>Jeśliby się wyczerpał, to nie byłoby co do niego dopisywać, proste. No najwyraźniej nie bardzo, skoro masz przemożną potrzebę, by wtrącać swoje trzy grosze w dyskusje, którymi sami rozmówcy stracili zainteresowanie, a w kilku przypadkach już nie żyją. Nie pogadasz sobie z nimi, a prawie na pewno nie poprzez forum, chociaż podobno są pacjenci co rozmawiali z nieżyjącymi przez internetowe komunikatory.
> niektóre rzeczy będą musiały być powtarzane. To forum ma całkiem nieźle funkcjonujący system linkowania wypowiedzi. Potrzebujesz się odnieść do innej wypowiedzi - wskaż ją linkiem, zamiast powtarzać. Tak, wiem, to wymaga trochę pracy.
|