Dotyczy to tylko niektórych wypowiedzi i nie jestem w stanie odtworzyć problemu, ale nie jest to kwestia starej wersji strony - odświeżałem i zaglądałem po pojawieniu się innych postów. Działo się to tylko dziś. Być może dlatego, że wklejałem tekst, z którego po wklejeniu z jakiegoś powodu znikały mi niektóre znaczki? Może masz coś w logach?
Inną sprawą jest wyświetlanie błędnej liczby moich punktów w moich wątkach. Od dłuższego czasu wyświetla mi się 888 (czemu nie 666?) - liczba się nie zmienia.
P.S. Ja wiem, że czasem coś się kopie... sam jestem webmajstrem. P.S.2 Podoba mi się nowy sposób wyświetlania najnowszych wypowiedzi.
|