeś się nie wiadomo po co do biologicznego podziału królestwa zwierząt, grzybów, roślin itd... Wypowiedź to niemądra świadcząca o twym kompletnym nierozumieniu tematu i generalnej pustce
>>Ja już Cię przestaje rozumieć powoli.
>>Mowisz, że nie jesteś zwierzęciem, tylko człowiekiem. Przepraszam bardzo, ale w jakim innym kontekście niż biologiczny można rozważać taki podział?
>>
>W takim na jaki się nie wspiąłeś jak dotąd czyli intelektualnym, niedostępnym w świecie zwierząt.

No to sobie rozwazaj na tym swoim poziomie, ale nie dziw się jak ktoś słysząc Ciebie będzie się pukac w czoło.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>W takim na jaki się nie wspiąłeś jak dotąd czyli intelektualnym, niedostępnym w świecie zwierząt.
>No to sobie rozwazaj na tym swoim poziomie, ale nie dziw się jak ktoś słysząc Ciebie będzie się pukac w czoło.
No to rozważam, ale to forum jest pełne nawiedzonych wsteczników i propagandystów, którzy są gotowi przeczyć oczywistym faktom i bredzić niemożliwe bzdury, byleby tylko "wybronić" ten neobolszewicki, pseudointelektualny trend zalewający Polskę, Europę i Amerykę Płn, czyli dawną cywilizację łacińską.
Jak na razie to w ogóle niewiele jest w internecie logicznie myślących ludzi. Czyżby już wszyscy wymarli?
25-12-2019 23:42 
 Ocena 3 na 5
Kulmin (4007 punktów)
>>>W takim na jaki się nie wspiąłeś jak dotąd czyli intelektualnym, niedostępnym w świecie zwierząt.
>>No to sobie rozwazaj na tym swoim poziomie, ale nie dziw się jak ktoś słysząc Ciebie będzie się pukac w czoło.
>No to rozważam, ale to forum jest pełne nawiedzonych wsteczników i propagandystów, którzy są gotowi przeczyć oczywistym faktom i bredzić niemożliwe bzdury, byleby tylko "wybronić" ten neobolszewicki, pseudointelektualny trend zalewający Polskę, Europę i Amerykę Płn, czyli dawną cywilizację łacińską.

Ale Ty nie przedstawiasz faktów, tylko swoje opinie.
Fakt to np takie cuś:
Wzrost biomasy wiąże się z pochłanianiem przez roślinę dwutlenku węgla, rozbijaniu wiązań, absorpcji cząsteczek węgla, a wydalaniem cząsteczek tlenu.

A w Twoim wydaniu to brzmi tak:
Destrukcyjny dla cywilizacji łacińskiej wzrost neobolszewickiej biomasy wiąże się z pochłanianiem przez roślinę lewackiego i sprzecznego z elementarnymi faktami dwutlenku węgla, rozbijaniu tradycyjnych w tym kręgu kulturowym wiązań, absorpcji patologicznych dla rozwoju rozumnego człowieka cząsteczek węgla, wydalaniem zezwierzęconych cząsteczek tlenu który odbiera człowiekowi zdolność dostrzegania prawdy sytuując go obok zwierząt niezdolnych do myślenia.

(To i tak przy założeniu, że wygłaszasz opinie oparte na faktach, co się rzadko zdarza)
Emanujesz i epatujesz swoimi interpretacjami, emocjami, przekonaniami i opiniami, a nie faktami. Fakty są suche, nie wartościujące, pozbawione jakichkolwiek aksjologicznych zabarwień użytych słów. Zastosuj się do tego, może zostaniesz potraktowany poważniej. Ciągłe mantry o neobolszewizmie tylko przeszkadzają w komunikacji.
11-01-2020 18:55 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Ale Ty nie przedstawiasz faktów, tylko swoje opinie.
Przedstawiam fakty, a to że je nazwiesz "opinią" albo zignorujesz nie zmieni tego, że zaszły one w rzeczywistości. Różnice pomiędzy zwierzętami a istotami rozumnymi są oczywiste.
Istoty rozumne przede wszystkim posiadają autonomiczny i niezaprogramowany umysł, umysł istot rozumnych ma takie cechy jak kreatywność, zdolności poznawcze, zdolności kolekcjonowania wiedzy i przekazywania następnym pokoleniom, a także nieużywaną niestety zbyt często cechę do rozumowego układania relacji międzyludzkich na bazie etyki, jest zdolny do rozwinięcia sumienia, ale trzeba pamiętać, że nie wszystkie cywilizacje wytwarzają takie wzorce i w ogóle w nie rozwijają pełni jednostki ludzkiej n.p. turańska ma z tym problem, podobnie jak i wałkowana tu żydowska, o której uważam, że dowiedziałem się na tyle dużo, aby pewne wnioski na jej temat wyciągać.
>Fakt to np takie cuś:
>Wzrost biomasy wiąże się z pochłanianiem przez roślinę dwutlenku węgla, rozbijaniu wiązań, absorpcji cząsteczek węgla, a wydalaniem cząsteczek tlenu.
To powyżej to akurat kika faktów stanowiących jakąś część ogólnego opisu procesu wzrostu biomasy. Ja staram się przedstawiać treści jak najczytelniej, tyle że ty wyjmujesz z tych treści jakąś tam część i nazywasz ją "opinią" całe części moich wypowiedzi w ogóle pomijaszz. Ja przedstawiam spójne opisy zdarzeń i procesów historycznych, trochę je skracam, gdyż ta strona ma uciążliwy nieco limit 6000 znaków na 1 wypowiedź.
>A w Twoim wydaniu to brzmi tak:
>Destrukcyjny dla cywilizacji łacińskiej wzrost neobolszewickiej biomasy wiąże się z pochłanianiem przez roślinę lewackiego i sprzecznego z elementarnymi faktami dwutlenku węgla...
No właśnie nie zgadłeś, nie wygłaszam czegoś takiego, tyle tylko że ty nawet nie podejmujesz próby rozumowego podejścia do tematu, tylko wg potrzeb ideologicznych/cenzorskich nazywasz jakieś fragmenty moich wypowiedzi "opiniami", co zresztą ludzie potrafiący czytać ze zrozumieniem potrafią dostrzec, jakieś inne fragmenty w ogóle ignorujesz. Nawet jeśli zrobiłem jakieś błędy w rozumowaniu to i tak od was nie idzie się dowiedzieć, bo wy nie macie w nawyku logicznego pomyślunku i krytykowania wypowiedzi z rozumowego punktu widzenia.
>(To i tak przy założeniu, że wygłaszasz opinie oparte na faktach, co się rzadko zdarza)
Kłamiesz, wyciągam wnioski z faktów, niestety niektórzy z was nie mają w nawyku logicznego myślenia, w tym podważania czyjegoś toku wnioskowania w sposób rozumowy, gdyż wydanie z siebie komunikatu w stylu: "to jest opinia" w żaden sposób nie obala danych faktów ani wniosków czy spostrzeżeń z nich wyciągniętych.
>Emanujesz i epatujesz swoimi interpretacjami, emocjami, przekonaniami i opiniami, a nie faktami.
Czasami mnie wyprowadzają z równowagi jakieś bezczelne kłamstwa, n.p. gdy któryś z was napisał, że "wrodzony odruch obronny przed homoseksualizmem to "fobia" i dobrze, że komuś to zniszczono - takie i podobne wypowiedzi nie nastrajają pozytywnie, są przejawem albo niebywałej głupoty, albo ordynarnego kłamania i rzeczywiście zdenerwowały mnie kilka razy, ale ich poziom intelektualny niestety zrobił swoje.
>Fakty są suche,
Zazwyczaj mokre nie są
> nie wartościujące,
To nie jest prawda. N.p. stwierdzenie "Jasio jest słaby z matematyki" jest faktem i jednocześnie wartościuje Jasia. To samo dotyczy procesów historycznych, które miały destruktywny wpływ na jakiś naród albo region, stwierdzenie faktu, że n.p. "podczas okresu stalinizmu skatowano jakiś naród" siłą rzeczy wartościuje omawiany fragment rzeczywistości. Ideologia o której piszę była obliczona na holokaust Słowian, dokonała go i opisywanie różnych faktów związanych z tą ideologią niesie też różne jej negatywne wątki, a że ja mówię często o jej dotychczasowym, całościowym na nas wpływie, wpływie który jest faktem dokonanym to jeszcze nie jest powód aby nazywać to per "opinia". Swoje stwierdzenia n.t. oddziaływania tej ideologii opieram na faktach, poczytaj choć trochę o narodach podzielonych na pół komunizmem n.p. jaka jest różnica pomiędzy Koreańczykami północnymi i południowymi? A to był kiedyś jeden naród. Działanie wyniszczające tej ideologii można było obserwować na przykładzie Niemców wschodnich i zachodnich, albo na przykładzie tego jaki był naród polski przed PRL-em a jaki jest po. A zatem ja nie biorę swoich stwierdzeń na temat tej ideologii z sufitu, ani też ich sobie nie bzduram, wszystkie moje wnioski są oparte na faktach, tylko z twojej strony nie ma woli znalezienia prawdy na dany temat.
> pozbawione jakichkolwiek aksjologicznych zabarwień użytych słów.
Dlaczego? Jeżeli omawiane wydarzenie lub ciąg wydarzeń był czymś złym, uczynionym ze złymi intencjami, to czasem się nie da tego opisać bez określeń nadających negatywne zabarwienie.
Jak n.p. pisać n.t. osobników uprawiających neobolszewickie ideologie?
Ciągłe mantry o neobolszewizmie tylko przeszkadzają w komunikacji.
Być może, ale to nie są "mantry", Europa jest przeżarta (neo)bolszewickimi i (neo)nazistowskimi ideologiami i jest to fakt, euro-kacyki ostatnimi czasy się nawet nie kryją z obchodami urodzin Marxa czy stawianiem mu pomników, masową produkcją bolszewickich i rasistowskich przepisów tudzież rezolucji, ale dla was to tylko "opinia", a zatem nawet nie dociekacie, które przepisy czy rezolucje mam na myśli. Powiedz mi czy "opinią" jest takie n.p. zdarzenie : "Gdy Polacy zwrócili się do Szwedów o ekstradycję Stefana Michnika to Szwecja odmówiła" Czy opinią jest, że "praktycznie żaden z komunistycznych zbrodniarzy nie został skazany za swe zbrodnie."?
Czy opinią jest, że "ca 99% ludzkości to ludy i narody stacjonarne"? Czy opinią jest wyciągnięcie z niego wniosku, że "wymuszanie sztucznych migracji jest działaniem na szkodę większości"?
Czy opinią jest to, że w strukturach tzw. Unii Europejskiej działa grupa neobolszewików, którzy wprowadzają w życie plan Spinellego?
22-12-2019 19:29 
 Ocena 3 na 5
j23a (1186 punktów)
>Żadna "mantra" przytoczyłem w poprzednim wpisie prosty tok rozumowania, z którego wynika, że homoseksualizm jest chorobą, a ty udajesz, że nie widzisz, a to

To nie jest żaden tok rozumowania ale opinia.

> debilne wołanie o badania świadczy o autentycznym kalectwie intelektualnym, braku podstawowej u ludzi zdolności logicznego myślenia. Przerosło cię kilka oczywistych faktów i udajesz, że nie zostały stwierdzone, miernota!

W tym przypadku nie spełniasz dwóch przesłanek:

- choroba musi na coś szkodzić,
- musi być czynnik indukujący (wg Twojego rozumowania w tym konkretnym przypadku -bo piszesz że skłonności są bezwzględnie nabyte).

A zatem jak tym się można zarazić i na co to szkodzi?

>>>Taka metoda rozmnażania raczej przyczyni się do dalszego uprzedmiatawiania jednostki ludzkiej, czyli jest następnym krokiem w stronę zezwierzęcenia.
>>Zezwierzęcenia na pewno nie. co to w ogóle jest - jesteś zwierzęciem czy chcesz czy nie.
>Łżesz! Nie jestem, zwierzęciem. Jestem człowiekiem, nie mierz na wszystkich swoją miarą!

Braki w biologi wyraźnie widoczne
Tak przy okazji inny światopogląd powoduje zmianę w biologii ?

>>>Choroba to zespół objawów uniemożliwiających normalne funkcjonowanie organizmu.
>>Na co to szkodzi? Konkretnie?

>Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem i jeszcze do kompletu myśleć, to już w poprzedniej mojej wypowiedzi dostrzegłbyś kilka podstawowych faktów m.in. to że sam homoseksualizm jest chorobą. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

To jest Twoja opinia a nie fakty.
Fakty masz przedstawić: jak się tymi skłonnościami zarażasz i na co to szkodzi.

>>> A zatem jeżeli u mężczyzny zniszczony został wrodzony odruch obronny/odrzucenia i obrzydzenia wobec homoseksualizmu to jest już pierwszy objaw chorobowy.
>>To jest objaw wyleczenia się z fobii a jedną z terapii jest zapoznanie się z tematem.
>Głupiś chłopie. Naturalne odruchy obronne przyrodzone człowiekowi są potrzebne i to że je nazwiesz "fobią" nie dowodzi czegokolwiek oprócz twojego idiotyzmu. Rzeczywistość nie zmienia się od zaklinania.

Lęk przed nieszkodliwymi zjawiskami jest ograniczający w działaniu a zatem szkodliwy.

Tworzenie jakichkolwiek struktur sprzyjających prześladowaniom co jak widzę po tekstach się Tobie marzy wyraźnie świadczy o zaburzeniach osobowości (zanik instynktu samozachowawczego). Jak się wybronisz z oskarżenia że jesteś homo? Konkretnie proszę.

>>Poza tym to żenujące że zdrowy facet boi się pary homo. Bać się czegoś co jest całkowicie niegroźne, dobre. Nie mówię już o tym że możesz mieć takie pary w pracy albo propozycje pracy w EU jakiejś konkretnej i tam nikt normalny nie zwraca na to uwagi więc i takie będzie oczekiwanie dla nowych pracowników (pochodną tego są przygody tego doktora z AU).
>Jesteś nawiedzonym wstecznikiem, w HS nie ma czegokolwiek "dobrego",

I niczego złego. To cecha, preferencja homoseksualna. Wg mnie w jakiejś części dziedziczna bo utrzymuje się praktycznie zawsze od tysiącleci na podobnym poziomie ludzkiej populacji na całym świecie.

> ponadto jesteś idiotą nie rozumiejącym na jakim świecie żyje, przykro mi z twojego powodu, nie wiem jak ci pomóc, podobnie jak nie wiem jak pomóc każdej innemu osobnikowi głęboko wierzącemu. Powiedziałem ci prawdę na ten temat, a ty wolisz nurzać się w urojeniach wciskanych przez masmedia. Wiara jest jednym z największych nieszczęść tego świata, światu brakuje prawdy.

Prawdę otrzymujesz przez poddanie tezy czy opinii weryfikacji.
W tym przypadku musisz udowodnić indukcję skłonności poprzez informację i szkodliwość.
Będzie trudno jak widać po wypowiedziach.

>>> Następnym jest zniszczenie naturalnych pragnień i popędów. Z właściwości Homo Sapiensa takiej jak rozdzielnopłciowość wynika, że popęd do osób tej samej płci jest odchyleniem psychicznym. To wynika z budowy anatomicznej i psychicznej.

>>I iluś tam statystycznie (stałe mniej więcej w populacji) co mają nietypowe (w sensie statystycznym) preferencje jest też. Ewolucja tak działa. Bo chyba z marsa ich nie importują?
>Mit ewolucji nie ma tu czegokolwiek do rzeczy.

To ewolucja jest mitem?

>Nazywanie choroby "preferencjami" jej nie leczy, spróbuj n.p. z rakiem geniuszu Zaklinanie rzeczywistości nie działa przypominam po raz kolejny.

Rak spełnia wymogi choroby z definicji bo szkodzi na funkcjonowanie organizmu.
Co to w ogóle za argument?

>>Nie muszą się rozmnażać, to zresztą w grupie wilków też jest widoczne (nie każda para ma potomstwo).
>Yhy. A w grupie much widoczne są tendencje do jedzenia g**na. Robisz się coraz bardziej żenujący.

Argument o konieczności rozmnażania poproszę.

>>Dobre. A w zasadzie groźne w dalszej perspektywie.
>Nie wiem czy "dobre" czy złe, taka jest po prostu rzeczywistość. A co jest "w zasadzie groźne w dalszej perspektywie." ?

Twoje poglądy oparte o przesądy, strach, fobie, całkowicie zewnętrzne bez przemyśleń oraz całkowita totalna niepodatność na naukową wizję świata (brak wdrożenia do niezależnej weryfikacji danych).
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>To nie jest żaden tok rozumowania ale opinia.
Kłamiesz, jest to jak najbardziej tok rozumowania odwołujący się do podstawowych faktów, które może zaobserwować każdy trzeźwo myślący człowiek. Ja nie wiem czy masz aż takie ciężkie problemy z logicznym myśleniem, czy jesteś jakimś fanatykiem czy innym propagandystą, ale wszystkie przedstawione przeze mnie fakty są znane i możliwe do zaobserwowania przez ludzi trzeźwo myślących.
>W tym przypadku nie spełniasz dwóch przesłanek:
>- choroba musi na coś szkodzić,
Jedna z definicji choroby brzmi: zespół objawów uniemożliwiający prawidłowe funkcjonowanie, opisałem je w poprzednich wpisach, ale wolisz udawać, że nie widzisz, ew. naprawdę przerasta cię zrozumienie kilku prostych zdań. A co do szkodliwości to powiedz mi czy chory na schizofrenię, któremu wydaje się, że jest Napoleonem, ale nie wadzi tym nikomu, jest zdrowy?
>- musi być czynnik indukujący (wg Twojego rozumowania w tym konkretnym przypadku -bo piszesz że skłonności są bezwzględnie nabyte).
Przecież wymieniłem owe czynniki w jednym z poprzednich wpisów, poza tym nawet Freud zauważył, że homoseksualizm jest efektem zaburzeń w rozwoju.
>A zatem jak tym się można zarazić i na co to szkodzi?
A n.p. poprzez potraktowanie dorastającego człowieka szkodliwymi czynnikami, lub sztucznie zniszczyć produkcję męskich hormonów w organizmie. Choroby psychiczne w ogóle można wywołać ustawicznym poddawaniem ludzi pewnym czynnikom. W Polsce n.p. masowo wywoływano i wywołuje się depresję ciągłą nędzą, niszczeniem polskich przedsiębiorców, kradzieżą mienia przez państwo (n.p. kamienic i wyrzucaniem z nich lokatorów etc...).
Opisałem znane mi czynniki wywoływania HS, ale skoro wolisz udawać, że nie widzisz to co ja poradzę?
>>Łżesz! Nie jestem, zwierzęciem. Jestem człowiekiem, nie mierz na wszystkich swoją miarą!
>Braki w biologi wyraźnie widoczne
Jakie braki?
>Tak przy okazji inny światopogląd powoduje zmianę w biologii ?
W rzeczywistej biologii na pewno nie, ale zbolszewizowanie masmediów i systemów edukacji powoduje skretynianie mas ludzkich w tym tzw "naukowców". Przykładem "pięknym" są tony "doktoratów" i innych "dzieł nauki" "dowodzących" "wyższości" gospodarki centralnie planowanej nad wolnorynkową. Produkowano tę makulaturę na TONY przez cały czas istnienia Związku Sowieckiego oraz jego kolonii jak n.p. PRL. Finalnym "dowodem" tej wybitnej lewicowej "nauki" było zawalenie się gospodarek państw socjalistycznych, co nie przeszkadza różnym "naukowcom" w dalszym ciągu robić za "autorytety".
"Nauka" gender i wszystkie rozsiane przez nią zarazki są warte tyle samo, co te tony rozpraw "ekonomicznych" produkowanych za komuny.
>>Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem i jeszcze do kompletu myśleć, to już w poprzedniej mojej wypowiedzi dostrzegłbyś kilka podstawowych faktów m.in. to że sam homoseksualizm jest chorobą. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
>To jest Twoja opinia a nie fakty.
Bredzisz, takie są fakty.
>Fakty masz przedstawić: jak się tymi skłonnościami zarażasz i na co to szkodzi.
Podałem we wcześniejszych wpisach
>>>> A zatem jeżeli u mężczyzny zniszczony został wrodzony odruch obronny/odrzucenia i obrzydzenia wobec homoseksualizmu to jest już pierwszy objaw chorobowy.
>>>To jest objaw wyleczenia się z fobii a jedną z terapii jest zapoznanie się z tematem.
>>Głupiś chłopie. Naturalne odruchy obronne przyrodzone człowiekowi są potrzebne i to że je nazwiesz "fobią" nie dowodzi czegokolwiek oprócz twojego idiotyzmu. Rzeczywistość nie zmienia się od zaklinania.
>Lęk przed nieszkodliwymi zjawiskami jest ograniczający w działaniu a zatem szkodliwy.
Homoseksualizm jest szkodliwy. Wytłumaczę ci jak krowie na rowie: odbytnica przeznaczona jest do wydalania, a nie do kopulowania, w wyniku wsadzania penisa w kał można się nabawić różnych zapaleń. Ponadto niesie on zniszczenia psychiczne.
Odruchy broniące/odrzucające człowieka od n.p. wkładania ręki do ognia, zjedzenia śmierdzącego zgniłego mięsa, homoseksualizmu, zabezpieczenie przed kanibalizmem itp są wrodzone nie bez powodu, ale ja nie jestem w stanie poradzić czegokolwiek na twoją ułomność intelektualną. Nie potrafisz myśleć, być może jest to wina żydokomuszego systemu edukacji, który tępi samodzielne myślenie i hoduje masowo mediotów niezdolnych do autonomicznego logicznego procesu myślowego, a może jesteś zawodowym neoboszewickim propagandystą jakich coraz więcej w internecie.
>Tworzenie jakichkolwiek struktur sprzyjających prześladowaniom co jak widzę po tekstach się Tobie marzy wyraźnie świadczy o zaburzeniach osobowości (zanik instynktu samozachowawczego).
Kłamiesz, nie marzy mi się "Tworzenie jakichkolwiek struktur sprzyjających prześladowaniom". Zaburzenia osobowości, czyli n.p. zdolności do logicznego myślenia prezentujesz sobą ty.
>Jak się wybronisz z oskarżenia że jesteś homo? Konkretnie proszę.
A po co mam się bronić, nawet jeżeli choruję na homoseksualizm to co z tego i co to ma do tematu dyskusji?
>>>Poza tym to żenujące że zdrowy facet boi się pary homo. Bać się czegoś co jest całkowicie niegroźne, dobre. Nie mówię już o tym że możesz mieć takie pary w pracy albo propozycje pracy w EU jakiejś konkretnej i tam nikt normalny nie zwraca na to uwagi więc i takie będzie oczekiwanie dla nowych pracowników (pochodną tego są przygody tego doktora z AU).
>>Jesteś nawiedzonym wstecznikiem, w HS nie ma czegokolwiek "dobrego",
Ponadto tu nie chodzi raczej o strach przed HS tylko o to, że propaganda gender jest częścią prowadzonej obecnie rewolucji neobolszewickiej i jest wyjątkowo toksyczna społecznie, wyniszcza Europę zach. i Amerykę Płn a teraz zaczyna wyniszczać i Polskę.
26-12-2019 17:26 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)
>Jedna z definicji choroby brzmi: zespół objawów uniemożliwiający prawidłowe funkcjonowanie, opisałem je w poprzednich wpisach, ale wolisz udawać, że nie widzisz, ew. naprawdę przerasta cię zrozumienie kilku prostych zdań. A co do szkodliwości to powiedz mi czy chory na schizofrenię, któremu wydaje się, że jest Napoleonem, ale nie wadzi tym nikomu, jest zdrowy?

Nie może być zdrowy bo choruje na schizofrenię a zwidy są tego efektem (w pytaniu masz odpowiedź).

>Przecież wymieniłem owe czynniki w jednym z poprzednich wpisów, poza tym nawet Freud zauważył, że homoseksualizm jest efektem zaburzeń w rozwoju.

Opinia bez argumentu.

>>A zatem jak tym się można zarazić i na co to szkodzi?
>A n.p. poprzez potraktowanie dorastającego człowieka szkodliwymi czynnikami, lub sztucznie zniszczyć produkcję męskich hormonów w organizmie.

Znaczy się homoseksualiści biorą w okresie dorastania jakieś prochy żeby zostać kimś tam dla fantazji czy jak ?

> Choroby psychiczne w ogóle można wywołać ustawicznym poddawaniem ludzi pewnym czynnikom. W Polsce n.p. masowo wywoływano i wywołuje się depresję ciągłą nędzą, niszczeniem polskich przedsiębiorców, kradzieżą mienia przez państwo (n.p. kamienic i wyrzucaniem z nich lokatorów etc...).

Depresja wynika z uszkodzenia określonych funkcji mózgu a nie z powodu zmiany miejsca zamieszkania czy problemami z firmą. Dowodem jest konieczność leczenia farmakologicznego tej choroby i występowanie niezależnie od statusu.

>Opisałem znane mi czynniki wywoływania HS, ale skoro wolisz udawać, że nie widzisz to co ja poradzę?
>>>Łżesz! Nie jestem, zwierzęciem. Jestem człowiekiem, nie mierz na wszystkich swoją miarą!
>>Braki w biologi wyraźnie widoczne
>Jakie braki?

Należysz do królestwa zwierząt jak wszyscy (mam nadzieję).

No chyba  że Spolkowie z planety Spolk rozkręcają się z inwazją i już nie zamiana jabłek na gruszki w czytankach i zadaniach z podręczników dla dzieci (gruszki jako mniej odżywcze powodują problemy z myśleniem co zwiększa szanse późniejszej inwazji desantowej z planety Spolk rzecz jasna) tylko wysyłają już swoich fizycznych agentów coby z jakiegoś boru pisali na necie. Kim są Spolkowie taksonometrycznie nie wiadomo ale na pewno nie z ziemskiego królestwa zwierząt. (Kirycz Junior, nie pamiętam tytułu nowelki ale naprawdę śmieszna).

>W rzeczywistej biologii na pewno nie, ale zbolszewizowanie masmediów i systemów edukacji powoduje skretynianie mas ludzkich w tym tzw "naukowców". Przykładem
> "pięknym" są tony "doktoratów" i innych "dzieł nauki" "dowodzących" "wyższości" gospodarki centralnie planowanej nad wolnorynkową.

W niektórych korporacjach jest coś podobnego, oczywiście są inne warunki brzegowe (korporacja to nie państwo).

>"Nauka" gender i wszystkie rozsiane przez nią zarazki są warte tyle samo, co te tony rozpraw "ekonomicznych" produkowanych za komuny.

Gender grozi kataklizmem ekonomicznym?
Śmiała tez. Jakieś argumenty?

>>Lęk przed nieszkodliwymi zjawiskami jest ograniczający w działaniu a zatem szkodliwy.
>Homoseksualizm jest szkodliwy. Wytłumaczę ci jak krowie na rowie: odbytnica przeznaczona jest do wydalania, a nie do kopulowania, w wyniku wsadzania penisa w kał można się nabawić różnych zapaleń.

Jeden z bardzo wielu wariantów igraszek (niektóre kobiety też tego używają).
Pomijam że homoseksualizm to preferencje seksualne a nie igraszki i to w określonej koniecznej jak rozumiem konfiguracji.

Preferencja oznacza również "wolą baraszkować" a nie "muszą". Zdaje się że zawsze zakładasz "muszą" - to kolejny błąd.

> Ponadto niesie on zniszczenia psychiczne.

Dowody proszę.

>Odruchy broniące/odrzucające człowieka od n.p. wkładania ręki do ognia,

Ewidentna obrona przed uszkodzeniem (warunkiem jest odczuwanie bólu).

> zjedzenia śmierdzącego zgniłego mięsa,

Durin czy jak się nazywa ten owoc jest przysmakiem a to coś blisko
Zapach podobno nie ma równych (jest zakaz wnoszenia na pokład samolotów np.).

> homoseksualizmu,

Nie ma żadnych odruchów u zdrowego w tym przypadku.
Możesz nie gustować w takich igraszkach, to nie lęk czy histeria.

> zabezpieczenie przed kanibalizmem itp

Nie ma zabezpieczenia przed kanibalizmem (historia krytycznych zdarzeń chociażby).
Ludożerstwo (zabijanie swoich w celu spożycia bez konieczności) to prędzej (mechanizmy psychologiczne relacji w grupie). Dzikie psy mają to chyba lepiej niż ludzie opanowane (zwłaszcza opieka nad starszymi czy chorymi).

>są wrodzone nie bez powodu, ale ja nie jestem w stanie poradzić czegokolwiek na twoją ułomność intelektualną. Nie potrafisz myśleć, być może jest to wina żydokomuszego systemu edukacji, który tępi samodzielne myślenie i hoduje masowo mediotów niezdolnych do autonomicznego logicznego procesu myślowego, a może jesteś zawodowym neoboszewickim propagandystą jakich coraz więcej w internecie.

No niestety mi nie płacą za pisanie tu więc chyba czas już zakończyć ten bezproduktwny wątek.

>>Jak się wybronisz z oskarżenia że jesteś homo? Konkretnie proszę.
>A po co mam się bronić, nawet jeżeli choruję na homoseksualizm to co z tego i co to ma do tematu dyskusji?

Ponieważ homoseksualizm nie jest to ani choroba ani jednoznacznie określana cecha to można go przypisać każdemu i nie ma żadnych możliwości realnie się z tego wybronić.
Stwierdzam że jesteś i tam gdzie są z tym problemy prawne masz problem. Zazwyczaj poważny i bez żartów. Jedna z metod usuwania oponentów, cenzurowana itp. skuteczna i łatwa do wprowadzenia.

>Ponadto tu nie chodzi raczej o strach przed HS tylko o to, że propaganda gender jest częścią prowadzonej obecnie rewolucji neobolszewickiej i jest wyjątkowo toksyczna społecznie, wyniszcza Europę zach. i Amerykę Płn a teraz zaczyna wyniszczać i Polskę.

Europa Zachodnia to ma inne problemy niż gender.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
A co do szkodliwości to powiedz mi czy chory na schizofrenię, któremu wydaje się, że jest Napoleonem, ale nie wadzi tym nikomu, jest zdrowy?
>Nie może być zdrowy bo choruje na schizofrenię a zwidy są tego efektem (w pytaniu masz odpowiedź).
Taaa? To po co napisałeś:
>- choroba musi na coś szkodzić,
??
>Opinia bez argumentu.
Znowu kłamstwo. Wymieniłem już wcześniej fakty na ten temat
>Znaczy się homoseksualiści biorą w okresie dorastania jakieś prochy żeby zostać kimś tam dla fantazji czy jak ?
Tzn że w dzisiejszych czasach w jedzeniu jest dużo żeńskich hormonów, gdyż dodaje się je n.p. do pasz dla zwierząt.
>Depresja wynika z uszkodzenia określonych funkcji mózgu a nie z powodu zmiany miejsca zamieszkania czy problemami z firmą. Dowodem jest konieczność leczenia farmakologicznego tej choroby i występowanie niezależnie od statusu.
Depresję jak najbardziej można wywołać nieustającym nękaniem człowieka, znowu dajesz popis nieumiejętności czytania ze zrozumieniem.
>>Jakie braki?
>Należysz do królestwa zwierząt jak wszyscy (mam nadzieję).
Ja przede wszystkim należę do wymierającego już świata istot rozumnych.
>No chyba  że Spolkowie z planety Spolk rozkręcają się z inwazją i już nie zamiana jabłek na gruszki w czytankach i zadaniach ...
Nie wiem po co to napisałeś.
>W niektórych korporacjach jest coś podobnego, oczywiście są inne warunki brzegowe (korporacja to nie państwo).
No zgadza się korporacja to nie państwo, jakiś ty bystry, szkoda że nie zauważyłeś, że ja piszę o państwach.
>Gender grozi kataklizmem ekonomicznym?
Jest częścią neobolszewickiej rewolucji, która wyniszcza dawną cywilizację łacińską i jest takim samym kłamstwem jak wspomniana propaganda. Rewolucja seksualna była też częścią tej pierwszej rewolucji bolszewickiej w początkach XX-go wieku, kierowała nią m. in. Aleksandra Kołłontaj, wygasił ją Józef Stalin. Dzisiejsza Europa jest wprowadzana w tą samą patologiczną ideologię co Rosja 100 lat temu.
>Śmiała tez. Jakieś argumenty?
Tzn co jest "śmiałą tezą"?
>>>Lęk przed nieszkodliwymi zjawiskami jest ograniczający w działaniu a zatem szkodliwy.
Kłamiesz, homoseksualizm jest szkodliwy, zwłaszcza w dzisiejszym wariancie, gdyż ma rozkładowy wpływ na społeczeństwo n.p. na jego normy moralne. Co innego gdyby był on schowany jak zawsze, ale taka powtórka z działalności Aleksandry Kołłontaj i jej podobnyvh jest jak najbardziej rozkładowy i antyspołeczny. Podstawową komórką cywilizacji europejskich była monogamiczna rodzina i ta ulega rozkładowi w wyniku neobolszewickiej rewolucji. W USA są już pierwsze przypadki skatowania dzieci operacjami "zmiany płci"! Dokonują tego barbarzyństwa skretyniali od neobolszewickich mediów rodzice.
>Pomijam że homoseksualizm to preferencje seksualne a nie igraszki i to w określonej koniecznej jak rozumiem konfiguracji.
Jesteś patologicznym kłamcą, prymitywem, patolem, wyjaśniałem już, że samo zniszczenie odruchów obronnych jest już chorobą, skrzywienie pragnień i uczuć też. Jednym z podstawowych zniszczeń rozsiewanych przez LGBT jest zniszczenie podstawowej komórki społecznej jaką jest rodzina, jest to częścią wyniszczania cywilizacji europejskich.
>Preferencja oznacza również "wolą baraszkować" a nie "muszą". Zdaje się że zawsze zakładasz "muszą" - to kolejny błąd.
Choroba, bo zdrowi nie mają takich zboczeń, o czym pisałem już wcześniej.
>Dowody proszę.
Pisałemn wcześniej: po pierwsze rozkład społeczeństwa, po drugie tęczowa zaraza jest częścią wywoływanej sztucznie katastrofy demograficznej, mającej na celu wyniszczenie rasy europejskiej.
>Durin czy jak się nazywa ten owoc jest przysmakiem a to coś blisko
>Zapach podobno nie ma równych (jest zakaz wnoszenia na pokład samolotów np.).
Co to ma do faktu, że mężczyźni mają biologiczne zabezpieczenie przed homoseksualizmem?
>Nie ma żadnych odruchów u zdrowego w tym przypadku.
Łżesz bezczelnie, większość mężczyzn ma takie odruchy, niestety można je zniszczyć.
>Nie ma zabezpieczenia przed kanibalizmem (historia krytycznych zdarzeń chociażby).
W przypadku ciągłego spożywania ludzkiego mięsa pojawia się objawy przypominające epilepsję.
>Ludożerstwo (zabijanie swoich w celu spożycia bez konieczności) to prędzej (mechanizmy psychologiczne relacji w grupie). Dzikie psy mają to chyba lepiej niż ludzie opanowane (zwłaszcza opieka nad starszymi czy chorymi).
Europejczycy też to mieli dobrze opanowane, pod warunkiem że nie szalała w danym momencie jakaś chora ideologia, jak to ma miejsce po II WŚ.
>No niestety mi nie płacą za pisanie tu więc chyba czas już zakończyć ten bezproduktwny wątek.
Bezproduktywny głównie z powodu twoich idiotycznych wypowiedzi i braku logicznego myślenia.
>Ponieważ homoseksualizm nie jest to ani choroba ani jednoznacznie określana cecha to można go przypisać każdemu i nie ma żadnych możliwości realnie się z tego wybronić.
XDXDXD Ależ ty bredzisz Nie można przypisać każdemu bo większość(jeszcze) na to nie choruje.
>Stwierdzam że jesteś i tam gdzie są z tym problemy prawne masz problem. Zazwyczaj poważny i bez żartów. Jedna z metod usuwania oponentów, cenzurowana itp. skuteczna i łatwa do wprowadzenia.
Ja stwierdzam, że jesteś nawiedzonym neobolszewikiem, wstecznikiem, nie jesteś w stanie myśleć logicznie, projektujesz swoje metody na innych, siejesz regres i patologie, wszyscy bolszewicy i żydki tak robią, standardowa taktyka. A ponieważ z tych samych przyczyn wynikają te same skutki, to neobolszewicka rewolucja zniszczy Europę w tym Polskę i tęczowa zaraza jest jednym z narzędzi zniszczenia.
>Europa Zachodnia to ma inne problemy niż gender.
Zgadza się ale ten też ma. Neobolszewicka rewolucja jest w pełnym natarciu i oprócz tęczowej zarazy produkuje także inne problemy to fakt. N.p. niszczenie w Europie najważniejszych wartości, kategorii bytu ludzkiego i wprowadzanie w życie totalitaryzmu przez Unię antyEuropejską.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>I niczego złego. To cecha, preferencja homoseksualna. Wg mnie w jakiejś części dziedziczna bo utrzymuje się praktycznie zawsze od tysiącleci na podobnym poziomie ludzkiej populacji na całym świecie.
Jak zwykle się mylisz W państwach w których propaganda genderowa trwa już od ponad pokolenia liczba zachorowań na HS wzrasta, przykładem są Naziści/"Niemcy", u nich wprowadzono tego typu "edukację" wcześniej niż u nas i w pokoleniu potraktowanym taką tresurą nastąpił wzrost zachorowań na homoseksualizm. Nie wiem dlaczego wg ciebie HS jest dziedziczny skoro przez większość historii homoseksualiści nie mieli dzieci.
>Prawdę otrzymujesz przez poddanie tezy czy opinii weryfikacji.
No ty niestety nie dążysz do prawdy.
>W tym przypadku musisz udowodnić indukcję skłonności poprzez informację i szkodliwość.
>Będzie trudno jak widać po wypowiedziach.
Samo w sobie zachorowanie na HS jest szkodliwe, choćby dlatego, że prowadzi do wymierania populacji, jest patologią psychiczną, bo robija naturalne związki do jakich przystosowany jest człowiek. Związki homoseksualne w przeważającej większości są nietrwałe i patologiczne. Lista patologii i zniszczeń związanych z HS jest zresztą długa i nie ma tu na nią miejsca, może kiedyś założę osobny wątek. Dodam tylko, że homoseksualiści mają potężną nadreprezentację pośród pedofilów - kilkadziesiąt razy większą niż heteroseksualiści.
>To ewolucja jest mitem?
Mitem, ew. fantastyczną hipotezą nieuwzględniającą pewnych podstawowych właściwości istot żywych, które zresztą nie były znane w momencie tworzenia tej hipotezy przez Darwina i z tego co ja wiem to późniejsi ewolucjoniści również nie odnieśli się do bardzo ważnej sprawy, a mianowicie informacyjnej strony życia n.p. przyczyn/mechanizmów generowania Peta(Jotta?)bajtów skoordynowanych ma wielu piomach danych w przyrodzie. Sam Darwin nawet nie miał świadomości ogromu danych w kodzie DNA, a od dzisiejszych badaczy można usłyszeć, że cały ten ogrom danych "powstaje przez przypadek" Mnie takie coś nie przekonuje i świadczy o raczej mitologicznym znaczeniu hipotezy ewolucji.
>>Nazywanie choroby "preferencjami" jej nie leczy, spróbuj n.p. z rakiem geniuszu Zaklinanie rzeczywistości nie działa przypominam po raz kolejny.
>Rak spełnia wymogi choroby z definicji bo szkodzi na funkcjonowanie organizmu.
Z jakiej definicji? Czy jakby nie szkodził jak n.p. narośle na skórze - tzw "pieprzyki" nie szkodzą a są nowotworami i są tym samym objawem zaczątków choroby zwanej rakiem skóry, ona się nie musi rozwinąć, ale może i nie szkodzą co ważne. Nie szkodzi też zazwyczaj HPV a mimo to jest chorobą.
>Co to w ogóle za argument?
Normalny, zgodny z definicją choroby, którą podałem wcześniej.
>>>Nie muszą się rozmnażać, to zresztą w grupie wilków też jest widoczne (nie każda para ma potomstwo).
>>Yhy. A w grupie much widoczne są tendencje do jedzenia g**na. Robisz się coraz bardziej żenujący.
>Argument o konieczności rozmnażania poproszę.
Potrzebna jest ona do przetrwania gatunku, a gatunek jest potrzebny aby żyć, tworzyć, rozwijać się, poszerzać świadomość etc...
>Twoje poglądy oparte o przesądy, strach, fobie, całkowicie zewnętrzne bez przemyśleń oraz całkowita totalna niepodatność na naukową wizję świata (brak wdrożenia do niezależnej weryfikacji danych).
Kłamiesz, moje poglądy nie są oparte o "przesądy, strach, fobie, bez przemyśleń", opieram je na faktach i logicznym myśleniu. Nie wiem co masz na myśli poprzez "całkowicie zewnętrzne.
Kłamiesz również, iż moje poglądy "oparte są o całkowita totalna niepodatność na naukową wizję świata (brak wdrożenia do niezależnej weryfikacji danych).". Przymiotnik "naukowy" pochodzi od słowa "nauka", a nauka w europejskim tego słowa znaczeniu to nic innego jak poznawanie prawdy o jakiejś dziedzinie życia. Ty od prawdy w tym temacie trzymasz się z dala, ignorujesz powszechnie znane fakty i to takie, które można zaobserwować w otaczającej nas rzeczywistości, nazywasz logiczne wywody "opiniami". Takie coś to nie jest "nauka" a zwykła (neo)bolszewicka propaganda będąca historyczną kontynuacją tej rozpoczętej jeszcze w czasach Marxa, a której eksplozja miała miejsce podczas Rewolucji Bolszewickiej w Rosji.
26-12-2019 16:41 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)
>>I niczego złego. To cecha, preferencja homoseksualna. Wg mnie w jakiejś części dziedziczna bo utrzymuje się praktycznie zawsze od tysiącleci na podobnym poziomie ludzkiej populacji na całym świecie.
>Jak zwykle się mylisz W państwach w których propaganda genderowa trwa już od ponad pokolenia liczba zachorowań na HS wzrasta, przykładem są Naziści/"Niemcy",

Poproszę o dane statystyczne.
Co rozumiesz przez 'Naziści/"Niemcy"' w ogóle ?
// Coś takiego realnie nie istnieje więc i badań nie będzie ale to Twój problem

> u nich wprowadzono tego typu "edukację" wcześniej niż u nas i w pokoleniu potraktowanym taką tresurą nastąpił wzrost zachorowań na homoseksualizm. Nie wiem dlaczego wg ciebie HS jest dziedziczny skoro przez większość historii homoseksualiści nie mieli dzieci.

Jest dziedziczny w obrębie królestwa zwierząt do którego należy człowiek bo występował
od Sparty co najmniej.

>Samo w sobie zachorowanie na HS jest szkodliwe, choćby dlatego, że prowadzi do wymierania populacji, jest patologią psychiczną, bo robija naturalne związki do jakich przystosowany jest człowiek.

Opinia bez dowodu.

1. Homoseksualistów jest parę/parenaście procent w populacji praktycznie od zawsze więc to niczego nie zaburza

2. Nie jest chorobą a zatem i patologią

3. Niczego to nie rozbija bo jak.

> Związki homoseksualne w przeważającej większości są nietrwałe i patologiczne.

Normalne też. To inne zagadnienie.

> Dodam tylko, że homoseksualiści mają potężną nadreprezentację pośród pedofilów - kilkadziesiąt razy większą niż heteroseksualiści.

Badania proszę. Obiekty badane mają być w normalnej rzeczywistości a nie np. mnisi z zakonu

>>To ewolucja jest mitem?
>Mitem, ew. fantastyczną hipotezą nieuwzględniającą pewnych podstawowych właściwości istot żywych, które zresztą nie były znane w momencie tworzenia tej hipotezy przez Darwina i z tego co ja wiem to późniejsi ewolucjoniści również nie odnieśli się do bardzo ważnej sprawy, a mianowicie informacyjnej strony życia n.p.

To znaczy jaką konkretnie tezę stawiasz?

> przyczyn/mechanizmów generowania Peta(Jotta?)bajtów skoordynowanych ma wielu piomach danych w przyrodzie. Sam Darwin nawet nie miał świadomości ogromu danych w kodzie DNA, a od dzisiejszych badaczy można usłyszeć, że cały ten ogrom danych "powstaje przez przypadek" Mnie takie coś nie przekonuje i świadczy o raczej mitologicznym znaczeniu hipotezy ewolucji.

