Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ban dla ChętnieRacjonalistka !

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
17-01-2020 23:16pawel_wr (4297 punktów)Ban dla ChętnieRacjonalistka !
Ocena 5 na 5
Ban dla Chętnie Racjonalistka .

Uzasadnienie - w poniższym, założonym
przez siebie samą wątku , ta Pani


www.racjonalista.pl/forum.php/s,806631


używa ordynarnych , rasistowskich , obrzydliwych ,
poniżających , ksenofobicznych i łajdackich
określeń wobec Murzynów.

Tego typu wstrętne uogólnienia były jednym
z przyczynków nienawiści rasowej w latach
30 wieku minionego.

Takie "rzygi" intelektualne
i pseudonaukowe wynurzenia są poniżej
jakiegokolwiek poziomu.

Prykłady :


"Większość murzyńskich umysłów ma pod względem
znajomości i rozumienia logiki pewne problemy
"

"
Cechą, którą da się zaobserwować u większości Murzynów
jest pewien rodzaj bezpłodności intelektualnej
"

"
Murzyni płodzą Murzynów, biali płodzą idee
"

"
Jeżeli murzyńskość chcemy uważać za skorelowaną
z niską inteligencją i małą kreatywnością
"

"
istnienie różnic w inteligencji
dowodzi zróżnicowania rasowego
"

"
Czyli jak np. nie widać kto zacz,
można celem ustalenia zrobić test na IQ
"

"
Ale wątek dotyczy tego "nieistotnego"
aspektu murzyńskości.
"

"
Dociekam czy da się poznać rasę po umysłowości
"

"
Czyli inteligentny Murzyn to Mulat, bo ma murzyńską
fizjonomię, ale umysł białoskórego, tak?

Oraz na odwrót: Mulatem jest nietwórczy i tępawy biały?
"

"
Przed zbadaniem IQ Murzyni nie stanowili wyodrębnionej rasy?
"

"
No i jeśli niska inteligencja jest cechą murzyńskości,
to czy tępy biały względnie inteligenty Murzyn nie
powinni uchodzić za Mulatów?
"

Panie Adminie Agnosiewicz :
Czy zamierza Pan tolerować
ten ściek intelektualny,
w którym tak chętnie tapla się
forumowiczka Chętnie Racjonalistka ?!?!?!?!?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

Bez przesady! To wszystko jest legalne. Chętnie racjonalistka jest wyzwoloną kobietką i lubi robić z panami rzeczy niegrzeczne, ale to jeszcze nie łamie ustawy.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Ten wątek jest środkiem retorycznym wobec wpisu antykobiecego jednego z forumowiczów: www.racjonalista.pl/forum.php/s,803371#w806583
finerbijk (17282 punktów)
>Ban dla Chętnie Racjonalistka .
Ręce precz od chętnie. Są tu jeszcze jakieś inne w miarę aktywnie piszące kobiety? Jakbym miał wybierać między murzynami a kobietami, stawiam na te drugie! Murzyni sobie dadzą radę sami.
18-01-2020 13:18 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

>Ręce precz od chętnie.

   Nie bądź cham! Przecież chętnie racjonalistka bardzo lubi forumowe macanki.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
18-01-2020 13:24 
 Ocena 1 na 1
finerbijk (17282 punktów)
>    Nie bądź cham! Przecież chętnie racjonalistka bardzo lubi forumowe macanki.
Co lubi, a nie lubi, to jej sprawa. Dżentlemeni o tym nie dyskutują.
18-01-2020 13:36 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Dżentelmeni mnie nie interesują tylko reputacja chętnie racjonalistki! A ta reputacja jest taka, że lubi macanki, i trzeba o tym zaświadczać głośno i wyraźnie. Cały czas mowa, co oczywiste, o macankach typowo forumowych.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
18-01-2020 13:47 
 Ocena 3 na 3
finerbijk (17282 punktów)
>    Dżentelmeni mnie nie interesują tylko reputacja chętnie racjonalistki!
Jaka znowu reputacja? Uważam, że to forumowiczka inteligentna, z charakterem, lubi prowokować owszem, ale nigdy nie jest chamska personalnie. Plecie czasem androny, ale komu się nie zdarza... Jak dla mnie to bardzo pozytywna osoba, nie żebym się podlizywał, bo nie mam w tym żadnego interesu.
18-01-2020 14:08 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> Jak dla mnie to bardzo pozytywna osoba

w raju byłaby wiedźmą
lekturę pR zaczynam od jej wpisów, a jak ich niema to
zapewne w niemowlęctwie długo byla na "cycu" , ciekawe jak długo? i WC miała poza domem?


szukanie raju, moim celem
18-01-2020 14:15 
 Ocena 2 na 2
finerbijk (17282 punktów)
jesteś czasem w stanie powiedzieć o co właściwie chodzi?
18-01-2020 14:32 
 Ocena 3 na 3
okragly (21676 punktów)
>jesteś czasem w stanie powiedzieć o co właściwie chodzi?
bardzo prosze

>w raju byłaby wiedźmą
wiedźma znaczy wszystko wie
>lekturę pR zaczynam od jej wpisów, a jak ich niema to
nie czytam wszystkich wpisów na pR, tylko interesujące mnie tematy, jej czytam, jak zobaczę każdy

>zapewne w niemowlęctwie długo byla na "cycu" , ciekawe jak długo? i WC miała poza domem?
wg teori okraglego ci co dostawali cyca sa o 10 pkt inteligentniejsi, a ci co nie skalali własnego gniazda nie maja problemów psychicznych

szukanie raju, moim celem
18-01-2020 14:49 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>... ci co nie skalali własnego gniazda nie maja problemów psychicznych

Ty niewątpliwie skalałeś w wielkiej skali...


