Racjonalista - Strona głównaDo treści
Problemy z edycją.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
13-10-2007 15:23Piotrek Karwala (451 punktów)Problemy z edycją.
Nie mogę edytować mojego tematu (postu, który go otwiera). Czy to jakieś odgórne ograniczenia, czy błąd?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)Odp: Probelmy z edycją.
>Nie mogę edytować mojego tematu (postu, który go otwiera).
>Czy to jakieś odgórne ograniczenia, czy błąd?
Można edytować tylko do momentu aż ktoś na niego odpowie. Dlatego jest brudnopis, aby spokojnie przygotować wypowiedź przed publikacją.
Piotrek Karwala (451 punktów)Odp: Problemy z edycją.
Rozumiem, można w takim razie wystosować prośbę do jednego z moderatorów o poprawienie błędu (językowego)? Jeżeli tak, to proszę o poprawienie w wątku "Debata: Kaczyński vs Tusk" słowa "pojechałem" na "pojechał". Byłbym wdzięczny gdyby pozytywnie rozpatrzono moją prośbę, bo aż skóra cierpnie, gdy się widzi takiego byka...
Z edycji: Nie wiem, czy ja ślepy jestem, czy problemy mam z koncentracją jakieś ostatnio, ale do tytułu tego wątku także wkradł się błąd: "probelmy". Przepraszam!
webmaster (moderator)
Już poprawione. Edycji nie dajemy z tego powodu, że mogłoby to prowadzić do manipulacji w dyskusjach (które często trwają miesiące).
Piotrek Karwala (451 punktów)
Rozumiem. Dziękuję za poprawienie.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365