Poćwicz ewolucje praktycznie na czymś prostszym np, na groszku

>Z jakiej definicji? Czy jakby nie szkodził jak n.p. narośle na skórze - tzw "pieprzyki" nie szkodzą a są nowotworami i są tym samym objawem zaczątków choroby zwanej rakiem skóry, ona się nie musi rozwinąć, ale może i nie szkodzą co ważne. Nie szkodzi też zazwyczaj HPV a mimo to jest chorobą.

Bo może doprowadzić do nowotworu a później zgonu.
HS sam w sobie nie prowadzi do żadnych chorób.

>>Argument o konieczności rozmnażania poproszę.
>Potrzebna jest ona do przetrwania gatunku, a gatunek jest potrzebny aby żyć, tworzyć, rozwijać się, poszerzać świadomość etc...

Gatunku a nie określonej grupy czy osobnika.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>I niczego złego. To cecha, preferencja homoseksualna. Wg mnie w jakiejś części dziedziczna bo utrzymuje się praktycznie zawsze od tysiącleci na podobnym poziomie ludzkiej populacji na całym świecie.
>>Jak zwykle się mylisz W państwach w których propaganda genderowa trwa już od ponad pokolenia liczba zachorowań na HS wzrasta, przykładem są Naziści/"Niemcy",
>Poproszę o dane statystyczne.
n.p. tu n.p. podają 7,4% identyfikujących się jako LGBT:
de.statista.com/themen/4641/lgbt/
A jeszcze 2-3 dekady temu było 1%.
>Co rozumiesz przez 'Naziści/"Niemcy"' w ogóle ?
>// Coś takiego realnie nie istnieje więc i badań nie będzie ale to Twój problem
Naziści/Niemcy/Prusacy to taki naród który żyje za Odrą i nas okresowo morduje i katuje.
>> u nich wprowadzono tego typu "edukację" wcześniej niż u nas i w pokoleniu potraktowanym taką tresurą nastąpił wzrost zachorowań na homoseksualizm. Nie wiem dlaczego wg ciebie HS jest dziedziczny skoro przez większość historii homoseksualiści nie mieli dzieci.
>Jest dziedziczny w obrębie królestwa zwierząt do którego należy człowiek bo występował
>od Sparty co najmniej.
Nie jest dziedziczny, sam fakt występowania od czasów Sparty, w żaden sposób nie dowodzi dziedziczności Nie kręć zatem Epilepsja też występuje od starożytności a nie jest dziedziczna. A zatem występowanie od starożytności nie dowodzi dziedziczności, HS jest efektem zaburzeń w okresie dojrzewania, zatruwanie jedzenia żeńskimi hormonami też robi swoje.
>>Samo w sobie zachorowanie na HS jest szkodliwe, choćby dlatego, że prowadzi do wymierania populacji, jest patologią psychiczną, bo rozbija naturalne związki do jakich przystosowany jest człowiek.
>Opinia bez dowodu.
Bredzisz. Jest powszechnie znanym faktem, że w tym typie cywilizacyjnym monogamiczna rodzina była podstawową komórką społeczną. Atakowanie i niszczenie tej instytucji jak najbardziej jest czynnikiem rozkładu, zresztą jednym z wielu, którymi jest obecnie kompleksowo katowana Europa i Ameryka Północna.
>1. Homoseksualistów jest parę/parenaście procent w populacji praktycznie od zawsze więc to niczego nie zaburza
A w której oprócz Nazistów jest tylu chorych na HS?
>2. Nie jest chorobą a zatem i patologią
Jest chorobą i patologią, o czym napisałem wyżej.
>3. Niczego to nie rozbija bo jak.
Tak jak pisałem, rozwala podstawową komórkę tworzącą konstrukcję narodów Europy, czyli instytucję rodziny. LGBT niszczą także instytucję małżeństwa, psychikę dzieci oddanych do adopcji parom homo. Ten rodzaj destrukcji jest jednym z czynników mordujących demografię i normalne więzi społeczne pozwalające narodom tudzież społeczeństwom trwać
>> Związki homoseksualne w przeważającej większości są nietrwałe i patologiczne.
>Normalne też. To inne zagadnienie.
To jest część tego samego zagadnienia, czyli stopniowego zatruwania Europy neobolszewickimi ideologiami.
>> Dodam tylko, że homoseksualiści mają potężną nadreprezentację pośród pedofilów - kilkadziesiąt razy większą niż heteroseksualiści.
>Badania proszę. Obiekty badane mają być w normalnej rzeczywistości a nie np. mnisi z zakonu
Przebadaj se statystyki policyjne, albo poczytaj czasem media, kilkadziesiąt % pedofilii to homoseksualiści.
>>>To ewolucja jest mitem?
>>Mitem, ew. fantastyczną hipotezą nieuwzględniającą pewnych podstawowych właściwości istot żywych, które zresztą nie były znane w momencie tworzenia tej hipotezy przez Darwina i z tego co ja wiem to późniejsi ewolucjoniści również nie odnieśli się do bardzo ważnej sprawy, a mianowicie informacyjnej strony życia n.p.
>To znaczy jaką konkretnie tezę stawiasz?
>> przyczyn/mechanizmów generowania Peta(Jotta?)bajtów skoordynowanych ma wielu piomach danych w przyrodzie. Sam Darwin nawet nie miał świadomości ogromu danych w kodzie DNA, a od dzisiejszych badaczy można usłyszeć, że cały ten ogrom danych "powstaje przez przypadek" Mnie takie coś nie przekonuje i świadczy o raczej mitologicznym znaczeniu hipotezy ewolucji.
>Poćwicz ewolucje praktycznie na czymś prostszym np, na groszku
sam se poćwicz na groszku, nie odniosłeś się w ogóle do tego co napisałem, a wygenerowanie tak potężnej ilości skoordynowanych danych przez przypadek jest po prostu nieprawdopodobne.
>HS sam w sobie nie prowadzi do żadnych chorób.
Sam w sobie jest chorobą, co już wcześniej tłumaczyłem, podobnie zresztą jak n.p. zoofilia.
>>>Argument o konieczności rozmnażania poproszę.
>>Potrzebna jest ona do przetrwania gatunku, a gatunek jest potrzebny aby żyć, tworzyć, rozwijać się, poszerzać świadomość etc...
>Gatunku a nie określonej grupy czy osobnika.
Nie wiem co to ma do rzeczy.
22-12-2019 18:24 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Jakie "więzi" masz w tym przypadku? Czytałeś to zdanie wyżej czy mantra?
W przypadku Europy były to więzi narodowe oraz społeczne, nie pozwalające na rozwój patologii. Najbliższe działające prawidłowo w tym temacie możesz zaobserwować u części muzułmanów w Europie, gdyż ich się jak na razie nie orze propagandą tak jak Europejczyków zaorano.
>Przeczytałeś ze zrozumiem to co wyżej? Jak chcesz to blokować?
Przeczytałem i napisałem że po normalnemu to więzi narodowe i społeczne nie pozwalają na coś takiego, ale Europę niestety przeorała żydokomuna i pewne mechanizmy służące przetrwaniu już w Europie nie działają.
>Prawa pracy w Niemczech są bardzo rozbudowane (znajoma pracuje to wiem na pewno i to z pierwszej ręki). Niewolnictwa to sobie w ogóle nie wyobrażam w Niemczech praktycznie i nie znam takich przypadków.
Czy waść jest upośledzony? Czy tak trudno przeczytać ze zrozumieniem dwa zdania prostego tekstu?
>> Wielu Polaków nie ma nawet świadomości, że patologie na które narzekają są żydosowieckiego pochodzenia. We Francji w ramach islamizacji uwstecznia się swoboda poruszania się po miastach, na niektóre dzielnice wchodzić już nie można jak się ma za jasną skórę,
>Byłeś i sprawdziłeś (kolejkę też)?
Sprawdzone, ja nie muszę bywać we Francji, znam ludzi którzy byli i widzieli. Samo już wprowadzenie do francuskiego kalendarza regularnych zadym i dewastacji mienia, już o tym świadczą. To jest zresztą temat rzeka jak w Europie po II WŚ celowo i z rozmysłem (neo)bolszewia zniszczyła naturalne więzi narodowe oraz łaciński typ cywilizacyjny, tylko po to aby grupka człekokształtnych parazytów mogła się nażreć.
>I to gender powoduje że sa problemy z badaniami kosmicznym
Nie wiem o czym bredzisz.
22-12-2019 18:56 
 Ocena 2 na 4
j23a (1186 punktów)
>>Jakie "więzi" masz w tym przypadku? Czytałeś to zdanie wyżej czy mantra?
>W przypadku Europy były to więzi narodowe oraz społeczne, nie pozwalające na rozwój patologii. Najbliższe działające prawidłowo w tym temacie możesz zaobserwować u części muzułmanów w Europie, gdyż ich się jak na razie nie orze propagandą tak jak Europejczyków zaorano.

Nie czytasz zupełnie, mantra jak zwykle
Ta część wypowiedzi zaczęła się od mojego przykładu ze śmiercią jednego z rodziców.
Zgodnie z Twoimi teoriami należy mieć dwóch różnopłciowych przez 20 lat. Jeżeli dojdzie do utraty jednego rodzica to zaburzy się proces wychowania (Twoje zdanie) na tyle mocno że to problem zaorania EU (oczywiście dokwaterowanie do rodziny kogoś równej płci spowoduje jeszcze większy kataklizm jak rozumiem).
Przyjmując taki tok rozumowania pytam się jakie więzy społeczne zapełnią (czy zapełniały przed ich zniszczeniem) ten konkretnie brak i co mają do tego Muzułmanie w EU?

>>Przeczytałeś ze zrozumiem to co wyżej? Jak chcesz to blokować?
>Przeczytałem i napisałem że po normalnemu to więzi narodowe i społeczne nie pozwalają na coś takiego, ale Europę niestety przeorała żydokomuna i pewne mechanizmy służące przetrwaniu już w Europie nie działają.

W każdym normalnym państwie świata zakwaterujesz na własnościowe mieszkanie kogo chcesz. Np. z powodów ekonomicznych, utworzenia firmy itp. Co tu ma do rzeczy jakaś mistyczna żydokomuna i zaburzenie przetrwania? I niby jak ma mieszkanie razem na przetrwanie oddziaływać szkodliwie (chociażby fakt zastępcy do opieki od razu)?

>>Prawa pracy w Niemczech są bardzo rozbudowane (znajoma pracuje to wiem na pewno i to z pierwszej ręki). Niewolnictwa to sobie w ogóle nie wyobrażam w Niemczech praktycznie i nie znam takich przypadków.
>Czy waść jest upośledzony? Czy tak trudno przeczytać ze zrozumieniem dwa zdania prostego tekstu?

Poproszę o przykłady niewolnictwa w Niemczech. Konkretnie. Tylko nie cytaty z przygód Knopik Hamerka King

>>> Wielu Polaków nie ma nawet świadomości, że patologie na które narzekają są żydosowieckiego pochodzenia. We Francji w ramach islamizacji uwstecznia się swoboda poruszania się po miastach, na niektóre dzielnice wchodzić już nie można jak się ma za jasną skórę,
>>Byłeś i sprawdziłeś (kolejkę też)?

>Sprawdzone, ja nie muszę bywać we Francji, znam ludzi którzy byli i widzieli.

Jak nie można wchodzić to co widzieli ?

> Samo już wprowadzenie do francuskiego kalendarza regularnych zadym i dewastacji mienia,

Możesz rozwinąć, Bo nie rozumiem o co chodzi.

> już o tym świadczą. To jest zresztą temat rzeka jak w Europie po II WŚ celowo i z rozmysłem (neo)bolszewia zniszczyła naturalne więzi narodowe oraz łaciński typ cywilizacyjny, tylko po to aby grupka człekokształtnych parazytów mogła się nażreć.

Mantra

>>I to gender powoduje że sa problemy z badaniami kosmicznym
>Nie wiem o czym bredzisz.

Napisałeś że studia gender na uniwersytecie są be.
To się pytam jak to szkadzi konkretnie na wydział fizyki czy badań kosmosu.
Bo ja nie widzę związku.
20-12-2019 23:30 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>> zniszczenie fundamentów cywilizacyjnych n.p. prawdy obiektywnej.
>Co to jest prawda obiektywna tak praktycznie?
A n.p. prawda jest myślą dającą rozumowi sens i obiektywny ogląd badanej rzeczy tudzież procesu, cechy prawdy obiektywnej w cywilizacji łacińskiej dostarczyli m. in. Arystoteles, św Tomasz z Akwinu i inni realiści, więc nie będę się tu rozpisywał. Prawda obiektywna ma taką cechę, której żydo-bolszewizm i różni nachodźcy n.p. muzułmanie nienawidzą, czyli ma priorytet ponad wszystkim bo bez tego nie ma nauki, rozumu i cywilizacji europejskiej. Cywilizacja żydowska koegzystuje z innymi tak aby prawda w relacjach leżała na śmietniku i ta różnica cywilizacyjna powoduje pęknięcia i zniszczenia w miarę zażydzania masmediów i uczelni, zwłaszcza wydziałów humanistycznych, które dzisiaj stają się już post-nauką, co można ze śmiechem i strachem zobaczyć i usłyszeć gdy się "kształcone w piśmie" "autorytety" odezwą w masmediach europejskich bądź zachodnich. Przykład 1-szy z brzegu: psor magdalena środa ma pomysła: otóż środa chce nadać obywatelstwo zwierzętom tego zresztą jest cała plaga. To trwa już od kilku dekad, a zatem czas życia wielu, stąd też to stado myśli, iż to jest "normalne".
>Ale u nas nie ma jeszcze chyba takich zabiegów?
Jakich zabiegów?
>>Zachód został spatologizowany stopniowo też przez żydokomunę choć inną metodą i nie klasyczną komuną a neokomunizmem.
>Trochę to skomplikowane, to znaczy co tam się stało praktycznie złego?
Po II WŚ wywalono do śmieci normalność i zasyfiono wszystko neobolszewickimi ideologiami obliczonymi na totalną depopulację, rozkład więzi narodowych i ogólne skretynienie wynikające ze zbolszewizowania niemal całego przekazu informacyjnego.
>Nie bardzo odróżniam komunizm od neokomunizmu, rozwiń proszę.
Fundamenty są takie same: 1. Wszystkich gojów okraść ze wszystkiego im szybciej tym lepiej.
2. Wszystkich gojów skretynić(n.p. religia cieplarniana) i zeszmacić(m. in. narzuconym multikulturalizmem i destrukcją narodów europejskich).
3. Większość zysków dać żydostwu, okruszki szabesgojom.
W bolszewickiej Rosji czy stalinowskiej Polsce zrealizowano komunizm, klasycznie czyli przy użyciu siły.
Na zachodzie te same główne cele są realizowane metodą stopniowego duraczenia i stopniowego okradania, ale jest skuteczna. Ja mieszkam w Anglii jedyne 4,5 roku i na moich oczach ceny wzrosły masakrycznie, a w porównaniu do tego co tam było w 2008 to po prostu jest masakra jak ich stopniowo zbiedzają. Ludzi już od dawna nie stać na tak podstawową rzecz jak własny dach nad głową, co jest cofnięciem w rozwoju do poziomu jaskiniowego, na prawdę murowana chałupa to jest tak stary wynalazek, że aż strach pomyśleć, że dzisiaj nie dostępny już dla większości, taki bolszewicki zamordyzm podatkowo-haraczowy obowiązuje. W Polsce jest taka żydo-sowiecka naleciałość jak "wieczyste użytkowanie bo żydokomuna nie mogła ścierpieć, że goje coś posiadają. I te ich chore, zwierzęce obyczaje nadal rządzą. Po wprowadzeniu własności nieruchomości ceny tak wywindowano aby przeciętnego Polaka nie było stać na posiadanie, tak surowo te obce religijne zabobony są przestrzegane!
>> I nie chodzi tu o mieszkanie z osobą tej samej płci, tylko odebranie naturalnych wzorców.
>No to jak samotna matka z dzieckiem zamieszka z drugą kobietą i razem poprowadzą firmę taką na poważnie (z perspektywami pracy, konkretnym kapitałem itp) to będzie to dobry wzorzec czy nie?
Spaczony nieco, już teraz wiadomo, że europejskim mężczyznom zaszkodziła feminizacja zawodu nauczyciela, nie pamiętam już gdzie to opracowanie czytałem, ale są takie obserwacje wśród poważnych socjologów(tzn realistów).
>Para kochających się lesbijek to nie rozwód w wyniku pijaństwa.
Ale przykład chorej relacji międzyludzkiej, bo brakuje w niej normalnego wzorca więzi emocjonalnej i relacji psychologicznej pomiędzy kobietą i mężczyzną, brakuje także wzorca potrzebnego do przetrwania gatunku o czym tu zatem dalej mówić? To forum jest pełne osobników upośledzonych tudzież udających takich celem siania regresu i neobolszewizmu.
>Jaki system to roznosi i jak bo nie rozumiem.
Systemy medialne Europy zach. i w ostatnich latach zaczyna się to wlewać do Polski.
>>Mówię o wzorcach przyswajanych zarówno świadomie i nieświadomie przez pierwsze 2 dekady życia, Ty opisałeś krótką przygodę, chociaż też się jakoś odcisnęła, jak wynika z tego co piszesz.
>Pozytywnie, co nie zabije to wzmocni
Nie jesteś w hitlerjugend A nawet jeśli jesteś, to i tak jest to maksyma fałszywa w wielu sytuacjach, choćby dlatego, ze co cię nie zabiło to przybliżyło do śmierci.
>W wiarę w religijne bajki wyleczyłem się wtedy dożywotnio, to że się stawia na swoim i warto walczyć o różnorodność też się utrwaliło. Od paru siniaków się nie umiera.
A co to znaczy walczyć o różnorodność"?
>>To źle, ale co to ma do przekazywania chorego wzorca?
>Nie będziesz miał właściwego.
No nie będziesz miał, ale nadal nie wiem, co to ma do rzeczy.
22-12-2019 12:49 
 Ocena 1 na 3
j23a (1186 punktów)
> Cywilizacja żydowska koegzystuje z innymi tak aby prawda w relacjach leżała na śmietniku i ta różnica cywilizacyjna powoduje pęknięcia i zniszczenia w miarę zażydzania masmediów i uczelni, zwłaszcza wydziałów humanistycznych, które dzisiaj stają się już post-nauką, co można ze śmiechem i strachem zobaczyć i usłyszeć gdy się "kształcone w piśmie" "autorytety" odezwą w masmediach europejskich bądź zachodnich. Przykład 1-szy z brzegu: psor magdalena środa ma pomysła: otóż środa chce nadać obywatelstwo zwierzętom

W Indiach już to jest w stosunku do zwierząt wyższych (Delfiny, Walenie). Pomysł Środy jest nieco nie przemyślany w całokształcie ale to jest typowe dla naszej skrajnie miałkiej sceny politycznej. 500+ jest większą klapą i dużo groźniejsze bo ekonomiczne

> tego zresztą jest cała plaga. To trwa już od kilku dekad, a zatem czas życia wielu, stąd też to stado myśli, iż to jest "normalne".

>>Ale u nas nie ma jeszcze chyba takich zabiegów?
>Jakich zabiegów?

Było wcześniej czytaj dokładnie.

>Po II WŚ wywalono do śmieci normalność i zasyfiono wszystko neobolszewickimi ideologiami obliczonymi na totalną depopulację, rozkład więzi narodowych i ogólne skretynienie wynikające ze zbolszewizowania niemal całego przekazu informacyjnego.

A tak konkretnie?
>>Nie bardzo odróżniam komunizm od neokomunizmu, rozwiń proszę.
>Fundamenty są takie same: 1. Wszystkich gojów okraść ze wszystkiego im szybciej tym lepiej.

Koncentracja kapitału to raczej wielkie koncerny, nie są narodowe na pewno.

>2. Wszystkich gojów skretynić(n.p. religia cieplarniana) i zeszmacić(m. in.

Nie możesz stracić IQ przez teorie klimatyczne, bądź poważny.

> narzuconym multikulturalizmem i destrukcją narodów europejskich).

Znaczy jak ten multikulturalizm narzucają? Że można się wykształcić w EU, poprowadzić
sklep dla geeków i ostatecznie wylądować w Chinach na produkcji IOT (jedna z bardziej egzotycznych karier ktrórą poznałem ostatnio) ? Bo do tego się to sprowadza (widzisz obcą kulturę i uczysz się koegzystencji).

To chyba bardzo niedobrze że szkoła w RP i RP w całokształcie zaszczepia jakieś niedorzeczne fobie, durne religie i później zamiast szukać dla siebie wygodnej pracy i miejsca do życia to delikwent histeryzuje nad upadkiem itp boi się Hindusów, Turków czy podobnie i kisi w jakimś blokowisku. To jest porażka. Totalna. Chyba w komunizmie było tego mniej (były bariery i granice ale nie taka nachalna propaganda lęku).

>Na zachodzie te same główne cele są realizowane metodą stopniowego duraczenia i stopniowego okradania, ale jest skuteczna. Ja mieszkam w Anglii jedyne 4,5 roku i na moich oczach ceny wzrosły masakrycznie, a w porównaniu do tego co tam było w 2008 to po prostu jest masakra jak ich stopniowo zbiedzają.

No to narzekaj na społeczeństwo że masz w kraju zamieszkania kiepską gospodarkę a nie szukaj wroga w jakiejś nacji. I pracuj nad awansem czy zmianą miejsca zamieszkania.

> Ludzi już od dawna nie stać na tak podstawową rzecz jak własny dach nad głową, co jest cofnięciem w rozwoju do poziomu jaskiniowego,

W epoce jaskiniowej mieli jaskinie (nie wiem jak tam z prawem własności było). Pomijam, że w wielu miejscach to jaskinia nie potrzebna. Anglia ma klimat kiepski i stresujący, taki teren.

> na prawdę murowana chałupa to jest tak stary wynalazek, że aż strach pomyśleć, że dzisiaj nie dostępny już dla większości, taki bolszewicki zamordyzm podatkowo-haraczowy obowiązuje. W Polsce jest taka żydo-sowiecka naleciałość jak "wieczyste użytkowanie bo żydokomuna nie mogła ścierpieć, że goje coś posiadają.

Od wieczystego użytkowania się odchodzi.

>I te ich chore, zwierzęce obyczaje nadal rządzą. Po wprowadzeniu własności nieruchomości ceny tak wywindowano aby przeciętnego Polaka nie było stać na posiadanie, tak surowo te obce religijne zabobony są przestrzegane!

No nie powiedziałbym.

>>No to jak samotna matka z dzieckiem zamieszka z drugą kobietą i razem poprowadzą firmę taką na poważnie (z perspektywami pracy, konkretnym kapitałem itp) to będzie to dobry wzorzec czy nie?
>Spaczony nieco, już teraz wiadomo, że europejskim mężczyznom zaszkodziła feminizacja

To nieco to jak jest duże? Może być czy nie?

> zawodu nauczyciela, nie pamiętam już gdzie to opracowanie czytałem, ale są takie obserwacje wśród poważnych socjologów(tzn realistów).

Ale co ma nauczyciel do mieszkania z kimś?

>>Para kochających się lesbijek to nie rozwód w wyniku pijaństwa.
>Ale przykład chorej relacji międzyludzkiej, bo brakuje w niej normalnego wzorca więzi emocjonalnej i relacji psychologicznej pomiędzy kobietą i mężczyzną, brakuje także wzorca potrzebnego do przetrwania gatunku o czym tu zatem dalej mówić? To forum

O tym że lanie na co dzień jest nieprzyjemne, stresujące i ewidentnie chore.
A przetrwanie gatunku nie zależy od jednej osoby (i nie ma dla tej osoby znaczenia - w sensie pokoleniowym). Jedni chcą mieć rodzinę inni nie, są też LGBT. Gdzie tu problem?
Ogólnie jest drastyczne przeludnienie (zobacz sobie Norwegię i Finlandię).

> jest pełne osobników upośledzonych tudzież udających takich celem siania regresu i neobolszewizmu.

Dobre.
Nikogo nie udaje tak na marginesie.

>>Pozytywnie, co nie zabije to wzmocni
>Nie jesteś w hitlerjugend A nawet jeśli jesteś, to i tak jest to maksyma fałszywa w wielu sytuacjach, choćby dlatego, ze co cię nie zabiło to przybliżyło do śmierci.

>>W wiarę w religijne bajki wyleczyłem się wtedy dożywotnio, to że się stawia na swoim i warto walczyć o różnorodność też się utrwaliło. Od paru siniaków się nie umiera.
>A co to znaczy walczyć o różnorodność"?

Różnorodność światopoglądu w tym przypadku i postawić na swoim a nie ulegać tłumowi i niesprawdzonym bzdurom.

>>>To źle, ale co to ma do przekazywania chorego wzorca?
>>Nie będziesz miał właściwego.
>No nie będziesz miał, ale nadal nie wiem, co to ma do rzeczy.

Że brak tego wzorca występuje też z przyczyn natural
22-12-2019 19:10 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>W Indiach już to jest w stosunku do zwierząt wyższych (Delfiny, Walenie). Pomysł Środy jest nieco nie przemyślany w całokształcie ale to jest typowe dla naszej skrajnie miałkiej sceny politycznej. 500+ jest większą klapą i dużo groźniejsze bo ekonomiczne
To smutne, że Hindusi nie zbliżyli się do człowieczeństwa. 500+ jest patologią i to nie tylko ekonomiczną ale też społeczną.
>>Jakich zabiegów?
>Było wcześniej czytaj dokładnie.
>>Po II WŚ wywalono do śmieci normalność i zasyfiono wszystko neobolszewickimi ideologiami obliczonymi na totalną depopulację, rozkład więzi narodowych i ogólne skretynienie wynikające ze zbolszewizowania niemal całego przekazu informacyjnego.
>A tak konkretnie?
Tak konkretnie to pozbawiono masy Europejczyków zdolności do rozmnażania się, a nawet do biologicznego przetrwania. Uzyskano tę patologię m. in. poprzez zniszczenia modelu rodziny i zniszczenie podstawowych wartości, w tym wspomnianej wcześniej prawdy obiektywnej, kluczowej dla cywilizacji łacińskiej.
>>>Nie bardzo odróżniam komunizm od neokomunizmu, rozwiń proszę.
Nie bardzo się one od siebie różnią w warstwie celów do osiągnięcia. Jeden i drugi dąży do uwstecznienia/zezwierzęcenia ogółu populacji Homo Sapiens celem ustanowienia władzy człekokształtnych parazytów, co mogliśmy obserwować na przykładzie klasycznego komunizmu w okresach bolszewizmu, stalinizmu oraz ich późniejszych konsekwencji. Systemy komunistyczne bez względu na opakowanie zawsze dążą do odebrania człowiekowi świadomości, wolności, godności, prawa do życia, personalizmu/indywidualizmu, majątku czyli w ogóle człowieczeństwa.
>>Fundamenty są takie same: 1. Wszystkich gojów okraść ze wszystkiego im szybciej tym lepiej.
>Koncentracja kapitału to raczej wielkie koncerny, nie są narodowe na pewno.
Nie zgadłeś, jak najbardziej są.
>>2. Wszystkich gojów skretynić(n.p. religia cieplarniana) i zeszmacić(m. in.
>Nie możesz stracić IQ przez teorie klimatyczne, bądź poważny.
religia cieplarniana jest już tylko przykrą konsekwencją odebrania ludziom rozumu, w przypadku Europy wynika to z upadku prawdy.
>Znaczy jak ten multikulturalizm narzucają?
A tak że go wprowadzają wbrew narodom, wbrew ich potrzebom, wbrew rozumowi i wbrew człowieczeństwu.
> Że można się wykształcić w EU, poprowadzić
>sklep dla geeków i ostatecznie wylądować w Chinach na produkcji IOT (jedna z bardziej egzotycznych karier ktrórą poznałem ostatnio) ?
Multikulturalizm niszczy wszystkie kultury oprócz szwędaczych jak n.p. żydy, Cyganie. Nie wiem po co bredzisz o IOT i tej reszcie, która nie ma czegokolwiek wspólnego z meritum problemu.
> Bo do tego się to sprowadza (widzisz obcą kulturę i uczysz się koegzystencji).
Jesteś pusty, nie masz w ogóle pojęcia o świecie, na którym żyjesz.
>To chyba bardzo niedobrze że szkoła w RP i RP w całokształcie zaszczepia jakieś niedorzeczne fobie, durne religie i później zamiast szukać dla siebie wygodnej pracy i miejsca do życia to delikwent histeryzuje nad upadkiem itp boi się Hindusów, Turków czy podobnie i kisi w jakimś blokowisku. To jest porażka. Totalna. Chyba w komunizmie było tego mniej (były bariery i granice ale nie taka nachalna propaganda lęku).
Nie wiem o czym bredzisz. Postaraj się napisać z ładem, składem i na temat.
>No to narzekaj na społeczeństwo że masz w kraju zamieszkania kiepską gospodarkę a nie szukaj wroga w jakiejś nacji. I pracuj nad awansem czy zmianą miejsca zamieszkania.
Sam se zmieniaj miejsce zamieszkania durniu patentowy, nie życzę sobie żeby taki ułom jak ty wyganiał mnie z mojego domu.
>W epoce jaskiniowej mieli jaskinie (nie wiem jak tam z prawem własności było). Pomijam, że w wielu miejscach to jaskinia nie potrzebna. Anglia ma klimat kiepski i stresujący, taki teren.
Na południu klimat nie jest zły.
>Od wieczystego użytkowania się odchodzi.
Taaa, na rzecz braku jakiejkolwiek własności.
>No nie powiedziałbym.
A niby czemu, skoro rzeczywistość jest jaka jest?
>To nieco to jak jest duże? Może być czy nie?
Nie, nie może, bo jest destruktywne.
>Ale co ma nauczyciel do mieszkania z kimś?
Twoje problemy rozbijają się o brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i nieumiejętność samodzielnego myślenia, niestety nie wiem jak ci pomóc.
>O tym że lanie na co dzień jest nieprzyjemne, stresujące i ewidentnie chore.
Znowu nie wiem o czym bredzisz.
>A przetrwanie gatunku nie zależy od jednej osoby (i nie ma dla tej osoby znaczenia - w sensie pokoleniowym). Jedni chcą mieć rodzinę inni nie, są też LGBT. Gdzie tu problem?
W patologii o której pisałem.
>Ogólnie jest drastyczne przeludnienie (zobacz sobie Norwegię i Finlandię).
Nie wiem po czym poznajesz "przeludnienie".
>> jest pełne osobników upośledzonych tudzież udających takich celem siania regresu i neobolszewizmu.
>Dobre.
>Nikogo nie udaje tak na marginesie.
Zauważyłem.
>>>Pozytywnie, co nie zabije to wzmocni
>>>W wiarę w religijne bajki wyleczyłem się wtedy dożywotnio, to że się stawia na swoim i warto walczyć o różnorodność też się utrwaliło. Od paru siniaków się nie umiera.
>>A co to znaczy walczyć o różnorodność"?
>Różnorodność światopoglądu w tym przypadku i postawić na swoim a nie ulegać tłumowi i niesprawdzonym bzdurom.
To po co ulegasz tłumowi i oczywistym bzdurom? Po co ci "różnorodność światopoglądu"? O wiele lepiej dążyć do prawdy.
>Że brak tego wzorca występuje też z przyczyn natural
Dalej nie wiem co to ma do celowego siania patologii.
23-12-2019 21:45 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)
>To smutne, że Hindusi nie zbliżyli się do człowieczeństwa.

W jaki sposób uznanie waleni za kogoś podobnego do człowieka (przede wszystkim w sensie prawnym więc to dotyczy każdego na ich obszarze o czym chyba nie pomyślałeś) spowoduje że żyjąc w Indiach coś utracę? I na czym polega to człowieczeństwo tak praktycznie (zwłaszcza w aspekcie waleni czy delfinów)?

>>>Po II WŚ wywalono do śmieci normalność i zasyfiono wszystko neobolszewickimi ideologiami obliczonymi na totalną depopulację, rozkład więzi narodowych i ogólne skretynienie wynikające ze zbolszewizowania niemal całego przekazu informacyjnego.
>>A tak konkretnie?
>Tak konkretnie to pozbawiono masy Europejczyków zdolności do rozmnażania się,

A to ciekawe, teza bardzo odważna. Rozwinięcie poproszę (jak to działa).

> a nawet do biologicznego przetrwania.

Znaczy głodują czy co?

> Uzyskano tę patologię m. in. poprzez zniszczenia modelu rodziny i zniszczenie

Do rozmnażania nie potrzeba rodziny chyba tylko (najprostszy wariant) samca i samicy.
Czy czegoś nie wiem?

>>>Fundamenty są takie same: 1. Wszystkich gojów okraść ze wszystkiego im szybciej tym lepiej.
>>Koncentracja kapitału to raczej wielkie koncerny, nie są narodowe na pewno.
>Nie zgadłeś, jak najbardziej są.

Poczytaj albo popracuj w jakimś.

>>>2. Wszystkich gojów skretynić(n.p. religia cieplarniana) i zeszmacić(m. in.
>>Nie możesz stracić IQ przez teorie klimatyczne, bądź poważny.
>religia cieplarniana jest już tylko przykrą konsekwencją odebrania ludziom rozumu,

W jaki sposób "odbiera się rozum" ?
Bo nadal nie wiem.

>> Że można się wykształcić w EU, poprowadzić
>>sklep dla geeków i ostatecznie wylądować w Chinach na produkcji IOT (jedna z bardziej egzotycznych karier ktrórą poznałem ostatnio) ?

>Multikulturalizm niszczy wszystkie kultury oprócz szwędaczych jak n.p. żydy, Cyganie.

Co to jest "kultura szwędacza" i dlaczego tylko te dwie nacje są odporne ?
Co będzie jak inni zostaną nomadami?

> Nie wiem po co bredzisz o IOT i tej reszcie, która nie ma czegokolwiek wspólnego z meritum problemu.

Nisza IOT (zwłaszcza Chiny) jest specyficzna mi. przez bardzo mały pułap finansów wejścia w temat. Zatem wszyscy tubylcy którzy się znają i mają miskę ryżu na przetrwanie będą górą (nie ryzykujesz nic i możesz chwycić rynek, masz dom do otwarcia firmy i morze czasu na testy). A ten Holender prosperuje. Widocznie multikultura jakoś go przygotowała do tego. Pewnie potrafi dobrze programować, bawić się hardware (to widać zresztą po projektach) i cieszyć się życiem a nie jęczeć na necie o spiskach Wychowani w multikulturze mają jakąś taką swoistą lekkoś życia (to nie polega tylko na swobodzie chociaż to też - pewnie państwo w całokształcie jakoś też się przyczynia) w połączeniu z wysokim IQ. Tej lekkości im zazdroszczę.

>> Bo do tego się to sprowadza (widzisz obcą kulturę i uczysz się koegzystencji).
>Jesteś pusty, nie masz w ogóle pojęcia o świecie, na którym żyjesz.

To znaczy jaka jest teza przeciwna z uzasadnieniem?
Pomijam że obca kultura to tez Indie, Ameryka Południowa itp.

>>No to narzekaj na społeczeństwo że masz w kraju zamieszkania kiepską gospodarkę a nie szukaj wroga w jakiejś nacji. I pracuj nad awansem czy zmianą miejsca zamieszkania.
>Sam se zmieniaj miejsce zamieszkania durniu patentowy, nie życzę sobie żeby taki ułom jak ty wyganiał mnie z mojego domu.

Obywatelstwo UK zaklepane już ?

>>Od wieczystego użytkowania się odchodzi.
>Taaa, na rzecz braku jakiejkolwiek własności.

Nie, przekształceniem we własność.

>>No nie powiedziałbym.
>A niby czemu, skoro rzeczywistość jest jaka jest?

www.bankie(*)sa-coraz-mniejsze-7760785.html

Chcesz się o te 2 m^2 sprzeczać?

>>To nieco to jak jest duże? Może być czy nie?
>Nie, nie może, bo jest destruktywne.

A jak praktycznie zrealizujesz to "nie można" (pomijam uzasadnienie)?
Czytasz co w ogóle piszesz?

>>A przetrwanie gatunku nie zależy od jednej osoby (i nie ma dla tej osoby znaczenia - w sensie pokoleniowym). Jedni chcą mieć rodzinę inni nie, są też LGBT. Gdzie tu problem?
>W patologii o której pisałem.

Powtarzasz się a argumentów brak.

>>Ogólnie jest drastyczne przeludnienie (zobacz sobie Norwegię i Finlandię).
>Nie wiem po czym poznajesz "przeludnienie".

Ilość osób na km^2. Podoba mi się średnia z Norwegii czy Finlandii (to już maximum).

>>>A co to znaczy walczyć o różnorodność"?
>>Różnorodność światopoglądu w tym przypadku i postawić na swoim a nie ulegać tłumowi i niesprawdzonym bzdurom.
>To po co ulegasz tłumowi i oczywistym bzdurom? Po co ci "różnorodność światopoglądu"? O wiele lepiej dążyć do prawdy.

O ile ja się orientuje świat jest oparty o różnorodność a monokultury giną.
Od bakterii wyżej.
Prawda jedna to jest w prostych teoriach fizycznych czy matematycznych ale wtedy ma tę cechę że każdy może sobie sprawdzić prawdziwość danej teorii.

Reszta jest wieloaspektowa ale żeby było o czym rozmawiać należy tezy jakoś uzasadniać. Ty masz z tym totalny problem jak widzę. Nadal nie wiem jak się zarazić homoseksualizmem a to już który post ...
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>To smutne, że Hindusi nie zbliżyli się do człowieczeństwa.
>W jaki sposób uznanie waleni za kogoś podobnego do człowieka (przede wszystkim w sensie prawnym więc to dotyczy każdego na ich obszarze o czym chyba nie pomyślałeś) spowoduje że żyjąc w Indiach coś utracę?
To jest trochę bardziej skomplikowana sprawa. W poprzednim wpisie napisałem o systemie kastowym, ty jak zwykle wyciąłeś to co nadaje mojej wypowiedzi sens i dyskutujesz ze stworzonym przez siebie wytworem. Ale w skrócie mówiąc "uznanie" zwierząt za "podmioty prawne" przyczyni się do zabetonowania zwierzęcych obyczajów panujących w Indiach przez tysiące lat, chociażby poprzez trzymanie ludzi w przyzwyczajeniu, że są warci tyle co zwierzęta, a jest jeszcze wszędobylska biurokracja, która będzie tę patologię pogłębiać. Warto przy tym zauważyć, że w Polsce też był system kastowy(tzw społeczeństwo stanowe), było one patologią jak każda inna kastowość. Kastowość pośród gatunku Homo Sapiens zawsze wymagają odrąbywania mniejszej lub większej części człowieczeństwa tym, którzy zmuszeni są do funkcjonowania w kastach niższych, bo inaczej ciężko uzyskać poniżenie i skundlenie kast niższych dające różnice będące w stanie zaspokoić zwierzęce potrzeby kast pasożytniczych. W Indiach jest pewna komplikacja, bo niektóre kasty wyższe zajmowały się żebractwem, ale to jest taki lokalny folklor, bo generalnie każda kastowość i rasizm są w samych już założeniach antyludzkie.
>I na czym polega to człowieczeństwo tak praktycznie (zwłaszcza w aspekcie waleni czy delfinów)?
Nie wiem, to są twoje urojenia, a zatem sam mógłbyś spróbować objaśnić "człowieczeństwo zwłaszcza w aspekcie waleni czy delfinów", bo ja tak postawionego pytania po prostu nie rozumiem.
>A to ciekawe, teza bardzo odważna. Rozwinięcie poproszę (jak to działa).
Ani to nie teza, ani odważna, jest to stwierdzenie oczywistego faktu. W Europie i USA zniszczono mechanizmy służące trwaniu narodów, zniszczono model rodziny, zepsuto kobiety tak, że nie nadają się już w większości na matki, mężczyzn zresztą też się niszczy m. in. truje homoseksualizmem i innymi patologiami. A wszystko w wyniku zainfekowania neobolszewickimi ideologiami. To jest tak w ogóle obszerny temat, można by o nim pewnie kilka książek napisać. Do Polski też już się ten syfilis wlał i nas truje, a że Polacy nie mają kompletnie żadnego znaczącego wpływu na swoje własne masmedia(TVP, Polskie Radio, PAP) i system "edukacji" to tym łatwiej to idzie.
>> a nawet do biologicznego przetrwania.
>Znaczy głodują czy co?
To znaczy, że wskaźnik urodzeń już dawno jest poniżej prostej zastępowalności pokoleń.
>> Uzyskano tę patologię m. in. poprzez zniszczenia modelu rodziny i zniszczenie
>Do rozmnażania nie potrzeba rodziny chyba tylko (najprostszy wariant) samca i samicy.
>Czy czegoś nie wiem?
Nie wiesz wielu rzeczy ew. udajesz. Cała łacińska Europa miała charakterystyczne dla siebie wzorce budowania związków/małżeństw, uczuć, rodzin itd. To wszystko zostało zmielone żydo-bolszewicką propagandą, której eksplozja na zachodzie miała miejsce gdzieś tak ok 1968 r. W Polsce te wzorce zaczęły być bardzo aktywnie niszczone mniej więcej po anschlussie Polski przez Unię (anty)Europejską.
>>Nie zgadłeś, jak najbardziej są.
>Poczytaj albo popracuj w jakimś.
Pracowałem, obserwuję ponadto działalność kocernów w Polsce i nie tylko, wdrażają w życie przeróżne patologie(religię cieplarnianą też).
>>religia cieplarniana jest już tylko przykrą konsekwencją odebrania ludziom rozumu,
>W jaki sposób "odbiera się rozum" ?
>Bo nadal nie wiem.
Odbywa się poprzez stopniowe ogłupianie kolejnych pokoleń, n.p. w Polsce oprócz wymordowania, zesłania na Sybir czy w ogóle fizycznego pozbycia się elit narodowych przez żydokomunę oraz ich kompanów Nazistów, zaczęto stopniowo obniżać poziom edukacji n.p. usunięto lekcję logiki, przed II WŚ aby ukończyć szkołę trzeba było umieć myśleć logicznie!, dzisiaj aby zdać maturę trzeba "myśleć" a właściwie to reagować wg "klucza". "Klucz" oczywiście generowany jest przez żydokomunę oraz jej polskojęzyczne kundlostwo(które nie jest narodem polskim). Temat niszczenia edukacji oraz duraczenia Polaków i Europejczyków to kolejny temat rzeka i zapewne można by o nim kilka książek napisać, ale efekty są takie, że większość współczesnych Europejczyków nie potrafi już myśleć samodzielnie(cierpi na mediotyzm) i jeszcze jest do tego stopnia spatologizowana, że sama wyniszcza swoje państwa, nie martwiąc się przy tym nawet o przyszły los swojego własnego dziecka(o ile jakieś posiadają). A o martwieniu się o wspólnotę narodową we współczesnej patologii to już nie ma nawet co marzyć. Jest to jeden z wielu objawów spatologizowania, zważywszy na to, że nacjonalizm ten rozumiany po normalnemu, a nie syjonistycznie/nazistowsko był jedyną działającą w rzeczywistości konstrukcją społeczną nadającą podmiotowość masom ludzkim i dlatego jest tak znienawidzony przez żydobolszewię oraz wyhodowane przez nich kundlostwo, gdyż ci dążą do cofnięcia w rozwoju człowieka do czegoś takiego jak w starożytnym Egipcie, czyli, że będzie faraon jego dwór i 99% podludzi/przedmiotów wyrzutych z ludzkich praw i cech(w tym z etyki). Stąd też taka nienawiść do cywilizacji łacińskiej w ogóle i KRK, którego nauka społeczna była najbliżej człowieczeństwa, ze wszystkich dotąd obecnych przez ostatnie kilka tysięcy lat. Obecnie Europa i jej dzieci jak USA, Kanada i Australia są uwsteczniane w stronę "etyki" żydowskiej, czyli zwierzęcej w swej istocie, przykładów jest sporo, jednym z koronnych totemów jakie żydostwo zatknęło na pustym już europejskim łbie jest wszechpotężna ekskomunika - antysemitika, którą tresuje się lud jankeski a już niebawem i lud europejski, gdyż klątew ta jest kodyfikowana w formę "prawa" unioeuropejskiego, bo w formę ekskomuniki religijnej ciskanej przez media i świat postnauki to jest już wciśnięta dawno.
27-12-2019 10:11 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)
>To jest trochę bardziej skomplikowana sprawa. W poprzednim wpisie napisałem o systemie kastowym,

Gdzie to było ?