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
18-01-2020 18:34 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Twierdzisz, że reputacja nie jest istotna? To w takim razie wytłumacz wszystkim skąd to się bierze?

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Plecie czasem androny [...] nie żebym się podlizywał
Spoko, finerbijk, tego drugiego nikt o Tobie nie pomyśli...

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
finerbijk (17282 punktów)
>Spoko, finerbijk, tego drugiego nikt o Tobie nie pomyśli...
Oj tam, oj tam. Każdy lubi jak mu się ktoś trochę podlizuje. Obojętnie, czy deklaruje, że lubi.
Arminius (25555 punktów)protestuję!
>Ban dla Chętnie Racjonalistka .

Jestem zdecydowanie przeciw. Pańska inicjatywa zmierza do administracyjnego eliminowania dyskutantów wyrażających poglądy nie mieszczące się w politycznie poprawnym mainstreamie. Nawet jeżeli komentatorka jak wyżej dopuszcza się przekraczania cienkiej czerwonej linii ( miałem kiedyś z Nią polemikę na ten temat) zdarza Jej się to stosunkowo rzadko, a poza tym - co najważniejsze - Jej wypowiedzi jakkolwiek kontrowersyjne z określonej perspektywy - w żadnym wypadku nie przynależą do kategorii mowy nienawiści (hejtu).
Proszę pamiętać, iż wolność słowa i prawo do ekspresji własnych poglądów są kardynalnymi przesłankami prowadzenia racjonalnych debat. Jeżeli uważa pan treści głoszone przez komentatorkę jak wyżej za nieprawdziwe - prosze podjąć z Nią ostrą, merytoryczną debatę. Proszę też przyjąć do wiadomości, że jeżeli ktoś kiedyś zaproponuje aby "zabanować" pana ze względu na - na przykład - pańskie "lewackie" poglądy - napiszę podobny protest.
18-01-2020 21:17 
 Ocena 2 na 2
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
Odp: protestuję!

>Jestem zdecydowanie przeciw. Pańska inicjatywa zmierza do administracyjnego...

Armi, ale się nakręciłeś! Jak zegarek w puszczy.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
18-01-2020 21:32 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)jak co?
>>Jestem zdecydowanie przeciw. Pańska inicjatywa zmierza do administracyjnego...
>Armi, ale się nakręciłeś! Jak zegarek w puszczy.

Jak już pan zapodał puszczański wątek to lepiej chyba brzmiałoby "jak buchtujący dzik"???
18-01-2020 21:38 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
Odp: jak co?

Nie! Jak zegarek w puszczy.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
19-01-2020 20:29 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)niech będzie
>Nie! Jak zegarek w puszczy.

Niech będzie. W końcu mnie pan zakomplementował.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Ban dla ChętnieRacjonalistka !

>Ban dla Chętnie Racjonalistka .
>Uzasadnienie - w poniższym, założonym
>przez siebie samą wątku , ta Pani
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,806631
>używa ordynarnych , rasistowskich , obrzydliwych ,
>poniżających , ksenofobicznych i łajdackich
>określeń wobec Murzynów.
>[...]
>Takie "rzygi" intelektualne
>i pseudonaukowe wynurzenia są poniżej
>jakiegokolwiek poziomu.
A zapoznałeś się z tą odpowiedzią, czyli z reakcją głównego adresata swojego wątku, oraz z postem, który w tej odpowiedzi został zalinkowany?

Ten zalinkowany post to niemal słowo w słowo pierwowzór mojego quasi antymurzyńskiego wątku, a w tej sytuacji Twoją rzeczą było założyć wątek o zbanowanie jego autora, Wojciecha Przytulskiego, za wypowiedź zawierającą - tu niemal Cię zacytuję - 'ordynarne seksistowskie, obrzydliwe, poniżające, mizoginiczne i łajdackie określenia' wobec kobiet.

A dopóki te same słowa i zwroty uważasz za niedopuszczalne wobec ludzi określonej rasy, a dopuszczalne wobec ludzi reprezentującej konkretną płeć, sam dopuszczasz się dyskryminacji, tym razem owej płci właśnie.

Oczywiście alternatywnie możesz się z treścią mojego antymurzyńskiego wątku zgodzić i zarzut rasizmu wycofać; zauważ, że wielu się z jego treścią zgodziło.


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
19-01-2020 11:59 
 Ocena 1 na 1
bartech (554 punktów)
Czyli pawel_wr powinien wnosić o bana zarówno dla Ciebie jak i Wojciecha Przytulskiego?
19-01-2020 14:06 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czyli pawel_wr powinien wnosić o bana zarówno dla Ciebie jak i Wojciecha Przytulskiego?
No brawo!

