Chcemy przeprosić za niedostępność serwisu w ciągu ostatnich kilku dni. Nawalił sprzęt i musieliśmy zmigrować wszystko na nowy serwer. Na szczęście udało się ocalić wszystkie dane. Część osób może mieć problemy z dostępem przez kolejne kilka dni z powodu przeniesienia adresu, ale z czasem sytuacja wróci do normy. Gdyby pojawiły się jakieś inne problem, proszę zgłaszać bezpośrednio do lp.atsilanojcar@retsambew Dzięki
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.