> Ale w skrócie mówiąc "uznanie" zwierząt za "podmioty prawne" przyczyni się do zabetonowania zwierzęcych obyczajów panujących w Indiach przez tysiące lat, chociażby poprzez trzymanie ludzi w przyzwyczajeniu, że są warci tyle co zwierzęta,

Wątpliwe bo dokładasz określone gatunki do prawodawstwa ludzi (w przybliżeniu).

> a jest jeszcze wszędobylska biurokracja, która będzie tę patologię pogłębiać. Warto przy tym zauważyć, że w Polsce też był system kastowy(tzw społeczeństwo stanowe), było one patologią jak każda inna kastowość. Kastowość pośród gatunku Homo Sapiens zawsze wymagają odrąbywania mniejszej lub większej części człowieczeństwa tym, którzy zmuszeni są do funkcjonowania w kastach niższych, bo inaczej ciężko uzyskać poniżenie i skundlenie kast niższych dające różnice będące w stanie zaspokoić zwierzęce potrzeby kast pasożytniczych. W Indiach jest pewna komplikacja, bo niektóre kasty wyższe zajmowały się żebractwem, ale to jest taki lokalny folklor, bo generalnie każda kastowość i rasizm są w samych już założeniach antyludzkie.

Jedyne z czym się w Twoich wypowiedziach zgadzam.
Nie zauważasz jednak że sam proponujesz taki podział i mechanizmy nawet głębsze (nieodpowiednie narody, preferencje seksualne, kultury, religie, właściwa linia naukowa), to już jakaś dwoistość nie do ogarnięcia.

>>I na czym polega to człowieczeństwo tak praktycznie (zwłaszcza w aspekcie waleni czy delfinów)?
>Nie wiem, to są twoje urojenia, a zatem sam mógłbyś spróbować objaśnić "człowieczeństwo zwłaszcza w aspekcie waleni czy delfinów", bo ja tak postawionego pytania po prostu nie rozumiem.

Co stracę z powodu uznania walenia za zbliżonego w prawach do mnie.
Zauważ że dodajesz gatunek do istniejącego prawodawstwa dla ludzi (w przybliżeniu) a nie zmieniasz prawo do poziomu niższych gatunków.

>>A to ciekawe, teza bardzo odważna. Rozwinięcie poproszę (jak to działa).
>Ani to nie teza, ani odważna, jest to stwierdzenie oczywistego faktu. W Europie i USA zniszczono mechanizmy służące trwaniu narodów, zniszczono model rodziny, zepsuto kobiety tak, że nie nadają się już w większości na matki, mężczyzn zresztą też się niszczy m. in. truje homoseksualizmem i innymi patologiami.

Jak ktoś nie jest homo to nie zostanie. W sensie psychicznym. Próbować może różności
(w końcu rozrywkowe igraszki pod pierzyną to nie skok na kiepskiej linie z iluś tam a to przecież też dość popularne

> A wszystko w wyniku zainfekowania neobolszewickimi ideologiami.

Ciekawe
Proste rozwiązanie skomplikowanych problemów. Neobolszewicka ideologia precz

>>Znaczy głodują czy co?
>To znaczy, że wskaźnik urodzeń już dawno jest poniżej prostej zastępowalności pokoleń.

>Biorąc pod uwagę drastyczne przeludnienie i brak zasobów to bardzo dobrze.
Stąd też taka nienawiść do cywilizacji łacińskiej w ogóle i KRK, którego nauka społeczna była najbliżej człowieczeństwa, ze wszystkich dotąd obecnych przez ostatnie kilka tysięcy lat.

W średniowieczu też?
Z nauką tam problemów nie było?
Kiedy był największy rozwój w Europie?

Obecne wypadki duchownych z dziećmi - najbardziej drastyczne jest nie same czyny tylko cały aparat ukrywania tych zbrodni. Kiepski ten Wasz bóg co na to pozwala i to instytucji przez siebie powołanej.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>To jest trochę bardziej skomplikowana sprawa. W poprzednim wpisie napisałem o systemie kastowym,
>Gdzie to było ?
Ok, sory, pisałem o tym w wątku "Ludzka etyka" nie w tym. Nie mniej jednak napiszę dokładniej tu: kastowość pośród gatunku Homo Sapiens jest zwierzęca, bo jak już wcześniej stwierdziłem, wymaga ona odrąbywania cech ludzkich osobnikom Homo Sapiens zmuszonym do życia w niższych kastach. Gdyby Homo Sapiens był przeznaczony do kastowości, to jakiś znaczny % osobników Homo Sapiens, rodziłby się ciężko upośledzony, jakaś jeszcze większa część rodziłaby się w ogóle bez mózgu i z antenką przystosowaną do odbierania rozkazów i "światopoglądu" od "kast" "wyższych", no a kasty "wyższe" miałyby stosowne organy nadawcze w mózgach. W rzeczywistości tak nie jest, już sama tylko budowa anatomiczna i właściwości psychologiczne wskazują, iż każdy człowiek płci męskiej jest biologicznie przystosowany do niezależności intelektualnej.
Tyle że systemy, w których żyjemy odmóżdżają większość osobników Homo Sapiens n.p. poprzez wychowywanie ich na mediotów, fanatyków, oduczanie samodzielnego logicznego myślenia już od etapu "edukacji"/tresury początkowej itd... To jest zresztą temat na książkę.
>Wątpliwe bo dokładasz określone gatunki do prawodawstwa ludzi (w przybliżeniu).
A że niby w jaki sposób "dokładasz"(ty bo na pewno nie ja) do prawodawstwa, skoro te stworzenia nie mają nawet możliwości świadomego kontaktu z człowiekiem? Ponadto same z siebie nie wytworzyły nigdy prawa, nawet nie znają takiego pojęcia, nie znają nawet kluczowych konstrukcji intelektualnych potrzebnych do stworzenia prawa n.p. etyki.
>> a jest jeszcze wszędobylska biurokracja, która będzie tę patologię pogłębiać...
>Jedyne z czym się w Twoich wypowiedziach zgadzam.
>Nie zauważasz jednak że sam proponujesz taki podział i mechanizmy nawet głębsze
Nie proponuję takiego podziału.
>(nieodpowiednie narody,
Nie wiem co masz na myśli przez "nieodpowiednie narody". Ja jedynie zwracam uwagę na bolszewicko-naziolskie robactwo, które nas Polaków pożera i wyniszcza. A różnorodne narody powstały w większości naturalnie w toku procesu dziejowego, a w naszych czasach narody europejskie są sztucznie i ze szkodą dla większości wyniszczane.
>preferencje seksualne,
Już tłumaczyłem, iż homoseksualizm nie jest żadną "preferencją" tylko zwykłą chorobą będącą efektem zaburzeń w rozwoju. Preferencje seksualne jak już sama nazwa wskazuje, dotyczą preferencji w doborze osobników przeciwnej płci n.p. tego czy ktoś woli kobiety szczupłe czy nie szczupłe itd... Seksualność sama ze swojej definicji wymaga dwóch płci.
>kultury, religie,
Nie proponuję kastowości w religiach i kulturach, ja tylko nie chcę aby mój naród był wyniszczany. A jeśli chodzi o kastowość to tę akurat zawsze wprowadzało i wprowadza żydostwo. Podałem już w tym wątku przykłady Rewolucji Bolszewickiej, komunizmu, zdewastowania państw dookoła Izraela, a przede wszystkim wymordowanie dziesiątków milionów ludzi oraz zniszczenie życia jeszcze większej ilości ludzi. I na polu mordowania i niszczenia żydostwo czy niektóre narody zachodnioeuropejskie przodują.
Wy się w ogóle nie odnosicie do tych tematów, tak samo jak nie odnieśliście się do rozwalenia Jugosławii przez Nazistów i Jankesów.
> właściwa linia naukowa), to już jakaś dwoistość nie do ogarnięcia.
Nie wiem co rozumiesz poprzez "właściwą linię naukową", jak już pisałem w poprzednich wpisach nauka w europejskim tego słowa znaczeniu to nic innego jak poznawanie prawdy w jakiejś dziedzinie życia. Nie wiem gdzie dostrzegłeś u mnie "nie właściwą linię".
>Co stracę z powodu uznania walenia za zbliżonego w prawach do mnie.
Ty i inni będący tudzież uważający się za bliskich zwierzętom być może nie wiele stracicie, ale ludzie czyli istoty rozumne to już tak.
Przede wszystkim istoty rozumne zmuszone są do życia na jednym terytorium z bezrozumnymi istotami człekokształtnymi, jesteśmy przez nich rządzeni i nie mamy kompletnie żadnego wpływu na narzucane nam "prawa". Ja na ten przykład stracę kawał swojego życia - gdzieś tak do 40-stki minimum, tylko po to by zarobić na tak podstawową rzecz jak swój własny dach nad głową. A jest tak dlatego, ze jakieś człekokształtne parazyty(neobolszewia) urzędowo kradną mi ca 75% tego co zarabiam.
Wprowadzenie "prawa" zrównującego zwierzęta z Homo Sapiens w tym z rozumną częścią gatunku Homo Sapiens jeszcze bardziej rozzuchwali biurokrację. Po takim manewrze biurwy będą traktować Homo Sapiensów tak jak się traktuje bezrozumne walenie czy delfiny, które nawet nie są w stanie wyartykułować swoich myśli, gdyż takowych nie posiadają, niestety Homo Sapiens posiadający takie zdolności będą z góry skazani na traktowanie jak te istoty, co zresztą nie jest niczym nowym, tak już było za nazizmu, komunizmu i to niestety powraca.
Rządzące światem zwierzęta także niszczą przyrodzoną człowiekowi wolność. Wolność jednostki była jednym z fundamentów cywilizacji łacińskiej, obecnie jest ona kompleksowo niszczona poprzez stopniowe jej demontowanie. N.p. wyniszcza się wolność słowa i komunikacji międzyludzkiej, wolność myśli, wolność do manifestacji, niszczy się wolność do przemieszczania się, na razie poprzez katowanie kierowców coraz to nowymi haraczami i celowymi utrudnieniami w ruchu, a warto pamiętać, iż wolność do przemieszczania się była u nas zawsze powszechna, przed erą samochodów nawet byle wieśniacy mieli konia i zaprzęg i mogli się swobodnie przemieszczać kiedy chcieli i jak chcieli. Żydobolszewicki obyczaj katowania kierowców i stłaczania ludzi w tej (pies ją jebał) komunikacji publicznej jest uwstecznianiem mas polskich i europejskich do gromadności, a Polacy jak i inni Europejczycy są z natury personalistami i te żydowskie/zwierzęce gromadne upychanie nas i uzależnianie od komunikacji komunalnej jest również krokiem w stronę zezwierzęcenia.
j23a (1186 punktów)
>Ok, sory, pisałem o tym w wątku "Ludzka etyka" nie w tym. Nie mniej jednak napiszę dokładniej tu: kastowość pośród gatunku Homo Sapiens jest zwierzęca, bo jak już wcześniej stwierdziłem, wymaga ona odrąbywania cech ludzkich osobnikom Homo Sapiens zmuszonym do życia w niższych kastach. Gdyby Homo Sapiens był przeznaczony do kastowości, to jakiś znaczny % osobników Homo Sapiens, rodziłby się ciężko upośledzony, jakaś jeszcze większa część rodziłaby się w ogóle bez mózgu i z antenką przystosowaną do odbierania rozkazów i "światopoglądu" od "kast" "wyższych", no a kasty "wyższe" miałyby stosowne organy nadawcze w mózgach.

Podobnie jest w mrowisku (sterowanie raczej jest chemiczne), to owady
Dość duży przeskok w dyskusji, taksonomii itp. pewnie zaraz wyjdzie że proponuje kasty (sądząc z ogólnego tony i sposobu argumentacji)

> W rzeczywistości tak nie jest, już sama tylko budowa anatomiczna i właściwości psychologiczne wskazują, iż każdy człowiek płci męskiej jest biologicznie przystosowany do niezależności intelektualnej.

A płci żeńskiej?

>>Wątpliwe bo dokładasz określone gatunki do prawodawstwa ludzi (w przybliżeniu).
>A że niby w jaki sposób "dokładasz"(ty bo na pewno nie ja) do prawodawstwa, skoro te stworzenia nie mają nawet możliwości świadomego kontaktu z człowiekiem?

1. "Dokładasz" na zasadzie zakazu zabijania i krzywdzenia do już istniejących praw.
2. Oczywiście że mają możliwość kontaktu z ludźmi.

> Ponadto same z siebie nie wytworzyły nigdy prawa, nawet nie znają takiego pojęcia, nie znają nawet kluczowych konstrukcji intelektualnych potrzebnych do stworzenia prawa n.p. etyki.

To do wytworzenia podstawowych mechanizmów współżycia w grupie nie jest konieczne.

>>Nie zauważasz jednak że sam proponujesz taki podział i mechanizmy nawet głębsze
>Nie proponuję takiego podziału.
>>(nieodpowiednie narody,
>Nie wiem co masz na myśli przez "nieodpowiednie narody". Ja jedynie zwracam uwagę na bolszewicko-naziolskie robactwo,które nas Polaków pożera i wyniszcza. A

"bolszewicko-naziolskie robactwo," - to jakaś grupa ludzi jak rozumiem. Inaczej nie wyodrębnisz ze wszystkich.

>Już tłumaczyłem, iż homoseksualizm nie jest żadną "preferencją" tylko zwykłą chorobą będącą efektem zaburzeń w rozwoju.

Opinia bez dowodu.

> Preferencje seksualne jak już sama nazwa wskazuje, dotyczą preferencji w doborze osobników przeciwnej płci n.p. tego czy ktoś woli kobiety szczupłe czy nie szczupłe itd... Seksualność sama ze swojej definicji wymaga dwóch płci.

Nie wymaga i to wiadomo od tysiącleci.

>>Co stracę z powodu uznania walenia za zbliżonego w prawach do mnie.
>Ty i inni będący tudzież uważający się za bliskich zwierzętom być może nie wiele stracicie, ale ludzie czyli istoty rozumne to już tak.

Opinia bez dowodu i to sprzeczna wewnętrznie (jestem człowiekiem i ty też).

>Przede wszystkim istoty rozumne zmuszone są do życia na jednym terytorium z bezrozumnymi istotami człekokształtnymi, jesteśmy przez nich rządzeni i nie mamy kompletnie żadnego wpływu na narzucane nam "prawa". Ja na ten przykład stracę kawał swojego życia - gdzieś tak do 40-stki minimum, tylko po to by zarobić na tak podstawową rzecz jak swój własny dach nad głową. A jest tak dlatego, ze jakieś człekokształtne parazyty(neobolszewia) urzędowo kradną mi ca 75% tego co zarabiam.

To jedź do kraju gdzie to jest korzystniejsze.

>Wprowadzenie "prawa" zrównującego zwierzęta z Homo Sapiens w tym z rozumną częścią gatunku Homo Sapiens jeszcze bardziej rozzuchwali biurokrację. Po takim manewrze biurwy będą traktować Homo Sapiensów tak jak się traktuje bezrozumne walenie czy delfiny, które nawet nie są w stanie wyartykułować swoich myśli, gdyż takowych nie posiadają,

Opinia bez dowodu i sprzeczna z obserwacją.

> niestety Homo Sapiens posiadający takie zdolności będą z góry skazani na traktowanie jak te istoty, co zresztą nie jest niczym nowym, tak już było za nazizmu, komunizmu i to niestety powraca.

>Rządzące światem zwierzęta także niszczą przyrodzoną człowiekowi wolność. Wolność jednostki była jednym z fundamentów cywilizacji łacińskiej, obecnie jest ona kompleksowo niszczona poprzez stopniowe jej demontowanie. N.p. wyniszcza się wolność słowa i komunikacji międzyludzkiej, wolność myśli, wolność do manifestacji, niszczy się wolność do przemieszczania się,

Nie odniosłeś się do projektu Matrix.org.

>na razie poprzez katowanie kierowców coraz to nowymi haraczami i celowymi utrudnieniami w ruchu, a warto pamiętać, iż wolność do przemieszczania się była u nas zawsze powszechna, przed erą samochodów nawet byle wieśniacy mieli konia i zaprzęg i mogli się swobodnie przemieszczać kiedy chcieli i jak chcieli.

No nie wiem jak tam pan feudalny na to patrzył.
W UE to raczej dowolność jest.

> Żydobolszewicki obyczaj katowania kierowców i stłaczania ludzi w tej (pies ją jebał) komunikacji publicznej jest uwstecznianiem mas polskich i europejskich do gromadności, a Polacy jak i inni Europejczycy są z natury personalistami i te żydowskie/zwierzęce gromadne upychanie nas i uzależnianie od komunikacji komunalnej jest również krokiem w stronę zezwierzęcenia.

Niezła opinia
W krajach czy na terenach gdzie jest małe zaludnienie to nie występuje przecież.
Ale chcesz mieć przyrost i przeludnienie jak się patrzy to co chcesz.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Zauważ że dodajesz gatunek do istniejącego prawodawstwa dla ludzi (w przybliżeniu) a nie zmieniasz prawo do poziomu niższych gatunków.
Jedyne co nastąpi w rzeczywistości to obniżenie standardów dotyczących człowieka. Gdyby delfiny potrzebowały jakiegoś prawa to już dawno napisałyby sobie konstytucję. Ponadto w Indiach w ramach tamtejszych zabobonów obowiązywało już przez wieki(nie wiem czy nie obowiązuje nadal) "prawo", wedle którego życie krowy było cenniejsze niż życie ludzkie, bywały sytuacje gdzie za zabicie krowy była wyższa kara niż za zabicie kobiety. Indie nie są oczywiście jednolite ani cywilizacyjnie ani kulturowo, a zatem zapewne nie całe są tak spatologizowane, ale to nadawanie "praw" obywatelskich delfinom i waleniom jest kontynuacją tych zwierzęcych obyczajów jak w przypadku rzeczonej krowy. Pamiętam, że jak kiedyś wynajmowałem mieszkanie z Hindusami, to miała miejsce sytuacja, w której podczas przygotowywania przeze mnie kotletów z mielonej krowy do kuchni weszła Hinduska i baba jak tę zmieloną krowę zobaczyła, to naszły ją jakieś emocjonalne spazmy . To wynoszenie zwierząt ponad ludzi, czy choćby stawianie ich na równi to antyludzka patologia. Adolf Hitler oprócz tego, że był klasykiem demokracji i wybitnym przywódcą socjalistycznym, to przede wszystkim był klasykiem wegetarianizmu. Facet po prostu kochał zwierzęta, cenił je bardziej niż ludzi, czemu dał wyraz podczas II WŚ. Wynoszenie zwierząt do poziomu ludzi ma zawsze jakieś doniosłe skutki. Taka rzeczywistość, swoją drogą to Hitler et consortes też mieli jakieś zboczenie do hinduskich religii tudzież ideologii, nawet jeden z Dajallamów był tresowany przez jednego z Nazistów i vice versa zresztą
>Jak ktoś nie jest homo to nie zostanie. W sensie psychicznym. Próbować może różności
Znowu bredzisz. Wymieniłem w poprzednich wypowiedziasz przyczyny powstawania tego schorzenia m. in. wykorzystanie chłopca przez pedofila w dzieciństwie b. często sprawia, że chłopiec ten jako dorosły mężczyzna choruje na homoseksualizm, to jest znany fakt. Tak samo jak pominięte przez ciebie nadmierne stężenie homoseksualistów pośród Nazistów potraktowanych "edukacją" homoseksualną w szkole i często pornografią po szkole.
>> A wszystko w wyniku zainfekowania neobolszewickimi ideologiami.
>Ciekawe
Raczej tragiczne.
>Proste rozwiązanie skomplikowanych problemów. Neobolszewicka ideologia precz
Przede wszystkim musiałaby wrócić do łask podstawowa wartość istot rozumnych czyli Prawda.
>>Biorąc pod uwagę drastyczne przeludnienie i brak zasobów to bardzo dobrze.
Nie wiem gdzie widzisz przeludnienie, Polaków dramatycznie ubywa. Owszem jest za dużo żydów, no a poza tym to jeszcze Afryka i Azja się przeludniają tak, że powstają uchodźcy przybywający m. in. do Polski, a tak poza tym to nie ma przeludnienia.
>> Stąd też taka nienawiść do cywilizacji łacińskiej w ogóle i KRK, którego nauka społeczna była najbliżej człowieczeństwa, ze wszystkich dotąd obecnych przez ostatnie kilka tysięcy lat.
>W średniowieczu też?
Też, chociaż nie wiem co to ma do omawianego tematu, no chyba że chodzi o takich osobników, którzy nienawidzą jeszcze Starożytnego Rzymu i pozostałości po nim jaką była cywilizacja łacińska.
>Z nauką tam problemów nie było?
Nie wiem co masz na myśli.
>Kiedy był największy rozwój w Europie?
Zależy który, czy techniczny, czy humanistyczny. Dzisiaj n.p. mamy erę rozwoju technologicznego i głębokiego regresu humanistycznego wywołanego wspomnianymi prze mnie patologiami.
>Obecne wypadki duchownych z dziećmi - najbardziej drastyczne jest nie same czyny tylko cały aparat ukrywania tych zbrodni. Kiepski ten Wasz bóg co na to pozwala i to instytucji przez siebie powołanej.
Większość tych "duchownych" to osobniki podstawiane do KRK, ta instytucja już dawno jest przeżarta bolszewią, najlepszym dowodem jest Bergoglio udający papieża, nie wiem jakiego "naszego boga" masz na myśli.
j23a (1186 punktów)
> Indie nie są oczywiście jednolite ani cywilizacyjnie ani kulturowo, a zatem zapewne

No właśnie.

> nie całe są tak spatologizowane, ale to nadawanie "praw" obywatelskich delfinom i waleniom jest kontynuacją tych zwierzęcych obyczajów jak w przypadku rzeczonej krowy.

Dyskusyjne.

>Pamiętam, że jak kiedyś wynajmowałem mieszkanie z Hindusami, to miała miejsce sytuacja, w której podczas przygotowywania przeze mnie kotletów z mielonej krowy do kuchni weszła Hinduska i baba jak tę zmieloną krowę zobaczyła, to naszły ją jakieś emocjonalne spazmy .

To dowodzi Twojego braku umiejętności komunikacji i współżycia z lokatorami o odmiennej kulturze (w końcu nie musi się jeść kotleta w takich warunkach).

>>Jak ktoś nie jest homo to nie zostanie. W sensie psychicznym. Próbować może różności
>Znowu bredzisz. Wymieniłem w poprzednich wypowiedziasz przyczyny powstawania tego schorzenia m. in. wykorzystanie chłopca przez pedofila w dzieciństwie b. często sprawia, że chłopiec ten jako dorosły mężczyzna choruje na homoseksualizm, to jest

To jest zupełnie co innego. Na tym polega szkodliwość pedofilii że niszczysz dziecku osobowość.

> znany fakt. Tak samo jak pominięte przez ciebie nadmierne stężenie homoseksualistów pośród Nazistów potraktowanych "edukacją" homoseksualną w szkole i często pornografią po szkole.

Na temat wychowywania Nazistów nie jestem dostatecznie kompetentny ale igraszki pod pierzyną to mi się wydają zupełnie nieistotne (i nieszkodliwe bo jak) w świetle pozostałych skrajnie negatywnych cech które im wpajali i to skutecznie.

>>>Biorąc pod uwagę drastyczne przeludnienie i brak zasobów to bardzo dobrze.
>Nie wiem gdzie widzisz przeludnienie, Polaków dramatycznie ubywa. Owszem jest za dużo żydów, no a poza tym to jeszcze Afryka i Azja się przeludniają tak, że powstają uchodźcy przybywający m. in. do Polski, a tak poza tym to nie ma przeludnienia.

To w końcu jest przeludnienie czy nie ma.
Nie wiem czy bierzesz pod uwagę zmianę klimatu (niekoniecznie wywołana wyłącznie działalnością ludzi).

>>W średniowieczu też?
>Też, chociaż nie wiem co to ma do omawianego tematu, no chyba że chodzi o takich osobników, którzy nienawidzą jeszcze Starożytnego Rzymu i pozostałości po nim jaką była cywilizacja łacińska.

Piszesz o średniowieczu, trzymaj się tematu.
Myślałem bardziej o renesansie jako rozwojowym jak już.

>>Z nauką tam problemów nie było?
>Nie wiem co masz na myśli.

Procesy czarownic, nauka o zamieszkałych światach, konstrukcja Układu Słonecznego.

>>Kiedy był największy rozwój w Europie?
>Zależy który, czy techniczny, czy humanistyczny. Dzisiaj n.p. mamy erę rozwoju technologicznego i głębokiego regresu humanistycznego wywołanego wspomnianymi prze mnie patologiami.

Ale piszesz o latach 1000-obecnie to nie skupiaj sie na XXIw

>>Obecne wypadki duchownych z dziećmi - najbardziej drastyczne jest nie same czyny tylko cały aparat ukrywania tych zbrodni. Kiepski ten Wasz bóg co na to pozwala i to instytucji przez siebie powołanej.
>Większość tych "duchownych" to osobniki podstawiane do KRK, ta instytucja już

No niestety robale tworzą kopie jak u Dicka i zdalnie nimi sterują.

> dawno jest przeżarta bolszewią, najlepszym dowodem jest Bergoglio udający papieża, nie wiem jakiego "naszego boga" masz na myśli.

Nie "naszego boga" bo ja cierpię w tym zakresie na poważne braki tylko Twojego skoro się z tym identyfikujesz.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>> Indie nie są oczywiście jednolite ani cywilizacyjnie ani kulturowo, a zatem zapewne
>No właśnie.
>> nie całe są tak spatologizowane, ale to nadawanie "praw" obywatelskich delfinom i waleniom jest kontynuacją tych zwierzęcych obyczajów jak w przypadku rzeczonej krowy.
>Dyskusyjne.
No chyba nie dyskusyjne, skoro jednoznacznie zrównano zwierzęta z ludźmi, powtórka tej sytuacji z krową.
>To dowodzi Twojego braku umiejętności komunikacji i współżycia z lokatorami o odmiennej kulturze (w końcu nie musi się jeść kotleta w takich warunkach).
A może nie trzeba dostawać spazmów w warunkach jedzenia kotleta przez kogoś innego. Nie masz za grosz kultury, to nie ja pojechałem do Indii jeść kotlety.
>>>Jak ktoś nie jest homo to nie zostanie. W sensie psychicznym. Próbować może różności
>>Znowu bredzisz. Wymieniłem w poprzednich wypowiedziach przyczyny powstawania tego schorzenia m. in. wykorzystanie chłopca przez pedofila w dzieciństwie b. często sprawia, że chłopiec ten jako dorosły mężczyzna choruje na homoseksualizm, to jest
>To jest zupełnie co innego. Na tym polega szkodliwość pedofilii że niszczysz dziecku osobowość.
To jest jeden i ten sam temat, czyli wywoływanie homoseksualizmu zaburzeniami w rozwoju w wieku dziecięcym czy nastoletnim.
>> znany fakt. Tak samo jak pominięte przez ciebie nadmierne stężenie homoseksualistów pośród Nazistów potraktowanych "edukacją" homoseksualną w szkole i często pornografią po szkole.
>Na temat wychowywania Nazistów nie jestem dostatecznie kompetentny ale igraszki pod pierzyną to mi się wydają zupełnie nieistotne (i nieszkodliwe bo jak) w świetle pozostałych skrajnie negatywnych cech które im wpajali i to skutecznie.
Program edukacji seksualnej został wprowadzony u Nazistów ca 2 dekady temu, zaowocował wzrostem zachorowań na homoseksualizm w pokoleniach potraktowanych tym chłamem.
>>>>Biorąc pod uwagę drastyczne przeludnienie i brak zasobów to bardzo dobrze.
>>Nie wiem gdzie widzisz przeludnienie, Polaków dramatycznie ubywa. Owszem jest za dużo żydów, no a poza tym to jeszcze Afryka i Azja się przeludniają tak, że powstają uchodźcy przybywający m. in. do Polski, a tak poza tym to nie ma przeludnienia.
>To w końcu jest przeludnienie czy nie ma.
No to ja się pytam gdzie widzisz i po czym poznajesz "przeludnienie"?
>Nie wiem czy bierzesz pod uwagę zmianę klimatu (niekoniecznie wywołana wyłącznie działalnością ludzi).
Nie biorę, bo co to ma niby do rzeczy?
>>>W średniowieczu też?
>>Też, chociaż nie wiem co to ma do omawianego tematu, no chyba że chodzi o takich osobników, którzy nienawidzą jeszcze Starożytnego Rzymu i pozostałości po nim jaką była cywilizacja łacińska.
>Piszesz o średniowieczu, trzymaj się tematu.
>Myślałem bardziej o renesansie jako rozwojowym jak już.
No przecież sam pytałeś o średniowiecze, rozwój następował w każdej epoce.
>>>Z nauką tam problemów nie było?
>>Nie wiem co masz na myśli.
>Procesy czarownic, nauka o zamieszkałych światach, konstrukcja Układu Słonecznego.
Tego typu problemy był i są nadal, a w ramach bolszewizacji problemy się nawarstwiają.
>>>Kiedy był największy rozwój w Europie?
>>Zależy który, czy techniczny, czy humanistyczny. Dzisiaj n.p. mamy erę rozwoju technologicznego i głębokiego regresu humanistycznego wywołanego wspomnianymi prze mnie patologiami.
>Ale piszesz o latach 1000-obecnie to nie skupiaj sie na XXIw
>>>Obecne wypadki duchownych z dziećmi - najbardziej drastyczne jest nie same czyny tylko cały aparat ukrywania tych zbrodni. Kiepski ten Wasz bóg co na to pozwala i to instytucji przez siebie powołanej.
>>Większość tych "duchownych" to osobniki podstawiane do KRK, ta instytucja już
>No niestety robale tworzą kopie jak u Dicka i zdalnie nimi sterują.
Nie wiem o czym piszesz. W Polsce różne kliki typu eSBecja, żydostwo itp zainstalowali sporo swoich osobników w seminariach.
>> dawno jest przeżarta bolszewią, najlepszym dowodem jest Bergoglio udający papieża, nie wiem jakiego "naszego boga" masz na myśli.
>Nie "naszego boga" bo ja cierpię w tym zakresie na poważne braki tylko Twojego skoro się z tym identyfikujesz.
A gdzie ja napisałem coś takiego, ty sam to wtrąciłeś.
Ponadto pominąłeś najważniejsze wątki mojej wypowiedzi, dowodzi to ogólnej miernoty intelektualnej, a także tego, że chyba się z pominiętymi kwestiami zgadzasz, jeśli je pomijasz.
j23a (1186 punktów)
>No chyba nie dyskusyjne, skoro jednoznacznie zrównano zwierzęta z ludźmi, powtórka tej sytuacji z krową.

Nie zrównano tylko są prawa ochronne. Ja jestem za zakazem strzelania do waleni i delfinów.

>>To dowodzi Twojego braku umiejętności komunikacji i współżycia z lokatorami o odmiennej kulturze (w końcu nie musi się jeść kotleta w takich warunkach).
>A może nie trzeba dostawać spazmów w warunkach jedzenia kotleta przez kogoś innego.

Na ustępstwie nic nie tracisz a zyskujesz (współpraca jest lepsza od walki - teoria gier się kłania).

> Nie masz za grosz kultury, to nie ja pojechałem do Indii jeść kotlety.

Ale byłeś na wspólnym terenie a nie w swojej prywatnej chacie jak rozumiem.

>>To jest zupełnie co innego. Na tym polega szkodliwość pedofilii że niszczysz dziecku osobowość.

>To jest jeden i ten sam temat, czyli wywoływanie homoseksualizmu zaburzeniami w rozwoju w wieku dziecięcym czy nastoletnim.

Nie nie jest, trochę powagi w temacie. Pedofilia to przestępstwo w stosunku do dziecka i to jest czyn fizyczny.

>>> znany fakt. Tak samo jak pominięte przez ciebie nadmierne stężenie homoseksualistów pośród Nazistów potraktowanych "edukacją" homoseksualną w szkole i często pornografią po szkole.
>>Na temat wychowywania Nazistów nie jestem dostatecznie kompetentny ale igraszki pod pierzyną to mi się wydają zupełnie nieistotne (i nieszkodliwe bo jak) w świetle pozostałych skrajnie negatywnych cech które im wpajali i to skutecznie.
>Program edukacji seksualnej został wprowadzony u Nazistów ca 2 dekady temu, zaowocował wzrostem zachorowań na homoseksualizm w pokoleniach potraktowanych tym chłamem.

2 dekady to 20 lat, gdzie masz Nazistów w okolicach 2000 i ich wychowanie?

Dane statystyczne poproszę (o ile będzie kategoria Naziści).

>>>>>Biorąc pod uwagę drastyczne przeludnienie i brak zasobów to bardzo dobrze.
>>>Nie wiem gdzie widzisz przeludnienie, Polaków dramatycznie ubywa. Owszem jest za d użo żydów, no a poza tym to jeszcze Afryka i Azja się przeludniają tak, że powstają uchodźcy przybywający m. in. do Polski, a tak poza tym to nie ma przeludnienia.
>>To w końcu jest przeludnienie czy nie ma.
>No to ja się pytam gdzie widzisz i po czym poznajesz "przeludnienie"?

Czytaj co sam piszesz.

>>Nie wiem czy bierzesz pod uwagę zmianę klimatu (niekoniecznie wywołana wyłącznie działalnością ludzi).
>Nie biorę, bo co to ma niby do rzeczy?

To że pewne duże tereny stracą możliwość samodzielnego wyżywienia się a i mieszkanie będzie tam nieprzyjemne i mało atrakcyjne.

>>Piszesz o średniowieczu, trzymaj się tematu.
>>Myślałem bardziej o renesansie jako rozwojowym jak już.
>No przecież sam pytałeś o średniowiecze, rozwój następował w każdej epoce.

Mnie się zdawało że w okolicach roku zerowego (tak z rozrzutem ~100-150 lat) to były już całkiem konkretne teorie o budowie US, odległościach, promieniu Ziemi itp a później to jakiś zaginęło dziwacznie na rzecz Ziemia w centrum stworzenia właśnie w średniowieczu tym klasycznym. Rozwój ogólnie jest nieliniowy ale zazwyczaj w rozumieniu klasycznym nie ma przeskoków i cofania się niżej w wiedzy. Przynajmniej ja tak to rozumiem.

A tu co? Zaprzepaszczenie masy danych, doświadczeń i teorii. Plus stosy.

>>Procesy czarownic, nauka o zamieszkałych światach, konstrukcja Układu Słonecznego.
>Tego typu problemy był i są nadal, a w ramach bolszewizacji problemy się nawarstwiają.

Ostatni znany mi proces czarownic to był chyba około ~70 XXw. w Anglii. Był jakiś antyczny paragraf o szkodzeniu przy pomocy czarów jakimś cudem przegapiony w prawie (szczegółów nie pamiętam) - ktoś tam powołał się na to skarżąc sąsiadkę. Zrobiła się naturalnie chryja i to skasowano ale precedens jest

Coś nowego na ten temat?

>>>>Kiedy był największy rozwój w Europie?
>>>Zależy który, czy techniczny, czy humanistyczny. Dzisiaj n.p. mamy erę rozwoju technologicznego i głębokiego regresu humanistycznego wywołanego wspomnianymi prze mnie patologiami.

Do dyskusji klasy "instalowania  Żydostwa" to ja nie dorastam, sprzeczaj się o to z innymi.

>>>Większość tych "duchownych" to osobniki podstawiane do KRK, ta instytucja już
>>No niestety robale tworzą kopie jak u Dicka i zdalnie nimi sterują.
>Nie wiem o czym piszesz. W Polsce różne kliki typu eSBecja, żydostwo itp zainstalowali sporo swoich osobników w seminariach.

Przeczytaj sobie opowiadanie SF Dicka "Kopia Ojca".
Jak rozumiem jest podobnie - jak coś niewygodne dla faktów to dany osobnik/grupa/nacja jest podstawiona, zaimportowana z Marsa czy jakoś tak (dalej - poza US to się raczej nie opłaca podbój więc może do Marsa się ograniczmy i Ziemi z obcymi

>Ponadto pominąłeś najważniejsze wątki mojej wypowiedzi, dowodzi to ogólnej miernoty intelektualnej, a także tego, że chyba się z pominiętymi kwestiami zgadzasz, jeśli je pomijasz.

Z niczym się nie zgadzam ale w większości to za przeproszeniem bełkot.

Nadal tematy leżą:

1. W jaki sposób można się zarazić homoseksualizmem. co jest czynnikiem zarażającym, ile jest dokładnie opracowanych takich przypadków indukcji (łącznie ze ślepą próbą itp - no jak zakaźne to zakaźne

2. Na co konkretnie szkodzą takie skłonności zwłaszcza wobec oczywistego faktu istnienia ich od czasów antycznych co najmniej.

3. W jaki sposób homo seksualizm powoduje regres w nauce?

4. Czy znasz twórczość Stanisława Lema i co z nią i samym pisarzem jest nie tak ?
27-12-2019 11:28 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
> "Klucz" oczywiście generowany jest przez żydokomunę oraz jej polskojęzyczne kundlostwo(które nie jest narodem polskim).
Jak dobrze, że nie jestem Polakiem. Przynajmniej nikt, kto podatki obcemu monarsze płaci nie ocenia czy do tego narodu należę czy nie.

Choć z drugie strony, przynależność do Wielkiego Polskiego Narodu daje pewne przywilieje. Wolno nieudaczność swoją zwalać na innych, wolno innym wypominać zbrodnie ich ojców, własnych ojców zbrodnie zapomninając....

Wolałbym być Żydem, komunistą i pedałem, niż mieć cokolwiek wspólnego z tobą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
28-12-2019 11:18 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)
>> "Klucz" oczywiście generowany jest przez żydokomunę oraz jej polskojęzyczne kundlostwo(które nie jest narodem polskim).
>Jak dobrze, że nie jestem Polakiem. Przynajmniej nikt, kto podatki obcemu monarsze płaci nie ocenia czy do tego narodu należę czy nie.

Trochę przesadzasz, narodowość i obywatelstwo to wpisują i już. Kto poważny się tym (poza regulacjami prawnymi) przejmuje w EU bo tu tak można? Mam rzucać wszystko i się starać o obywatelstwo Słowenii, Hiszpanii czy innej Islandii bo się na terenie RP wytworzyło nadmierne stężenie idiotów?
28-12-2019 11:34 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>Trochę przesadzasz, narodowość i obywatelstwo to wpisują i już.

Obywatelstwo można zmieniać. Gdybym chciał dziś pozyskać polskie obywatelstwo miałbym je bez trudu, nie sądzę też żeby odmówiono mi kilku innych paszportów

Co do narodowości, zmieniają je całe grupy pod wpływem historycznych wydarzeń. 100 lat temu w Cieszynie nie mieszkał ani jeden Austriak, choć większość cieszyńskich Niemców pochodziła z Austrii.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,654485#w654545

Skoro narody powstają, to znaczy że istnieje/istniał ktoś, kto pierwszy poczuł odrębność, wybrał sobie narodowość

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>> "Klucz" oczywiście generowany jest przez żydokomunę oraz jej polskojęzyczne kundlostwo(które nie jest narodem polskim).
>Jak dobrze, że nie jestem Polakiem. Przynajmniej nikt, kto podatki obcemu monarsze płaci nie ocenia czy do tego narodu należę czy nie.
Też się cieszę, że nie należysz.
>Choć z drugie strony, przynależność do Wielkiego Polskiego Narodu daje pewne przywilieje. Wolno nieudaczność swoją zwalać na innych, wolno innym wypominać zbrodnie ich ojców, własnych ojców zbrodnie zapomninając....
Bredzisz i kłamiesz, nie zwalam "swojej nieudaczności" na innych, nie "zapominam zbrodni" kłamco. Ale widać z daleko, że uwiera ci ogrom żydowskiego zbydlęcenia, zwierzęcość tej żydowskiej trzody daje po oczach i co taki łańcuchowy biedaczek jak ty może poradzić? Ujadać tylko na każdego, kto nie czci jego pana.
>Wolałbym być Żydem, komunistą i pedałem, niż mieć cokolwiek wspólnego z tobą
To bądź, pasuje ci nawet.
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

To kiedy się zerwiesz z łańcucha?
szarley (54911 punktów)
>że uwiera ci ogrom żydowskiego zbydlęcenia, zwierzęcość tej żydowskiej trzody daje po oczach i co taki łańcuchowy biedaczek jak ty może poradzić? Ujadać tylko na każdego, kto nie czci jego pana.

Nie dyskutuję w rynsztoku

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-01-2020 20:00 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)
>>że uwiera ci ogrom żydowskiego zbydlęcenia, zwierzęcość tej żydowskiej trzody daje po oczach i co taki łańcuchowy biedaczek jak ty może poradzić? Ujadać tylko na każdego, kto nie czci jego pana.
>Nie dyskutuję w rynsztoku

Odkorkowali go znowu więc mi tu nie wymiękaj
szarley (54911 punktów)
>>>że uwiera ci ogrom żydowskiego zbydlęcenia, zwierzęcość tej żydowskiej trzody daje po oczach i co taki łańcuchowy biedaczek jak ty może poradzić? Ujadać tylko na każdego, kto nie czci jego pana.
>>Nie dyskutuję w rynsztoku
>Odkorkowali go znowu więc mi tu nie wymiękaj
>
Podobno jest na warunkowym. Długo nie strzyma

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Multikulturalizm niszczy wszystkie kultury oprócz szwędaczych jak n.p. żydy, Cyganie.
>Co to jest "kultura szwędacza" i dlaczego tylko te dwie nacje są odporne ?
Dlatego że zawsze się szwędały jak smród po gaciach, dzięki czemu już dawno wypracowały sobie mechanizmy funkcjonowania pośród obcych. Wspomniane żydy i cygany potrafią żyć przez wieki w czyimś państwie nie znając jego języka, uczyli języka n.p. tylko kilku osobników aby załatwiać podstawowe potrzeby typu handel itp. Narody stacjonarne, które same budowały i broniły swoich państw nie są przystosowane do szwędactwa, nie wytwarzały mechanizmów potrzebnych do wytrwania w masie obcych, bo całe wieki żyły u siebie. Polski naród ledwie przetrwał 123 lata zaborów, natomiast zaboru żydosowieckiego i nastałego po nim neokolonializmu żydo-sasko-nazistowskiego(III RP) naród polski prawdopodobnie już nie przetrwa, gdyż nie mamy jakichkolwiek środków obrony, stoimy z gołymi rękami naprzeciw czołgom.
>Co będzie jak inni zostaną nomadami?
Tragedia i ogólne cofnięcie w rozwoju, zniszczenie psychiki, pogłębienie bezdzietności, brak perspektyw na przyszłość, dobicie więzów społecznych. Ja sam zostałem zmuszony przez żydokomusze i kundlowskie rządy III RP do emigracji bo w Polsce fizycznie nie miałem możliwości samodzielnego staru w życiu, mogłem być co najwyżej żyć w myśl Generalplan Ost, czyli jako untermenschem, którego nie stać nawet na tak podstawową rzecz jak swój dach nad głową i w ogóle cokolwiek oprócz wyżywienia się od 1-go do 1-go. W ten rasistowski mechanizm zostało wpakowanych miliony Polaków, w ten sposób zniszczono mocno moje pokolenie, a warto pamiętać, że było to ostatnie pokolenie Polaków wychowane jeszcze w miarę po normalnemu, tzn że chcieli zakładać rodziny. Pokolenia wychowane na unioeuropejskim syfie będą tak samo wypaczone jak te zachodnie. Wspomniane zamordystyczne ceny nieruchomości są patologią wszystkich zbolszewizowanych państw. Jest taka cecha bolszewii/lewicy, którą można streścić jednym zdaniem: Gdyby komunizm zapanował na Saharze, to zabrakłoby tam piasku. I jest to uniwersalna definicja żydo-bolszewickiego modelu dobrobytu dla gojów.
>Nisza IOT (zwłaszcza Chiny) jest specyficzna mi. przez bardzo mały pułap finansów wejścia w temat. Zatem wszyscy tubylcy którzy się znają i mają miskę ryżu na przetrwanie będą górą (nie ryzykujesz nic i możesz chwycić rynek, masz dom do otwarcia firmy i morze czasu na testy). A ten Holender prosperuje. Widocznie multikultura jakoś go przygotowała do tego. Pewnie potrafi dobrze programować, bawić się hardware (to widać zresztą po projektach) i cieszyć się życiem a nie jęczeć na necie o spiskach
Ja nie jęczę o "spiskach" tylko o gównie, w które nas wpakowano z przyczyn głównie rasistowskich i bardzo dobrze, że nie mieliśmy w PRL-u multikulturalizmu, bo ta żydo-saso-naziolska swołocz od razu zrobiła by z Polską to samo co zrobiła z Jugosławią. Fajnie, że jest nisza IOT, ale dalej nie tłumaczy to patologii wyniszczania budowanych w trudzie imordędze narodów Europy ja osobiście oraz większość Europejczyków nie chce aby narody europejskie zostały zniszczone. A nawet spora część z pośród tych, którzy "chcą", tak na prawdę też tego nie chce tyle tylko, że jest przez większość życia ogłupiana propagandą i nie ma świadomości w co ich ta propaganda pakuje i co na tej patologii tracą.
>Wychowani w multikulturze mają jakąś taką swoistą lekkoś życia (to nie polega tylko na swobodzie chociaż to też - pewnie państwo w całokształcie jakoś też się przyczynia) w połączeniu z wysokim IQ. Tej lekkości im zazdroszczę.
Multikultura złożona z przedstawicieli różnych, wzajemnie wykluczających się cywilizacji jest układem z natury niestabilnym i dąży do barbaryzacji lub unicestwienia wchodzących w jego skład wyższych typów cywilizacyjnych i zredukowania ich do najniższego obecnego w danym multikulturalizmie. Przykłady pierwsze z brzegu: Starożytny Rzym, albo Carska Rosja(cyw. turańska), której żydokomuna(cywilizacja żydowska) ścięła łeb, to samo zresztą miało miejsce w Polsce(ex cyw. łacińska), która dzięki multikulturalizmowi została zmasakrowana jak mało kto podczas II WŚ i dobita już po jej zakończeniu przez cywilizację żydowską i zażydzoną już wtedy turańską.
>To znaczy jaka jest teza przeciwna z uzasadnieniem?
To że masz zerowe pojęcie o temacie(ew. udajesz) i jedynie chcesz niszczyć. Proces tworzenia narodów to naturalny proces, który trwa wieki i odbywające się obecnie wyniszczanie narodów jest patologią, potężnym uwstecznieniem i zwykłym barbarzyństwem. Wszystkie te zniszczenia czynione są tylko po to aby cywilizacja parchowska mogła się nażreć kosztem innych, podobnie zresztą jak na Bliskim Wschodzie zainstalowanie państwa Izrael kosztowało istnienie kilka otaczających je państw oraz życie i zdrowie milionów ludzi. Niektóre parchy nie kryją się nawet z tym, że Europę świadomie niszczą. Znana jest wypowiedź niejakiej Barbary Spectre, która wprost mówi, że Europa "musi" przejść "transformację" t.j. zniszczenie. Takich jak ona jest więcej, a jeszcze więcej jest takich, którzy nawet tego głośno nie mówią tylko po prostu niszczą m. in. ty.
>Pomijam że obca kultura to tez Indie, Ameryka Południowa itp.
Nie musisz tego pomijać. Warto zauważyć, że obcym kulturom nie zafundowano procesu wyniszczenia jak Europie. Chiny o których wcześniej wspominałeś wciąż mają wolę życia i raczej dobrowolnie nie popełnią harakiri, nie tylko zresztą oni.
>>Sam se zmieniaj miejsce zamieszkania durniu patentowy, nie życzę sobie żeby taki ułom jak ty wyganiał mnie z mojego domu.
>Obywatelstwo UK zaklepane już ?
Nie, nie próbowałem nawet, ale nie sądzę, ażebym je dostał, tam raczej będą tendencje do pozbywania się imigrantów z Europy środkowej i wschodniej, był to nawet jeden z argumentów podczas kampanii brexitowej.
27-12-2019 10:47 
 Ocena 2 na 2
j23a (1186 punktów)
>>>Multikulturalizm niszczy wszystkie kultury oprócz szwędaczych jak n.p. żydy, Cyganie.
>>Co to jest "kultura szwędacza" i dlaczego tylko te dwie nacje są odporne ?
>Dlatego że zawsze się szwędały jak smród po gaciach, dzięki czemu już dawno wypracowały sobie mechanizmy funkcjonowania pośród obcych.

