Rozumiem, można w takim razie wystosować prośbę do jednego z moderatorów o poprawienie błędu (językowego)? Jeżeli tak, to proszę o poprawienie w wątku "Debata: Kaczyński vs Tusk" słowa "pojechałem" na "pojechał". Byłbym wdzięczny gdyby pozytywnie rozpatrzono moją prośbę, bo aż skóra cierpnie, gdy się widzi takiego byka... Z edycji: Nie wiem, czy ja ślepy jestem, czy problemy mam z koncentracją jakieś ostatnio, ale do tytułu tego wątku także wkradł się błąd: "probelmy". Przepraszam!
|