(Chyba po dokonaniu tego odkrycia poczułeś się jak najbystrzejszy z białych mężczyzn na tym forum, prawda?)


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
19-01-2020 14:41 
 Ocena 1 na 1
bartech (554 punktów)
>>Czyli pawel_wr powinien wnosić o bana zarówno dla Ciebie jak i Wojciecha Przytulskiego?
>No brawo!

I znów to kobieta bije brawo mężczyźnie w uznaniu jego intelektu... Chyba jednak jest coś prawdy w tym, co napisał Przytulski.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>I znów to kobieta bije brawo mężczyźnie w uznaniu jego intelektu...
Zajarzyłeś co napisałam, więc spoko Ci się należy.

>Chyba jednak jest coś prawdy w tym, co napisał Przytulski.
Polecam Ci to, co napisał Drobner.


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
20-01-2020 14:37 
 Ocena 1 na 1
bartech (554 punktów)
>Polecam Ci to, co napisał Drobner.

Rozumiem, że uznajesz moje pytanie za bardziej błyskotliwe niż jego stwierdzenie, pod którym to zabrakło Twoich braw. I tylko dlatego wskazałaś na ten post, żeby kolejny raz, tym razem w mniej oczywisty sposób, dołożyć cegiełkę do budowy mojej pozycji Wielkiego Myśliciela tego zacnego forum. Dziękuję
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Polecam Ci to, co napisał Drobner.
>Rozumiem, że uznajesz moje pytanie za bardziej błyskotliwe...
Zdecydowanie "błyskotliwość" Cię nie opuszcza.


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
19-01-2020 15:16 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.

Jak widać, ironią - również...


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
20-01-2020 10:32 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
>Jak widać, ironią - również.
Nawet bardziej, bo ironia to takie "domyśl się".


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
20-01-2020 12:52 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>>>Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
>>Jak widać, ironią - również.
>Nawet bardziej, bo ironia to takie "domyśl się".

Nawet jeszcze bardziej: (domyśl się)2.

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
25-01-2020 02:49 
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14790 punktów)
>A zapoznałeś się z tą odpowiedzią,
Usprawiedliwienie dla rasistowskiego wątku... Murzyni, nic się nie stało......

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
25-01-2020 11:30 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Tutaj ci pokazałam, że zwykła uprzejmość odpowiadania na posty w Twoim przypadku nie popłaca, więc jeśli chcesz odpowiedzi, to poszukaj sobie kogoś, kto zechce mi twoje stanowisko przedstawić.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
25-01-2020 11:52 
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14790 punktów)
>więc jeśli chcesz odpowiedzi
od ciebie w życiu, już dawno się zorientowałem, że uciekasz od odpowiedzi

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
25-01-2020 14:07 
 Ocena 3 na 3
bartech (554 punktów)
>>A zapoznałeś się z tą odpowiedzią,
>Usprawiedliwienie dla rasistowskiego wątku...

Najśmieszniejsze jest to, że chciała się zrewanżować za obrazę kobiet przez jednego użytkownika i... sama obraziła m.in. Murzynki.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>chciała się zrewanżować za obrazę kobiet
Z czego to wnosisz?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
25-01-2020 16:14 
 Ocena 2 na 2
bartech (554 punktów)
>>chciała się zrewanżować za obrazę kobiet
>Z czego to wnosisz?

To niech będzie tak:

Oburzył ją obraźliwy post jednego użytkownika na temat kobiet, i pod wpływem tego oburzenia założyła nowy wątek, w którym obraziła między innymi... Murzynki.

Wychodzi równie komicznie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>chciała się zrewanżować za obrazę kobiet
>>Z czego to wnosisz?
>To niech będzie tak:
>Oburzył ją obraźliwy post jednego użytkownika...
Z czego wnosisz, że obraźliwy?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
25-01-2020 17:29 
 Ocena 2 na 2
bartech (554 punktów)
>>>>chciała się zrewanżować za obrazę kobiet
>>>Z czego to wnosisz?
>>To niech będzie tak:
>>Oburzył ją obraźliwy post jednego użytkownika...
>Z czego wnosisz, że obraźliwy?

Z układu gwiazd na niebie.
25-01-2020 19:52 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Z czego wnosisz, że...
>Z układu gwiazd na niebie.
Pomyliłeś portale.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
26-01-2020 17:00 
 Ocena 4 na 4
Duch Prawdy (14790 punktów)
>Pomyliłeś portale.
Bywa, że nazwa portalu rozmija się z treścią...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Z czego wnosisz, że obraźliwy?
>Z układu gwiazd na niebie.
Jeśli myślisz, że trafił Ci się ratujący z opresji rzecznik, to informuję, że akurat temu zapowiedziałam ignorowanie.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
27-01-2020 10:34 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>Jeśli myślisz, że trafił Ci się ratujący z opresji rzecznik, to informuję, że akurat temu zapowiedziałam ignorowanie.
po tylu porażkach miałaś 2 wyjścia, refleksja lub ignorancja

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365