Sam mieszkasz w UK bez obywatelstwa
Nie widzisz związku ?

>>Co będzie jak inni zostaną nomadami?
>Tragedia i ogólne cofnięcie w rozwoju, zniszczenie psychiki, pogłębienie bezdzietności, brak perspektyw na przyszłość, dobicie więzów społecznych. Ja sam

No tragedia po prostu.
Ciekawe że niektórzy to wybierają sami.

> zostałem zmuszony przez żydokomusze i kundlowskie rządy III RP do emigracji bo w Polsce fizycznie nie miałem możliwości samodzielnego staru w życiu, mogłem być co najwyżej żyć w myśl Generalplan Ost, czyli jako untermenschem, którego nie stać nawet na tak podstawową rzecz jak swój dach nad głową i w ogóle cokolwiek oprócz wyżywienia się od 1-go do 1-go.

Jak nie masz obywatelstwa to w UK nic nie zbudujesz.

Odpisz na te nowe posty, strasznie się plątasz w tym neobolszewiźmie, to już nudne a o ja zdecydowanie ograniczam net.

>Przykłady pierwsze z brzegu: Starożytny Rzym, albo Carska Rosja(cyw. turańska), której żydokomuna(cywilizacja żydowska) ścięła łeb, to samo zresztą miało miejsce w Polsce(ex cyw. łacińska), która dzięki multikulturalizmowi została zmasakrowana jak mało kto podczas II WŚ i dobita już po jej zakończeniu przez cywilizację żydowską i zażydzoną już wtedy turańską.

A mnie się zawsze wydawało że Polacy to mieli pierwotnie kulturę słowiańską (mi. kult przyrody, czepiasz się teraz ideologi Gai a to coś podobnego) i głupi król kwaterując tu niedorzeczne zakony w okolicach tysiąclecia to zniszczył przemocą.

>>>Sam se zmieniaj miejsce zamieszkania durniu patentowy, nie życzę sobie żeby taki ułom jak ty wyganiał mnie z mojego domu.
>>Obywatelstwo UK zaklepane już ?
>Nie, nie próbowałem nawet, ale nie sądzę, ażebym je dostał, tam raczej będą tendencje do pozbywania się imigrantów z Europy środkowej i wschodniej, był to nawet jeden z argumentów podczas kampanii brexitowej.

To nie pisz że Ciebie z domu wyrzucam bo masz wynajem na kiepskich warunkach
I prawo pobytu wyłącznie na zasadach UE jak rozumiem.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>>Multikulturalizm niszczy wszystkie kultury oprócz szwędaczych jak n.p. żydy, Cyganie.
>>>Co to jest "kultura szwędacza" i dlaczego tylko te dwie nacje są odporne ?
>>Dlatego że zawsze się szwędały jak smród po gaciach, dzięki czemu już dawno wypracowały sobie mechanizmy funkcjonowania pośród obcych.
>Sam mieszkasz w UK bez obywatelstwa
>Nie widzisz związku ?
Nie nie widzę. Poza tym przecież napisałem, ze to nie ja niszczę Polskę, nie ja uczyniłem ją krajem rasistowskim-antypolskim i neokolonialnym. Teraz jesteśmy podmieniani na Ukraińców, a chodzą plotki, że chcą nam tu przelęgnąć kilka milionów nazinsektów z Izraela. Przelęgnięcie tego nazistowskiego robactwa, będzie ostatecznym zniszczeniem Polski i Polaków, a także finalnym aktem nazistowskiego Generalplan Ost.
>>>Co będzie jak inni zostaną nomadami?
>>Tragedia i ogólne cofnięcie w rozwoju, zniszczenie psychiki, pogłębienie bezdzietności, brak perspektyw na przyszłość, dobicie więzów społecznych. Ja sam
>No tragedia po prostu.
Tak cię cieszy tragedia wielu? I to jeszcze do tego zbędna, zupełnie niepotrzebna, realizowana tylko po to, aby jakieś człekokształtne robactwo mogło się tymczasowo nażreć.
>Ciekawe że niektórzy to wybierają sami.
Mniejszość. Większość tego nie chce i nie potrzebuje, w innym razie narody stacjonarne nie stanowiłyby ca 99 % tego świata.
>> zostałem zmuszony przez żydokomusze i kundlowskie rządy III RP do emigracji bo w Polsce fizycznie nie miałem możliwości samodzielnego startu w życiu, mogłem być co najwyżej żyć w myśl Generalplan Ost, czyli jako untermenschem, którego nie stać nawet na tak podstawową rzecz jak swój dach nad głową i w ogóle cokolwiek oprócz wyżywienia się od 1-go do 1-go.
>Jak nie masz obywatelstwa to w UK nic nie zbudujesz.
W jaki sposób to się ma do omawianej patologii, której usiłujesz bronić?
>Odpisz na te nowe posty, strasznie się plątasz w tym neobolszewiźmie,
Kłamiesz znowu, nie "plątam się w neobolszewizmie", poza tym to może ty byś odpisał na poruszone przeze mnie kwestie, bo ja na twoje odpisuję w całości i odpiszę na każdy wasz wpis w miarę możliwości czasowych i o ile to forum mnie nie zablokuje fizycznie, jak to robi większość nazi-bolszewickich stron w tych czasach.
>to już nudne a o ja zdecydowanie ograniczam net.
Jak na razie to uciekasz przed odpowiedzią na wiele kwestii poruszonych w moich wpisach.
A prawda jest nudna dla zwierząt, żydów i neobolszewii, istoty rozumne za to potrzebują prawdy do przeprowadzania procesów myślowych, do opanowywania rzeczywistości umysłem i w ogóle do rozwoju intelektualnego.
>>Przykłady pierwsze z brzegu: Starożytny Rzym, albo Carska Rosja(cyw. turańska), której żydokomuna(cywilizacja żydowska) ścięła łeb, to samo zresztą miało miejsce w Polsce(ex cyw. łacińska), która dzięki multikulturalizmowi została zmasakrowana jak mało kto podczas II WŚ i dobita już po jej zakończeniu przez cywilizację żydowską i zażydzoną już wtedy turańską.
>A mnie się zawsze wydawało że Polacy to mieli pierwotnie kulturę słowiańską (mi. kult przyrody, czepiasz się teraz ideologi Gai a to coś podobnego) i głupi król kwaterując tu niedorzeczne zakony w okolicach tysiąclecia to zniszczył przemocą.
Polska już wieki temu została zlatinizowana i dobrze zresztą, gdyż był to najwyższy typ cywilizacyjny, była to jedyna cywilizacja aspirująca do cywilizacji rozumu. Niestety w miarę wlęgania się w nią najprymitywniejszej i zwierzęcej w swej istocie cywilizacji żydowskiej, łacińska uległa rozkładowi.
>>>>Sam se zmieniaj miejsce zamieszkania durniu patentowy, nie życzę sobie żeby taki ułom jak ty wyganiał mnie z mojego domu.
>>>Obywatelstwo UK zaklepane już ?
>>Nie, nie próbowałem nawet, ale nie sądzę, ażebym je dostał, tam raczej będą tendencje do pozbywania się imigrantów z Europy środkowej i wschodniej, był to nawet jeden z argumentów podczas kampanii brexitowej.
>To nie pisz że Ciebie z domu wyrzucam bo masz wynajem na kiepskich warunkach
To mnie nie wyganiaj, przecież wystarczy przeczytać twoje poprzednie wypowiedzi, żeby to stwierdzić.
>I prawo pobytu wyłącznie na zasadach UE jak rozumiem.
Już nie długo, bo po brexicie o prawie pobytu decydować będą władze Wlk. Brytanii, po to m. in. ten brexit zrobili.
28-12-2019 10:19 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)
>>>>>Multikulturalizm niszczy wszystkie kultury oprócz szwędaczych jak n.p. żydy, Cyganie.
>>>>Co to jest "kultura szwędacza" i dlaczego tylko te dwie nacje są odporne ?
>>>Dlatego że zawsze się szwędały jak smród po gaciach, dzięki czemu już dawno wypracowały sobie mechanizmy funkcjonowania pośród obcych.
>>Sam mieszkasz w UK bez obywatelstwa
>>Nie widzisz związku ?
>Nie nie widzę.

Jesteś na takim statusie jak te narody.
Zatem propozycja prześladowań które proponujesz uderzą również w Ciebie.

> Poza tym przecież napisałem, ze to nie ja niszczę Polskę, nie ja uczyniłem ją krajem rasistowskim-antypolskim i neokolonialnym.

Do rasizmu przyczyniasz się aktywnie, również przez te teksty.

> Teraz jesteśmy podmieniani na Ukraińców, a chodzą plotki, że chcą nam tu przelęgnąć kilka milionów nazinsektów z Izraela.

Jak można kogoś podmienić? Metodą z powieści Dicka "Kopia ojca" czy jak?

>Przelęgnięcie tego nazistowskiego robactwa, będzie ostatecznym zniszczeniem Polski i Polaków, a także finalnym aktem nazistowskiego Generalplan Ost.

Klasyczny rasizm, nie widzisz tego w wypowiedzi (powiązanie narodowości z cechami nazistowskimi, przecież to bzdura) ?

>Tak cię cieszy tragedia wielu? I to jeszcze do tego zbędna, zupełnie niepotrzebna, realizowana tylko po to, aby jakieś człekokształtne robactwo mogło się tymczasowo nażreć.

Jak określa się czy ktoś jest robactwem czy nie?

>>Ciekawe że niektórzy to wybierają sami.
>Mniejszość. Większość tego nie chce i nie potrzebuje, w innym razie narody stacjonarne nie stanowiłyby ca 99 % tego świata.

>>Jak nie masz obywatelstwa to w UK nic nie zbudujesz.
>W jaki sposób to się ma do omawianej patologii, której usiłujesz bronić?

w taki że też jesteś nomadem więc widocznie taki status pasuje.

>A prawda jest nudna dla zwierząt, żydów i neobolszewii, istoty rozumne za to potrzebują prawdy do przeprowadzania procesów myślowych, do opanowywania rzeczywistości umysłem i w ogóle do rozwoju intelektualnego.

>>>Przykłady pierwsze z brzegu: Starożytny Rzym, albo Carska Rosja(cyw. turańska), której żydokomuna(cywilizacja żydowska) ścięła łeb, to samo zresztą miało miejsce w Polsce(ex cyw. łacińska), która dzięki multikulturalizmowi została zmasakrowana jak mało kto podczas II WŚ i dobita już po jej zakończeniu przez cywilizację żydowską i zażydzoną już wtedy turańską.
>>A mnie się zawsze wydawało że Polacy to mieli pierwotnie kulturę słowiańską (mi. kult przyrody, czepiasz się teraz ideologi Gai a to coś podobnego) i głupi król kwaterując tu niedorzeczne zakony w okolicach tysiąclecia to zniszczył przemocą.
>Polska już wieki temu została zlatinizowana i dobrze zresztą, gdyż był to najwyższy typ cywilizacyjny, była to jedyna cywilizacja aspirująca do cywilizacji rozumu.

1. Cywilizacje narzucono jednak i to siłą i konkretnie to dlaczego narzekasz teraz na jakieś (fikcyjną!) inwazje z Izraela skoro popierasz latynizowanie?
2. Nie wiesz co by było w przypadku pozostawienia kultury słowiańskiej w rozwoju bo to się nie zdarzyło realnie i jest bardzo trudne w modelowaniu.
3. Naród to nie cywilizacja (tak na marginesie).

> Niestety w miarę wlęgania się w nią najprymitywniejszej i zwierzęcej w swej istocie cywilizacji żydowskiej, łacińska uległa rozkładowi.

Skąd bierze się tylu noblistów z żydowską narodowościa?
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>Nie widzisz związku ?
>>Nie nie widzę.
>Jesteś na takim statusie jak te narody.
A mógłbyś się najpierw odnieść do mojej odpowiedzi na tę kwestię, a później wytykać mi na jakim "statusie" jestem? Status mój i milionów Polaków wygonionych z domu za granicę został już lata temu ustalony przez robactwo, które rządzi Europą i USA i żeruje m. in. na Polsce, to państwa zachodnie zgodziły się już lata temu przyjmować fale emigracji z Polski.
>Zatem propozycja prześladowań które proponujesz uderzą również w Ciebie.
O czym ty bredzisz? Masz jakieś urojenia, jakie "prześladowania proponuję" ty się lecz z urojeń.
>Do rasizmu przyczyniasz się aktywnie, również przez te teksty.
Znowu brednie, nie przyczyniam się do rasizmu. W jaki niby sposób moje teksty przyczyniają się do "rasizmu"?
>> Teraz jesteśmy podmieniani na Ukraińców, a chodzą plotki, że chcą nam tu przelęgnąć kilka milionów nazinsektów z Izraela.
>Jak można kogoś podmienić? Metodą z powieści Dicka "Kopia ojca" czy jak?
Tak jak to jest robione. Od początku lat 80-ch czyli od momentu, w którym wiadome było, że ZSRR upadnie PRL zaczął wyganiać wykształconych Polaków na zachód. Lata 80-te to zdaje się circa 1 milion wykształconych Polaków - fachowców, lekarzy, architektów, inżynierów i w ogóle ludzi z wyższym, oprócz tego zmuszano do emigracji jednostki odważne na tyle by stwać na czele ruchów społecznych n.p. pierwszej Solidarności. Później przy pomocy nędzy, wyniszczania polskiego przemysłu, handlu, bankowości, rolnictwa i w ogóle polskiej przedsiębiorczości wypędzono po 1990 kolejne kilka milionów Polaków. A teraz PiS na miejsce wygonionych Polaków ściąga Ukraińców. To tak w skrócie wygląda. A jest też poważne zagrożenie, że ściągną tu kilka milionów nazinsektów(tzw "żydów") z Izraela, co będzie stanowiło sfinalizowanie Nazistowskiego/żydowskiego Generalplan Ost.
>>Przelęgnięcie tego nazistowskiego robactwa, będzie ostatecznym zniszczeniem Polski i Polaków, a także finalnym aktem nazistowskiego Generalplan Ost.
>Klasyczny rasizm, nie widzisz tego w wypowiedzi (powiązanie narodowości z cechami nazistowskimi, przecież to bzdura) ?
Przede wszystkim żydzi stanowią typ cywilizacyjny, a nie narodowość. Narodowość żydowską wynaleziono na przełomie XIX i XX wieku w Europie, a tak poza tym to cały czas istniała cywilizacja żydowska i różne żydowskie sekty.
I przecież to jest oczywistość, że pewne grupy cywilizacyjne, plemienne czy narodowe mają swoiste cechy. Jedną ze swoistych cech żydostwa jest nazizm, objawiający się w dzisiejszych czasach choćby syjonizmem(żydowska odmiana nazizmu). Mit "narodu wybranego" "lepszego niż wszystkie inne" towarzyszy żydostwu już od czasów starotestamentowych. i mimo iż dzisiejsze żydy nie mają genetycznie czegokolwiek wspólnego z tymi biblijnymi, to i tak wciąż ciągną za sobą te nazistowskie brednie o "wybraństwie" i "lepszości" ponad innymi ludźmi, jedną z emanacji tego żydowskiego zabobonu jest wszechpotężna ekskomunika - antysemitika. Tę "wyższość" widać też w przetresowanych w tym celu masmediach zarówno polskojęzycznych jak i zachodnich.
>>Tak cię cieszy tragedia wielu? I to jeszcze do tego zbędna, zupełnie niepotrzebna, realizowana tylko po to, aby jakieś człekokształtne robactwo mogło się tymczasowo nażreć.
>Jak określa się czy ktoś jest robactwem czy nie?
Podpowiem ci, że na pewno nie po wyglądzie
>w taki że też jesteś nomadem więc widocznie taki status pasuje.
Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, to wiedziałbyś że nie pasuje mi.
>>Polska już wieki temu została zlatinizowana i dobrze zresztą, gdyż był to najwyższy typ cywilizacyjny, była to jedyna cywilizacja aspirująca do cywilizacji rozumu.
>1. Cywilizacje narzucono jednak i to siłą i konkretnie to dlaczego narzekasz teraz na jakieś (fikcyjną!) inwazje z Izraela skoro popierasz latynizowanie?
Tu znowy wychodzi twój wtórny analfabeztyzm. Cywilizacja łacińska była najwyższym jak dotąd typem cywlizacyjnym, cywilizacja żydowska jest najniższym i najprymitywniejszym ze wszystkich typów cywilizacyjnych. Przede wszystm typ łaciński był ludzki, podczas gdy typ żydowski jest jedynie typem zwierzęcym i to w dodatku typu insekciego. Obiektywnie oczywiście, bo żydzi wedle swoich urojeń psychiatrycznych są "wybrani" "lepsi" itd, choć w rzeczywistości ichni typ cywilizacyjny nie przekroczył nawet nigdy progu człowieczeństwa.
>2. Nie wiesz co by było w przypadku pozostawienia kultury słowiańskiej w rozwoju bo to się nie zdarzyło realnie i jest bardzo trudne w modelowaniu.
Gdybologia nie jest łatwą dziedziną, ale wiadome jest, że oprócz KRK wałęsali się tutaj także muzułmanie i mongolskie chordy jedno bardziej zacofane od drugiego, a zatem podłączenie do katolicyzmu było raczej pozytywne pośród dostępnych opcji.
>3. Naród to nie cywilizacja (tak na marginesie).
Wiem, choć w przypadku cywilizacji żydowskiej, gdy wynajdowano "naród żydowski" w XIX wieku to sklecono go z przedstawicieli cywilizacji żydowskiej.
>> Niestety w miarę wlęgania się w nią najprymitywniejszej i zwierzęcej w swej istocie cywilizacji żydowskiej, łacińska uległa rozkładowi.
>Skąd bierze się tylu noblistów z żydowską narodowościa?
Podejrzewam duże zdolności plagiatorskie i złodziejsko-kombinatorskie w ogóle, a także żerowanie na najwyższych warstwach społecznych. Żydzi od tysięcy lat żerują na narodach, uprawiają swoje żerownictwo m. in. poprzez wżenianie się w najbogatsze i najbardziej wykształcone warstwy obcych narodów. Wżenienie się żydostwa w polską szlachtę przyczyniło się m. in. do rozbiorów Polski. Mogło też przyczyniać się do lepszego dostępu do edukacji, studiów etc...
Ale tak w ogóle to cudów nie ma, średnie IQ Izraela jest niższe niż w Europie, no bo kto rozumny by wytrzymał z tymi parazytami?
31-12-2019 00:50 
 Ocena 4 na 6
Kulmin (4007 punktów)
>Tu znowy wychodzi twój wtórny analfabeztyzm. Cywilizacja łacińska była najwyższym jak dotąd typem cywlizacyjnym, cywilizacja żydowska jest najniższym i najprymitywniejszym ze wszystkich typów cywilizacyjnych. Przede wszystm typ łaciński był ludzki, podczas gdy typ żydowski jest jedynie typem zwierzęcym i to w dodatku typu insekciego. Obiektywnie oczywiście, bo żydzi wedle swoich urojeń psychiatrycznych są "wybrani" "lepsi" itd, choć w rzeczywistości ichni typ cywilizacyjny nie przekroczył nawet nigdy progu człowieczeństwa.

Widać, że obca jest Ci mechanika ewolucji. Nic dziwnego, jeśli jesteś do tyłu ponad 200 lat w nauce.
Selekcja naturalna sprawiła, że żydzi stali się w ciągu ostatnich wieków potentatami myśli filozoficznej, naukowej, sztuki oraz bankowości i ogólnie władzy.
Nie żadne przeświadczenie o byciu narodem wybranym, nie żadne inne bzdety które z chorej nienawiści im przypisujesz, tylko selekcja naturalna. Żydzi przez prawie dwa milenia musieli żyć na obczyźnie, jako odrębna kulturowo grupa byli często kozłami ofiarnymi europejskiej, łacińskiej a jakże, zabobonności i głupoty. Żyjąc w tak trudnych i dynamicznych warunkach musieli się szybko i umiejętnie adaptować. Taki stan rzeczy faworyzował inteligentniejszych Żydów, wszak inteligencja to po prostu zdolności przystosowawcze. 2000 lat doboru naturalnego sprawiło, że Żydzi stali się autentycznie bardziej inteligentni od innych narodów, stali się lepiej przystosowani.

Ja wiem, że chciałbyś jak Twój kumpel Adolf odmówić żydom w ogóle praw do życia, ale wykazujesz się tutaj brakiem wiedzy i zdolności analitycznego myślenia, a przede wszystkim brakiem uczciwości intelektualnej.
Żydzi zdominowali nagrodę Nobla nie dlatego, że mają "duże zdolności plagiatorskie i złodziejsko-kombinatorskie w ogóle, a także żerowanie na najwyższych warstwach społecznych", tylko z powodów które przedstawiłem powyżej.
Twoja nienawiść upośledza tak elementarne funkcje płatu czołowego jak logiczne myślenie, nie mówiąc już o analitycznym.

Ale ja rozumiem. Mogłeś nie wiedzieć czym jest dobór naturalny i jak działa. Ktoś kto neguje teorie ewolucji bez dowodów i twierdzi, że człowiek to nie zwierzę, to powinien biologię zacząć od czegoś prostszego, dajmy na to: kolorowanek liści i drzew.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Widać, że obca jest Ci mechanika ewolucji. Nic dziwnego, jeśli jesteś do tyłu ponad 200 lat w nauce.
Nie jest mi obca "mechanika ewolucji", ale tobie obce jest rozumienie pojęć. Pojęcie ewolucji dotyczy selekcji w świecie zwierząt, selekcja ta zależy głównie od siły, sprytu i czasem szczęścia, czyli od kategorii pozarozumowych. Cywilizacja łacińska była cywilizacją aspirującą do cywilizacji rozumu, a zatem zredukowanie jej m. in. przez cywilizację żydowską do poziomu zoologicznego jest dewolucją, uwstecznieniem. Europę przy pomocy żydo-bolszewickich ideologii zredukowano do poziomu świata bez rozumu, ze zniszczoną kategorią bytu ludzkiego jaką była kategoria Prawdy, tyle tylko że ty sam siebie(słusznie swoją drogą) przedstawiasz jako przedstawiciela świata zwierząt, wobec czego nie jesteś nawet w stanie zrozumieć co Europa straciła i czym przestała być. Resztę cywilizacji niestety cechują różne stopnie zwierzęcości i to zazwyczaj większe n.p. cywilizacje turańska czy arabska mają sporo cech zwierzęcych i tak aż na samo dno do 100% zwierzęcej cywilizacji żydowskiej, której podstawową metodą koegzystencji z innymi jest likwidacja podstawowej kategorii bytu ludzkiego czyli Prawdy, a czasem nawet psucie kategorii Piękna. Żydostwo nie jest oczywiście jedyną patologią jaka odpowiada za upadek Europy, gdyż Europa miała swoją etykę opartą o wiarę religijną i ta została obalona a co zatym idzie dochodzi do rozkładu, w Europie działają też różne tajne sekciarstwa(masonerie itp), które też robią syf, trują Europejczyków na wszystkich kontynentach (neo)bolszewickimi ideologiami i religiami(cieplarniana, holokaustu), mieli swój udział w rozpętywaniu Wojen Światowych i totalitaryzmów. Nie znam genezy tajnego sekciarstwa ani motywacji ich działania, ale jak bym miał zgadywać co do ich motywacji to zgadywałbym, iż są one zwierzęce jak i u większości znanych mi żydów.
>Selekcja naturalna sprawiła, że żydzi stali się w ciągu ostatnich wieków potentatami myśli filozoficznej,
XDXDXDXD Potentatami w czym? XDXD W puszczaniu śmierdzących bąków jak n.p. Marx, Trocki, Bauman, Michnik, Soros itp? Zaczadzona tym smrodem zdycha Europa. Przecież ta swołocz jest odpowiedzialna za zniszczenie kategorii Prawdy, odbieranie wolności jednostce, czyli za zwykłe zezwierzęcenie.
> naukowej,
Warto przyjrzeć się temu mitowi z bliska. Cywilizacja żydowska istnieje kilka tysięcy lat, starsza od niej jest chyba tylko cywilizacja chińska. Przez większość tego czasu ten typ cywilizacyjny nie wymyślił dosłownie czegokolwiek oprócz lichwy, pasożytnictwa i przekrętów, ponadto parała się i para nadal emisją pieniędzy(w tym papierowych), niewolnictwem - ta ogromna ilość murzynów w USA to jest m. in. efekt działalności żydowskich handlarzy niewolnikami, samo pojawienie się żydostwa w Polsce miało miejsce pod postacią handlarzy niewolników, żydy niewolnictwem parały się całkiem jawnie aż do początku XX wieku, obecnie parają się żydy niewolnictwem "niejawnym" n.p. półświatek żydowski w USA, Izraelu i w Polsce dąży do sfinalizowania nazistowskiego Generalplan Ost. Ale wróćmy do mitu "naukowców", żydzi żyli tłumnie w Rosji i było ich tam więcej niż w Europie i co "ciekawe" jakoś nie wyprodukowali proporcjonalnie większej ilości Nobli niż żydostwo na zachodzie, a wynika to z faktu, że Uniwersytety i nauka to wytwór Europejczyków - łacienników a nie żydostwa! Żydostwo jest parazytem i samo z siebie tworzyło przez większość czasu NIC, a już zwłaszcza nie tworzyło wędrownych uniwersytetów, dopiero jak trafiło na uniwerki europejskie to zaczęło wtedy odnosić sukcesy w nauce, warto też zauważyć, że żydostwo jeśli się mieszało to głównie ze szlachtą w Polsce też, przez co zwyczajnie parazytowało na narodach. Taki pasożytniczy model cywilizacyjny redukuje świat istot rozumnych do świata zwierząt. Żydkowy model jest niemożliwy do zastosowania w całym gatunku, bo wtedy wszyscy ludzie finalnie musieliby się zeżreć nawzajem, a to z kolei świadczy o jego niedorzeczności, o tym że nie jest przeznaczony dla ludzi skoro finalnie prowadzi jedynie do unicestwienia przez samozeżarcie się gatunku ludzkiego. Warto by policzyć ile jest sztuk żyda oraz ile ofiar śmiertelnych w ludziach w komunizmie, na bliskim wschodzie itd następnie można by wyznaczyć cenę jednej sztuki żyda, czyli proporcję ilości sztuk żyda/sztuk człowieka. Jestem niemal pewien, że się ten insekci model nie opłaca, nawet jeśliby zamiast żydów noble dostawaliby Europejczycy wychowani po normalnemu("okropna" strata swoją drogą ).
>sztuki oraz bankowości i ogólnie władzy.
No zgadza się opanowali pasożytnictwo na narodach i redukowanie ich do swojego zwierzęcego poziomu, co zresztą wykazywałem już wcześniej.
>Nie żadne przeświadczenie o byciu narodem wybranym, nie żadne inne bzdety które z chorej nienawiści im przypisujesz,
No nie zgadłeś panie, taką "wybrańczą" religię i propagandę żydostwo uprawiało przez większość swojego istnienia, zresztą nadal wysysają nazizm z mlekiem matki, nawet niedługo sfinalizują rozpoczęty w 1939 r. nazistowski napad na Polskę, poprzez zeżarcie nas do reszty. Warto też zobaczyć co zostało z Bliskiego Wschodu po zainstalowaniu się tam tego nazistowskiego robactwa.
>tylko selekcja naturalna.
Ubolewam nad twą zwierzęcą mentalnością. Demontaż cywilizacji rozumu w Europie odbywa się głównie dzięki takim ciemnym durniom jak ty. Ja wiem, że ty sam siebie nie wychowywałeś, wiem czym srają do łbów w polskojęzycznych żydokomunistycznych szkołach i masmediach, osobniki nie obdarzone niezależnością charakteru po przejściu przez ten system zamiast zwojów mózgowych mają zwoje jelitowe, nie pojmiesz zatem co jest tracone.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Żydzi przez prawie dwa milenia musieli żyć na obczyźnie, jako odrębna kulturowo grupa byli często kozłami ofiarnymi europejskiej, łacińskiej a jakże, zabobonności i głupoty. Żyjąc w tak trudnych i dynamicznych warunkach musieli się szybko i umiejętnie adaptować. Taki stan rzeczy faworyzował inteligentniejszych Żydów, wszak inteligencja to po prostu zdolności przystosowawcze. 2000 lat doboru naturalnego sprawiło, że Żydzi stali się autentycznie bardziej inteligentni od innych narodów, stali się lepiej przystosowani.
Twój zachwyt nad tryumfem świata zwierząt nad istotami rozumnymi jest żałosny, choć tego nie dostrzeżesz. Głębia cywilizacji żydowskiej podobnie jak i świata zwierząt składa się aż z trzech elementów: zeżreć, wydalić, puścić śmierdzące gazy, czynności można łączyć i wykonywać w różnych kolejnościach. Żydy same wybrały rozproszenie i tułaczkę, nie szerz zatem tego mitu, że "musieli" bo nie musieli, nigdy nie zbudowali swojego państwa, zawsze muszą komuś ukraść, zniewolić i stopniowo zeżreć właściciela, jak ma to miejsce w Europie, a zwłaszcza w Polsce, ale także w USA i na Bliskim Wschodzie, a w przyszłych czasach w Chinach bo i tam jest budowany antyludzki totalitaryzm, który jak się nietrudno domyślić zostanie przejęty przez żydostwo, banksterkę i tajne sekciarstwo. Mają te kilkanaście wieków treningu w parazytowaniu na innych, ale cóż z tego? Homo Sapiens powinien być istotą rozumną, podczas gdy żydostwo wypraktykowało jak być sprawnym insektem, plugawią swoim typem cywilizacyjnym istotę rozumną jako taką.
>Ja wiem, że chciałbyś jak Twój kumpel Adolf odmówić żydom w ogóle praw do życia, ale wykazujesz się tutaj brakiem wiedzy i zdolności analitycznego myślenia, a przede wszystkim brakiem uczciwości intelektualnej.
Łżesz nazistowski wypierdku! Całą dyskusję ze mną na tym forum zasmradzasz nazistowskimi i bolszewickimi dogmatami, imperatywami, przykazaniami, zwierzęcą "moralnością"(de facto jej brakiem) i myślisz, że się wyłgasz takim nędznym w argumentacji prymitywnym oskarżeniem mnie o "kumplostwo" z Adolfem, kolejne poziomy dna. Naziści swoją drogą naśladowali żydostwo, ta nazistowska hierarchia ras i narodów to była parodia talmudycznego judaizmu, bo on takie właśnie zabobony wyznawał i nadal wyznaje, da się jeszcze znaleźć w necie wypowiedzi rabinów, którzy nauczają, że goje to bydło/nieludzie. Są też książki duchownych, którzy uczyli się hebrajskiego i tłumaczyli Talmud.
Te twoje nazinsekty właśnie szykują sfinalizowanie nazistowskiej napaści na naród polski i państwo polskie dożrą nas do reszty i nie mamy nawet szans jakichkolwiek na obronę. Już od dekad uprawiają gebelsowską propagandę wobec polski i Polaków,
>Żydzi zdominowali nagrodę Nobla nie dlatego, że mają "duże zdolności plagiatorskie i złodziejsko-kombinatorskie w ogóle, a także żerowanie na najwyższych warstwach społecznych", tylko z powodów które przedstawiłem powyżej.
Żerownictwo na najwyższych warstwach społecznych jak najbardziej zachodzi, przecież to jest jawne, gdzie ty żyjesz? A ten zwierzęcy model selekcji i tak jest nieefektywny w skali całego gatunku, bo żydzi jak już się gdzieś zalęgną, to duraczą na potęgę jak n.p. w PRL-u gdyż umieścili we władzach najgorszych durniów, często po kilku klasach podstawówki, cała idea komuny polegała na fizycznym tępieniu "burżuazji" i "rządach" ciemnoty, obecnie duraczą wydatnie USA neobolszewizmem, w ZSRR przecież wycięli miliony najinteligentniejszych Rosjan i zostawili przy życiu ciemną hołotę, na skalę ogólnoludzką zatem taki z nich pożytek jak z epidemii syfilisu.
>Twoja nienawiść upośledza tak elementarne funkcje płatu czołowego jak logiczne myślenie, nie mówiąc już o analitycznym.
Bredzisz, sam dałeś już kilkadziesiąt popisów ślepej głupoty, wiary religijnej w neobolszewickie dogmaty i w świat zwierząt, przecież ty jesteś animistą chciałbym przypomnieć.
>Ale ja rozumiem. Mogłeś nie wiedzieć czym jest dobór naturalny i jak działa. Ktoś kto neguje teorie ewolucji bez dowodów i twierdzi, że człowiek to nie zwierzę, to powinien biologię zacząć od czegoś prostszego, dajmy na to: kolorowanek liści i drzew.
Nie wiem jak ci pomóc, takich uwstecznionych durniów jak ty żydo-sowiecka okupacja Polski wyhodowała nam miliony. Człowiek może być istotą rozumną, albo zwierzęciem jak ty czy większość żydostwa i bolszewików to jest kwestia wychowania. Zanegowałem wcześniej teorię ewolucji krótkim wywodem, nie zauważyłem abyś rozjaśnił moje wątpliwości co do hipotezy ewolucji w jakikolwiek rozumny sposób.
27-12-2019 00:50 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>A niby czemu, skoro rzeczywistość jest jaka jest?
>www.bankie(*)sa-coraz-mniejsze-7760785.html
Przede wszystkim cały czas trwa okradanie Polaków z własności. Ono trwa już właściwie od rozbiorów, ale odkąd żydostwo dostało władzę ustawodawczą nad Polską(1945r) to trwa już to na masową skalę. A ten model ciasnych klitek był już przerabiany za PRL-u w ramach planowej depopulacji Polaków, to że jest kontynuowany to jest element dokańczania planu Himmlera. Samo wpakowanie nas w te hipoteki też nim jest. Za Gierka nastąpiło krótkotrwałe podniesienie średniego metrażu.
>A jak praktycznie zrealizujesz to "nie można" (pomijam uzasadnienie)?
>Czytasz co w ogóle piszesz?
>>W patologii o której pisałem.
>Powtarzasz się a argumentów brak.
Przytoczyłem wiele argumentów i w ogóle faktów.
>>Nie wiem po czym poznajesz "przeludnienie".
>Ilość osób na km^2. Podoba mi się średnia z Norwegii czy Finlandii (to już maximum).
>>>>A co to znaczy walczyć o różnorodność"?
>>>Różnorodność światopoglądu w tym przypadku i postawić na swoim a nie ulegać tłumowi i niesprawdzonym bzdurom.
>>To po co ulegasz tłumowi i oczywistym bzdurom? Po co ci "różnorodność światopoglądu"? O wiele lepiej dążyć do prawdy.
>O ile ja się orientuje świat jest oparty o różnorodność a monokultury giną.
Jak już to są celowo niszczone europejskie monokultury zwłaszcza polska, reszty się tym g***em nie gnębi. Taka n.p. monokultura chińska całkiem sobie radzi.
>Od bakterii wyżej.
>Prawda jedna to jest w prostych teoriach fizycznych czy matematycznych ale wtedy ma tę cechę że każdy może sobie sprawdzić prawdziwość danej teorii.
Prawda jest absolutnie we wszystkim, tylko ty nie odróżniasz prawdy od przesądów - tzw "światopoglądu".
>Reszta jest wieloaspektowa ale żeby było o czym rozmawiać należy tezy jakoś uzasadniać. Ty masz z tym totalny problem jak widzę. Nadal nie wiem jak się zarazić homoseksualizmem a to już który post ...
Wieloaspektowość nie zmienia faktu, że istnieje prawda n.t. wieloaspektowej rzeczywistości, uzasadniam moje wpisy. Przykład HS pokazuje, że albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo udajesz. Nie wiem po co tak ci zależy na sianiu tej patologii.
12-12-2019 23:46 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Niestety żyjemy w czasach recydywy totalitaryzmu - (neo)bolszewizmu, a totalitaryzm jak to totalitaryzm uważa, że należy mu się władza totalna, łącznie z "prawem"Że jak?
>Nie no ex PRL to jest faktycznie jakiś zaściankowy i prymitywne ale nawet tu tak źle nie jest. Pomijam brak granic jakby co
Mylisz się już Europa już dawno przeżarta jest (neo)bolszewizmem/(neo)nazizmem oraz ich antyludzkim wpływem. W Polsce ponadto głównie za sprawą półświatka żydowskiego zainstalowano neonazistowskie, antypolskie wzorce.
>> do wdeptywania w ziemię psychiki obywateli, lub w ogóle zabijania ich zanim się urodzą, tudzież usypiania ich gdy przestają pracować, a tym samym przynosić zyski, eutanazja wobec tego będzie obowiązkowa.
>Histeryzujesz, realnie tego nie widzę. Przykład poproszę.
Nie histeryzuję, "postęp" postępuje i metodycznie zasyfia i odczłowiecza kolejne pola. N.p. kiedy krótko po anschlussie Polski przez UE w polskojęzycznych masmediach pojawiła się propaganda LGBT, to chciała tylko troszkę "tolerancji". Dzisiaj po kilkunastu latach mamy bolszewickie jaczejki terroryzujące każdego, kto "śmie się" sprzeciwić tej patologii, ludzie wylatują z uniwersytetów za mówienie prawdy, a na zachodzie to nawet za krytykę. Tam to już urosło do rangi ekskomuniki - homofobiki. Wystarczy, że masmedia nałożą na jakiegoś dziennikarza czy wykładowcę homofobikę i koniec kariery, dupa sina, wyklęty, jak w średniowieczu.
>Pomija że ja z eutanazją (rozumianą jako działania czynne) byłbym ostrożny ale to
>inny temat zupełnie.
Byli już tacy (neo)bolszewicy, którzy publicznie przebąkiwali o eutanazji jako recepcie na bankrutujące systemy socjalne, ale na razie się schowali, tyle, że bolszewicy nie odpuszczą. Pamiętaj, że to są te same ideologie co w początkach XX-go wieku, tyle tylko, że dopasowane do dzisiejszych warunków.
>>Wolna wola, świadomość, godność, poszanowanie czyjegoś życia idą już na śmietnik, a Europa krok po kroku zaczyna być pochłaniana przez świat zwierząt i jego zasady, co dla wielu tutejszym forumowiczom sprawia radość.
>Do społecznych zwierząt na poważnie (np. niektóre dzikie psy społeczne) to nam bardzo bardzo daleko. Poczytaj sobie coś i zobacz przy okazji jak poważne rasy (np. pasterskie a one są gorzej zorganizowane) wychowują małe szczeniaki, jak nadzorują zabawę itp.
Wyobraź sobie, że kiedyś istniały więzy społeczne pośród narodów, dzisiaj już niewiele z tego zostało, ale to w wyniku świadomego procesu niszczenia.
>>Dziecko nie ma możliwości sprzeciwić się tego typu adopcji, po prostu jest słabsze, niedoinformowane, nie wie, że zostanie okaleczone, a więc bolszewia prawem siły uznaje, że można je skrzywdzić.
>Rozumiem że 100% dzieci z rodzin homo jest w jakiś sposób patologicznych (w jakim aspekcie? ) czy jak to ma być? Ta z Finlandii na dość skuteczną babkę wygląda, wcale nie patologiczną.
Nie wiem o nie czegokolwiek, ale napisałem już powyżej o wzorcach.
>>Już teraz wiadomo., że jak już społeczeństwa zostaną przyzwyczajone do tego, że bezbronnymi można robić co się chce, to w następnej kolejności przyjdzie czas
>Gorzej będzie jak wprowadzisz jakieś ograniczenia dla LGBT i Ciebie posądzą o to Bo z tego się nie wybronisz, nie ma jak. Idealna metoda na dyskryminacje.
Nie wiem o jakich "ograniczeniach" mówisz i co miałoby być gorzej? Ja osobiście jestem za przywróceniem normalności a nie rozwojowi wyniszczającej społeczeństwo patologii.
>> starców, czyli obowiązkowa eutanazja, a potem jak ostatnio w związku Sowieckim czy III-j Rzeszy - kogo popadnie, kto podpadnie itd.
>Ostatnio to kiedy ?
>Lata 50 XXw czy jak?
Przecież zdanie które napisałem, jest oczywiste.
>III Rzesza jest w ogóle na indeksie, coś nie tak z tymi Twoimi wypowiedziami.
Tzn?
>Rosja to jest w ogóle odrębny temat.
A niby dlaczego? Przecież to tam wybuchła Rewolucja Bolszewicka i to Rosja była jednym z ośrodków roznoszenia tej zarazy i jej późniejszych mutacji, które plenią się do dziś.
13-12-2019 14:37 
 Ocena 2 na 2
j23a (1186 punktów)
>Mylisz się już Europa już dawno przeżarta jest (neo)bolszewizmem/(neo)nazizmem oraz ich antyludzkim wpływem. W Polsce ponadto głównie za sprawą półświatka żydowskiego zainstalowano neonazistowskie, antypolskie wzorce.

