Chcialam zaytac, czy mozna zmienic swoj nick? Jezeli tak, to czy nadal pozostaje "ta sama osoba" jezeli chodzi np. o archiwum postow, czy musze sie wylogowac i zaczac wszystko od poczatku ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.