Witam jestem tu nowa ale jak zauważyłam nie ja jedna uwierzyłam w pięknie brzmiące zapewnienia o szybkiej realizacji zamówienia w Księgarni - sklepie internetowym. Brak kontaktu mailowego jest poniżej wszelkiej krytyki. Szkoda bo zapowiadało się ciekawie portal bardzo interesujący, publikacje ciekawe nietuzinkowe a tu takie rozczarowanie. Mam nadzieję, że niebawem odzyskam albo zamówione książki za które zapłaciłam 2 tygodnie temu albo kasę. Szkoda. |