Możesz rozwinąć?

>Nie histeryzuję, "postęp" postępuje i metodycznie zasyfia i odczłowiecza kolejne pola. N.p. kiedy krótko po anschlussie Polski przez UE w polskojęzycznych masmediach pojawiła się propaganda LGBT, to chciała tylko troszkę "tolerancji". Dzisiaj po kilkunastu latach mamy bolszewickie jaczejki terroryzujące każdego, kto "śmie się" sprzeciwić tej patologii, ludzie wylatują z uniwersytetów za mówienie prawdy, a na zachodzie to nawet za krytykę.

Miało być zabijanie zanim się urodzisz (aborcja jak rozumiem), usypianie niewygodnych i nazizm. A tu redukcja zatrudnienia w zawodach dużego ryzyka ideologicznego (mój termin, historycy, socjologowie i inne takie podatne na wiatry dziejów i tworzenie ciepłych posadek jednocześnie), trochę duży przeskok

> Tam to już urosło do rangi ekskomuniki - homofobiki. Wystarczy, że masmedia nałożą na jakiegoś dziennikarza czy wykładowcę homofobikę i koniec kariery, dupa sina, wyklęty, jak w średniowieczu.

Podaj przykłady konkretnych matematyków, fizyków, lekarzy, informatyków czy pracownika technicznego który wyleciał za poglądy i nie może się zatrudnić sensownie.

>>Pomija że ja z eutanazją (rozumianą jako działania czynne) byłbym ostrożny ale to
>>inny temat zupełnie.
>Byli już tacy (neo)bolszewicy, którzy publicznie przebąkiwali o eutanazji jako recepcie na bankrutujące systemy socjalne, ale na razie się schowali, tyle, że bolszewicy nie odpuszczą.

No to na razie nie jest źle

>>Rozumiem że 100% dzieci z rodzin homo jest w jakiś sposób patologicznych (w jakim aspekcie? ) czy jak to ma być? Ta z Finlandii na dość skuteczną babkę wygląda, wcale nie patologiczną.
>Nie wiem o nie czegokolwiek, ale napisałem już powyżej o wzorcach.

Poczytaj sobie o Finlandii.

>>>Już teraz wiadomo., że jak już społeczeństwa zostaną przyzwyczajone do tego, że bezbronnymi można robić co się chce, to w następnej kolejności przyjdzie czas
>>Gorzej będzie jak wprowadzisz jakieś ograniczenia dla LGBT i Ciebie posądzą o to Bo z tego się nie wybronisz, nie ma jak. Idealna metoda na dyskryminacje.
>Nie wiem o jakich "ograniczeniach" mówisz i co miałoby być gorzej? Ja osobiście jestem za przywróceniem normalności a nie rozwojowi wyniszczającej społeczeństwo patologii.

Łopatologicznie.
Grenium religijne (ze mną na czele, a co) stwierdza że jesteś gejem.
W Arabii Saudyjskiej byś sobie z tego nie żartował. Serio.

Takiego świata chcesz czy jak?

>>Rosja to jest w ogóle odrębny temat.
>A niby dlaczego? Przecież to tam wybuchła Rewolucja Bolszewicka i to Rosja była jednym z ośrodków roznoszenia tej zarazy i jej późniejszych mutacji, które plenią się do dziś.

Społecznie Rosja jest odrębna od EU dość mocno.
14-12-2019 16:10 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Mylisz się już Europa już dawno przeżarta jest (neo)bolszewizmem/(neo)nazizmem oraz ich antyludzkim wpływem. W Polsce ponadto głównie za sprawą półświatka żydowskiego zainstalowano neonazistowskie, antypolskie wzorce.
>Możesz rozwinąć?
Oczywiście, wobec Polski i Polaków uprawiana jest rasistowska i nazistowska propaganda. Dokańczane są główne cele nazistowskiego oryginału, czyli ściąganie odpowiedzialności za nazizm i jego zbrodnie z Niemców/Nazistów i przerzucanie ich na "winowajcę" zastępczego czyli na Polaków, w myśl założeń tzw paktu Luksemburskiego zawartego pomiędzy żydami i Nazistami(Ben Gurion - Konrad Adenauer). Efektami tego paktu było zapłacenie przez Nazistów setek miliardów dolarów pod różnymi postaciami, w tym broni(łodzi podwodnych itp), a także podtrzymywanie przy życiu nazistowskiej propagandy czyli pomoc światowych mediów, w dokańczaniu dzieła Goebbelsa i innych propagandystów w ukrywaniu prawdy o niemieckich zbrodniach w czasie II WŚ. Media w Ameryce Płn i Europie w większości są opętane lub sterroryzowane przez żydostwo, wobec czego oczyszczanie Niemców i zwalanie winy na ofiarę czyli Polaków idzie całkiem sprawnie, nawet w Polsce i to głównie dzięki żydokomunie w 2-m i 3-m już pokoleniu po stalinowskim zrzucie z czasów Jałty i zakończenia II WŚ. Osobniki te - tzw stalinięta po dziś dzień uprawiają totalitarną propagandę, wykonują ukazy Stalina m. in. ten o nazywaniu Polaków "faszystami" zawsze i wszędzie, gdzie tylko mogą.
Jednym z "sukcesów" tej neonazistowskiej i neobolszewickiej propagandy jest usunięcie z masowej świadomości pojęcia prawdy obiektywnej. Kolejnym jest zainstalowanie nazistowskich imperatywów o "niższości" Polaków i wyższości narodu "wybranego, jednym z objawów tego "sukcesu" jest to, że taka n.p. akcja emigracji żydostalinistów z Polski w 1968 r. jest wałkowana w polskojęzycznych masmediach jako przejaw "polskiego" antysemityzmu, podczas gdy w rzeczywistości żydostwo samo sobie przyznało paszporty i wyjechało za lepszym życiem do Izraela lub na zachód, ale gdy jakiś żyd nie chciał jechać to zostawał i stąd mamy dzisiaj w Polsce Gazetę Wyborczą, PiS i całą resztę tej żydo-stalinowskiej swołoczy. I w tym kontekście przypominamy fakt wygonienia z Polski milionów Polaków. Najpierw w latach 80-ch wyganiano masowo Polaków z wyższym wykształceniem, straciliśmy wtedy potencjalną elitę III RP, a trzeba wiedzieć, że rządząca PRL-em polskojęzyczna swołocz i żydokomuna już na początku lat 80-ch wiedziały, że Związek Sowiecki a tym samym PRL upadną, dlatego zrobili nędzę ekonomiczną i rozdawali paszporty warstwie wykształconych Polaków umęczonych wieczną nędzą i strachem o dzień jutrzejszy. Po 1989 r. przy pomocy zamordyzmu podatkowego, "prawa" oraz przepisów tworzonych na kilogramy i kradzieży majątku Polaków celowo i z rozmysłem doprowadzono do masowej biedy i nędzy Polaków, dzięki temu po anschlussie Polski przez UE zachód dostał za darmo tanią siłę roboczą oraz darmowy milion ludzi z wyższym wykształceniem, bo tyle wyeksportowała Polska po 2004. Te zniszczenia zadawane narodowi Polskiemu w przeciwieństwie do akcji ewakuowania się żydostalinowców w 1968 r. nie są tak rzewnie celebrowane w polskojęzycznych masmediach, właściwie to nie są celebrowane w ogóle, bo zainstalowany jest w masowej świadomości nazistowski dogmat o niższości Polaków jest ważniejszy. A skoro nazistowski dogmat jest ważniejszy, no to jak ma się wypędzenie kilku milionów Polaków do dobrowolnego najczęściej opuszczenia Polski przez kilkanaście tysięcy stalinistów? I takich patologii zbudowanych na nazistowskich imperatywachg jest w polskojęzycznych masmediach oraz systemie "edukacji"(tresury) dużo.
O tej patologii można by napisać właściwie całą książkę. Jeśli ktoś umie obserwować, a także analizuje historię całościowo, a nie wyrywkowo i akcydentalnie jak to robi masowa propaganda, to widzi od razu kto jest ofiarą a kto przeżera owoce nazizmu i bolszewizmu. Polacy są kompleksowo niszczeni a ich majątek jest zżerany przez żydostwo. Jeśli masz zdolność odbioru treści ze zrozumieniem to obejrzyj sobie to:
www.youtube.com/watch?v=IXBqHQ4W-Ac
Jest to jeden z wielu przykładów rozrostu totalitarnej patologii w Polsce, a przy okazji jedna z wielu metod kradzieży polskich nieruchomości, która trwa odkąd zalęgło się w Polsce żydostwo a przyspieszyło radykalnie w XIX wieku podczas zaborów, a teraz powraca pod różnymi postaciami.
>>Nie histeryzuję, "postęp" postępuje i metodycznie zasyfia i odczłowiecza kolejne pola. N.p. kiedy krótko po anschlussie Polski przez UE w polskojęzycznych masmediach pojawiła się propaganda LGBT, to chciała tylko troszkę "tolerancji". Dzisiaj po kilkunastu latach mamy bolszewickie jaczejki terroryzujące każdego, kto "śmie się" sprzeciwić tej patologii, ludzie wylatują z uniwersytetów za mówienie prawdy, a na zachodzie to nawet za krytykę.
>Miało być zabijanie zanim się urodzisz (aborcja jak rozumiem), usypianie niewygodnych i nazizm. A tu redukcja zatrudnienia w zawodach dużego ryzyka ideologicznego (mój termin, historycy, socjologowie i inne takie podatne na wiatry dziejów i tworzenie ciepłych posadek jednocześnie), trochę duży przeskok
W Polsce od 1945 roku nie mamy normalnych historyków tylko propagandystów, są oczywiście historycy w sensie naukowców czy ludzi wykształconych w poszukiwaniu i głoszeniu prawdy na temat historii, ale stanowią oni niestety nieliczny % ogółu. Większość historyków ma szlaban na tematy żydokomusze, stalinowskie,nbt., rozpętania rewolucji bolszewickiej przez żydostwo, a także n.t. skutków ideologicznych, które trwają do dzisiaj i rozkręcają się co raz bardziej. Jeśli ty nazywasz cenzurowanie pracy naukowców i niszczenie życia ludziom za mówienie prawdy, "redukcją zatrudnienia w 'zawodach dużego ryzyka ideologicznego'" to znaczy, że jesteś spatologizowany tym neobolszewickim systemem.
14-12-2019 16:10 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>> Tam to już urosło do rangi ekskomuniki - homofobiki. Wystarczy, że masmedia nałożą na jakiegoś dziennikarza czy wykładowcę homofobikę i koniec kariery, dupa sina, wyklęty, jak w średniowieczu.
>Podaj przykłady konkretnych matematyków, fizyków, lekarzy, informatyków czy pracownika technicznego który wyleciał za poglądy i nie może się zatrudnić sensownie.
W Polsce n.p. tu:
www.tvp.in(*)zycie-na-temat-homoseksualizmu
i tu:
www.news.c(*)428000dd8b92e5153fb346559a4be4
i w wielu innych przypadkach, reszta natomiast jest sterroryzowana utratą pracy i trzyma gębę na kłódkę, gdyż takie przypadki zwolnionych, o których dowie się jakieś środowisko dosyć skutecznie zastrasza 99% współczesnych ludzi spłacających kredyt za swój dach nad głową.
Co do terroryzowania w ogóle to kilka lat temu pani Judyta Cohner-Lewinowska napisała doktorat n.t. zachowania żydów podczas sowieckiej okupacji ziem polskich podczas II WŚ, a żydostwo zajmowało się tam m. in. ordynarnym szmalcownictwem wymierzonym w Polaków i kradzieżą polskich nieruchomości.
Wyleciała z pracy. Takiej patologii mamy pełno, zwłaszcza, że Polska nie została oczyszczona z PRL-skich funkcjonariuszy do dziś. Europa zachodnia natomiast, w tym jej uniwersytety zostały już dawno temu nasączone taką swołoczą.
Następnym powszechnie znanym tematem, który służy sianiu nazistowskiej propagandy jest temat egzekucji bolszewików w Jedwabnem dokonanej przez Nazistów, a konkretnie przez komando pod dowództwem SS-manna Hermanna Schapera. Warto wiedzieć, że w ramach odczłowieczania Polaków, system masmediów i "edukacji" nakłamał komu mógł w Polsce i za granicą, że przeprowadzona przez żołnierzy Whermachtu i Hermanna Schapera egzekucja była dziełem Polaków i to pomimo faktu, że Schaper i podlegli mu żołnierze w tej samej okolicy dokonali kilku takich egzekucji osobników podejrzanych o współpracę z bolszewikami. A spatologizowanie uczelni, nazywane przez ciebie "redukcją zatrudnienia w zawodach dużego ryzyka ideologicznego" sprawia, że ta antypolska propaganda wygłaszana jest z "wyżyn" "autorytetu naukowego" i uwaga, uwaga "moralnego" XDXDXD najczęściej przez stalinięta oraz ich kundli z masmediów.
Cała ta patologia już właściwie osiągnęła dużą część założeń Generalplan Ost wobec Polaków i idzie dalej, czyli możemy w niedalekiej przyszłości spodziewać się dalszej kradzieży polskich nieruchomości(tzw "wywłaszczeń" pod pozorami niespłaconych kredytów. Kredytów w które władza III RP do spóły z UE wpakowała pokolenie wyżu demograficznego z początku lat 80-ch. Ostatnio naet partia Jarosława "Karakana" Kaczyńskiego przyjęła nowelę do ustawy o kredytach hipotecznych, dzięki czemu bank będzie mógł zgodnie z "prawem sprzedać dowolną hipotekę byle bandytom, a ci będą mogli wypieprzyć z własnego domu czy mieszkania jego prawowitych właścicieli, tak samo jak to bolszewickie robactwo z "Animals" może wchodzić do dowolnego prywatnego domu czy na posesję. Ta naziolsko-bolszewicka patologia się bez przerwy szerzy.
>>>Pomija że ja z eutanazją (rozumianą jako działania czynne) byłbym ostrożny ale to
>>>inny temat zupełnie.
>>Byli już tacy (neo)bolszewicy, którzy publicznie przebąkiwali o eutanazji jako recepcie na bankrutujące systemy socjalne, ale na razie się schowali, tyle, że bolszewicy nie odpuszczą.
>No to na razie nie jest źle
A po czym to poznajesz? Przecież fakty wskazują, że jest źle.
>>Nie wiem o nie czegokolwiek, ale napisałem już powyżej o wzorcach.
>Poczytaj sobie o Finlandii.
W czym ona jest skuteczna i co to ma wspólnego z tematem?
>>>>Już teraz wiadomo., że jak już społeczeństwa zostaną przyzwyczajone do tego, że bezbronnymi można robić co się chce, to w następnej kolejności przyjdzie czas
>>>Gorzej będzie jak wprowadzisz jakieś ograniczenia dla LGBT i Ciebie posądzą o to Bo z tego się nie wybronisz, nie ma jak. Idealna metoda na dyskryminacje.
>>Nie wiem o jakich "ograniczeniach" mówisz i co miałoby być gorzej? Ja osobiście jestem za przywróceniem normalności a nie rozwojowi wyniszczającej społeczeństwo patologii.
>Łopatologicznie.
>Grenium religijne (ze mną na czele, a co) stwierdza że jesteś gejem.
Na pewno nie jestem "gejem", natomiast dalej nie wiem o jakich ograniczeniach mówisz i po co chcesz siać tę patologię.
>W Arabii Saudyjskiej byś sobie z tego nie żartował. Serio.
Z czego bym sobie nie żartował?
>Takiego świata chcesz czy jak?
Nie nie chcę świata takiego jak w Arabii Saudyjskiej, ten sposób rozmowy pokazuje twoją miernotę intelektualną. Wyssałeś z brudnego paluchja Arabię Saudyjską, nie wiem w ogóle co to ma wspólnego z omawianym tematem, no może oprócz tego, że niektóre państwa europejskie są intensywnie islamizowane, ale to dalej nie ma czegokolwiek wspólnego z poruszonym tematem.
>>>Rosja to jest w ogóle odrębny temat.
>>A niby dlaczego? Przecież to tam wybuchła Rewolucja Bolszewicka i to Rosja była jednym z ośrodków roznoszenia tej zarazy i jej późniejszych mutacji, które plenią się do dziś.
>Społecznie Rosja jest odrębna od EU dość mocno.
A co to ma do rzeczy? Czy naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
Sposób w jaki piszesz nasuwa wniosek, że jak najbardziej chcesz szerzyć tę chorobę wśród dzieci, warto tu przypomnieć, że te środowiska LGBT szykują już wprowadzenie pedofilii i jak mniemam tobie i to nie przeszkadza. Świadczy to o tym, że jesteś zwykłym patolem, któremu po drodze z totalitaryzmem i ogólnym zezwierzęceniem, które są instalowane w Europie a zwłaszcza w Polsce.
14-12-2019 18:37 
 0 na 2
j23a (1186 punktów)
>www.tvp.in(*)zycie-na-temat-homoseksualizmu

Ten artykuł jest niejasny. Na jakim ten pracownik był dokładnie kontrakcie i jakie ma umiejętności. Specjalista od chirurgii serca czy programista systemów medycznych gdzieś wyleciał ?

>www.news.c(*)428000dd8b92e5153fb346559a4be4

To już jest klasyka, ma się odpowiednio zachowywać w miejscu pracy w stosunku do petentów. Proste. Jak mu nie pasuje to idzie gdzie indziej. Nie wierzę że fachowiec w AU będzie miał problem ze zmianą pracy.

>i w wielu innych przypadkach, reszta natomiast jest sterroryzowana utratą pracy i trzyma gębę na kłódkę, gdyż takie przypadki zwolnionych, o których dowie się jakieś środowisko dosyć skutecznie zastrasza 99% współczesnych ludzi spłacających kredyt za swój dach nad głową.

Żle widzę ludzkość w konfrontacji z problemami współczesnego świata (a zwłaszcza lekarzy) jeżeli dwa wątpliwe zwolnienia na świecie generują totalną panikę. Było wyżej.

Wysokie ryzyko ideologiczne i ciepłe posadki (dożywotne na samoprzylekjnym stołku)

>Co do terroryzowania w ogóle to kilka lat temu pani Judyta Cohner-Lewinowska napisała doktorat n.t. zachowania żydów podczas sowieckiej okupacji ziem polskich podczas II WŚ, a żydostwo zajmowało się tam m. in. ordynarnym szmalcownictwem wymierzonym w Polaków i kradzieżą polskich nieruchomości.

Nie czuje się kompetentny z historii ale może tam były błędy?

>A spatologizowanie uczelni, nazywane przez ciebie "redukcją zatrudnienia w zawodach dużego ryzyka ideologicznego" sprawia, że ta antypolska propaganda wygłaszana jest z "wyżyn" "autorytetu naukowego" i uwaga, uwaga "moralnego" XDXDXD najczęściej przez stalinięta oraz ich kundli z masmediów.

Świetne masz te teksty.

>kredytach hipotecznych, dzięki czemu bank będzie mógł zgodnie z "prawem sprzedać dowolną hipotekę byle bandytom, a ci będą mogli wypieprzyć z własnego domu czy mieszkania jego prawowitych właścicieli,

Bez wyroku, banku i komornika czy jak?

>tak samo jak to bolszewickie robactwo z "Animals" może wchodzić do dowolnego prywatnego domu czy na posesję.

Nie może i nie histeryzuj. A ułatwienia w tym zakresie (oczywiście nadal to nie jest
z marszu) to zatwierdza albo nie gmina więc miej uwagi do nich (u mnie nie zatwierdzili). Było odpowiednio wybierać.

>>>Byli już tacy (neo)bolszewicy, którzy publicznie przebąkiwali o eutanazji jako recepcie na bankrutujące systemy socjalne, ale na razie się schowali, tyle, że bolszewicy nie odpuszczą.
>>No to na razie nie jest źle
>A po czym to poznajesz? Przecież fakty wskazują, że jest źle.

Nie ma eutanazji czynnej i nie zanosi się na to. Trzymaj się cytatu i tez.

>>>Nie wiem o nie czegokolwiek, ale napisałem już powyżej o wzorcach.
>>Poczytaj sobie o Finlandii.
>W czym ona jest skuteczna i co to ma wspólnego z tematem?

wiadomosci(*)-w-radzie-europejskiej/jtwxd8h

>>Łopatologicznie.
>>Grenium religijne (ze mną na czele, a co) stwierdza że jesteś gejem.
>Na pewno nie jestem "gejem", natomiast dalej nie wiem o jakich ograniczeniach mówisz i po co chcesz siać tę patologię.

To nie ma absolutnie żadnego znaczenia czy jesteś czy nie bo to nikogo nie interesuje.
Stwierdzam że jesteś. Nie wybronisz się bo nie można i o to chodzi.

>>W Arabii Saudyjskiej byś sobie z tego nie żartował. Serio.
>Z czego bym sobie nie żartował?

Z posądzenia że jesteś gejem. Kara śmierci za to może być. A przynajmniej duży bajzel w życiorysie. Bynajmniej nie taka rozrywka jak niezupełnie dobrowolna zmiana pracy.

>>Takiego świata chcesz czy jak?
>Nie nie chcę świata takiego jak w Arabii Saudyjskiej, ten sposób rozmowy pokazuje twoją miernotę intelektualną. Wyssałeś z brudnego paluchja Arabię Saudyjską, nie wiem

pl.wikiped(*)_społeczna_osób_LGBT

> w ogóle co to ma wspólnego z omawianym tematem, no może oprócz tego, że niektóre

Jesteś za ograniczeniem prawa do prezentacji poglądów, silnym konserwatyzmem ideologicznym i ogólnie dogmatyzmem  życia publicznego. Dodatkowo prawdopodobnie za ograniczeniem prawa demonstracji.

> państwa europejskie są intensywnie islamizowane, ale to dalej nie ma czegokolwiek wspólnego z poruszonym tematem.

To w końcu jaka ideologia dominuje i jest niewłaściwa?
Nasączenie nie wiem dokładnie czym już było, teraz Islam ?

>>>>Rosja to jest w ogóle odrębny temat.
>>>A niby dlaczego? Przecież to tam wybuchła Rewolucja Bolszewicka i to Rosja była jednym z ośrodków roznoszenia tej zarazy i jej późniejszych mutacji, które plenią się do dziś.
>>Społecznie Rosja jest odrębna od EU dość mocno.
>A co to ma do rzeczy? Czy naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

To że nie za bardzo można porównywać nowoczesne państwo do Rosji, nawet RP (moje zdanie naturalnie).

>Sposób w jaki piszesz nasuwa wniosek, że jak najbardziej chcesz szerzyć tę chorobę wśród dzieci,

Jaką chorobę i wśród jakich dzieci bo nie za bardzo rozumiem?

> warto tu przypomnieć, że te środowiska LGBT szykują już wprowadzenie pedofilii i jak mniemam tobie i to nie przeszkadza.

Możesz rozwinąć bo nic mi o tym nie wiadomo.

> Świadczy to o tym, że jesteś zwykłym patolem, któremu po drodze z totalitaryzmem i ogólnym zezwierzęceniem, które są instalowane w Europie a zwłaszcza w Polsce.

Na czym polega tolerowanie przeze mnie totalitaryzmu i patologii ? Tak konkretnie.
15-12-2019 19:24 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Ten artykuł jest niejasny. Na jakim ten pracownik był dokładnie kontrakcie i jakie ma umiejętności. Specjalista od chirurgii serca czy programista systemów medycznych gdzieś wyleciał ?
Jest jasny jak słońce, a tutaj ta sama sprawa:
nczas.com/(*)rowadzi-portal-srodowisk-lgbt/
>>www.news.c(*)428000dd8b92e5153fb346559a4be4
>To już jest klasyka, ma się odpowiednio zachowywać w miejscu pracy w stosunku do petentów. Proste. Jak mu nie pasuje to idzie gdzie indziej. Nie wierzę że fachowiec w AU będzie miał problem ze zmianą pracy.
Tym komentarzem obnażyłeś to, że jesteś zwykłym żydo-bolszewickim patolem. To że się facet przebrał w sukienkę nie zmienia jego płci, a wiara w to jest wiarą religijną i nie można wykształconemu dorosłemu człowiekowi narzucać obowiązku wyznawania cudzych zabobonów, w tym wypadku wiary w łysenkizm, czyli że zaklinanie rzeczywistości działa. Został zwolniony z przyczyn religijnych i ta żydobolszewicka patologia się szerzy po całej cywilizacji ex-łacińskiej. Samo już uwstecznienie tzw "debaty publicznej" do klątwiarstwa stanowi potężne cofnięcie w rozwoju do poziomu żydowskiego. A klątwy tzn współczesne ekskomuniki są cztery: Faszistika, Homofobika, Rasistika i ekskomunika wszystkich ekskomunik, hiper-potężna czary-mary, hokus-pokus, arcy-klątwa wszechpotężna: Antysemitika.
Wszystkie te ekskomuniki są współczesnymi fatwami, używa się ich do wyklinania z "debaty publicznej", życia akademickiego, pracy, stron internetowych itd. Pamiętamn jak ze dwa lata temu na fejsbukowym profilu w dyskusji stwierdziłem oczywisty fakt, że homoseksualizm jest chorobą nabytą, od razu zlecieli się bolszewiccy inkwizytorzy, chociaż wcześniej ich w tej dyskusji nie było, zaczęli smrodzić swoimi bzdurami, kiedy jednemu wykazałem, że homoseksualizm jest chorobą, to ten mnie zaczął straszyć, że mnie zakabluje mojemu pracodawcy. I niestety ty jesteś taką samą patologią jak tamten bolszewicki inkwizytor, was się poznaje po tym, że używacie słów nie jako narzędzi komunikacji a jako narzędzi walki fizycznej jak sierp, młot, kałasznikow itp. Ta patologia wynika z kompletnego zażydzenia większości uniwersytetów i masmediów, a co za tym idzie zatrucie ichnim bełkotem niemalże wszystkich środków przesyłu informacji bolszewicką propagandą, której podstawową cechą jest brak prawdy obiektywnej w przekazie oraz odzwyczajenie społeczeństw od prawdy i podejmowania decyzji w oparciu o nią.
>>i w wielu innych przypadkach, reszta natomiast jest sterroryzowana utratą pracy i trzyma gębę na kłódkę, gdyż takie przypadki zwolnionych, o których dowie się jakieś środowisko dosyć skutecznie zastrasza 99% współczesnych ludzi spłacających kredyt za swój dach nad głową.
>Żle widzę ludzkość w konfrontacji z problemami współczesnego świata (a zwłaszcza lekarzy) jeżeli dwa wątpliwe zwolnienia na świecie generują totalną panikę. Było wyżej.
Tych przypadków jest multum, w Anglii ta patologia szerzy się w szkołach i w polityce.
>Wysokie ryzyko ideologiczne i ciepłe posadki (dożywotne na samoprzylekjnym stołku)
A co to jest "Wysokie ryzyko ideologiczne" i w jaki sposób to tłumaczy terroryzowanie za mówienie prawdy?
>>Co do terroryzowania w ogóle to kilka lat temu pani Judyta Cohner-Lewinowska napisała doktorat n.t. zachowania żydów podczas sowieckiej okupacji ziem polskich podczas II WŚ, a żydostwo zajmowało się tam m. in. ordynarnym szmalcownictwem wymierzonym w Polaków i kradzieżą polskich nieruchomości.
>Nie czuje się kompetentny z historii ale może tam były błędy?
Jakie? Ew. błędy w pracy doktorskiej nie są jeszcze powodem do wyrzucania z pracy.
>>A spatologizowanie uczelni, nazywane przez ciebie "redukcją zatrudnienia w zawodach dużego ryzyka ideologicznego" sprawia, że ta antypolska propaganda wygłaszana jest z "wyżyn" "autorytetu naukowego" i uwaga, uwaga "moralnego" XDXDXD najczęściej przez stalinięta oraz ich kundli z masmediów.
>Świetne masz te teksty.
Dziękuję, miło mi że się ze mną zgadzasz, chociaż nie sposób pominąć faktu, że brak w Twych wypowiedziach konsekwencji.
>>kredytach hipotecznych, dzięki czemu bank będzie mógł zgodnie z "prawem sprzedać dowolną hipotekę byle bandytom, a ci będą mogli wypieprzyć z własnego domu czy mieszkania jego prawowitych właścicieli,
>Bez wyroku, banku i komornika czy jak?
Taka nowela, bank może sprzedać hipotekę komu zechce, jest to jeden z wielu sposobów okradania Polaków z nieruchomości, bo z przemysłu, sektora handlu i bankowego okradziono nas krótko po 1989 r. Samo już wpakowanie nas w system hipotek jest rasistowską patologią. Cała ta nędza mieszkaniowa wywołana w Polsce i w Europie jest celowa, sztuczna, bo nie ma żadnych naturalnych powodów, dla których klitka w bloku miałaby kosztować przeciętnego człowieka tyranie całe życie, a do czegoś takiego doprowadziły te żydobolszewickie robale u władzy.
>>tak samo jak to bolszewickie robactwo z "Animals" może wchodzić do dowolnego prywatnego domu czy na posesję.
>Nie może i nie histeryzuj. A ułatwienia w tym zakresie (oczywiście nadal to nie jest
>z marszu) to zatwierdza albo nie gmina więc miej uwagi do nich (u mnie nie zatwierdzili). Było odpowiednio wybierać.
Ale co było "odpowiednio wybierać"? Ja nie histeryzuję, zwracam tylko uwagę na fakt, że kolejna bolszewicka jaczejka dostała "uprawnienia" do gnębienia Polaków.
15-12-2019 19:47 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
>Tym komentarzem obnażyłeś to, że jesteś zwykłym żydo-bolszewickim patolem.

Jestem Żydem
Jestem homoseksualistą
Jestem narodową mniejszością
Zastrzelisz mnie?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
16-12-2019 22:15 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Tym komentarzem obnażyłeś to, że jesteś zwykłym żydo-bolszewickim patolem.
>Jestem Żydem
>Jestem homoseksualistą
>Jestem narodową mniejszością
>Zastrzelisz mnie?

Przykro mi, że należysz do tej patologicznej nazi-sekty, czuję strach przed waszymi zwierzęcymi "wartościami", boję się, że rozpętywana przez was neobolszewicka rewolucja znowu pochłonie miliony niewinnych istnień, ponadto wieści z USA oraz Izraela sugerują, że znowu chcecie nas okraść i zamordować. Ta twoje prymitywna projekcja swoich pragnień na moją osobę, w połączeniu z nazistowską propagandą uprawianą przez żydostwo amerykańskie oraz Izraelskie wzbudza mój strach. Wiem, że od czasów Rewolucji Bolszewickiej oraz stalinizmu nie zmieniliście swoich żydowskich/zwierzęcych obyczajów.
Świetnie to pokazuje uprawiana przez żydostwo nazistowska propaganda mająca na celu oczyszczanie Niemców z winy za nazizm i jego skutki. Jeszcze bardziej przerażające jest, że nigdy nie odpowiedzieliście za holokaust, który dokonaliście na Słowianach w tym na Polakach, a usunięcie tych żydowskich zbrodni z masowej świadomości, prowadzi do oczywistego wniosku, że zamierzacie znowu nam urządzić holokaust i znowu okraść nas ze wszystkiego i zniewolić tak jak to robicie całą swoją zwierzęcą historię.
Te twoje prymitywne projekcje twoich zamiarów sprzedają cię, ta taktyka jest znana, wy wszyscy ją uprawiacie, od głównych cadyków w rodzaju michnika, smolara, geremka itp stalinsynów aż po wyhodowanych przez was internetowych troli i (neo)bolszewików.

>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Taaaa? to może weź ty powstrzymaj swoich pobratymców z ADL, AIPACu, GW i wszystkich innych jaczejek od rozsiewania (neo)bolszewizmu i (neo)nazizmu.
17-12-2019 07:39 
 Ocena 4 na 4
szarley (54911 punktów)
>Przykro mi, że należysz do tej patologicznej nazi-sekty,
I oto pojawił się na forum kolejny żyjący w w odrealnionym świecie

>czuję strach przed waszymi zwierzęcymi "wartościami",
"Naszymi" ?

>Ta twoje prymitywna projekcja swoich pragnień na moją osobę, w połączeniu z nazistowską propagandą uprawianą przez żydostwo amerykańskie oraz Izraelskie wzbudza mój strach.
Wytrzeźwiej

>Świetnie to pokazuje uprawiana przez żydostwo nazistowska propaganda mająca na celu oczyszczanie Niemców z winy za nazizm i jego skutki. Jeszcze bardziej przerażające jest, że nigdy nie odpowiedzieliście za holokaust,
Dokonywałem jakiegoś holokaustu???? Doprawdy????

>Taaaa? to może weź ty powstrzymaj swoich pobratymców z ADL, AIPACu, GW
Nie znam

Nie jestem Żydem, ale w przytomności zajadłego antysemity wolę przyznać się do żydostwa,
Nie jestem homoseksualistą, ale w przytomności zajadłego homonienawistnika wolę przyznać się do homoseksualizmu
Tak uczył Żyd Słonimski

Jestem mniejszością.I boję się takich jak ty. Boję się fanatyków

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
20-12-2019 23:41 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Przykro mi, że należysz do tej patologicznej nazi-sekty,
>I oto pojawił się na forum kolejny żyjący w w odrealnionym świecie
Ja nie żyję w "odrealnionym świecie" i nie wiem skąd to wziąłeś.
>>czuję strach przed waszymi zwierzęcymi "wartościami",
>"Naszymi" ?
Nuuuum, waszymi i to bez cudzysłowu.
>>Ta twoje prymitywna projekcja swoich pragnień na moją osobę, w połączeniu z nazistowską propagandą uprawianą przez żydostwo amerykańskie oraz Izraelskie wzbudza mój strach.
>Wytrzeźwiej
Pisałem na trzeźwo.
>>Świetnie to pokazuje uprawiana przez żydostwo nazistowska propaganda mająca na celu oczyszczanie Niemców z winy za nazizm i jego skutki. Jeszcze bardziej przerażające jest, że nigdy nie odpowiedzieliście za holokaust,
>Dokonywałem jakiegoś holokaustu???? Doprawdy????
Bydlęce plemię, do którego się przyznałeś, lub udałeś, że się przyznałeś.
>>Taaaa? to może weź ty powstrzymaj swoich pobratymców z ADL, AIPACu, GW
>Nie znam
>Nie jestem Żydem, ale w przytomności zajadłego antysemity wolę przyznać się do żydostwa,
>Nie jestem homoseksualistą, ale w przytomności zajadłego homonienawistnika wolę przyznać się do homoseksualizmu
Nie jestem "zajadłym antysemitą"
>Tak uczył Żyd Słonimski
Ty raczej jesteś prowokatorem.
>Jestem mniejszością.I boję się takich jak ty. Boję się fanatyków
Mniejszością w jakim sensie?
szarley (54911 punktów)
>>>Przykro mi, że należysz do tej patologicznej nazi-sekty,
>>I oto pojawił się na forum kolejny żyjący w w odrealnionym świecie
>Ja nie żyję w "odrealnionym świecie" i nie wiem skąd to wziąłeś.
>>>czuję strach przed waszymi zwierzęcymi "wartościami",
>>"Naszymi" ?
>Nuuuum, waszymi i to bez cudzysłowu.
Nie znasz moich wartości

>>>Ta twoje prymitywna projekcja swoich pragnień na moją osobę, w połączeniu z nazistowską propagandą uprawianą przez żydostwo amerykańskie oraz Izraelskie wzbudza mój strach.
>>Wytrzeźwiej
>Pisałem na trzeźwo.
Hm, czyli na trzeźwo też piszesz głupoty

>>>Świetnie to pokazuje uprawiana przez żydostwo nazistowska propaganda mająca na celu oczyszczanie Niemców z winy za nazizm i jego skutki. Jeszcze bardziej przerażające jest, że nigdy nie odpowiedzieliście za holokaust,
>>Dokonywałem jakiegoś holokaustu???? Doprawdy????
>Bydlęce plemię, do którego się przyznałeś, lub udałeś, że się przyznałeś.
Nazywanie kogoś bydlęcym plemieniem już powoduje strach
Naziści zaczynali od słów nazywali ludzi Untermensch a polem był gaz.

Jesteś Polakiem? Potomkiem "zawsze niewinnego" narodu?

>>Nie jestem Żydem, ale w przytomności zajadłego antysemity wolę przyznać się do żydostwa,
>>Nie jestem homoseksualistą, ale w przytomności zajadłego homonienawistnika wolę przyznać się do homoseksualizmu
>Nie jestem "zajadłym antysemitą"
"Bydlęce plemię" - chyba posługujesz się orwellowską nowomową

>>Jestem mniejszością.I boję się takich jak ty. Boję się fanatyków
>Mniejszością w jakim sensie?
Np narodowym.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Nie znasz moich wartości
To po co się podszywasz?.
>Hm, czyli na trzeźwo też piszesz głupoty
Z rzadka się mylę, poza tym sam się fałszywie przyznałeś.
>>>Dokonywałem jakiegoś holokaustu???? Doprawdy????
Nie wiem, ale plemię do którego się przyznałeś tak!
>Nazywanie kogoś bydlęcym plemieniem już powoduje strach
Nie zasikaj się.
>Naziści zaczynali od słów nazywali ludzi Untermensch a polem był gaz.
Bredzisz. Nie zaczynali od słów tylko kontynuowali niezrealizowane cele I WŚ i zniewalanie narodu polskiego, który wymknął się im na chwilę poprzez Traktat Wersalski.
>Jesteś Polakiem? Potomkiem "zawsze niewinnego" narodu?
Tak.
>"Bydlęce plemię" - chyba posługujesz się orwellowską nowomową
Stwierdzam fakt.
>>>Jestem mniejszością.I boję się takich jak ty. Boję się fanatyków
To po co się pod fanatyków podszywasz?
>>Mniejszością w jakim sensie?
>Np narodowym.
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

No to kiedy się zerwiesz ze smyczy?
23-12-2019 06:42 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>>Nie znasz moich wartości
>To po co się podszywasz?.
Dla zasad.

>>>>Dokonywałem jakiegoś holokaustu???? Doprawdy????
>Nie wiem, ale plemię do którego się przyznałeś tak!
Doprawdy? Jakieś dowody?

>>Nazywanie kogoś bydlęcym plemieniem już powoduje strach
>Nie zasikaj się.
A jakieś argumenta?

>>Naziści zaczynali od słów nazywali ludzi Untermensch a polem był gaz.
>Bredzisz. Nie zaczynali od słów tylko kontynuowali niezrealizowane cele I WŚ i zniewalanie narodu polskiego, który wymknął się im na chwilę poprzez Traktat Wersalski.
Rozumiem, "Untermensch" wymyślili Żydzi...

>>Jesteś Polakiem? Potomkiem "zawsze niewinnego" narodu?
>Tak.
Tak więc nie jesteś potomkiem "zawsze niewinnego" narodu.

>>"Bydlęce plemię" - chyba posługujesz się orwellowską nowomową
>Stwierdzam fakt.
A bez fanatyzmu?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-01-2020 19:36 
 Ocena 1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>Nie znasz moich wartości
Już znam.
>>To po co się podszywasz?.
>Dla zasad.
Jakich "zasad"?
>>>>>Dokonywałem jakiegoś holokaustu???? Doprawdy????
>>Nie wiem, ale plemię do którego się przyznałeś tak!
>Doprawdy? Jakieś dowody?
Tak: Rewolucja Bolszewicka. Kontynuowanie po Nazistach realizacji Generalplan Ost w Polsce w latach 1989-45 i ja wiem oczywiście, że żydostwo nie jest osamotnione w swym nazizmie i bolszewizmie, są jeszcze Jankesi, plutokraci różnych maści, tajne sekciarstwa i inni poukrywani w różnych ciemnych szczelinach wypełzający poza widokiem ludzkości, ale nie sposób przemilczeć faktu, że nikt nie miał tak wydajnego i ochoczego wkładu w rewolucję komunistyczną, nikt też na masową skalę nie wykazał się taką zwierzęcością jak żydostwo, nawet carska Rosja aż takiego zbydlęcenia nie posiała jak zażydzona Rosja Sowiecka. Później przy pomocy Jankesów i państw NATO powtórzyli coś takiego, ale na mniejszą jak na razie skalę na Bliskim Wschodzie, rozwalając państwa dookoła Izraela tudzież przyczyniając się do tego. A tak poza tym to żydostwo samo zawsze pcha się na fasadę różnych antyludzkich przedsięwzięć, skoro tak się chwalisz znajomością historii, to przecież sam powinieneś umieć przytoczyć powody, dla których żydostwo było wyganiane z Hiszpanii, z Rosji, Z Jerozolimy etc...
>>>Nazywanie kogoś bydlęcym plemieniem już powoduje strach
Znam co najmniej 2 dobre powody, aby tak nazwać przedstawicieli cywilizacji żydowskiej.
>>Nie zasikaj się.
>A jakieś argumenta?
Zabrudzisz sobie ubranie.
>>>Naziści zaczynali od słów nazywali ludzi Untermensch a polem był gaz.
>>Bredzisz. Nie zaczynali od słów tylko kontynuowali niezrealizowane cele I WŚ i zniewalanie narodu polskiego, który wymknął się im na chwilę poprzez Traktat Wersalski.
>Rozumiem, "Untermensch" wymyślili Żydzi...
To żydzi od tysięcy lat wyznają nazistowską religię dzielącą Homo Sapiens na podludzi nadludzi i jakieś tam stanu pośrednie. W 1945 żydokomuna kontynuowała po Nazistach mordoweanie i wyniszczanie polskich elit intelektualnych i społecznych, a potem do spóły z Sowietami rozpoczęli proces planowego wyniszczania polskiej kultury, wdrożyli w życie rasizm wobec Polaków, kontynuują go nadal, głównie poprzez masmedia. W dzisiejszych czasach żydzi uprawiają też nazizm wobec mieszkańców Bliskiego Wschodu głównie Palestyńczyków. Zapytam się reklamowanej przez ciebie twej wiedzy historycznej:
Kto od kogo nauczył się nazizmu? Niemcy od żydów czy żydzi od Niemców?
>>>Jesteś Polakiem? Potomkiem "zawsze niewinnego" narodu?
>>Tak.
>Tak więc nie jesteś potomkiem "zawsze niewinnego" narodu.
Naród polski wbrew twoim zabobonom nie ma zbyt wiele na sumieniu, szczególnie jeśli porównać nas do żydów, Nazistów, Ruskich, Anglików, Francuzów, Jankesów, jesteśmy jednym z najbierniejszych i najmniej napastliwych narodów(jak na Europejczyków), szczególnie mam na myśli skalę, proporcję i udział procentowy w porównaniu do innych, jeśli znasz historię tak jak to zachwalasz to powinieneś o tym wiedzieć.
>>>"Bydlęce plemię" - chyba posługujesz się orwellowską nowomową
>>Stwierdzam fakt.
>A bez fanatyzmu?
Bez, po prostu współczesny naród polski po kilku dekadach żydo-sowieckiej, a potem żydo-nazi-saskiej okupacji jest niczym stratowany przez bydło. Na prawdę, tak to obiektywnie wygląda. Wystarczy poczytać jacy byliśmy przed II WŚ i zobaczyć ile z tego zostało.
30-01-2020 20:19 
 Ocena 4 na 4
szarley (54911 punktów)
Nie odniosę się do pierwszej części Twojej wypowiedzi bo to tylko wylew endeckiego fanatyzmu. Polska dla Polaków

>>Tak więc nie jesteś potomkiem "zawsze niewinnego" narodu.
>Naród polski wbrew twoim zabobonom nie ma zbyt wiele na sumieniu,
Przypomniałem zbrojne agresje na Litwę i dwukrotnie na Czechosłowację, a to tylko XX wiek
Przypomniałem niszczenie greckokatolickich cerkwi
Poradzisz usprawiedliwić każde łajdactwo?

>jesteśmy jednym z najbierniejszych i najmniej napastliwych narodów(jak na Europejczyków),
1 Kłamstwo. Mnóstwo narodów bardziej uważało granice innych
2 Żadna zbrodnia nie usprawiedliwia innej zbrodni, żadne łajdactwo nie czyni innego łajdactwa czynem szlachetnym

>W 1945 żydokomuna kontynuowała po Nazistach mordoweanie i wyniszczanie polskich elit intelektualnych i społecznych, a potem do spóły z Sowietami rozpoczęli proces planowego wyniszczania polskiej kultury, wdrożyli w życie rasizm wobec Polaków,

I, jak rozumiem, żydokomuna odbudowała kraj po zniszczeniach wojen, zlikwidowała analfabetyzm, zelektryfikowała kraj, zbudowała mieszkania dla 15 milionów ludzi, założyła kilkadziesiąt uniwersytetów, wymyśliła Polską szkołę filmową, polską szkołę plakatu, wykształciła laureatów chopinowskich konkursów i nauczyła świat bezpiecznej eksploatacji węgla. Skoro Polacy nie mieli nic do gadania, to, konsekwentnie, to były wyłącznie zasługi "żydokomuny"

Oczywiście za ONRem jesteś w stanie wymienić nazwiska tysiąca Żydów niszczących polską kulturę, ja też nam kilka Tuwim, Słonimski, Brzechwa, Leśmian, Lem, Rubinstein, Jastrun, Brandys...

>Wystarczy poczytać jacy byliśmy przed II WŚ i zobaczyć ile z tego zostało.
Agresywni wobec sąsiadów i narodowych mniejszości.

Twój świat jest po endecku prosty: jeśli co złego to Żydzi i wszyscy inni.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
01-02-2020 00:33 
 Ocena 2 na 2
Paolo Monstro (6146 punktów)
Kopiesz się z koniem szarley.

Ten facet jest niesamowity - brzmi jak aktywista Komsomołu z czasów największej propagandy. Rozpoczniesz dyskusję o awarii klozetu to żyda gdzieś odnajdzie
Długo żyję i pamiętam wielu agitatorów jeszcze z czasów PRL, ale ten osobnik w skali odporności na analizę argumentów dorównuje 'mistrzom'.

Paradoksalnie czym głośniej wszystkich obraża, tym bardziej kompromituje to co promuje. Gdybym był w 'spisku żydokomuny' przeciwko Polsce to bym go zaprosił do jakiejś wpływowej TV w USA. Facet zrobiłby więcej szkód w reputacji tego narodu niż najdroższa kampania antypolska

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Nie odniosę się do pierwszej części Twojej wypowiedzi bo to tylko wylew endeckiego fanatyzmu.
Bo się z nim zgadzasz, tylko twój nazizm nie pozwala ci przyznać się do prawdy. Nie mam wiele wspólnego z eNDecją, poza tym eNDecji już dawno nie ma, prawda ma to do siebie, że istnieje wbrew twojej rasistowskiej nienawiści do Polaków, nie cofniesz czynów dokonanych w przeszłości przez żydostwo oraz ich kompanów Nazistów, Sowietów i Jankesów. Powinieneś chociaż dla uczciwości intelektualnej powiedzieć dlaczego tak ci zależy na niszczeniu Polaków, dlaczego stajesz zawsze na straży "dobrego" imienia Nazistów oraz ich wspólników żydokomuny? Czy to wyniesione z domu, czy jakaś prywatna obsesja?
>Polska dla Polaków>>Tak więc nie jesteś potomkiem "zawsze niewinnego" narodu.
>>Naród polski wbrew twoim zabobonom nie ma zbyt wiele na sumieniu,
>Przypomniałem zbrojne agresje na Litwę
Z tą agresją na Litwę to bym się tak nie rozpędzał, przecież tłumaczyłem ci w wątku "Ludzka Etyka", że państewko Litewskie nie obroniłoby się przed żydobolszewicką dziczą, zostaliby zmasakrowani ku twej uciesze Polacy, ale też i Litwini. I co wtedy? Jakbyś retorycznie wybronił zmasakrowanie Litwinów przez żydobolszewickie hordy? Że "Jahwe" im dał ziemię obiecaną tym razem nad Bałtykiem? Że Litwini "zasłużyli": aby zesłać ich do łagrów i zamęczyć na śmierć?
>i dwukrotnie na Czechosłowację, a to tylko XX wiek
Jakie dwukrotnie? Łżesz! Przecież 1968 został ci już objaśniony "znawco" historii. Czego ty jeszcze chcesz od Sowieckiej interwencji? A co do 1938 to nie znam jeszcze na tyle tego tematu, Zaolzie było kiedyś polskie, czemu piłsudczycy czyli obca agentura to łyknęli to jeszcze nie wiem, ale przypominam tylko, że II RP żyła w strachu przed żydo-sowiecką agresją, a Czechosłowacja to był wtedy sowiecki lotniskowiec w Europie, poza tym ten sam lotniskowiec ramię w ramię z Hitlerem zaatakował Polskę we Wrześniu 1939, nie znam jeszcze kulis tej sytuacji, jak znajdę jakieś wiarygodne źródło to ci odpowiem, ale to i tak nie usprawiedliwia twojego nazizmu i nazizmu w ogóle.
Odzyskiwanie tych ziem wtedy było dziwnym zabiegiem, nie wiem po co to wykonano, najprawdopodobniej były to działania agenturalne, tak jak rozdawanie polskiego majątku narodowego po 1989 przez post-sowiecką agenturę, bo sanacja miała wiele cech rządów III RP, tak samo wyniszczała polską gospodarkę bizantyńsko-talmudycznym "prawem", wpakowała Polskę w II WŚ chyba w najgorszy z możliwych sposób.
>Przypomniałem niszczenie greckokatolickich cerkwi
No tak agenturalne rządy robiły różne niedorzeczne rzeczy podobnie jak i rządy III RP robią, ale co Polacy mają do rzeczy? Żydo-saska agentura rządząca III RP dopuściła się gorszych rzeczy niż spalenie jakichś tam cerkwi, n.p. wysyłała polskie wojska na Bliski Wschód wbrew jakiejkolwiek logice czy polskiemu interesowi narodowemu, agentura sowiecka. Tłumaczyłem ci już, że pretensje do działań agentury należy rościć do mocodawców tejże agentury. A co do samych cerkwi to i tak trzeba najpierw zbadać kto to robił, bo ty z racji nazistowskich przekonań możesz zwyczajnie krętaczyć, byleby rzucić łajnem w Polaków, jak to masz w zwyczaju. Poza tym równie dobrze mogli to być polskojęzyczni żydzi/naziści/masoni itp niepolska swołocz, a zatem na razie nie będę się wypowiadał na ten temat. Palenie świątyń tak z zasady nie jest polskim obyczajem narodowym, w Polsce obowiązywała przegięta chwilami wolność religijna, która doprowadziła do zażydzenia Polski, a to do wielu nieszczęść m. in. rewolucji komunistycznej sholokaustowania milionów Polaków, Rosja i Rusinów, do nędzy, wszystkie działania wynędzniające i zniewalające Polskę i Polaków są zawsze intensywnie popierane przez półświatek żydowski i wyhodowane przez nich (neo)bolszewickie bydło.
>Poradzisz usprawiedliwić każde łajdactwo?
Nie, ale Polacy od ponad dwóch wieków nie mają wpływu na swoje losy.
>>jesteśmy jednym z najbierniejszych i najmniej napastliwych narodów(jak na Europejczyków),
>1 Kłamstwo. Mnóstwo narodów bardziej uważało granice innych
Które? I to nie jest kłamstwo a kwestia faktów, polski naród pod okupacją żydo-nazi-rusko-austriacką zmienił się sporo, zażydzenie rzecz jasna ma degenerujący wpływ na etykę, ale nie wszyscy się temu poddali
>2 Żadna zbrodnia nie usprawiedliwia innej zbrodni, żadne łajdactwo nie czyni innego łajdactwa czynem szlachetnym
Pewnie że nie, ale co to ma do nas?
>>W 1945 żydokomuna kontynuowała po Nazistach mordowanie i wyniszczanie polskich elit intelektualnych i społecznych, a potem do spóły z Sowietami rozpoczęli proces planowego wyniszczania polskiej kultury, wdrożyli w życie rasizm wobec Polaków,
>I, jak rozumiem, żydokomuna odbudowała kraj po zniszczeniach wojen,
Nie, kontynuowała realizację Generalplan Ost, m. in. usunęła naturalne dla Polski elementy edukacji łacińskiej i wprowadziła żydosowieckie, co widać do dziś w polskojęzycznych masmediach i rządach.
02-02-2020 18:02 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>A co do 1938 to nie znam jeszcze na tyle tego tematu,
Masz rację, nie znasz tematu

>a Czechosłowacja to był wtedy sowiecki lotniskowiec w Europie,


>poza tym ten sam lotniskowiec ramię w ramię z Hitlerem zaatakował Polskę we Wrześniu 1939,






>>Przypomniałem niszczenie greckokatolickich cerkwi
>No tak agenturalne rządy .. ale co Polacy mają do rzeczy?
>Poza tym równie dobrze mogli to być polskojęzyczni żydzi/naziści/masoni itp



Cóż, znajomość historii zaiste godna jedynie wyśmiania

Przykro, doucz się, wyjdź z rynsztoka, umyj zęby...

Potem pogadamy

pa


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>A co do 1938 to nie znam jeszcze na tyle tego tematu,
>Masz rację, nie znasz tematu
>>a Czechosłowacja to był wtedy sowiecki lotniskowiec w Europie,
>
>>poza tym ten sam lotniskowiec ramię w ramię z Hitlerem zaatakował Polskę we Wrześniu 1939,
>
>
>
>
>
>>>Przypomniałem niszczenie greckokatolickich cerkwi
>>No tak agenturalne rządy .. ale co Polacy mają do rzeczy?
>>Poza tym równie dobrze mogli to być polskojęzyczni żydzi/naziści/masoni itp
>
I to wszystko co udało się wydobyć z twojego rozumu? Bardzo się zmęczyłeś? Polska po Zamachu Majowym była pchana wprost do katastrofy i dowodzi tego wiele faktów i decyzji podejmowanych, podobnie zresztą jak i teraz. Popisałeś się rozumem godnym chłopa pańszczyźnianego, przerasta cię rozpatrywanie ciągów zdarzeń dłuższych niż jakieś pojedyncze zdarzenia wyrwane z kontekstu. Zwykłe rzucanie łajnem, używasz słów w sposób taki w jaki używa się ręki albo nogi, nie stać cię na poszukiwanie prawdy na drodze intelektualnej, nie twój poziom. Polska wbrew twoim kłamstwom i krętactwom dopóki była wolna, dopóty udzielała wolności różnym wyznaniom przez całe wieki, niektórym niestety za dużo tej wolności daliśmy.
>Cóż, znajomość historii zaiste godna jedynie wyśmiania
A dlaczego? Umiesz wydukać z siebie jakikolwiek ciąg zdarzeń dłuższy niż pojedynczy incydent? II WŚ była ustawką obliczoną na rozwalenie Europy i przedstawiłem w tym wątku podstawowe fakty, a w twoje oskarżanie narodu polskiego o palenie cerkwi nie wierzę bez sprawdzenia w pewnym źródle, bo taki rasistowski łajnomiot jak ty nie rozumie nawet kontekstu historycznego, faktu że II WŚ nie przygotowywano na pół roku przed, o nadchodzącej większej wojnie mówiło się już w latach 30-ch i Polska została koncertowo wepchnięta pod dwa pociągi jeden po drugim, z twoim niezbyt pojemnym rozumkiem chyba nie dałbyś rady pojąć tej wojny. Palenie cerkwi było świetnym materiałem propagandowym dla nakręcenia banderowców do wymordowania Polaków na kresach, ale skąd taki brunatny burek jak ty miałby to wiedzieć, skoro wymaga to połączenia kilku faktów i zdjęcia z oczu zaślepiającej nienawiści do Polaków?
>Przykro, doucz się, wyjdź z rynsztoka, umyj zęby...
Ty ciągle patrzysz po sobie, ja w odróżnieniu od ciebie nie siedzę w rynsztoku i nie wygrzebuje z niego łajna by rzucać nim w przypadkowych ludzi. Nie odniosłeś się w ogóle do całego szeregu faktów.
I widzisz już cię znam na wylot, jesteś tylko prymitywnym durniem, nie posiadasz zdolności myślenia. Co z tego, że znasz na pamięć wiązankę nieprzyjemnych faktów na wyrywki? Może nadawałbyś się na jakiegoś politruka, ale nawet nie potrafisz pociągnąć do przodu prostego wątku historycznego.
>Potem pogadamy
Z tobą nie ma o czym
>pa
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Nie zerwiesz się z łańcucha burku.
szarley (54911 punktów)
>A co do 1938 to nie znam jeszcze na tyle tego tematu,
Masz rację, nie znasz tematu

>a Czechosłowacja to był wtedy sowiecki lotniskowiec w Europie,
Masz rację, nie znasz tematu

>poza tym ten sam lotniskowiec ramię w ramię z Hitlerem zaatakował Polskę we Wrześniu 1939,
Masz rację, nie znasz tematu

>twoje oskarżanie narodu polskiego o palenie cerkwi nie wierzę bez sprawdzenia w pewnym źródle,
Masz rację, nie znasz tematu

Patriotyzm nie polega na brązownictwie*, ale m.in. na rzetelnym poznawaniu historii swojego narodu i na płaceniu podatków na swoje państwo a nie obcym monarchom

*pewnie nie wiesz co to słowo znaczy - ale ja, cudzoziemiec już dość Ci gańby narobiłem znając lepiej historię Twojego kraju, niż Ty

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>zlikwidowała analfabetyzm,
Żydo-sowiecka okupacja uwsteczniła polską edukację, odcięła Polaków od twórczości poprzednich pokoleń, zatruła umysły wielu żydo-bolszewicką trucizną, która oducza samodzielnego myślenia i świadomości obiektywnego istnienia prawdy, zniszczyła budowane z trudem przez pokolenia mechanizmy wspólnotowe, kontynuowała i kontynuuje nadal nazistowską propagandę("pedagogikę wstydu"), mającą na celu wychowywanie do roli podludzi(nazi: "Polnische Untermenschen", żyd:"goj, goyim"), trwa to już od prawie pięciu pokoleń(okresu zaborów nie będę na razie opisywał) i przynosi coraz gorsze rezultaty. Z programu szkolnego usunięto logikę i inne elementy wychowania łacińskiego. Stworzony pod żydo-sowiecką okupacją program "edukacyjny" tępi samodzielne myślenie, hoduje niezdolnych do samodzielnej refleksji mediotów, zabija naturalny dla polskiej kultury indywidualizm intelektualny, a w jego miejsce wprowadził żydo-sowiecką gromadność, n.p. jednym z wynalazków tej nazistowskiej swołoczy jest "matura", którą zdać należy reagując("myśląc") według "klucza", co oznacza kolejny krok w stronę domykania Generalplanu.
Odcięcie Polaków od klasycznej edukacji sprawiło, że mamy dzisiaj miliony mediotów, którzy myślą to co im ostatnio powiedział telewizor, zniszczono kompletnie mechanizmy wspólnotowe, pisałem już w poprzednich wpisach o porównaniu tego jakim narodem byliśmy przed II WŚ i jakim jesteśmy teraz po 45-u latach żydo-sowieckiej i 30-u żydo-nazi-saskiej okupacji, nie odniosłeś się oczywiście do tego, bo to nie na twój naziolski rozumek.
Uwsteczniła pracę organiczną wykonaną przez polską inteligencję pod zaborami, kilkadziesiąt % społeczeństwa ma w wyniku tego mentalność niewolniczą, z czego jakiś % został uwsteczniony do chłopstwa pańszczyźnianego czyli są 200 lat wstecz. Warto tu przypomnieć, że Naziści odegrali w tym procesie rolę tępego narzędzia, podobnie jak i Jankesi są tępym narzędziem do mordowania Bliskiego Wschodu, a w przyszłości muzułmanie w Europie mogą posłużyć za tępe narzędzie do wybicia Europejczyków. Żydostwo żre owoce nazizmu, a teraz szykuje się do ostatecznej konsumpcji tego co jeszcze zostało z Polski, czyli domknięty zostanie kolejny etap Generalplan Ost, po nim jeszcze wymordowanie tudzież inne zredukowanie liczebności Polaków, Heinrich Himmler mówił chyba o 16 000 000 czy coś koło tego. Warto wiedzieć, że jeden z żydowskich wypierdków wraz z jego partią zafundował mojemu pokoleniu nędzę mieszkaniową, była ona jednym z czynników wypchnięcia 1-j fali emigracji do Anglii po 2004.
> zelektryfikowała kraj, zbudowała mieszkania dla 15 milionów ludzi,
Brednie, sami to zrobiliśmy, żydokomuna zajmowała się głównie kradzieżą i zatruwaniem mas komunistyczną ideologią. Bez nich na naszym terytorium te procesy zaszłyby szybciej i bez ofiar śmiertelnych, bez niszczenia narodu.
>założyła kilkadziesiąt uniwersytetów,
Tu masz przykładowego świadka epoki, jednego z wielu, których czytałem lub słyszałem, mówi on tu o zajęciu uniwersytetów przez żydokomunę:
www.youtube.com/watch?v=xpSiXVcUR9c&t=5683s
>wymyśliła Polską szkołę filmową, polską szkołę plakatu, wykształciła laureatów chopinowskich konkursów i nauczyła świat bezpiecznej eksploatacji węgla. Skoro Polacy nie mieli nic do gadania, to, konsekwentnie, to były wyłącznie zasługi "żydokomuny"
Polacy nie mają czegokolwiek do gadania w kwestiach strategicznych, w kwestii losów państwa, w kwestiach gospodarczych(zwłaszcza po 1989). Trzeba też odróżnić pewne rzeczy od siebie, n.p. jakiś wąski zakres decyzji przeciętnego człowieka od ideologii sterującej państwem - był nią komunizm żydowska antyludzka, skazana na bankructwo ideologia, która sterroryzowała Polaków, wykorzystywała niewolniczą pracę Polaków za ca 20$ na miesiąc, w myśl zresztą Generalplan Ost, który jest planem długofalowym i jest w ciągłej realizacji. Do dzisiaj nazistowskie firmy ukradły olbrzymią część rynku w zachodniej Polsce, resztę ukradli żydo-sasi, Francuzi i reszta kolonizatorów
>Oczywiście za ONRem jesteś w stanie wymienić nazwiska tysiąca Żydów niszczących polską kulturę, ja też nam kilka Tuwim, Słonimski, Brzechwa, Leśmian, Lem, Rubinstein, Jastrun, Brandys...
Nie należę do ONR-u, poza tym ta organizacja wg mojej oceny jest już przejęta przez obcą agenturę, a już na pewno nie ma czegokolwiek wspólnego z przedwojennym ONR-em. A taki n.p. Tuwim po II WŚ potrafił też pisywać dla sowieckiej władzy, jak każdy żydowina zresztą. Polska jest łupem wojennym  żydostwa, to się nie zmieniło od 1945 r. i to widać niezależnie od tego jakie popisy kretynizmu będziecie na tym "racjonalnym" forum urządzać.
>>Wystarczy poczytać jacy byliśmy przed II WŚ i zobaczyć ile z tego zostało.
>Agresywni wobec sąsiadów i narodowych mniejszości.
Kłamiesz, Polska nie była agresywna wobec sąsiadów, większość planów politycznych snutych pod zaborami zawsze uwzględniała wolność narodów mieszkających na terenach Rzeczypospolitej i dominująca większość chciała aby odbudowana Rzeczpospolita była demokratyczna, nie ważne czy była to orientacja konserwatywna czy niekonserwatywna. Niestety naturalne prądy polityczne w II RP zostały bardzo szybko zgniecione przez agenturę dawnych zaborców i żydostwo, które nienawidzi Słowian a zwłaszcza Polaków i jest odpowiedzialne za sholokaustowanie kilku milionów Polaków, ponoszą odpowiedzialność zwłaszcza za sprawstwo kierownicze swoich ludobójczych ideologii, które przeżywają zresztą dzisiaj prawdziwy renesans, nawet na tym forum i to nie tylko za twoją sprawą, takich miłośników totalitaryzmu jest tu więcej. Podczas konferencji w Wersalu rotschild jasno powiedział polskiej delegacji: "My znamy wasze cele, spotkacie nas na drodze do każdego z nich, dopóki "ten pan"(Dmowski) jest w polskiej delegacji"
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Twój świat jest po endecku prosty: jeśli co złego to Żydzi i wszyscy inni.
Bredzisz, przeczytaj moje wpisy raz jeszcze, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to poproś kogoś inteligentniejszego, żeby ci przeczytał i wytłumaczył.
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Zobaczymy jak odpowiesz na powyższy wpis i być może wtedy będę mógł postawić diagnozę, czy jest możliwe abyś zerwał się z łańcucha.
21-12-2019 08:33Nie na temat 
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nie jestem Żydem, ale w przytomności zajadłego antysemity wolę przyznać się do żydostwa,
>Nie jestem homoseksualistą, ale w przytomności zajadłego homonienawistnika wolę przyznać się do homoseksualizmu
>Tak uczył Żyd Słonimski
I ciebie niby już nauczył, że się na niego powołujesz?

No to wypróbujmy ile warte jest twoje kozaczanie; niniejszym uprzytomniam ci istnienie na forum zajadłego mizogina: "Kobiety są pod względem znajomości i rozumienia logiki idiotkami".

Zadeklarujesz, że jesteś kobietą?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
szarley (54911 punktów)
>I ciebie niby już nauczył, że się na niego powołujesz?
>No to wypróbujmy ile warte jest twoje kozaczanie; niniejszym uprzytomniam ci istnienie na forum zajadłego mizogina: "Kobiety są pod względem znajomości i rozumienia logiki idiotkami".
>Zadeklarujesz, że jesteś kobietą?

Skoro Kopernik mogła być kobietą...

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>I ciebie niby już nauczył, że się na niego powołujesz?
>>No to wypróbujmy ile warte jest twoje kozaczanie; niniejszym uprzytomniam ci istnienie na forum zajadłego mizogina: "Kobiety są pod względem znajomości i rozumienia logiki idiotkami".
>>Zadeklarujesz, że jesteś kobietą?
>Skoro Kopernik mogła być kobietą...
Odrzucasz naukę pana Słonimskiego z powodu tej jakiejś "Kopernik"?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
szarley (54911 punktów)
>Odrzucasz naukę pana Słonimskiego z powodu tej jakiejś "Kopernik"?

Gdzie napisałem, że odrzucam?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Odrzucasz naukę pana Słonimskiego z powodu tej jakiejś "Kopernik"?
>Gdzie napisałem, że odrzucam?
A napisałam, że napisałeś?
Nie, po prostu pytam czy tak jest, bo ani płci w profilu nie zmieniłeś, ani nie zadeklarowałeś niczego jak tutaj o Żydach czy homoseksualistach.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
21-12-2019 11:35 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>>>Odrzucasz naukę pana Słonimskiego z powodu tej jakiejś "Kopernik"?
>>Gdzie napisałem, że odrzucam?
>A napisałam, że napisałeś?
A napisałem, że napisałaś, że napisałem?

Dyskusja o dyskusji mnie nie interesuje

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Duch Prawdy (14787 punktów)
Autor wątku "Sędzia kalosz" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,804529 )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: Sędzia kalosz"
(804538)

, w której wyjaśniłem swoje stanowisko.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>No to wypróbujmy ile warte jest twoje kozaczanie; niniejszym uprzytomniam ci istnienie na forum zajadłego mizogina: "Kobiety są pod względem znajomości i rozumienia logiki idiotkami".
Większość kobiecych umysłów pod względem znajomości i rozumienia logiki ma pewne problemy, też to zaobserwowałem, nie mniej jednak kobiety da się nauczyć logiki przedmiotów ścisłych itp.
Cechą którą zaobserwowałem u większości znanych mi kobiet jest pewien rodzaj bezpłodności intelektualnej, kobiety mogą być równie dobre w tym czego można się nauczyć, ale są słabe w odkrywaniu nowych rzeczy.
Można to podsumować stwierdzeniem, że: Kobiety rodzą mężczyzn, a mężczyźni rodzą idee.

>
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.

Nigdy nie ma pewności
12-01-2020 10:42 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Większość kobiecych umysłów pod względem znajomości i rozumienia logiki ma pewne problemy, też to zaobserwowałem [...]
Zaraz tam "zaobserwowałeś", wyssałeś to z mlekiem matki, ot, co.

>kobiety [...] są słabe w odkrywaniu nowych rzeczy
Zmienisz zadanie jak odkryjesz, że z definicji odkrywa się rzeczy stare.

>Można to podsumować stwierdzeniem, że: Kobiety rodzą mężczyzn, a mężczyźni rodzą idee.
Niekoniecznie mężczyzn, kobiety po prostu rodzą. A mężczyźni p...ą.

>>Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
>Nigdy nie ma pewności
O czym przecież sama donoszę przez fakt umieszczenia sygnaturki w stopce... (No, ale muszę przyznać, że prawie odkryłeś tu zastosowaną tu pewną nieznaną Ci ideę.)


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
20-01-2020 06:24 
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Kobiety rodzą mężczyzn, a mężczyźni rodzą idee.
Duch stworzył kobietę, ta urodziła mężczyznę, żeby jej służył.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
16-12-2019 00:32 
 Ocena 1 na 3
j23a (1186 punktów)
>>To już jest klasyka, ma się odpowiednio zachowywać w miejscu pracy w stosunku do petentów. Proste. Jak mu nie pasuje to idzie gdzie indziej. Nie wierzę że fachowiec w AU będzie miał problem ze zmianą pracy.
>Tym komentarzem obnażyłeś to, że jesteś zwykłym żydo-bolszewickim patolem.

Ok, przyjęte do wiadomości (nie bardzo rozumiem określenie ale niech będzie).

> To że się facet przebrał w sukienkę nie zmienia jego płci,

To nie ma znaczenia.
Petent przychodzi załatwić sprawę i go obsługujesz.
Sukienka czy gej/LGBT to nie bomba czy nóż żeby się bać.
W pewnych zawodach nie można mieć fobii a jak je masz to coś z tym robisz a nie
obnosisz lęki niegodne XXIw jako cnotę.
Jak chcesz pracować w badaniach pająków czy tam gdzie są psy to się leczysz z fobii jak je masz albo szukasz innej pracy / nie podejmujesz danej, prawda? Tu masz to samo.

>a wiara w to jest wiarą religijną i nie można wykształconemu dorosłemu człowiekowi narzucać obowiązku wyznawania cudzych zabobonów,

Oczywiście że nikt mu nic nie narzuca.
Ma obsłużyć petenta (normalnego i łatwego) i nie narobić przy okazji bajzlu. Proste.

> w tym wypadku wiary w łysenkizm,

Łysenko to był od genetyki a cała historia z prześladowaniami na serio oponentów wydarzyła się przy odpowiednich klimatach społecznych. Ośmieszył naukę ZSRR i to jest oczywiste i uznane obecnie za fakt.

> czyli że zaklinanie rzeczywistości działa. Został zwolniony z przyczyn religijnych i ta żydobolszewicka patologia się szerzy po całej cywilizacji ex-łacińskiej.

Religijnych na pewno nie.

> Samo już uwstecznienie tzw "debaty publicznej" do klątwiarstwa stanowi potężne cofnięcie w rozwoju do poziomu żydowskiego.

Co to za teza? Co ma poziom do narodowości?

> A klątwy tzn współczesne ekskomuniki są cztery: Faszistika, Homofobika, Rasistika i ekskomunika wszystkich ekskomunik, hiper-potężna czary-mary, hokus-pokus, arcy-klątwa wszechpotężna: Antysemitika.

Dobre.

>Wszystkie te ekskomuniki są współczesnymi fatwami, używa się ich do wyklinania z "debaty publicznej", życia akademickiego, pracy, stron internetowych itd.

No jakoś słabo idzie to wyklinanie skoro dalej piszesz.

Pamiętamn jak ze dwa lata temu na fejsbukowym profilu w dyskusji stwierdziłem oczywisty fakt, że homoseksualizm jest chorobą nabytą,

1. Nie jest chorobą bo na nic nie szkodzi.
2. Nie jest chorobą bo nie ma czynnika zakażającego który można wyodrębnić.

Jeżeli takie znasz to podaj. Konkretnie.

> to ten mnie zaczął straszyć, że mnie zakabluje mojemu pracodawcy. I niestety ty jesteś taką samą patologią jak tamten bolszewicki inkwizytor, was się poznaje po tym, że używacie słów nie jako narzędzi komunikacji a jako narzędzi walki fizycznej jak sierp, młot, kałasznikow itp.

Znaczy w którym momencie Ciebie straszę ?

> Ta patologia wynika z kompletnego zażydzenia większości uniwersytetów i masmediów, a co za tym idzie zatrucie ichnim bełkotem niemalże wszystkich środków przesyłu informacji bolszewicką propagandą, której podstawową cechą jest brak prawdy obiektywnej w przekazie oraz odzwyczajenie społeczeństw od prawdy i podejmowania decyzji w oparciu o nią.

No widać Twoje prawdy ...

>>Żle widzę ludzkość w konfrontacji z problemami współczesnego świata (a zwłaszcza lekarzy) jeżeli dwa wątpliwe zwolnienia na świecie generują totalną panikę. Było wyżej.
>Tych przypadków jest multum, w Anglii ta patologia szerzy się w szkołach i w polityce.

Ale lekarz to ma jaja mieć za przeproszeniem a nie spękać po tekście na necie. To jak decyzje w katakliźmie podejmie? Czy choćby wyrwie mi zęba

>>Nie czuje się kompetentny z historii ale może tam były błędy?
>Jakie? Ew. błędy w pracy doktorskiej nie są jeszcze powodem do wyrzucania z pracy.

Nie wiem jakie, to dalekie od moich doświadczeń zawodowych.
I mogły być uwarunkowania (np. obronienie doktoratu w określonym czasie).
Wiesz wszystko dokładnie czy coś tam słyszałeś?

"moralnego" XDXDXD najczęściej przez stalinięta oraz ich kundli z masmediów.
>>Świetne masz te teksty.
>Dziękuję, miło mi że się ze mną zgadzasz, chociaż nie sposób pominąć faktu, że brak w Twych wypowiedziach konsekwencji.

Po prostu przechodzisz o lata świetlne Knopkiego z jego strefą.

>>Bez wyroku, banku i komornika czy jak?
>Taka nowela, bank może sprzedać hipotekę komu zechce, jest to jeden z wielu sposobów okradania Polaków z nieruchomości, bo z przemysłu, sektora handlu i bankowego

Ale na co szkodzi konkretnie ta sprzedaż?

> okradziono nas krótko po 1989 r. Samo już wpakowanie nas w system hipotek jest rasistowską patologią.

Co ma do rzeczy pożyczka z rasizmem bo się lekko gubię?

> Cała ta nędza mieszkaniowa wywołana w Polsce i w Europie jest celowa, sztuczna, bo nie ma żadnych naturalnych powodów, dla których klitka w bloku miałaby kosztować przeciętnego człowieka tyranie całe życie, a do czegoś takiego doprowadziły te żydobolszewickie robale u władzy.

A kto Tobie każe kupować mieszkanie w bloku na własność?

>>Nie może i nie histeryzuj. A ułatwienia w tym zakresie (oczywiście nadal to nie jest
>>z marszu) to zatwierdza albo nie gmina więc miej uwagi do nich (u mnie nie zatwierdzili). Było odpowiednio wybierać.
>Ale co było "odpowiednio wybierać"? Ja nie histeryzuję, zwracam tylko uwagę na fakt,

Władze gminne wybrać wg swoich upodobań a później na wszelki wypadek zorganizować debatę i zanegować pomysł. Czytasz co piszę?

> że kolejna bolszewicka jaczejka dostała "uprawnienia" do gnębienia Polaków.

A w tych uprawnieniach narodowość jako wyróżnik w ogóle jest ?
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Tym komentarzem obnażyłeś to, że jesteś zwykłym żydo-bolszewickim patolem.
>Ok, przyjęte do wiadomości (nie bardzo rozumiem określenie ale niech będzie).
A n.p. szerzysz patologiczną religię, jeśli ci się tak podoba, to tylko potwierdzasz moją opinię n.t. ciebie.
> To że się facet przebrał w sukienkę nie zmienia jego płci,
>To nie ma znaczenia.
>Petent przychodzi załatwić sprawę i go obsługujesz.
>Sukienka czy gej/LGBT to nie bomba czy nóż żeby się bać.
On wyleciał za to, że nie złożył wyznania wiary.
>W pewnych zawodach nie można mieć fobii a jak je masz to coś z tym robisz a nie
Już pisałem wcześniej, że to nie był psychiatra.
>obnosisz lęki niegodne XXIw jako cnotę.
To nie jest obnoszenie lęków, tylko walka z patologiczną religią.
>Jak chcesz pracować w badaniach pająków czy tam gdzie są psy to się leczysz z fobii jak je masz albo szukasz innej pracy / nie podejmujesz danej, prawda? Tu masz to samo.
To nie jest to samo.
>>a wiara w to jest wiarą religijną i nie można wykształconemu dorosłemu człowiekowi narzucać obowiązku wyznawania cudzych zabobonów,
>Oczywiście że nikt mu nic nie narzuca.
Jak nikt mu nie narzuca(?), skoro został usunięty z pracy, czyli potraktowano go fizycznie.
>Ma obsłużyć petenta (normalnego i łatwego) i nie narobić przy okazji bajzlu. Proste.
Powtarzam, że to nie był psychiatra.
>Łysenko to był od genetyki a cała historia z prześladowaniami na serio oponentów wydarzyła się przy odpowiednich klimatach społecznych. Ośmieszył naukę ZSRR i to jest oczywiste i uznane obecnie za fakt.
Łysenko był przede wszystkim od duraczenia, które jest nierozerwalnie związane z komuną wszelkiego rodzaju.
>Religijnych na pewno nie.
A z jakich niby? Nie złożył wyznania wiary w to, że facet przebrany w sukienkę jest kobietą.
>Co to za teza? Co ma poziom do narodowości?
Ja używam określenia "żyd", jako określenia przypisującego do typu cywilizacyjnego.
>No jakoś słabo idzie to wyklinanie skoro dalej piszesz.
Jestem ocenzurowany na większości portali, ponadto nie mogę korzystać z sim-kart przedpłaconych, mogę je sobie kupować do woli i nie działają z urządzeń z moimi numerami IMEI. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że po tym jak mnie zablokowano na fejsbukowych profilach typu OMZRiK, "muzeum" Bolin itp jaczejkach, kupowałem sobie wtedy nową kartę sim, zakładałem konto na fejsbuku i pisałem dalej na (neo)bolszewickich/(neo)nazistowskich profilach, aż któregoś razu przedpłacone karty sim przestały działać w moich telefonach i modemach
>1. Nie jest chorobą bo na nic nie szkodzi.
Tłumaczyłem już wcześniej, że sam w sobie jest chorobą.
>2. Nie jest chorobą bo nie ma czynnika zakażającego który można wyodrębnić.
Są takie czynniki, wymieniłem je we wcześniejszych wypowiedziach.
>Jeżeli takie znasz to podaj. Konkretnie.
Wprowadzenie do umysłu dziecka albo nastolatka patologicznych wzorców, odbywa się to za pomocą n.p. "edukacji" seksualnej, wykorzystania przez pedofila, pornografii, ponadto homoseksualizm pojawia się też czasem w wyniku zaniżonej produkcji hormonów męskich.
>Znaczy w którym momencie Ciebie straszę ?
A czy napisałem, że mnie straszysz?
>No widać Twoje prawdy ...
A czy gdzieś skłamałem, albo napisałem nieprawdę?
>Ale lekarz to ma jaja mieć za przeproszeniem a nie spękać po tekście na necie. To jak decyzje w katakliźmie podejmie? Czy choćby wyrwie mi zęba
On nie został zwolniony za "pękanie".
>Nie wiem jakie, to dalekie od moich doświadczeń zawodowych.
>Wiesz wszystko dokładnie czy coś tam słyszałeś?
Terror ideologiczny jest w trakcie budowy i to wiem na pewno bo to widać, tyle tylko że jest to neobolszewizm/nazizm a zatem ma też nowszą technologię i jest bardziej nastawiony na stopniowe acz skuteczne duraczenie.
>"moralnego" XDXDXD najczęściej przez stalinięta oraz ich kundli z masmediów.
>Po prostu przechodzisz o lata świetlne Knopkiego z jego strefą.
Nie wiem o czym piszesz.
>Ale na co szkodzi konkretnie ta sprzedaż?
A na to, że teraz można "legalnie" sprzedać czyjąś hipotekę nawet byle bandycie.
>Co ma do rzeczy pożyczka z rasizmem bo się lekko gubię?
Głównie to, że prezentujesz popis nieumiejętności czytania ze zrozumieniem, powinieneś zrobić jakąś uczciwą podstawówkę dla dorosłych Kulminie.
>A kto Tobie każe kupować mieszkanie w bloku na własność?
Życie.
>Władze gminne wybrać wg swoich upodobań a później na wszelki wypadek zorganizować debatę i zanegować pomysł. Czytasz co piszę?
W Polsce scena polityczna jest szczelnie zabetonowana.
>A w tych uprawnieniach narodowość jako wyróżnik w ogóle jest ?
Bolszewia/naziści upodobali sobie Słowian i Polaków do wyniszczania.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Nie ma eutanazji czynnej i nie zanosi się na to. Trzymaj się cytatu i tez.
Przecież to jest kwestia czasu. Ponadto (neo)bolszewia/(neo)naziolstwo budują cierpliwie fundamenty pod wojnę domową w Europie, a robią to przy pomocy patologii jaką jest multikulturalizm składający się z przedstawicieli odmiennych cywilizacji, które zawsze się ze sobą zwalczały. Importują hurtem imigrację, która nas wyniszcza cywilizacyjnie i kulturowo.
>wiadomosci(*)-w-radzie-europejskiej/jtwxd8h
Patologia. Aktoreczka będzie katować Finlandię polityką antywęglową, czyli kontynuować metodyczne wyniszczanie przemysłu europejskiego, Europa w tym Polska już teraz jadą na kredytach, kontynuowanie polityki w myśl zabobonu cieplarnianego zamorduje europejską gospodarkę do reszty. Do tego jeszcze patologie typu: "Nowa premier już znalazła się pod ostrzałem opozycji w kwestii tego, czy Finlandia ma sprowadzić do kraju dzieci fińskich bojowników ISIS." XDXDXD i takie tam, po prostu dno den. Europa została już tak uwsteczniona, że nie wie jak popełnić samobójstwo.
>pl.wikiped(*)_społeczna_osób_LGBT
>> w ogóle co to ma wspólnego z omawianym tematem, no może oprócz tego, że niektóre
>Jesteś za ograniczeniem prawa do prezentacji poglądów, silnym konserwatyzmem ideologicznym i ogólnie dogmatyzmem  życia publicznego. Dodatkowo prawdopodobnie za ograniczeniem prawa demonstracji.
Kłamiesz, nie jestem za "za ograniczeniem prawa do prezentacji poglądów, silnym konserwatyzmem ideologicznym i ogólnie dogmatyzmem  życia publicznego"
>> państwa europejskie są intensywnie islamizowane, ale to dalej nie ma czegokolwiek wspólnego z poruszonym tematem.
>To w końcu jaka ideologia dominuje i jest niewłaściwa?
Dominują (neo)bolszewizm, (neo)nazizm i w ogóle jeden wielki żydzizm, czyli odrzucenie podstawowych ludzkich wartości na rzecz jakichś debilnych zabobonów oraz animizmu. Dzisiaj europejską młodzież tresuje się do kultów pierwotnych, n.p. kultu Gai, wywołuje się zachorowania na homoseksualizm, odbiera się rozum, własność, niszczy się organiczne więzi społeczne takie jak n.p. narody.
>Nasączenie nie wiem dokładnie czym już było, teraz Islam ?
Nie wiem o jakim "nasączeniu" piszesz.
>>>>>Rosja to jest w ogóle odrębny temat.
>>>>A niby dlaczego? Przecież to tam wybuchła Rewolucja Bolszewicka i to Rosja była jednym z ośrodków roznoszenia tej zarazy i jej późniejszych mutacji, które plenią się do dziś.
>>>Społecznie Rosja jest odrębna od EU dość mocno.
>>A co to ma do rzeczy? Czy naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
>To że nie za bardzo można porównywać nowoczesne państwo do Rosji, nawet RP (moje zdanie naturalnie).
A niby czemu skoro III RP w wyniku żydosowieckiej okupacji odziedziczyła wiele cech tej antyludzkiej patrologii, do dziś nie uwolniliśmy się od żydokomunistycznej zarazy oraz mentalnych skutków jej oddziaływania, nie mamy nawet swojego MSZ, do dzisiaj nie możemy układać swojego programu edukacyjnego, zamiast tego mamy sklecony przez żydokomunistyczne robactwo system tresury odcinający kolejne pokolenia Polaków od prawdy, swojej własnej historii, kultury i cywilizacji. A tutaj taki reprezentatywny przykład czym jest żydokomunistyczna patologia:
www.bibula.com/?p=111079
I to robactwo cofa w rozwoju intelektualnym kolejne pokolenia Polaków od 1945 r. do dzisiaj, bez przerwy i Polska nie jest w stanie otrzepać się z tych parazytów i chomąta, które jest na nas założone.
Warto też zauważyć, że żydokomuna która zasyfiła Europę zach i USA również miała związki z żydokomuną sowiecką, n.p. jednym z głównych syfiarzy Europy zach. był Zygmunt bauman.
>>Sposób w jaki piszesz nasuwa wniosek, że jak najbardziej chcesz szerzyć tę chorobę wśród dzieci,
>Jaką chorobę i wśród jakich dzieci bo nie za bardzo rozumiem?
Homoseksualizm, który jest chorobą nabytą,
>> warto tu przypomnieć, że te środowiska LGBT szykują już wprowadzenie pedofilii i jak mniemam tobie i to nie przeszkadza.
>Możesz rozwinąć bo nic mi o tym nie wiadomo.
W Holandii już w 2012 roku istniała partia "Wolności i" czegoś tam jeszcze, która otwarcie nawoływała do legalizacji pedofilii, w USA grupa psychiatrów "przegłosowała", że "pedofilia jest orientacją seksualną". Cohn-bendit jest otwartym pedofilem. Jest tego syfu trochę, na razie jest na tym poziomie co homoseksualizm w latach 70-ch czyli na etapie przyzwyczajania społeczeństw do istnienia pedofilii w życiu codziennym, ale następne etapy są znane, wystarczy przyjrzeć się ruchowi homoseksualnemu, żeby zobaczyć jak ta droga będzie mniej więcej przebiegać.
>Na czym polega tolerowanie przeze mnie totalitaryzmu i patologii ? Tak konkretnie.
Tak konkretnie to popierasz zwalnianie ludzi z pracy za mówienie prawdy i jeszcze stosujesz takie typowo bolszewickie sztuczki, jak zmiana nazw n.p. na "redukcję..." pokazujesz w ten sposób, że dla ciebie to jest coś naturalnego, tymczasem ta propaganda jest jednym z podstawowych narzędzi zniszczenia Europy. Bronisz tej chorej rewolucji seksualnej, która również jest jednym z narzędzi wyniszczania Polski i Europy, pokazałeś to na ten przykładzie ze zwolnionym lekarzem. Nazywasz jakąś pato-aktoreczkę
16-12-2019 19:20 
 0 na 2
j23a (1186 punktów)
>>Nie ma eutanazji czynnej i nie zanosi się na to. Trzymaj się cytatu i tez.
>Przecież to jest kwestia czasu.

Zobaczymy.

> Importują hurtem imigrację, która nas wyniszcza cywilizacyjnie i kulturowo.

W jaki sposób?

>>wiadomosci(*)-w-radzie-europejskiej/jtwxd8h
>Patologia. Aktoreczka będzie katować Finlandię polityką antywęglową, czyli kontynuować metodyczne wyniszczanie przemysłu europejskiego, Europa w tym Polska już teraz jadą na kredytach, kontynuowanie polityki w myśl zabobonu cieplarnianego

Temat cieplarniany i spalania zasobów węgla jest kwestią odrębną i na inny wątek.
Zmiana klimatu nie ulega kwestii, histeria z tym związana nie jest wskazana, przyczyny należy rozpatrywać wieloaspektowo, środki zaradcze ewentualne też.

Coś kiepska ta polityka negacji i mało skuteczna histeria ogólnie aktorek jak mi chcą 30 km dalej postawić kopalnie odkrywkową węgla brunatnego.

> Do tego jeszcze patologie typu: "Nowa premier już znalazła się pod ostrzałem opozycji w kwestii tego, czy Finlandia ma sprowadzić do kraju dzieci fińskich bojowników ISIS." XDXDXD i takie tam, po prostu dno den.

To jest poważny problem (dzieci nie odpowiadają za idiotyzmy rodziców) i jak najbardziej do przemyślenia i decyzji.

> Europa została już tak uwsteczniona, że nie wie jak popełnić samobójstwo.

Jak kontynent może popełnić samobójstwo, to ma być poważna dyskusja?

>>To w końcu jaka ideologia dominuje i jest niewłaściwa?

>Dominują (neo)bolszewizm, (neo)nazizm i w ogóle jeden wielki żydzizm, czyli
odrzucenie podstawowych ludzkich wartości na rzecz jakichś debilnych zabobonów oraz animizmu.

Żydzi wierzą w coś w rodzaju chrześcijaństwa, na pewno nie w animizm. Jakoś nie pasuje. Poza tym wyznawanie dowolnej religii to wartości podstawowe.

> Dzisiaj europejską młodzież tresuje się do kultów pierwotnych, n.p. kultu Gai,

Nie tresuje bo sami ją wyznają. Widać odpowiada? Jakiś problem?

> wywołuje się zachorowania na homoseksualizm,

To jest ciekawe, możesz rozwinąć.
Jak spowodować wystąpienie takich skłonności?

> odbiera się rozum,

Jak?

> własność, niszczy się organiczne więzi społeczne takie jak n.p. narody.

Jak?

>>Nasączenie nie wiem dokładnie czym już było, teraz Islam ?
>Nie wiem o jakim "nasączeniu" piszesz.

Ty piszesz o nasączaniu a nie ja, poszukaj sobie.

>A niby czemu skoro III RP w wyniku żydosowieckiej okupacji odziedziczyła wiele cech tej antyludzkiej patrologii, do dziś nie uwolniliśmy się od żydokomunistycznej zarazy oraz mentalnych skutków jej oddziaływania, nie mamy nawet swojego MSZ, do dzisiaj nie możemy układać swojego programu edukacyjnego, zamiast tego mamy sklecony przez żydokomunistyczne robactwo system tresury odcinający kolejne pokolenia Polaków od prawdy, swojej własnej historii, kultury i cywilizacji. A tutaj taki reprezentatywny przykład czym jest żydokomunistyczna patologia:
>www.bibula.com/?p=111079

Kontrowersyjny pomysł z nadaniem praw szkodnikom. Korzysta z prawa do wypowiedzi tak jak Ty (przy czym jej pomysły nie mogą mieć katastrofalnych skutków tak jak Twoje). Co do zwierzaków wyższych - w Indiach walenie, delfiny mają prawa zbliżone do ludzi. Mnie to akurat nie przeszkadza.

>>>Sposób w jaki piszesz nasuwa wniosek, że jak najbardziej chcesz szerzyć tę chorobę wśród dzieci,
>>Jaką chorobę i wśród jakich dzieci bo nie za bardzo rozumiem?
>Homoseksualizm, który jest chorobą nabytą,

W jaki sposób można kogoś zarazić homoseksualizmem (i na co to szkodzi bo to wg Ciebie choroba) ?

>>> warto tu przypomnieć, że te środowiska LGBT szykują już wprowadzenie pedofilii i jak mniemam tobie i to nie przeszkadza.
>>Możesz rozwinąć bo nic mi o tym nie wiadomo.
>W Holandii już w 2012 roku istniała partia "Wolności i" czegoś tam jeszcze,

A Ty piszesz o grupie społecznej jako robactwie. Na podobnej zasadzie.

> która otwarcie nawoływała do legalizacji pedofilii,

Kontrowersyjne i nie przeszło naturalnie.

> w USA grupa psychiatrów "przegłosowała", że "pedofilia jest orientacją seksualną".

Biorąc pod uwagę prawodawstwo jakoś wątpię w tolerancje w tym zakresie.

> Cohn-bendit jest otwartym pedofilem. Jest tego syfu trochę, na razie jest na tym poziomie co homoseksualizm w latach 70-ch czyli na etapie przyzwyczajania

Homoseksualizm jest jako zjawisko i występowanie mniej więcej niezmienny w czasie (w dużej próbce statystycznej i wyrównanych warunkach).

>społeczeństw do istnienia pedofilii w życiu codziennym, ale następne etapy są znane, wystarczy przyjrzeć się ruchowi homoseksualnemu, żeby zobaczyć jak ta droga będzie mniej więcej przebiegać.

Homoseksualizm to nie pedofilia, powagi trochę.

>>Na czym polega tolerowanie przeze mnie totalitaryzmu i patologii ? Tak konkretnie.
>Tak konkretnie to popierasz zwalnianie ludzi z pracy za mówienie prawdy i jeszcze

Ten z AU wyleciał za wygłupy w pracy a nie za poglądy więc się nie liczy.

Doktorantka z RP to nie mam zdania, artykuł jest niejasny i histeryczny. Pracy
w ogóle nie ocenię, nie znam się.

Z tym zagrożeniem ideologicznym to było naturalnie trochę żart ale w szeregu zajęć masz duża podatność na politykę i poglądy i można wylecieć za bzdury co w żaden sposób
nie przekreśla kariery (jak się coś naprawdę potrafi). A z drugiej strony tworzą się tam ciepłe posadki i nie zaprzeczaj że to fikcja.

> Bronisz tej chorej rewolucji seksualnej,

Niczego nie bronię tylko oczekuję argumentów o szkodliwości homoseksualizmu i sposobie zarażania taką skłonnością. Jak na razie bardzo kiepsko idzie Tobie uzasadnienie tego.

> Nazywasz jakąś pato-aktoreczkę

Coś uciekło
Wybrali ją wyborcy - jakiś problem?
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>W jaki sposób?
Mechanizm wyniszczania cywilizacyjnego polega na niszczeniu tudzież redukowaniu kategorii bytu ludzkiego do poziomu cywilizacji niższej. Ten proces zachodzi gdy na obszarze jednej cywilizacji znajdzie się ilość przedstawicieli obcej cywilizacji na tyle duża aby była w stanie oddziaływać cywilizacyjnie. Prawa cywilizacyjne są bezwzględne, jeżeli niższa jest w stanie oddziaływać na wyższą to ściągnie wyższą do swojego poziomu lub obydwie ulegną barbaryzacji. Wynika to z faktu, że nie można być cywilizowanym na dwa sposoby, a że niższa cywilizacja nie jest w stanie wspiąć się na poziom wyższej w krótkim czasie, a wyższa jest w stanie zejść na poziom niższy to tak się dzieje. Przykładem może być upadek Starożytnego Rzymu w skutek nasycenia go różnymi czynnikami obcymi cywilizacyjnie(barbarzyńcami z punktu widzenia Rzymian), w dzisiejszych czasach zażydzenie cywilizacji łacińskiej i narzucenie jej neobolszewickich ideologii, zresztą wszystkie trzy cywilizacje europejskie zostały już mocno zniszczone w ten sposób, turańska czyli Rosja i germańsko-bizantyńska też się przed tym nie uchroniły. Zaznaczam, że żydostwo nie jest jedynym obcym wtrąceniem cywilizacyjnym, niektóre regiony Europy uwsteczniane były cywilizacją turańską n.p. Polska, w Europie zach dochodzi do nasączania zislamizowaną cywilizacją arabską i turańską i te również wprowadzają swoje obyczaje cywilizacyjne, n.p. podejście do wolności kobiety, islamiści różnych cywilizacji obficie zasilają grupy przestępcze handlujące kobietami lub grupy gwałcące kobiety. W Anglii w ramach zażydzenia mediów nie można było w masmediach mówić prawdy na temat islamskiej grupy przestępczej, która przez lata gwałciła i mordowała białe kobiety, wiedziała o tym tubylcza policja i udawała, że się nie dzieje cokolwiek, kategoria Prawdy zdechła i jeśli gdzieś jeszcze żyje to w internecie, ale jest coraz intensywniej cenzurowana. Europejskie trzy typy cywilizacyjne też ze sobą walczyły i się podniszczały.
>Temat cieplarniany i spalania zasobów węgla jest kwestią odrębną i na inny wątek.
Rozmawialiśmy o patologiach, religia cieplarniana jest jednym efektów zniszczenia kategorii bytu ludzkiego jaką była kategoria Prawdy, została zredukowana do poziomu żydowskiego, czyli uznawania za "prawdę" tego co dla żydów i neobolszewików jest w danej chwili opłacalne, czyli w praktyce braku Prawdy. To głoszenie w masmediach "prawdy" objawione zmieniane w zależności od potrzeb partii neokomunistycznych nazywa się "mądrości etapu" w Polsce wprowadzono to barachło za Stalina i obowiązuje do dziś, u Ruskich jeszcze za Rewolucji Październikowe, a w tzw "starej Unii Europejskiej" zainstalowano "mądrości etapu" po skutecznym marszu przez instytucje wykonanym przez neobolszewików.
>Zmiana klimatu nie ulega kwestii, histeria z tym związana nie jest wskazana, przyczyny należy rozpatrywać wieloaspektowo, środki zaradcze ewentualne też.
Hehehe A co to są "środki zaradcze" w sprawie ocieplenia klimatu?
>Coś kiepska ta polityka negacji i mało skuteczna histeria ogólnie aktorek jak mi chcą 30 km dalej postawić kopalnie odkrywkową węgla brunatnego.
Nie wiem co masz na myśli.
>To jest poważny problem (dzieci nie odpowiadają za idiotyzmy rodziców) i jak najbardziej do przemyślenia i decyzji.
XDXDXD Dno. Tu nie ma o czym myśleć tylko wypad i nie tracić nawet sekundy na import potencjalnych terrorystów i destruktorów, bo Europa jako cywilizacja pewnej ilości obcych cywilizacyjnie osobników nie przeżyje, zostanie przejęta!
>Jak kontynent może popełnić samobójstwo, to ma być poważna dyskusja?
Normalnie, cała Europa jest celowo i planowo wyniszczana demograficznie, w tym i Polska. Poczytaj sobie o tzw planie Kalergiego.
>Żydzi wierzą w coś w rodzaju chrześcijaństwa, na pewno nie w animizm. Jakoś nie pasuje. Poza tym wyznawanie dowolnej religii to wartości podstawowe.
Żydzi nie wierzą w nic podobnego do chrześcijaństwa kłamczuszku ew. ignorancie. Żydzi lub ci którzy się za nich podają(to jest szeroki temat i na razie nie będę go rozwijał) wierzą w paskudny protonazistowski i antyludzki zabobon, który jest zaprzeczeniem chrześcijaństwa! Takie podstawowe fakty: Kariera Jezusa Chrystusa polegała na utarczkach z faryzeuszami(ówczesnymi rabinami), na negowaniu ich dogmatów i promowaniem etyki przeciwnej do żydowskiej, w tym jednym z najwyższych wynalazków katolicyzmu było to, że każdego człowieka obowiązuje jedna i ta sama etyka - nie ma świętych krów, kast, rasizmu itp antyludzkich bredni, w odróżnieniu od Judaizmu i cywilizacji żydowskiej w ogóle w której są one na porządku dziennym zwłaszcza "bydlęca" rola gojów.
>Nie tresuje bo sami ją wyznają. Widać odpowiada? Jakiś problem?
Ja nie wiem czy ty udajesz, czy naprawdę nie masz pojęcia na jakim świecie żyjesz, w tym modelu wychowania w jakim żyjemy, nie ma że "sami wyznają" tylko masmedia albo twórcy trendów(n.p. hipisów, punków itp) tworzą wzorce do wierzenia, a potem tłuszcza wybiera sobie co jej emocjonalnie pasuje i wyznaje. W Europie już od dawna rozwalcowuje się personalizm i samodzielne myślenie, żyjemy w świecie mediotów, wg mojej wiedzy mediotyzm najsilniejszy jest w Polsce i w USA, ale Europa zach też ma tego sporo.
>To jest ciekawe, możesz rozwinąć.
>Jak spowodować wystąpienie takich skłonności?
Pisałem już od podstawianiu i wypełnianiu przestrzeni informacyjnej dzieci, młodzieży określoną propagandą, często pornografią homoseksualną, ten mechanizm jest prosty jak budowa cepa.
>> odbiera się rozum,
>Jak?
Zdebilającymi masmediami i systemem "edukacji"/tresury, który zamiast edukować, tresuje, zamiast kształcić, deformuje.
>Kontrowersyjny pomysł z nadaniem praw szkodnikom. Korzysta z prawa do wypowiedzi tak jak Ty (przy czym jej pomysły nie mogą mieć katastrofalnych skutków tak jak Twoje).
Mogą, nadanie statusu człowieka(uchodźcy) karaluchom jest kolejnym pomysłem na wdeptywanie w ziemię człowieczeństwa i norm cywilizacyjnych.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Co do zwierzaków wyższych - w Indiach walenie, delfiny mają prawa zbliżone do ludzi. Mnie to akurat nie przeszkadza.
Pisałem już chyba o tym, stopniowo przyzwyczaja ludzi do tego, że są warci tyle co zwierzęta, patologia czysta.
>A Ty piszesz o grupie społecznej jako robactwie. Na podobnej zasadzie.
>> która otwarcie nawoływała do legalizacji pedofilii,
>Kontrowersyjne i nie przeszło naturalnie.
To nie miało przejść, tylko przyzwyczaić ludzi, że taki temat się pojawia. Metoda wciskania ludziom różnych paskudztw i patologii, których ludzie się boją albo się nimi brzydzą, polega na stopniowym oswajaniu ludzi z daną patologią, tak było w Polsce z LGBT. Pamiętam jak krótko po anschlussie Polski przez UE pojawił się w polskojęzycznych masmediach Biedroń i on chciał tylko trochę tolerancji. Dzisiaj po kilkunastu latach mamy cały zalew tej patologii rządającej prawa do adopcji dzieci, "małżeństw" homo i terroryzm medialny i uczelniany, powtórka z zachodu.
>Biorąc pod uwagę prawodawstwo jakoś wątpię w tolerancje w tym zakresie.
Tu nie chodzi o to,a o stopniowe przyzwyczajanie ludzi do patologii.
>> Cohn-bendit jest otwartym pedofilem. Jest tego syfu trochę, na razie jest na tym poziomie co homoseksualizm w latach 70-ch czyli na etapie przyzwyczajania
>Homoseksualizm jest jako zjawisko i występowanie mniej więcej niezmienny w czasie (w dużej próbce statystycznej i wyrównanych warunkach).
Tak ale normalny homoseksualizm, schowany w sypialni i nie podtykany społeczeństwu pod nos, a my mamy jawny ordynarny neobolszewizm, była w czasach Lenina Aleksandra Kołłontaj, która robiła rewolucję seksualną - istotną część dewastowania struktur społecznych.
>>społeczeństw do istnienia pedofilii w życiu codziennym, ale następne etapy są znane, wystarczy przyjrzeć się ruchowi homoseksualnemu, żeby zobaczyć jak ta droga będzie mniej więcej przebiegać.
>Homoseksualizm to nie pedofilia, powagi trochę.
Homoseksualiści mają potężną nadreprezentację pośród pedofilów.
>Ten z AU wyleciał za wygłupy w pracy a nie za poglądy więc się nie liczy.
Nie wyleciał za wygłupy, a za to że nie chciał szwargotać, bardzo zły objaw.
>Doktorantka z RP to nie mam zdania, artykuł jest niejasny i histeryczny. Pracy
>w ogóle nie ocenię, nie znam się.
To już cię oświecam: napisała niewygodne fakty z zachowania plemienia "wybranego", a że obowiązują już od czasów stalinizmu rasistowskie obyczaje hierarchizujące społeczeństwo.
>Z tym zagrożeniem ideologicznym to było naturalnie trochę żart ale w szeregu zajęć masz duża podatność na politykę i poglądy i można wylecieć za bzdury co w żaden sposób
Mylisz się, gdyby napisała jakąś niewygodną prawdę n.t. Polaków to by nie wyleciała, ba nawet gdyby nałgała, nawkręcała bzdur też by nie wyleciała, a może nawet została nagrodzona.
>nie przekreśla kariery (jak się coś naprawdę potrafi). A z drugiej strony tworzą się tam ciepłe posadki i nie zaprzeczaj że to fikcja.
Nie wiem co mają ciepłe posadki do rzeczy.Polska humanistka nie znajdzie łatwo pracy w zawodzie poza Polską.
>Niczego nie bronię tylko oczekuję argumentów o szkodliwości homoseksualizmu i sposobie zarażania taką skłonnością. Jak na razie bardzo kiepsko idzie Tobie uzasadnienie tego.
Wyniszcza struktury społeczne, w cywilizacji łacińskiej była to monogamiczna rodzina, taka ostentacyjna dzicz LGBT niszczy normy moralne, przyczynia się do rozkładu cywilizacyjnego.
Jakiś czas temu neobolszewicy we Francji podczas tęczowej demonstracji wprostumieścili na banerach hasła typu: "Zniszczymy waszą cywilizację".
12-01-2020 05:18 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Pisałem już chyba o tym, stopniowo przyzwyczaja ludzi do tego, że są warci tyle co zwierzęta, patologia czysta.
Niektórzy są mniej warci niż zwierzęta.

człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Pisałem już chyba o tym, stopniowo przyzwyczaja ludzi do tego, że są warci tyle co zwierzęta, patologia czysta.
>Niektórzy są mniej warci niż zwierzęta.
>człowiek trzeciego sortu...
A może to jest kwestia sposobu wychowania i propagandy, która jest wpajana?
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Niekoniecznie.
15-01-2020 03:39 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Niektórzy są mniej warci niż zwierzęta.
>A może to jest kwestia sposobu wychowania i propagandy, która jest wpajana?
To jest kwestia humanizmu i wrażliwości...
>>( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
>Niekoniecznie.
Tylko mi nie pisz, że każdy ma swoją, bo tę śpiewkę świat zna od zarania dziejów...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>Niektórzy są mniej warci niż zwierzęta.
>>A może to jest kwestia sposobu wychowania i propagandy, która jest wpajana?
>To jest kwestia humanizmu i wrażliwości...
A co to jest "humanizm", no i skąd się bierze wrażliwość?
>>>( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
>>Niekoniecznie.
>Tylko mi nie pisz, że każdy ma swoją, bo tę śpiewkę świat zna od zarania dziejów...
Ale co swoją prawdę czy miłość?
17-01-2020 04:06 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>A co to jest "humanizm", no i skąd się bierze wrażliwość?
pl.wikipedia.org/wiki/Humanizm
>Ale co swoją prawdę czy miłość?
To to samo.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
16-12-2019 19:24 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
>Importują hurtem imigrację, która nas wyniszcza cywilizacyjnie i kulturowo.

Przypomnę:

Wojciech Żywny, Czech
Julian Tuwim, Żyd
Krzysztof Penderecki, Ormianin
Izrael Poznański, Żyd
Leopold Staff, Czech
Piotr Paleczny, Ślązak
Sokrates Starynkiewicz, Rosjanin
Zbigniew Herbert, Ormianin
Jan Matejko, Czech
Bernardo Belotto, Włoch
Artur Rubinstein, Żyd
Czesław Miłosz, Litwin
John Baildon, Szkot
Fryderyk Chopin, Francuz
Filip de Girard, Francuz
Ignacy Łukasiewicz, Ormianin
Apostolis Anthimos, Grek
Heinrich Dietl, Niemiec
William Lindley, Anglik
Eleni Tzoka, Greczynka
Jan Heweliusz, Niemiec
Magdalena Abakanowicz, Tatarka
Vit Stwosz, Niemiec
Bruno O'Ya, Estończyk
Sokrat Janowicz, Białorusin
Nikifor, Łemko
Bronisława Wajs, Cyganka
Tadeusz Konwicki, Litwin
Antoni Słonimski, Żyd
Henryk Marconi, Włoch
Tylman z Gameren, Niderlandczyk
Krystian Zimmerman, Ślązak
Stefan Báthory, Węgier

Strasznie Was ci obcy wyniszczali....


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Importują hurtem imigrację, która nas wyniszcza cywilizacyjnie i kulturowo.
>Przypomnę:
>Wojciech Żywny, Czech
>Julian Tuwim, Żyd
>Krzysztof Penderecki, Ormianin
>Izrael Poznański, Żyd
>Leopold Staff, Czech
>Piotr Paleczny, Ślązak
>Sokrates Starynkiewicz, Rosjanin
>Zbigniew Herbert, Ormianin
>Jan Matejko, Czech
>Bernardo Belotto, Włoch
>Artur Rubinstein, Żyd
>Czesław Miłosz, Litwin
>John Baildon, Szkot
>Fryderyk Chopin, Francuz
>Filip de Girard, Francuz
>Ignacy Łukasiewicz, Ormianin
>Apostolis Anthimos, Grek
>Heinrich Dietl, Niemiec
>William Lindley, Anglik
>Eleni Tzoka, Greczynka
>Jan Heweliusz, Niemiec
>Magdalena Abakanowicz, Tatarka
>Vit Stwosz, Niemiec
>Bruno O'Ya, Estończyk
>Sokrat Janowicz, Białorusin
>Nikifor, Łemko
>Bronisława Wajs, Cyganka
>Tadeusz Konwicki, Litwin
>Antoni Słonimski, Żyd
>Henryk Marconi, Włoch
>Tylman z Gameren, Niderlandczyk
>Krystian Zimmerman, Ślązak
>Stefan Báthory, Węgier
>Strasznie Was ci obcy wyniszczali....
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby


Oh, ah, eh. Wiesz dobrze, że nie to stanowi istotę mojej wypowiedzi. Część z wymienionych, kulturowo była spolonizowana, a cywilizacyjnie była europejska, nie wiem zatem jak to się ma do tego co napisałem wcześniej. Z Szopena był taki sobie Francuz, podobnie jak i z Miłosza Litwin Piszesz byleby się przyczepić.
21-12-2019 07:01 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
>>>Importują hurtem imigrację, która nas wyniszcza cywilizacyjnie i kulturowo.
>>Przypomnę:
>>Wojciech Żywny, Czech
>>Julian Tuwim, Żyd
>>Krzysztof Penderecki, Ormianin
>>Izrael Poznański, Żyd
>>Leopold Staff, Czech
>>Piotr Paleczny, Ślązak
>>Sokrates Starynkiewicz, Rosjanin
>>Zbigniew Herbert, Ormianin
>>Jan Matejko, Czech
>>Bernardo Belotto, Włoch
>>Artur Rubinstein, Żyd
>>Czesław Miłosz, Litwin
>>John Baildon, Szkot
>>Fryderyk Chopin, Francuz
>>Filip de Girard, Francuz
>>Ignacy Łukasiewicz, Ormianin
>>Apostolis Anthimos, Grek
>>Heinrich Dietl, Niemiec
>>William Lindley, Anglik
>>Eleni Tzoka, Greczynka
>>Jan Heweliusz, Niemiec
>>Magdalena Abakanowicz, Tatarka
>>Vit Stwosz, Niemiec
>>Bruno O'Ya, Estończyk
>>Sokrat Janowicz, Białorusin
>>Nikifor, Łemko
>>Bronisława Wajs, Cyganka
>>Tadeusz Konwicki, Litwin
>>Antoni Słonimski, Żyd
>>Henryk Marconi, Włoch
>>Tylman z Gameren, Niderlandczyk
>>Krystian Zimmerman, Ślązak
>>Stefan Báthory, Węgier
>>Strasznie Was ci obcy wyniszczali....

>Oh, ah, eh. Wiesz dobrze, że nie to stanowi istotę mojej wypowiedzi. Część z wymienionych, kulturowo była spolonizowana, a cywilizacyjnie była europejska, nie wiem zatem jak to się ma do tego co napisałem wcześniej. Z Szopena był taki sobie Francuz, podobnie jak i z Miłosza Litwin Piszesz byleby się przyczepić.
>
Chopin był Francuzem, a Miłosz Litwinem, a nawet jeśli... lista jest o wiele dłuższa.
Niektórzy z tej listy nawet po polsku nie mówili


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
22-12-2019 17:01 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)

>>Oh, ah, eh. Wiesz dobrze, że nie to stanowi istotę mojej wypowiedzi. Część z wymienionych, kulturowo była spolonizowana, a cywilizacyjnie była europejska, nie wiem zatem jak to się ma do tego co napisałem wcześniej. Z Szopena był taki sobie Francuz, podobnie jak i z Miłosza Litwin Piszesz byleby się przyczepić.
>>
>Chopin był Francuzem, a Miłosz Litwinem, a nawet jeśli... lista jest o wiele dłuższa.
Taaa? Szopen był "Francuzem"? A skąd żeś to wytrzasnął? Tak samo jak litwińskość Miłosza, który był Polakiem o żydowskich konotacjach. Jesteś niepoważny chłopie, takie biedne wałki wkręcasz.
>Niektórzy z tej listy nawet po polsku nie mówili
N.p. "Ormianie" w rodzaju Herberta? XDXDXD Jesteś niedorzeczny. Nie masz argumentów, to zaczynasz łżeć, miernota czystej postaci. A zalew obcą cywilizacyjnie imigracją jest bronią masowego zniszczenia. Umieszczanie ludzi różnych typów cywilizacyjnych na jednym terytorium zawsze prowadziło i prowadzi do wojen domowych oraz często do wyniszczenia cywilizacji gospodarza, to są oczywiste fakty, które wielokrotnie zachodziły na przestrzeni dziejów. Żydostwo oraz zislamizowani przedstawiciele cywilizacji turańskiej i arabskiej są czynnikiem wyniszczenia Europy i Europa nie wyjdzie z tego chorego eksperymentu żywa.
Żydostwo już zniszczyło mnóstwo europejskich obyczajów cywilizacyjnych, w tym uwstecznili do swojego zwierzęcego poziomu podstawowe wartości n.p. niszczą Wolność, jednym z przejawów jest niszczenie prawa do swobodnej wypowiedzi i komunikacji z innymi.
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Zerwij się wreszcie z łańcucha.
22-12-2019 17:08 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
Taaa? Szopen był "Francuzem"? A skąd żeś to wytrzasnął?
Z dowolnej encyklopedii (poza polskimi)

>>Niektórzy z tej listy nawet po polsku nie mówili
>N.p. "Ormianie" w rodzaju Herberta? XDXDXD
Np Niemcy z tej listy

>Umieszczanie ludzi różnych typów cywilizacyjnych na jednym terytorium zawsze prowadziło i prowadzi do wojen domowych
Jasne. Wielokulturowe Podlasie czy Śląsk Cieszyński od wieków były terenem domowych wojen...

Polska dla Polaków? Mam powody się bać

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
22-12-2019 19:23 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)

>Jasne. Wielokulturowe Podlasie czy Śląsk Cieszyński od wieków były terenem domowych wojen...

naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym warto pamiętać, że obecność na terenie Polski cywilizacji żydowskiej i bizantyńskiej doprowadziło do nazizmu i bolszewizmu, które wymordowały lub zesłały na Sybir miliony Polaków.
>Polska dla Polaków? Mam powody się bać
Przede wszystkim własnej głupoty i niedorzeczności, już któryś raz dajesz popis miernoty intelektualnej.
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

To kiedy się zerwiesz z łańcucha?
22-12-2019 19:51 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>>Jasne. Wielokulturowe Podlasie czy Śląsk Cieszyński od wieków były terenem domowych wojen...
>naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym warto pamiętać, że obecność na terenie Polski cywilizacji żydowskiej i bizantyńskiej doprowadziło do nazizmu i bolszewizmu, które wymordowały lub zesłały na Sybir miliony Polaków.

Doprawdy? Polska kultura (i wszelka inna myśl) bez Żydów Ormian, Greków, Czechów, Niemców Tatarów, Litwinów, Rosjan byłaby uboższa, nazwiska które podałem to jedynie przykłady.
Pojedź kiedyś do Lwowa, miasta 11 narodów. Pojedź do Cieszyna , który budowali Ślązacy, Niemcy, Czesi, Żydzi i Polacy.
Odwiedź Wrocław, miasto Niemców, Holendrów, Polaków i Żydów
Zobacz Białystok, który budowali Polacy, Litwini, Żydzi, Rusini, Tatarzy, Niemcy, Holendrzy i Ormianie
Zobacz żuławskie i nadnoteckie holenderskie wsie
Zobacz łemkowskie i bojkowskie cerkwie, których Wy, Polacy nie zdołaliście spalić
i zobacz groby ludzi tych narodów: niemieckie w Bytomiu, szkockie w Gliwicach holenderskie pod Płockiem, łemkowskie w Zdyni, greckie w Ustrzykach... cmentarze, które w imię Wielkiej Narodowej Polski zamieniliście wysypiska śmieci.

A jeśli chcesz żalić się jedynie nad krzywdami od innych narodów, przypomnę, od odzyskania niepodległości 100 lat temu więcej polska armia agresywnie przechodziła cudze granice, ilekroć inni przekraczali Wasze.

>>Polska dla Polaków? Mam powody się bać
>Przede wszystkim własnej głupoty i niedorzeczności, już któryś raz dajesz popis miernoty intelektualnej.
A poza obelgami coś poradzisz?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>Jasne. Wielokulturowe Podlasie czy Śląsk Cieszyński od wieków były terenem domowych wojen...
>>naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym warto pamiętać, że obecność na terenie Polski cywilizacji żydowskiej i bizantyńskiej doprowadziło do nazizmu i bolszewizmu, które wymordowały lub zesłały na Sybir miliony Polaków.
>Doprawdy? Polska kultura (i wszelka inna myśl) bez Żydów Ormian, Greków, Czechów, Niemców Tatarów, Litwinów, Rosjan byłaby uboższa, nazwiska które podałem to jedynie przykłady.
Akurat saldo z żydami jest in minus i to u każdego u kogo się zalęgli, taka cywilizacja. Nie wiem wiele o Ormianach i nie wiem po czym ty w ogóle stwierdzasz przynależność narodową, bo patrzą na listę którą umieściłeś, to chyba według kaprysu.
>Pojedź kiedyś do Lwowa, miasta 11 narodów. Pojedź do Cieszyna , który budowali Ślązacy, Niemcy, Czesi, Żydzi i Polacy.
Żydzi mało co zbudowali, oni głównie niszczą i kradną.
>Odwiedź Wrocław, miasto Niemców, Holendrów, Polaków i Żydów
I co to zmieni?
>Zobacz Białystok, który budowali Polacy, Litwini, Żydzi, Rusini, Tatarzy, Niemcy, Holendrzy i Ormianie
Widziałem i dalej nie wierzę, że jakiś żyd cokolwiek pożytecznego zbudował. Ich cywilizacja juest obliczona na bycie in minus dla wszystkich u których się zalęgną, nie moja to wina i nie musisz się na mnie wyładowywać z tego powodu.
>Zobacz żuławskie i nadnoteckie holenderskie wsie
Może kiedyś będę miał okazję.
>Zobacz łemkowskie i bojkowskie cerkwie, których Wy, Polacy nie zdołaliście spalić
Nie przypominam sobie abym próbował spalić jakąś cerkiew, twój zarzut sprawia wrażenie jakby był częścią tego modnego w ostatnich latach gebelsowania na Polaków, czy masz jakiś uraz do Polaków?
>i zobacz groby ludzi tych narodów: niemieckie w Bytomiu, szkockie w Gliwicach holenderskie pod Płockiem, łemkowskie w Zdyni, greckie w Ustrzykach... cmentarze, które w imię Wielkiej Narodowej Polski zamieniliście wysypiska śmieci.
Żydzi czy Naziści nasze cmentarze też od razu zmieniliby na śmietnisko albo osiedle mieszkalne, poza tym jesteś kłamcą bo my nie zmieniliśmy, żadnych cmentarzy na śmietnisko bo my w Polsce już od 1945 nie mamy czegokolwiek do powiedzenia, a co za tym idzie nie jesteśmy w stanie tu czegokolwiek zmieniać.
>A jeśli chcesz żalić się jedynie nad krzywdami od innych narodów, przypomnę, od odzyskania niepodległości 100 lat temu więcej polska armia agresywnie przechodziła cudze granice, ilekroć inni przekraczali Wasze.
Znowu kłamiesz. Polska nie odzyskała niepodległości, mieliśmy skromny udział w rządzeniu Polską do Zamachu Majowego armia polska nie "przechodziła agresywnie cudze granice" broniła się raz przed bolszewikami i wsjo, kaniec. Potem już byliśmy kolonią kłamco.
>>>Polska dla Polaków? Mam powody się bać
>>Przede wszystkim własnej głupoty i niedorzeczności, już któryś raz dajesz popis miernoty intelektualnej.
>A poza obelgami coś poradzisz?
Stwierdzanie faktów to nie obelgi, bredzisz i kłamiesz gdy kończy się twój skromny zasób argumentów, dno i miernota.
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

>
Czyli nie zerwiesz się z łańcucha?
23-12-2019 07:05 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>>Doprawdy? Polska kultura (i wszelka inna myśl) bez Żydów Ormian, Greków, Czechów, Niemców Tatarów, Litwinów, Rosjan byłaby uboższa, nazwiska które podałem to jedynie przykłady.
>Akurat saldo z żydami jest in minus
1 Jakieś uzasadnienie mości antysemito?
2 Pozostałych to też dotyczy?

>Nie wiem wiele o Ormianach
A po co znać historię swojego kraju? Wystarczą hasła "Polska dla Polaków"

>i nie wiem po czym ty w ogóle stwierdzasz przynależność narodową,
Po deklaracjach tych, którzy do niej należą, po języku, po przynależności do wspólnoty

>>Pojedź kiedyś do Lwowa, miasta 11 narodów. Pojedź do Cieszyna , który budowali Ślązacy, Niemcy, Czesi, Żydzi i Polacy.
>Żydzi mało co zbudowali, oni głównie niszczą i kradną.
Ojeeeeej, jaki straszny naród!
(Pozostaje jeszcze 10 pozostałych narodów: Rusini, Niemcy, Węgrzy, Serbowie, Grecy, Tatarzy, Litwini...) Jakoś głuchy jesteś na argument że swoją, polską kulturę zawdzięczasz nie tylko Amerykanom z ich santaklausem i walentynkami

>>Odwiedź Wrocław, miasto Niemców, Holendrów, Polaków i Żydów
>I co to zmieni?
U Ciebie? zapewne nic.

>>Zobacz Białystok, który budowali Polacy, Litwini, Żydzi, Rusini, Tatarzy, Niemcy, Holendrzy i Ormianie
>Widziałem i dalej nie wierzę, że jakiś żyd cokolwiek pożytecznego zbudował.
1 Ślepy niczego nie zauważy
2 Pozostałych narodów też nie widzisz

>>Zobacz żuławskie i nadnoteckie holenderskie wsie
>Może kiedyś będę miał okazję.
I tak nie dostrzeżesz

>>Zobacz łemkowskie i bojkowskie cerkwie, których Wy, Polacy nie zdołaliście spalić
>Nie przypominam sobie abym próbował spalić jakąś cerkiew,
Skoro winisz innych za to czego dokonali ich przodkowie, weź odpowiedzialność za to czego dokonali Twoi Wiele cerkwi spalili Polacy, zajedno w dawnych czasach, kiedy przemocą wprowadzali Unię brzeską, jak i po 1918
Nawet za Twojego życia spalono cerkiew w Grabarce, Tobie podobni sprofanowali meczet w Kruszynianach.

>twój zarzut sprawia wrażenie jakby był częścią tego modnego w ostatnich latach gebelsowania na Polaków, czy masz jakiś uraz do Polaków?
Mają inni brać na siebie winy sprzed 1000 lat? Biesz na siebie winy pokolenia swoich dziadków
Nie mam urazu, choć znalazłbym ważne powody ,bynajmniej nie historyczne, ale przede wszystkim nie dostrzegam w Was narodu niewiniątek, zawsze tylko bitych. No i konsekwentnie, skoro inni mają się kajać za winy sprzed 1000 lat, to i samemu warto w lustro wejrzeć.

>>i zobacz groby ludzi tych narodów: niemieckie w Bytomiu, szkockie w Gliwicach holenderskie pod Płockiem, łemkowskie w Zdyni, greckie w Ustrzykach... cmentarze, które w imię Wielkiej Narodowej Polski zamieniliście wysypiska śmieci.
>Żydzi czy Naziści...
Nie. POLACY

>poza tym jesteś kłamcą bo my nie zmieniliśmy, żadnych cmentarzy na śmietnisko bo my w Polsce już od 1945 nie mamy czegokolwiek do powiedzenia,
Doprawdy???? Żydzi kazali Wam niszczyć żydowskie cmentarze? Francuzi francuskie?
Żadna (tym bardziej obca) władza nie kazała niszczyć cmentarzy, robili to spontanicznie sami Polacy

>>A jeśli chcesz żalić się jedynie nad krzywdami od innych narodów, przypomnę, od odzyskania niepodległości 100 lat temu więcej polska armia agresywnie przechodziła cudze granice, ilekroć inni przekraczali Wasze.
>Znowu kłamiesz. Polska nie odzyskała niepodległości, mieliśmy skromny udział w rządzeniu Polską do Zamachu Majowego armia polska nie "przechodziła agresywnie cudze granice" broniła się raz przed bolszewikami i wsjo, kaniec. Potem już byliśmy kolonią kłamco.

Jak słodko móc zwalić winę na innych. My zawsze tylko ofiary....
1 Litwa 1920
2 Czechosłowacja 1938
3 Czechosłowacja 1968
Armia polska broniła się przed bolszewikami po spotkaniowym boju, nikt granic nie przekraczał

>>A poza obelgami coś poradzisz?
>Stwierdzanie faktów to nie obelgi, bredzisz i kłamiesz gdy kończy się twój skromny zasób argumentów, dno i miernota.
A poza obelgami coś poradzisz?

bo na argumenta jakoś nie odpowiadasz. Pospolite polskie tchórzostwo


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Nie mam urazu, choć znalazłbym ważne powody ,bynajmniej nie historyczne, ale przede wszystkim nie dostrzegam w Was narodu niewiniątek, zawsze tylko bitych. No i konsekwentnie, skoro inni mają się kajać za winy sprzed 1000 lat, to i samemu warto w lustro wejrzeć.
Polacy są narodem mało agresywnym, większość czasu my byliśmy przez kogoś napadani, wywożeni w charakterze niewolników, taka jest rzeczywistość, a to, że wywleczesz jakąś mniejszą część historii i będziesz pokazywał każdemu i tak nie zmienia całokształtu ani istoty problemu. A istota problemu leży w tym, że Polska była państwem niezależnym, które nie musiało uprowadzać ludzi na niewolników, umiało żyć w wolności, czasem za dużo tej wolności dawaliśmy obcym, za co zapłacimy życiem. Natomiast żydy ich kompani Naziści/Prusacy/Niemcy, Sowieci/Ruscy/Rusini nie potrafią żyć po ludzku mają zwierzęce obyczaje polegające na zżeraniu innych i kompletnie nieproduktywne systemy cywilizacyjne, które nie potrafią się obejść bez parazytowania na innych, bez handlu niewolnikami, narzucania obcym swoich zabobonów oraz ideologii, to dotyczy zwłaszcza żydostwa, które przez kilka tysięcy lat nie zdobyło się na tak podstawowy u ludzi akt jakim jest zbudowanie własnego państwa. Przecież to jest DNO!! Najbogatsze plemię i umie tylko kraść. Zobacz ile milionów istnień kosztował komunizm, ile zainstalowanie Izraela na Bliskim Wschodzie. I ta patologia działa nadal, wkręca masom swoje kłamstwa, już rozwalili Ukrainę i zaczynają ją pożerać, Polskę też zresztą żrą już od dawna. Jedną z podstawowych ludzkich cech jest kreatywność, czyli coś co u żydów i zwierząt nie występuje. Możesz se bredzić te bolszewickie mantry o "złych Polakach" a i tak nie zmienisz faktu, że to nazi-bolszewickie robactwo gdzie się nie zalęgnie to zniszczy życie milionów, zeżre ich oraz ich majątek a potem popełźnie żreć gdzie indziej. Bo są zwierzętami nie posiadającymi podstawowych cech wytwarzanych przez cywilizacje ludzkie. Europa Środkowa i Wschodnia, Bliski Wschód, niebawem bankructwo zachodu, drogie są te twoje hasełka, niewarte nawet miliardowej części tego co pokolenia Słowian czy mieszkańców Bliskiego Wschodu zapłaciły za obecność tego robactwa. Antysemitika którą usiłujesz nakładać też nie jest warta nawet splunięcia. Pisałem już wcześniej, że uwstecznienie debaty do klątwiarstwa jest bez wątpienia wielce istotnym wkładem "kulturowym" ze strony żydo-bolszewickiej, ale z punktu widzenia europejskiego jest to degrengolada i niedorozwój intelektualny.
Kłamiesz my nie zamienialiśmy cmentarzy na wysypiska śmieci. Polacy nie mają czegokolwiek do powiedzenia w Polsce już od czasów żydo-sowieckiej i nazistowskiej okupacji w Polsce
>>Żydzi czy Naziści...
>Nie. POLACY
Kłamiesz żydokomuna oraz ich kompani Naziści, którzy teraz zresztą dożerają Polskę.
>>poza tym jesteś kłamcą bo my nie zmieniliśmy, żadnych cmentarzy na śmietnisko bo my w Polsce już od 1945 nie mamy czegokolwiek do powiedzenia,
>Doprawdy???? Żydzi kazali Wam niszczyć żydowskie cmentarze? Francuzi francuskie?
Doprawdy, Polacy nie rządzą w Polsce już od 1939 r co najmniej, wcześniej jeszcze była sanacja pod przywództwem austriackiego agenta Józefa Piłsudskiego, która doprowadziła Polskę wprost pod nadjeżdżające pociągi - Nazistowski oraz Żydo-sowiecki, które nas zmiażdżyły i od tamtej pory nie ma już mowy o jakichkolwiek polskich rządach. Mamy narzucony żydokomunistyczny system ucisku ekonomicznego, zniszczenie systemu edukacji, w tym nauki historii, dzięki czemu zarówno Polska jak i Europa jest pakowana w identyczne błędy jak w 1-j połowie XX-go wieku. Powtarzana jest wprost żydobolszewicka patologia z przełomu XIX i XX w, zakodowane są w masmediach i systemach "edukacji" wzorce nazistowskie/syjonistyczne. Tych patologii jest zresztą multum, o tym by mozna kilka książek napisać. A ich głównym efektem i celem jest wyniszczenie narodu polskiego, a także niektórych innych europejskich nacji, no może z wyjątkiem Nazistów, bo ci są fantastycznym narzędziem niszczenia Europy. Zarzynają wszystkich swoją rozbuchaną do bizantyńskich, talmudycznych wręcz rozmiarów biurokracją, podatkami, wszystko w Europie jest zabetonowane tonami przepisów, nakazów, zakazów, regulacji itp śmiecia. Teraz właśnie nadjeżdża walec reiligii cieplarnianej, który zmiażdży do reszty produkcję przemysłową na terenie Polski, możliwe jest nawet, że ta pato-religia uwsteczni nas do ery przed elektryfikacyjnej.
>Żadna (tym bardziej obca) władza nie kazała niszczyć cmentarzy, robili to spontanicznie sami Polacy
A mógłbyć podać jakieś "spontaniczne" przykłady?
>>>A jeśli chcesz żalić się jedynie nad krzywdami od innych narodów, przypomnę, od odzyskania niepodległości 100 lat temu więcej polska armia agresywnie przechodziła cudze granice, ilekroć inni przekraczali Wasze.
Polska nie odzyskała niepodległości. Było teoretycznie kilka lat swobody pomiędzy podpisaniem Traktatu Wersalskiego a Zamachem Majowym.
>>Znowu kłamiesz. Polska nie odzyskała niepodległości, mieliśmy skromny udział w rządzeniu Polską do Zamachu Majowego armia polska nie "przechodziła agresywnie cudze granice" broniła się raz przed bolszewikami i wsjo, kaniec. Potem już byliśmy kolonią kłamco.
>Jak słodko móc zwalić winę na innych. My zawsze tylko ofiary....
>1 Litwa 1920
A co z "Litwą 1920"?
>2 Czechosłowacja 1938
Czesi spontanicznie kolaborowali z Sojuzem i Hitlerem jako państwo, byle przeciwko Polsce i to są tylko rezultaty, poza tym zagadnienia tej ustawki jaką była II WŚ są bardziej złożone niż jakiś pojedynczy incydent z 1938 r. Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale żydo-saska banksterka oraz pomniejsze swołocze już w latach trzydziestych mieli zaplanowane jak będzie wyglądać komunistyczna Polska i którędy będzie przebiegała "żelazna kurtyna".
>Czechosłowacja 1968
A co "Czechosłowacja 1968" ?
03-01-2020 17:00 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
Historia służy do poznawania przeszłości, nie do jej wybielania.

>Polacy są narodem mało agresywnym, większość czasu my byliśmy przez kogoś napadani,
Oczywiście! Jak słodko.... Jacy milusi...
Nic tylko pomnik w Grodźcu Królewskim postawić.

>>1 Litwa 1920
>A co z "Litwą 1920"?
A doucz się polskiej historii. "Bunt Żeligowskiego" (Żyd pewnikiem...)

>>2 Czechosłowacja 1938
>Czesi spontanicznie kolaborowali z Sojuzem i Hitlerem jako państwo...
A doucz się polskiej historii, kto wraz z Hitlerem brał udział w rozbiorze niepodległego państwa?

>>Czechosłowacja 1968
>A co "Czechosłowacja 1968" ?
A doucz się polskiej historii. Pewnie to czechosłowacka armia wkroczyła do Raciborza...

>Doprawdy, Polacy nie rządzą w Polsce już od 1939
A przed 1939 palili cerkwie? Doucz się polskiej historii.

>>Żadna (tym bardziej obca) władza nie kazała niszczyć cmentarzy, robili to spontanicznie sami Polacy
>A mógłbyć podać jakieś "spontaniczne" przykłady?
Gliwice ul Pszczyńska, Kozielska, Cmentarz hutniczy
Tylko z jednego miasta

>>>>A jeśli chcesz żalić się jedynie nad krzywdami od innych narodów, przypomnę, od odzyskania niepodległości 100 lat temu więcej polska armia agresywnie przechodziła cudze granice, ilekroć inni przekraczali Wasze.
>Polska nie odzyskała niepodległości.

Oczywiście!! Odkąd polska szlachta sprzedała swoje państwo obcym orłom za miskę fasoli i prawo bicia chłopów, jesteście już cięgiem pod żydowskim panowaniem. Może skończ siać tę propagandę...

>Było teoretycznie kilka lat swobody pomiędzy podpisaniem Traktatu Wersalskiego a Zamachem Majowym.
A po zamachu już rządzili Żydzi i bolszewicy?

Mam wrażenie, że znam lepiej Waszą historię niż rodzony Polak, ale to dla Ciebie powód do wstydu. Jeśli jednak propagandowe Bubel-broszurki zastępują podręczniki...


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
03-01-2020 22:40 
 Ocena-1 na 1
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Historia służy do poznawania przeszłości, nie do jej wybielania.
>>Polacy są narodem mało agresywnym, większość czasu my byliśmy przez kogoś napadani,
>Oczywiście! Jak słodko.... Jacy milusi...
>Nic tylko pomnik w Grodźcu Królewskim postawić.
>>>1 Litwa 1920
>>A co z "Litwą 1920"?
>A doucz się polskiej historii. "Bunt Żeligowskiego" (Żyd pewnikiem...)
>>>2 Czechosłowacja 1938
>>Czesi spontanicznie kolaborowali z Sojuzem i Hitlerem jako państwo...
>A doucz się polskiej historii, kto wraz z Hitlerem brał udział w rozbiorze niepodległego państwa?
A różni. Dzisiaj dzieło Hitlera et consortes przeżera żydostwo, Naziści oraz tzw "zachód", a przynajmniej firmy tam zlokalizowane.
>>>Czechosłowacja 1968
>>A co "Czechosłowacja 1968" ?
>A doucz się polskiej historii. Pewnie to czechosłowacka armia wkroczyła do Raciborza...
Co ty bredzisz? Dalej nie wiem jaki masz problem z Czechosłowacją 1968, i ty chyba też nie za bardzo wiesz.
>>Doprawdy, Polacy nie rządzą w Polsce już od 1939
>A przed 1939 palili cerkwie? Doucz się polskiej historii.
>>>Żadna (tym bardziej obca) władza nie kazała niszczyć cmentarzy, robili to spontanicznie sami Polacy
>>A mógłbyć podać jakieś "spontaniczne" przykłady?
>Gliwice ul Pszczyńska,
Aaaa, żydkowy cmentarz żydki mają głęboko w dupie "swoje" cmentarze, podobnie jak ten we Wrocławiu przy lotniczej, na który lali z góry na dół, a tak w ogóle ostatnio żydki to nawet potrafią gibać się nad pomnikami banderowców, którzy wycinali żydostwo na kresach. Nawet ostatnio wdowa po Kuroniu brała udział w jakichś banderowskich uroczystościach To jest w ogóle zabawny temat. Żydki rozdmuchują wybzduraną, niebyłą "polską" "zbrodnię" w Jedwabnem, a jednocześnie tańcują na grobach swoich biedackich ziomali, których wystawili do odstrzału podczas II WŚ. Ty albo nie rozumiesz mentalności żydkowej, albo udajesz, że nie rozumiesz, w każdym razie jak żydki chcą, żeby w Polsce jakiś cmentarz żydkowy odnowić to każdy rząd w podskokach stosowne remonty wykonuje, jak n.p. zrobił to PiS w poprzedniej kadencji gdy "Minister" Gliński rzucił 100 mln naszych pieniędzy na remont żydkowego cmentarza gdzieś tam.
>Kozielska, Cmentarz hutniczy
Nie wiem czegokolwiek, jak się dowiem to coś odpiszę.
>>Polska nie odzyskała niepodległości.
>Oczywiście!! Odkąd polska szlachta sprzedała swoje państwo obcym orłom za miskę fasoli i prawo bicia chłopów, jesteście już cięgiem pod żydowskim panowaniem. Może skończ siać tę propagandę...
To nie jest prawda, że "za miskę fasoli". Zalęgło nam się robactwo w "szlachcie", nie jesteśmy zresztą jedynym narodem, któremu żydostwo się zalęgło w "szlachcie".
>>Było teoretycznie kilka lat swobody pomiędzy podpisaniem Traktatu Wersalskiego a Zamachem Majowym.
>A po zamachu już rządzili Żydzi i bolszewicy?
Napisałem kilka słów na ten temat, a to że po raz kolejny popisujesz się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem, to już nie jest moja wina.
>Mam wrażenie, że znam lepiej Waszą historię niż rodzony Polak, ale to dla Ciebie powód do wstydu. Jeśli jednak propagandowe Bubel-broszurki zastępują podręczniki...
Twoje wrażenia jak zwykle są błędne. Lepiej odpowiedz na poruszone prze ze mnie teamty, a nie uciekaj.
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Kiedy zatem poczujesz potrzebę zerwania się z łańcucha?
04-01-2020 07:03 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>>>A mógłbyć podać jakieś "spontaniczne" przykłady?
>>Gliwice ul Pszczyńska,
>Aaaa, żydkowy cmentarz

zazwyczaj nie odpowiadam zbanowanym , ale ad vocem zrobię wyjątek
Chodzi o cmentarz KATOLICKI,

>>Kozielska,
cmentarz żołnierzy francuskich zmarłych podczas Plebiscytu

>>Cmentarz hutniczy
cmentarz robotników huty Baildona w Gliwicach (w tym nagrobek samego założyciela huty)

>Nie wiem czegokolwiek, jak się dowiem to coś odpiszę.
Uzupełniam, właśnie dlatego, że nie odpiszesz i jest to informacja dla postronnych czytelników.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>>A mógłbyć podać jakieś "spontaniczne" przykłady?
>>>Gliwice ul Pszczyńska,
>>Aaaa, żydkowy cmentarz
>zazwyczaj nie odpowiadam zbanowanym , ale ad vocem zrobię wyjątek
>Chodzi o cmentarz KATOLICKI,
Gliwicki portal podaje informację, że jest to cmentarz żydowski:
www.24gliw(*)szego-pochowku-minelo-200-lat/
>>>Kozielska,
>cmentarz żołnierzy francuskich zmarłych podczas Plebiscytu
>>>Cmentarz hutniczy
>cmentarz robotników huty Baildona w Gliwicach (w tym nagrobek samego założyciela huty)
>>Nie wiem czegokolwiek, jak się dowiem to coś odpiszę.
>Uzupełniam, właśnie dlatego, że nie odpiszesz i jest to informacja dla postronnych czytelników.
Jak się dowiem to odpiszę, przypominam tylko, że Polacy nie rządzą Polską od 1939 r. co najmniej.
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Nie wiem nadal po co taki slogan wybrałeś do powtarzania, gdyż z daleka jedzie od ciebie totalitarystą o zabarwieniu nazistowsko-komunistycznym, widać z dala ten zainstalowany głęboko i zawzięcie przez ciebie używany nazistowski imperatyw "moralny" o niższości Polaków i konieczności wychwalania oraz brania w obronę reżimów, które nas katowały, napadały i zniewalały i zniewalają nadal.
12-01-2020 06:40 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>>>>>A mógłbyć podać jakieś "spontaniczne" przykłady?
>>>>Gliwice ul Pszczyńska,
>>>Aaaa, żydkowy cmentarz
>>zazwyczaj nie odpowiadam zbanowanym , ale ad vocem zrobię wyjątek
>>Chodzi o cmentarz KATOLICKI,
>Gliwicki portal podaje informację, że jest to cmentarz żydowski:
Gliwicki portal pisze o cmentarzu Na Piasku (żydowskim) a ja o KATOLICKIM przy ul Pszczyńskiej

>>>>Kozielska,
>>cmentarz żołnierzy francuskich zmarłych podczas Plebiscytu
>>>>Cmentarz hutniczy
>>cmentarz robotników huty Baildona w Gliwicach (w tym nagrobek samego założyciela huty)
>>>Nie wiem czegokolwiek, jak się dowiem to coś odpiszę.
>>Uzupełniam, właśnie dlatego, że nie odpiszesz i jest to informacja dla postronnych czytelników.
>Jak się dowiem to odpiszę, przypominam tylko, że Polacy nie rządzą Polską od 1939 r. co najmniej.
Zanim odpiszesz poczytaj dokładnie
Czyli cerkwie paliło polskie wojsko przed 1939

>>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

>Nie wiem nadal po co taki slogan wybrałeś do powtarzania,
Ponieważ był na fR zwolennik "dobrej dyktatury"

>zainstalowany głęboko i zawzięcie przez ciebie używany nazistowski imperatyw "moralny" o niższości Polaków
Nie widzę niższości Polaków, nie dostrzegam jednak ich wyższości Stąd dostrzegam pewne historyczne zdarzenia, które "Prawdziwi Patrioci" pomijają, jak np rozbiory zna życzenie polskiej szlachty, niszczenie cerkwi, agresywne przekraczanie granic państwa przez polskie wojsko i niszczenie cmentarzy
Dostrzegam także wpływ innych narodów na polską kulturę i nie tylko kulturę.

> i konieczności wychwalania oraz brania w obronę reżimów, które nas katowały, napadały i zniewalały i zniewalają nadal.
Wychwalam jakieś reżimy?
Popuściłeś sobie


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)

>>Jak się dowiem to odpiszę, przypominam tylko, że Polacy nie rządzą Polską od 1939 r. co najmniej.
>Zanim odpiszesz poczytaj dokładnie
>Czyli cerkwie paliło polskie wojsko przed 1939
Tylko na czyj rozkaz i na jakie efekty liczył autor rozkazu? Bo przyczynił się do Rzezi Wołyńskiej.
>>>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

>>Nie wiem nadal po co taki slogan wybrałeś do powtarzania,
>Ponieważ był na fR zwolennik "dobrej dyktatury"
Ty za to jesteś zwolennikiem nazizmu i żydokomuny, które też są dyktaturami i są winne holokaustu milionów ludzi, bronisz zajadle żydokomunistycznego reżimu mimo iż nie da się go wybronić, co może świadczyć o tym, że jesteś nawiedzonym świrem.
>>zainstalowany głęboko i zawzięcie przez ciebie używany nazistowski imperatyw "moralny" o niższości Polaków
>Nie widzę niższości Polaków,
Jeśli nie widzisz po co się do takiego imperatywu stosujesz i stoisz zawsze ze swoim kubełkiem fekaliów?
>nie dostrzegam jednak ich wyższości Stąd dostrzegam pewne historyczne zdarzenia, które "Prawdziwi Patrioci" pomijają, jak np rozbiory zna życzenie polskiej szlachty, niszczenie cerkwi, agresywne przekraczanie granic państwa przez polskie wojsko i niszczenie cmentarzy
Aż cztery zdarzenia znalazłeś? Rozbiory to akurat był wynik zorganizowanych działań zewnętrznych, co zostało ci już objaśnione i większość szlachty sobie tego nie życzyła, nie wiem jakie agresywne przekraczanie granic masz na myśli, bo na mój wpis o Litwie nie dałeś odpowiedzi, podobnie jak i na wiele innych poruszonych przeze mnie tematów
>Dostrzegam także wpływ innych narodów na polską kulturę i nie tylko kulturę.
No chyba nie za bardzo, skoro udajesz, że nie widzisz wpływu żydo-sowieckiej okupacji, a także żydo-nazi-saskiej po 1989, która nas niestety dobija i okrada do reszty.
>> i konieczności wychwalania oraz brania w obronę reżimów, które nas katowały, napadały i zniewalały i zniewalają nadal.
>Wychwalam jakieś reżimy?
Tak zachwalacie tu na forum "cudowne właściwości" żydo-sowieckiej okupacji 1945-89.
>Popuściłeś sobie
Wręcz przeciwnie
07-02-2020 08:13 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>>>Jak się dowiem to odpiszę, przypominam tylko, że Polacy nie rządzą Polską od 1939 r. co najmniej.
>>Zanim odpiszesz poczytaj dokładnie
>>Czyli cerkwie paliło polskie wojsko przed 1939
>Tylko na czyj rozkaz i na jakie efekty liczył autor rozkazu? Bo przyczynił się do Rzezi Wołyńskiej.
Wg Ciebie pewnie jakiś spisek żydokomuny lub obcych agentów Sprawdź, doczytaj

>Ty za to jesteś zwolennikiem nazizmu i żydokomuny,
Poważny zarzut, bez dowodu

>>Nie widzę niższości Polaków,
>Jeśli nie widzisz po co się do takiego imperatywu stosujesz i stoisz zawsze ze swoim kubełkiem fekaliów?
Nie widzę niższości Polaków, ale dostrzegam też czarne karty Waszej historii. Patriotyzm nie polega na brązownictwie

>>nie dostrzegam jednak ich wyższości Stąd dostrzegam pewne historyczne zdarzenia, które "Prawdziwi Patrioci" pomijają, jak np rozbiory zna życzenie polskiej szlachty, niszczenie cerkwi, agresywne przekraczanie granic państwa przez polskie wojsko i niszczenie cmentarzy
>Aż cztery zdarzenia znalazłeś?
Ty nawet te cztery kwestionujesz.

>Rozbiory to akurat był wynik zorganizowanych działań zewnętrznych,
Przyczyną była słabość państwa, silnego by nie rozebrali, a słabość państwa była skutkiem działania polskiej szlachty.

>nie wiem jakie agresywne przekraczanie granic masz na myśli, bo na mój wpis o Litwie nie dałeś odpowiedzi,
A co wymaga odpowiedzi?
Bronisz agresji na Litwę twierdząc że Polska broniła Wileńszczyznę przed Rosją radziecką, tymczasem po 20 latach okazało się, że nie wybroniła.

>>Wychwalam jakieś reżimy?
>Tak zachwalacie tu na forum "cudowne właściwości" żydo-sowieckiej okupacji 1945-89.
TY twierdzisz, że to była okupacja i Polacy nie mieli nic do powiedzenia. Ja tylko chcę konsekwencji w dyskusji
Jeśli nie mieli nic do powiedzenia, odbudowa Warszawy i budowa setki wyższych uczelni, była sukcesem żydokomuny Jeśli mieli coś do powiedzenia, ponoszą też konsekwencję agresji na Czechosłowację. Rzeczywistość nie jest czarno - biała jak w Twojej narracji

Rzeczywistość, w której Polacy zakładali uniwersytety i budowali domy, a obcy kazali niszczyć cmentarze, mnie nie przekonuje

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Armia polska broniła się przed bolszewikami po spotkaniowym boju, nikt granic nie przekraczał
Armia polska tłukła tę żydo-bolszewicką zarazę aby ta nie rozprzestrzeniała się dalej na zachód. Co w tym złego? Już sam holokaust jaki żydostwo dokonało na Słowianach od 1917 do 1921 był dobrym powodem, aby tę swołocz zatrzymać a jak historia pokazała, najlepiej to było wytępić w zarodku, czego niestety nie zrobiono i co pozwoliło żydokomunie na wymordowanie kolejnych milionów i zniewolenie praktycznie po dziś dzień Europy Środkowej i Wschodniej.
>>Stwierdzanie faktów to nie obelgi, bredzisz i kłamiesz gdy kończy się twój skromny zasób argumentów, dno i miernota.
>A poza obelgami coś poradzisz?
>bo na argumenta jakoś nie odpowiadasz. Pospolite polskie tchórzostwo
Odpowiadam, a to że czasem kłamiesz to tylko pokazuje twój poziom i nie kłam O "polskim tchórzostwie", bo niczego takiego na tym forum nie uprawiam, opieram swoje wypowiedzi na faktach, a także wyciągam wnioski z historii i to wszystko.
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Po co ten slogan ciągle powtarzasz skoro jesteś miłośnikiem dyktatury?
24-12-2019 05:19 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
Kolejny mistrz ucieczek?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>Kolejny mistrz ucieczek?
>
Mistrzem to nie jesteś, zwiałeś jak baba strzelająca focha.
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

To kiedy się zrywasz z łańcucha?
22-12-2019 17:42 
 Ocena 1 na 1
j23a (1186 punktów)
>>Niektórzy z tej listy nawet po polsku nie mówili
>N.p. "Ormianie" w rodzaju Herberta? XDXDXD Jesteś niedorzeczny. Nie masz argumentów, to zaczynasz łżeć, miernota czystej postaci.

A jakie to ma znaczenie tak naprawdę jaką Herbert miał narodowość?
Albo się twórczość podoba albo nie (mi osobiście bardzo średnio i nic już nie pamiętam z tego co czytałem).

Ciekawe kim był Adam Wiśniewski Snerg albo Stanisław Lem (może też jakiś Żyda w życiorysie co jak rozumiem mocno be jest). Przyznam że mnie to nigdy nie interesowało bo jaka to różnica. Lem urodził się we Lwowie, też chyba już dostatecznie niedobrze (czy coś brakuje) ?

> A zalew obcą cywilizacyjnie imigracją jest bronią masowego zniszczenia.

Poczytaj oryginalny raport wojskowy z wybuchu w Hiroszimie to może będziesz wiedział o czym w ogóle piszesz.

> Żydostwo oraz zislamizowani przedstawiciele cywilizacji turańskiej i arabskiej są czynnikiem wyniszczenia Europy i Europa nie wyjdzie z tego chorego eksperymentu żywa.
>Żydostwo już zniszczyło mnóstwo europejskich obyczajów cywilizacyjnych, w tym uwstecznili do swojego zwierzęcego

Pracowałem kiedyś z Żydem, zapytałem się czy jako ateista itp. odnalazł bym się w Izraelu. Twierdził że bez problemów. Coś nie tak z tą teorią Twoją chyba

> poziomu podstawowe wartości n.p. niszczą Wolność, jednym z przejawów jest niszczenie prawa do swobodnej wypowiedzi i komunikacji z innymi.

Projekt matrix.org jest rozwijany w UK, to chyba Twój kraj zamieszkania obecnie o ile zrozumiałem ? Poczytaj sobie cechy i założenia:

matrix.org/

"Matrix is managed through an open governance process, looked after by The Matrix.org Foundation - a non-profit UK Community Interest Company.

It acts as a neutral guardian of the Matrix spec, nurturing and growing Matrix for the benefit of the whole ecosystem.

The Guardians are the legal directors of the Foundation, responsible for ensuring that it keeps on mission and neutrally protects the development of Matrix."
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>A jakie to ma znaczenie tak naprawdę jaką Herbert miał narodowość?
>Albo się twórczość podoba albo nie (mi osobiście bardzo średnio i nic już nie pamiętam z tego co czytałem).
Dla niego widać ma. Poza tym jego metoda stwierdzania przynależności narodowej pozostaje jak na razie zagadką.
>Ciekawe kim był (...) Stanisław Lem (może też jakiś Żyda w życiorysie co jak rozumiem mocno be jest).
A chyba był, a jak był to żydy wg prymitywnej metody: "Prawdą jest to co nam się opłaca" stwierdzają, że "był", a n.p. Chaim Rumkowski się żydkom nie opłaca, a zatem anglojęzyczna wikipedia łże, iż był on "Polakiem"

Przyznam że mnie to nigdy nie interesowało bo jaka to różnica. Lem urodził się we Lwowie, też chyba już dostatecznie niedobrze (czy coś brakuje) ?
Przynależność do narodu, jest też po części kwestią wyboru, miejsce urodzenia niewiele tu pomaga, gdyż naród to przede wszystkim konstrukt mentalny.
>> A zalew obcą cywilizacyjnie imigracją jest bronią masowego zniszczenia.
>Poczytaj oryginalny raport wojskowy z wybuchu w Hiroszimie to może będziesz wiedział o czym w ogóle piszesz.
Wiem o czym piszę i dalej podtrzymuję stwierdzenie, że masowy zalew danego państwa przez przedstawicieli obcej cywilizacji jest bronią masowego rażenia wyniszczającą naród zalany.
>> Żydostwo oraz zislamizowani przedstawiciele cywilizacji turańskiej i arabskiej są czynnikiem wyniszczenia Europy i Europa nie wyjdzie z tego chorego eksperymentu żywa.
>>Żydostwo już zniszczyło mnóstwo europejskich obyczajów cywilizacyjnych, w tym uwstecznili do swojego zwierzęcego
>Pracowałem kiedyś z Żydem, zapytałem się czy jako ateista itp. odnalazł bym się w Izraelu. Twierdził że bez problemów. Coś nie tak z tą teorią Twoją chyba
A co nie tak? Czy rozumiesz w ogóle o czym ja piszę? Jest multum żydów ateistów. A nawet większość resortowych dzieci i żydostwa medialnego jest "ateistyczna" w sensie odrzucenia religii żydkowych tudzież komuszych praszczurów.
>> poziomu podstawowe wartości n.p. niszczą Wolność, jednym z przejawów jest niszczenie prawa do swobodnej wypowiedzi i komunikacji z innymi.
>Projekt matrix.org jest rozwijany w UK, to chyba Twój kraj zamieszkania obecnie o ile zrozumiałem ? Poczytaj sobie cechy i założenia:
>matrix.org/
A co to ma do rzeczy?
j23a (1186 punktów)
>A chyba był, a jak był to żydy wg prymitywnej metody: "Prawdą jest to co nam się opłaca" stwierdzają, że "był", a n.p. Chaim Rumkowski się żydkom nie opłaca, a zatem anglojęzyczna wikipedia łże, iż był on "Polakiem"

Ale problem.

>>Lem urodził się we Lwowie, też chyba już dostatecznie niedobrze (czy coś brakuje) ?
>Przynależność do narodu, jest też po części kwestią wyboru, miejsce urodzenia niewiele tu pomaga, gdyż naród to przede wszystkim konstrukt mentalny.

Narodowość i obywatelstwo to wpisują przy urodzeniu, języka się uczysz co chyba oczywiste, później (jeżeli to nie reżim) oceniasz czy chcesz w danym kraju mieszkać (system prawny,podatki, ubezpieczenia, styl i poziom życia, warunki klimatyczne, zaludnienie, możliwość wyboru pracy i jej stylu) i ewentualnie emigrujesz. Jak nie emigrujesz to się jakoś tam dostosowujesz, pilnujesz pracy i zasad w niej bo to umowa i już. Ewnentualnie czekając na okazje.

Jesteś prawdopodobnie młodszy więc szybciej dojrzałeś do decyzji. Generacje co wchodziły w dorosłość w ~80 to miały z tym jednak pewien problem. Ze stanem wojennym i zabawami w PZPR (w 80-90 !! ) bym nie histeryzował że to nie wiem co za reżim był ale ograniczenia istniały i one mogły decydować o życiu 18-22 latków. Pewne plusy były też (tylko trzeba było znać co nieco temat), dzisiaj to ja bym był pierwszy z internowanych, a co. RP mi się nie podobał, nie podoba i koniec, naród szczególnie, ciągle problemy, jęki i zalew tępoty. I panosząca się, za przeproszeniem durna, oderwana od realu religia która zniszczyła przynależną do tej ziemi. Nie został bym Słowianinem bo ateizm racjonalny jest we mnie nie do pokonania, przynależność do biosfery można odczuwać tak samo będąc racjonalistą ale założenia są fajne. Do czego mam tęsknić? Szkoda by mi było własnego terenu tylko.

Masz fuksa to się ciesz.
// Ja jak już bym wybierał (ostatnia próba była ~20 lat temu) to Kanada albo RPA żeby nie było.

Tylko że jak mieszkasz w UK (dzięki UE) i płacisz tam podatki to się nie rzucaj jak wesz na kożuchu że tu źle a tu zalewa UE i w ogóle kataklizm na wzór broni masowego rażenia. Poczytałbyś na serio o efektach bomby nuklearnej a nie pieprzył za przeproszeniem. To już w ogóle granda z tą bombą, serio, ja CI nie wstyd, przecież to w Japonii czy USA (oddziały wojskowe poszkodowane) też mogą czytać!

Jak są jakieś minusy z UE (a są) to ja obrywam a nie Ty bo ty chciałeś wyjechać i wyjechałeś dzięki UE a to jak w RP jest mało się liczy w opozycji do mojej skromnej osoby. A masz problemy ze wszystkim. I ciągoty do prostych rozwiązań, rasizmu i reżimu. W ogóle nie patrząc na negatywne konsekwencje dla większości.

>Wiem o czym piszę i dalej podtrzymuję stwierdzenie, że masowy zalew danego państwa przez przedstawicieli obcej cywilizacji jest bronią masowego rażenia wyniszczającą naród zalany.

Jak pojadę do innego państwa pracować i na stałe to co mnie zaleje? Języka się nauczę porządnie i już.

>>>Żydostwo już zniszczyło mnóstwo europejskich obyczajów cywilizacyjnych, w tym uwstecznili do swojego zwierzęcego
>>Pracowałem kiedyś z Żydem, zapytałem się czy jako ateista itp. odnalazł bym się w Izraelu. Twierdził że bez problemów. Coś nie tak z tą teorią Twoją chyba
>A co nie tak? Czy rozumiesz w ogóle o czym ja piszę? Jest multum żydów ateistów. A

To mniej istotne czy ateiści czy nie. Ja mogę być w Izraelu zatem nawet jak nas zaleją (to oczywiście ostre SF) to nic się nie stanie.

>>> poziomu podstawowe wartości n.p. niszczą Wolność, jednym z przejawów jest niszczenie prawa do swobodnej wypowiedzi i komunikacji z innymi.
>>Projekt matrix.org jest rozwijany w UK, to chyba Twój kraj zamieszkania obecnie o ile zrozumiałem ? Poczytaj sobie cechy i założenia:
>>matrix.org/
>A co to ma do rzeczy?

Poczytaj założenia bo to w UK jest (piszesz o komunikacji).
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>>>No to co to jest...
>>>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami
>>To co jest opisane w tym linku nazywa się patologia i jest jednym ze środków wyniszczania narodów europejskich.
>>Tu akurat Kaczyńskim wydał z siebie komunikat zgodny z prawdą, tylko ja wiem, że Jarosław "Karakan" Kaczyński nakłamał Polakom, że jest "konserwatystą", a w rzeczywistości za rządów PiSu ta patologia jest instalowana w systemie tresury(tzw system edukacji) w tym na uczelniach. Minister Howin ostatnio powiedział, że się "położy Rejtanem" gdy ktoś będzie blokował indoktrynację ideologią gender czyli neołysenkizmem, zwykłą ciemnotą. Proces niszczenia edukacji postępuje.
>Widzę, że opanowałeś przekaz binarny w stopniu mistrzowskim.
>Następnym razem możesz się nie trudzzic i po prostu napisać: 01001111100000010100100001010111110000101001110110010011001001001010101001010010100100
>
>>
>1010010010101001111101010010010110010101001

Yhy, ale tak ogólnie to się ze mną zgadzasz, tylko wstydzisz się przyznać?
j23a (1186 punktów)
>>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>>No to co to jest...
>>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami
>To co jest opisane w tym linku nazywa się patologia i jest jednym ze środków wyniszczania narodów europejskich.

Czepiasz się rodzin LGBT i adopcji dzieci prze nie czy mocnej ingerencji w genetykę?
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>>>No to co to jest...
>>>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami
>>To co jest opisane w tym linku nazywa się patologia i jest jednym ze środków wyniszczania narodów europejskich.
>Czepiasz się rodzin LGBT i adopcji dzieci prze nie czy mocnej ingerencji w genetykę?
>
Moja wypowiedź dotyczyła powierzania dziecka parze homoseksualnej i nie czepiam się, ja tylko stwierdzam fakt i wyrażam zaniepokojenie tym, że taka antyludzka patologia się szerzy.
Paolo Monstro (6146 punktów)
>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>No to co to jest...
>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami

To jest kolejny przykład, że rzeczywistość zawsze zwycięża z ideologią. Dzieje się to niezależnie od tego ilu ideologia ma wyznawców, ile istnieje praw zakazujących faktom istnieć czy ilu posłańców wyznawcy zabiją.

To kolejna obserwacja, że świat, w tym ludzie się zmieniają.

To również dowód, że podejście do życia: wyryjmy w kamieniu nasze aktualne zrozumienie świata i trzymajmy się tego na zawsze bez względu na zmiany rzeczywistości nieuchronnie prowadzi do upadku ideologii i jej autorów i wyznawców.
Przekonują się o tym katolicy, którzy zakazali Ziemi się kręcić, którzy chcieli zmienić prawa fizyki i biologii, którzy chcieli zatrzymać świat w epoce feudalnej, w efekcie czego ich władza i ostatnie liczące się państwo upadło w XIX wieku (nie licząc XXw epizodów typu Ustasze, Franko czy Tiso w Słowacji, które również upadły).

To również potwierdzenie empirycznej zasady, że bogowie niezależnie od liczby wyznawców nigdy nie przychodzą egzekwować wymyślonych rzekomo przez siebie praw i dzieci rodzą się z in-vitro i będą się nadal rodziły wbrew katolickiemu bogowi i pozostałym bogom, którym się to nie podoba.

Kaczyński może mówić co chce, to nie zmieni rzeczywistości, jego brat próbował lądować wbrew prawom fizyki i też przegrał z rzeczywistością.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami
>To jest kolejny przykład, że rzeczywistość zawsze zwycięża z ideologią.
Życie zwycięża ( nie zawsze ), rzeczywistość jest ukształtowana także przez ideologie.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
10-12-2019 23:51 
 Ocena 4 na 4
Paolo Monstro (6146 punktów)
>>>parenting.(*)zy-dzieki-temu-obie-sa-matkami
>>To jest kolejny przykład, że rzeczywistość zawsze zwycięża z ideologią.
>Życie zwycięża ( nie zawsze ), rzeczywistość jest ukształtowana także przez ideologie.

Zgadzam się - ideologie tworzą i niszczą przedmioty czy wpływają na wielu ludzi.
Nie wiem jak dobrze nazwać zbiór faktów i podstawowych praw, które rządzą naszym (wszech)światem włączając w to podstawowe instynkty i mechanizmy psychiczne kierujące ludźmi?
Jeśli nie 'rzeczywistość' to co?

Jakkolwiek tego zbioru nie nazwiesz to religie/ideologie go nie zmienią. Mogą zaburzyć nasze postrzeganie takich praw, mogą, na jakiś czas, ukryć przed ludźmi lub zminimalizować w ludzkich oczach jakieś zjawiska ale nie zmienić.

W tym przypadku fakt nieszkodliwości homoseksualizmu oraz instynkt macierzyństwa u wielu kobiet i chęć bycia z kochaną osobą (nawet jeśli tej samej płci) jest takim 'prawem', które religia katolicka próbuje bezskutecznie zmienić, zanegować. Zakazy, mordowanie czy wyśmiewanie takich ludzi nie zlikwidują tego faktu. Nawet jeśli przez setki lat religia mocno ograniczyła możliwość realizacji takich marzeń w krajach, w których przejęła władzę to nigdy tych marzeń nie zmieniła one zawsze istniały, istnieją i będą istniały.

Dzisiaj premierem Finlandii została kobieta wychowana przez 2 kobiety. Co mogą zrobić katolicy z tym faktem? Anulować go? Powiedzieć, że jest 'zła', 'grzeszna', że jest dziełem 'szatana', puścić w TVP paszkwil pt 'Inwazja' obrzucając pomówieniami i błotem?
Mogą to wszystko powiedzieć i zrobić - tylko co to dziś zmieni, jakie znaczenie mają puste słowa, które po 2000 lat utraty wiarygodności warte są tyle co bajdurzenie zawziętego stalinisty czy hitlerowca?

Na koniec, po przemówieniach i naśmiewaniu i tak wielu z tych katolików ruszy do pracy i do życia w krajach rządzonych przez ludzi takich jak Sanna Marin, Jóhanna Sigurdardóttir (Islandia) czy Xavier Bettel (premier Luksemburga) nogami przyznając, że ich anty-homoseksualna czy anty-in-vitro ideologia to kit i wolą kraj zarządzany zgodnie z rzeczywistością a nie zgodnie z ideologią wbrew rzeczywistości.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Życie zwycięża ( nie zawsze ), rzeczywistość jest ukształtowana także przez ideologie.
>Zgadzam się - ideologie tworzą i niszczą przedmioty
Jakie przedmioty?

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
24-12-2019 04:36 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>Kaczyński może mówić co chce, to nie zmieni rzeczywistości, jego brat próbował lądować wbrew prawom fizyki i też przegrał z rzeczywistością.

Sprawa dyskusyjna. Po katastrofie smoleńskiej sam poświadczam, że L.K., (czytałem na wp.pl informację dwukrotnie, ale potem zniknęła bezpowrotnie) o kontaktowaniu się przez telefonię satelitarną z "jakimś" rozmówcą, prawdopodobnie konsultując co robić, bo sytuacja stała się wybitnie nieprzyjazna zamiarom. Z kim mógł się kontaktować L.K.? Jak sądzicie?
Przecież ta fujara nie prezydent, nie zrobił żadnego kroku bez konsultacji z bratem. Dlaczego więc sam "naczelnik" Macierewicz, twórca teorii zamachu, nie podjął tego tropu? Bo wiedział jakim niezaradnym był prezydent (kompleks bliźniaka). Bilingi rozmowy można było odzyskać (bo one mają też określony pojemnością serwera czas istnienia) od "naszych" przyjaciół amerykanów? Informacja (z podsłuchu) nie stanowiła zagrożenia bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych, więc i przy dyplomatycznych zabiegach, była do odzyskania. Co zrobił Macierewicz? Absolutnie pominął sprawę rozmowy. Mało tego, spłaszczał i rozmywał, że to może była rozmowa do mamy, zupełnie prywatna nic nie znacząca np. jak się czuje kot Kaczyńkiego. No jajca holenderskie jakie sobie robi Macierewicz z odbiorców tej informacji! Ale tego nie sprawdził, bo się domyślał słusznie, o co chodzi. Więc tuszował i rozmydlał jak tylko umiał, a J.Kaczyńskiemu dał do zrozumienia, że zna przyczynę katastrofy. Więc robimy kurz i zamęt nie na temat. Skoro społeczność przyjmie moją wizję zamachu, Jarku jesteśmy goście, a ja ciebie wybronię.
Niezupełnie, panie Macierewicz, bo złe czyny rzucają długie cienie. A nie stać Ciebie by publicznie oświadczyć co, albo kto, był przyczyną dramatu katastrofy? Czy wyście wszyscy broniący koncepcji zamachu oślepli?
No więc Kaczyński jesteś podejrzany, o zabójstwo z premedytacją swojego brata bliźniaka, ale także innych osób mu towarzyszących. Jesteś masowym mordercą i wiesz o tym. Ciebie można śmiało przystawić w gabinecie figur woskowych obok Gebbelsa, Hitlera, Stalina, Franco, Kaczyński jesteś złem chodzącym jeszcze. Jesteś socjopatą. I nie ma dla ciebie żadnego usprawiedliwienia, gnoju ludzki./b>

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>Kaczyński może mówić co chce, to nie zmieni rzeczywistości, jego brat próbował lądować wbrew prawom fizyki i też przegrał z rzeczywistością.
>Sprawa dyskusyjna. Po katastrofie smoleńskiej sam poświadczam, że L.K., (czytałem na wp.pl informację dwukrotnie, ale potem zniknęła bezpowrotnie) o kontaktowaniu się przez telefonię satelitarną z "jakimś" rozmówcą, prawdopodobnie konsultując co robić, bo sytuacja stała się wybitnie nieprzyjazna zamiarom. Z kim mógł się kontaktować L.K.? Jak sądzicie?
>Przecież ta fujara nie prezydent, nie zrobił żadnego kroku bez konsultacji z bratem. Dlaczego więc sam "naczelnik" Macierewicz, twórca teorii zamachu, nie podjął tego tropu? Bo wiedział jakim niezaradnym był prezydent (kompleks bliźniaka). Bilingi rozmowy można było odzyskać (bo one mają też określony pojemnością serwera czas istnienia) od "naszych" przyjaciół amerykanów?
Od "naszych 'przyjaciół'" Jankesów, a także od kilku innych można było uzyskać nawet podgląd z satelitów tej katastrofy, o ile takowa w ogóle miała miejsce.
oportunista (1711 punktów)
Powiedzmy to w ten sposób, ideologie są wymysłem ludzkim, boskim przekazem jest rzeczywistość. Jeśli uczynił nas na swój obraz i podobieństwo, to musi być nieźle popieprzony, zważywszy na ogrom wszechświata, z naszego punktu widzenia, to szaleństwo to podnieść trzeba do entej potęgi. Bardziej prawdopodobnym jest, że wszystko to ma bardzo logiczny sens, tyle że go nie ogarniamy. Gatunek nasz, w walce o dominacje popadł w pewnego rodzaju nonszalancję, próbuje wyrwać się z okowów naturalnego środowiska w którym żyje. Spowodowało to zakłócenie działania instynktu samozachowawczego i włączenie mechanizmu autodestrukcji. Te panie nie tworzą rodziny, bawią się własnym potomstwem, ta zabawa skończy niedobrze, bo inaczej nie może. Nie wiem czy ktokolwiek z nas, życzył by sobie podobnych doświadczeń na sobie. Dziś wielu drwi z tradycyjnego modelu rodziny, ale dziecko potrzebuje kochających wyrozumiałych rodziców, matki i ojca, komu nie było dane tego doświadczyć wie o tym najlepiej.
j23a (1186 punktów)
> Te panie nie tworzą rodziny, bawią się własnym potomstwem, ta zabawa skończy niedobrze, bo inaczej nie może.

Tu to już przesadzasz.
Moje obawy dotyczą medycznej strony procesu i fizycznego wpływu na embrion oraz długofalowych skutków tego typu działań dla gatunku (rozmnażanie się osobników niezdolnych do czynienia tego naturalnie - w tym konkretnym przypadku to nie musi zachodzić naturalnie ale tego typu terapia dostępna jest też w leczeniu bezpłodności).

Jak te konkretne dzieci będą zdrowe to na co to ma szkodzić?

> Nie wiem czy ktokolwiek z nas, życzył by sobie podobnych doświadczeń na sobie.

To zależy jakie to matki.
Liczy się spojrzenie na świat, zapewnienie wykształcenia i otwartości a nie jakaś mętna metafizyka ze średniowiecza.

> Dziś wielu drwi z tradycyjnego modelu rodziny, ale dziecko potrzebuje kochających wyrozumiałych rodziców, matki i ojca, komu nie było dane tego doświadczyć wie o tym najlepiej.

Dwóch ojców czy dwie matki czy inny trójkąt z porządną firmą i zapleczem finansowym chyba lepiej niż jeden rozwiedziony czy wdowiec z problemami?
10-12-2019 10:12 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>> Nie wiem czy ktokolwiek z nas, życzył by sobie podobnych doświadczeń na sobie.
>To zależy jakie to matki. Liczy się spojrzenie na świat, zapewnienie wykształcenia i otwartości a nie jakaś mętna metafizyka ze średniowiecza.
>> Dziś wielu drwi z tradycyjnego modelu rodziny, ale dziecko potrzebuje kochających wyrozumiałych rodziców, matki i ojca, komu nie było dane tego doświadczyć wie o tym najlepiej.
>Dwóch ojców czy dwie matki czy inny trójkąt z porządną firmą i zapleczem finansowym chyba lepiej niż jeden rozwiedziony czy wdowiec z problemami?
młądą premier rządu Finlandi będzie 34-letnia Sanna Marin, pochodzi z rodziny jednopłciowej.


szukanie raju, moim celem
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
No to co to jest...<<

Tu gdzie mieszkam, na początku gdy kupiłem chatę, po sąsiedzku za płotem mieszkały dwie lesbijki. Ale zamiast bawić się w jakieś in vitro wynajęły sobie faceta. Umowy nie widziałem, ale pojawiał się tam przez pewien czas, potem zniknął, a potem jedna z nich była w ciąży. Urodziła córkę, ale czy to była szczęśliwa rodzina, lub chociażby normalna, to bym nie powiedział. W każdym razie żona opowiadała, że słyszała krzyki tej "ich" córki.
Zresztą, jak dwie nienormalne osoby mogą razem stworzyć coś normalnego?
11-12-2019 00:32 
 Ocena-1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>No to co to jest...<<
>Tu gdzie mieszkam, na początku gdy kupiłem chatę, po sąsiedzku za płotem mieszkały dwie lesbijki. Ale zamiast bawić się w jakieś in vitro wynajęły sobie faceta. Umowy nie widziałem, ale pojawiał się tam przez pewien czas, potem zniknął, a potem jedna z nich była w ciąży. Urodziła córkę, ale czy to była szczęśliwa rodzina, lub chociażby normalna, to bym nie powiedział. W każdym razie żona opowiadała, że słyszała krzyki tej "ich" córki.
>Zresztą, jak dwie nienormalne osoby mogą razem stworzyć coś normalnego?

Lubie czytac takie świadectwa wiary 😂😂😂
11-12-2019 00:37 
 Ocena-2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Urodziła córkę, ale czy to była szczęśliwa rodzina, lub chociażby normalna, to bym nie powiedział. W każdym razie żona opowiadała, że słyszała krzyki tej "ich" córki.
>Zresztą, jak dwie nienormalne osoby mogą razem stworzyć coś normalnego?
Pójdź do psychiatry z tym pytaniem, a żona może ma tylko omamy słuchowe i laryngolog wystarczy.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Wojciech Przytulski (676 punktów)
>>>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>No to co to jest...<<
>Tu gdzie mieszkam, na początku gdy kupiłem chatę, po sąsiedzku za płotem mieszkały dwie lesbijki. Ale zamiast bawić się w jakieś in vitro wynajęły sobie faceta. Umowy nie widziałem, ale pojawiał się tam przez pewien czas, potem zniknął, a potem jedna z nich była w ciąży. Urodziła córkę, ale czy to była szczęśliwa rodzina, lub chociażby normalna, to bym nie powiedział. W każdym razie żona opowiadała, że słyszała krzyki tej "ich" córki.
>Zresztą, jak dwie nienormalne osoby mogą razem stworzyć coś normalnego?
Nie mogą, najgorsze jest to, że ta patologia jest zainstalowana w masmediach i na uczelniach.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Tu gdzie mieszkam, na początku gdy kupiłem chatę, po sąsiedzku za płotem mieszkały dwie lesbijki. Ale zamiast bawić się w jakieś in vitro wynajęły sobie faceta. Umowy nie widziałem, ale pojawiał się tam przez pewien czas, potem zniknął, a potem jedna z nich była w ciąży. Urodziła córkę, ale czy to była szczęśliwa rodzina, lub chociażby normalna, to bym nie powiedział. W każdym razie żona opowiadała, że słyszała krzyki tej "ich" córki.
>>Zresztą, jak dwie nienormalne osoby mogą razem stworzyć coś normalnego?
>Nie mogą, najgorsze jest to, że ta patologia jest zainstalowana w masmediach i na uczelniach.
Mass media faktycznie włażą ludziom w życie prywatne, a na uczelniach co zaobserwowałeś?

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Starog-Chrystus-Howgh (359 punktów)
>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...

No to se Jarosław nagrabił! Jędraszewski (z resztą bandy) mu tego nie daruje ... żeby w tak bezczelny sposób szydzić ze świętej rodziny! i to właśnie w tym czasie gdy wiadoma niewiasta znowu (jak co roku) spodziewa się tylko jednego potomka. Wstyd Jarosławie Panie. Wstyd.
!
jarekcda (12 punktów)
>Kaczyński: Rodzina to kobieta, mężczyzna i dzieci. ...
>No to co to jest...
Typowa szczęśliwa rodzina.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365